Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślę, że na pewno Szybki Fryderyk skorzysta z propozycji Patryka. Przy okazji można Szweda namówić do powrotu do ZG. Taki skład: Vacul-Liglad-Patryk-Kapitan-Freddie byłby bardzo groźny. A Nicki niech idzie jak najdalej od Falubazu! Nie pasuje do Falubazu. Bardziej pasuje do Rybnika, bo tam potrzebują gwiazdy, by przyciągała publikę. Poza tym, tam gdzie Pedersen jest liderem, tam się czuje jak ryba w wodzie. A u Nas "dusi się". Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. GP Malilla: Powtórki z Wrocławia nie było. Wygrał Lindgren, a Madsen wyjechał jako samodzielny lider (relacja)

  Obiektywizm? Sztuczne pojęcie, to już wolę mieć swoje zdanie czy jak to ująłeś "mieć klapki na oczach" niż głosić sportowo poprawne komentarze tylko po to, aby zbierał plusy i unikał minusów. Każdy jest mądry, kiedy nie tyczy to zawodnika/klubu, któremu się kibicuję. Ja na pseudodyplomację nie będę się silić, więc pozwól mi mieć prawo do swojego zdania. Ja mam swoje, Ty swoje i tyle w temacie.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cierniak? A po co Nam junior? Pisałem wcześniej, że wystarczyło w zeszłym roku zaklepać młodego Miśkowiaka i nie byłoby problemu. A Cierniak nie chcę, bo raz - szału nie robi w 1 lidze i dwa - ojciec mąciwoda, który by (znając życie) strasznie panoszył się w klubie. To już wolę stawiać na Bartocha, Osyczkę i Ragus, bo swoi. Zresztą na obecnym rynku nie ma czego szukać w kwestii potencjalnych juniorów, więc logicznie lepiej inwestować w wychowanków. Doyle?! Hahaha, tu się Pan Kuluar popisał :D A po co ma być znów ten cwaniak z krainy kangurów i dziobaków?! Raz Nas zrobił w bambuko, więc niech szuka innych naiwniaków. Szczerze wolałbym kogoś w miejsce Nickiego. Taki Lindgren czy Sajfutdinow by się bardzo przydał, ale czy to możliwe do zrealizowania? Czas pokaże. A jak nie to niech będzie Kułakow i oczywiście pogonić Skórnickiego, bo za dużo kombinuje że składem. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :) PS. "Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz" to cytat specjalny dla Pana Kuluara.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Ten Pan, który podpisuje plastron to oczywiście Krzysztof Ziarnik. Jeden z członków Braci Ziarników, którzy w Bydgoszczy byli "mistrzami kopy". Jeden z zawodników, Wojciech Kaczmarek (stoi z tyłu) sam wspominał na fb, że zarówno Krzysztof i jak śp. Marek mawiali, że "na betonie kręci się tyłkiem, a kopa - to dopiero jazda!". Nie raz jeździli bracia razem w duecie, a w szczególnie w Bydzi i odprawiali rywali po 5:1! To taki historyczny komentarz. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :) PS.

  Oto mecz z 86' Bydgoszcz - Leszno. Bieg VI - miodzio. Pan Krzysztof ogrywa "Jankesa" (bieg zaczyna się od 9:29), a śp. Marek był nie do zdarcia (komplet)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Miniżużel: Rybki nadal w natarciu. GUKS nie wykorzystał atutu własnego toru

  To ciekawe, bo dwóch chłopaków z Wawrowa uciekli do Nas, a poza tym pomiędzy Stalą i Wawrowem nie jest tak różowo jak się wydaje. Nie piszę złośliwie, ale naprawdę naprawcie stosunki, bo inaczej takich "Woźniaków" i "Grędów" będziecie mieli w przyszłości o wiele więcej,a przecież swój to swój, nieprawdaż? Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Czosnyką biorą się za łby: Lindgren uratował sezon Falubazowi. Madsen nas denerwuje

  Jeśli Włókniarz będzie ociągał się z namową Lindgrena, to Falubaz powinien z powrotem sprowadzić Szweda. Oczywiście w miejsce Pedersena. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy weekendu. Lindgren wygrał z bólem, a Doyle przesadził. Lód na głowę Australijczyka

  Już firmy cateringowe zacierają rączki :) Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. GP Malilla: Powtórki z Wrocławia nie było. Wygrał Lindgren, a Madsen wyjechał jako samodzielny lider (relacja)

  Jakoś Kołodziej potrafi zostawić trochę miejsca rywali a nie zamykać w taki sposób jak Michelsen. Ja swojego zdania nie zmienię. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Stelmet Falubaz ze złotem MMPPK! Motor i Włókniarz na podium (relacja)

  Twój nick mówi jedno: dalej żyjesz oderwany od rzeczywistości. Pomyśl tak na logikę, czy gdyby twój klub stawiałby chętnie na swoich to czy Musielak, Nowak czy Przemo nie musieli jeździć na obczyźnie? Ty nawet nie pomyślałeś przez chwilę, co oznacza twój nick, który ewidentnie kłóci się z rzeczywistością. A Piter nigdy nie osiągnie poziomu Patryka i Bartka, jeśli będzie zachowywał się jak rozkapryszony smarkacz.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Kontrowersje w Tarnowie. Worynie upiekła się ostra akcja

  Tym o to sposobem Substyk (tak jak dziś Kuśmierz) daje "zielone światło" dla bandyckich ataków. W latach 70. wprowadzili "karę jednego meczu" dla zawodnika, który zbyt ostro jeździł w meczach i myślę, że nad tym przepisem warto się zastanowić. Żeby nie było: jestem za walką, ale z głową! Nie dla "prasowania" rywali. A dla "adwokatów diabła" zadam proste pytanie: co by było, jakby wasz idol byłby tak samo potraktowany jak dziś Kułakow? Oczywiście liczę na to, że to będzie odpowiedź retoryczna.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. GP Malilla: Powtórki z Wrocławia nie było. Wygrał Lindgren, a Madsen wyjechał jako samodzielny lider (relacja)

  Najważniejsze, że Patrykowi nic się nie stało, bo karambol wyglądał bardzo nieciekawie. A "fruwający" Freddie przypominał mnie się karambol sprzed ponad 20 lat z meczu Grudziądz - Toruń. Fredrik, naprawdę Tobie się należy dożywotni szacunek! Za ratowanie kolegi z toru, za poświęcenie (choć z bolesnymi konsekwencjami, także Get Well, Freddie!). I takich zawodników szanuję, a jednocześnie potępiam chamskie blokowanie w wykonaniu Michelsena, który widać podpatruje swoich kolegów z Motoru pod tym aspektem. Także sędzia powinien udać się do okulisty, bo taką decyzję mógł podjąć człowiek bez wyobraźni. Daje przez to "zielone światło" dla żużlowych bandytów, którzy mogą zajeżdżać chamsko innych zawodników. To samo było dziś w Tarnowie, kiedy Woryna (po raz kolejny) "popisał" się zbyt brawurowym atakiem. A później będą znów "internetowe znicze", znów ckliwe pseudoartykuły, znów ckliwe filmiki i pytania "dlaczego?". Czy tego chcecie?! Bandytyzmu i chamstwa na torze?! Ja rozumiem, że to żużel, że jest walka na całego, bo każdy chce być najlepszy, ale do licha - jest "dotąd i nie dalej". Z drugiej strony - przyroda nie znosi próżni i tacy zawodnicy jak Michelsen czy Woryna dostaną kiedyś odpowiednią "zapłatę". Kwestia czasu. I taka moja refleksja dla Patryka: w żużlu nie ma przyjaciół, są tylko interesy. A to co pokazał Janowski w 20. biegu, to było dla mnie bardzo niefajne zachowanie. Wystarczyło nie przeszkadzać Patrykowi i obaj jechaliby dalej, ale Janowski postąpił egoistycznie (i tak byłby w finale) i wolał blokować Patryka. I gdzie tutaj ten cały "patriotyzm"? Nie ma, więc ci co tak pierniczą o kibicowaniu wszystkim Polakom możecie darować tego typu "kazania". Patrykowi, Bartkowi chętnie kibicuję, bo oni mają zadatki do bycia IMŚ, są ambitny i jednocześnie skromni, stąpający twardo po ziemi. A takiemu Janowskiemu, Pawlickim czy Drabikowi nigdy w życiu! Bo to jest nieformalna "klika" cwaniaczków. Nigdy taki Janowski czy "Piter" nie będą pomagać Patrykowi czy Bartkowi. Ci pierwsi chcą być "Alfą i Omegą" w polskim żużlu i wolą niszczyć "konkurencję" i chronić swoich "funfli" niż nawzajem pomagać. Zaś lubuscy "rajderzy" to zupełne przeciwieństwo. Robią swoje i już mają na koncie medale w GP, czego "Alfa i Omega" (czytaj Janowski i Pi. Pawlicki) nie mają. Pamiętajcie Patryk i Bartek - róbcie swoje i oby ten rok skończył się dwoma pierwszymi miejscami (dla Was) na podium, czego Wam serdecznie życzę. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Stelmet Falubaz ze złotem MMPPK! Motor i Włókniarz na podium (relacja)

  A gdzie tzw. "baronowie" byli w dzisiejszym finale? :P Przecież taki Pludra, Szlauderbach czy Sadurski powinni wymiatać i gdzie jest wobec tego "słynna" "leszczyńska szkółka"? Powiem tobie wprost - ta (rzekomo) "najlepsza szkółka żużlowa w Polsce" jest przereklamowana, a "Jankes" to nie jest jakiś wybitny szkoleniowiec (co pokazywał wielokrotnie prowadząc drużyny ligowe). Was ratuje tylko to, że jest teraz Smektała i Kubera. Niedługo będziecie mieli taki sam problem, jak większość klubów z młodymi.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Stelmet Falubaz ze złotem MMPPK! Motor i Włókniarz na podium (relacja)

  Wygrać finał par i to na stadionie odwiecznego rywala? Spory sukces! Gratulacje dla Damiana, Norbiego i Matiego. Wywalczyliście ten tytuł zasłużenie. Oby ten sukces przełożył się w dalszych ligowych potyczkach, bo Waszych punktów (nie da się tego ukryć) bardzo potrzebujemy! Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mecz z Wrocławiem był dla nas poważnym ostrzeżeniem, którego nie wolno lekceważyć. Oby w play-offach było lepiej, bo 2.5 zawodnika to za mało na Leszno, Spartę czy Włókniarz. A menago niech przestanie kombinować jak koń pod górę, bo mnie szlag trafia, jak non stop zmienia juniorów. Po co dał Krakowiaka na zewnętrzne pole, jak Norbi lepiej radzi przy kredzie?! Gdzie tu logika?! Oby w przyszłym sezonie swoje "eksperymenty" przeprowadzał na innym "szczurze laboratoryjnym" nie na Falubazie. Swoją drogą, uwielbiam, jak sępy z nadwarciańskiego Gorzowa i redneckowego Leszna udzielają się w falubazowych wątkach. Bez Falubazu nie możecie żyć, prawda? ;) Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak szczerze, po co Nam ten Cierniak? Trzeba było w zeszłym roku powalczyć o nowego (w tej chwili) MIMP czyli Kubę Miśkowiaka a teraz? Od teraz niech Falubaz skupia się wyłącznie na szkoleniu kolejnych juniorów, bo to oni będą w przyszłości stanowić o sile Falubazu. Przecież mamy np. Ragusa, który w Pucharze Ekstraligi jest w klasyfikacji na 3.miejscu. Jest Osyczka, Boduch i teraz miałby być Cierniak?! Dajcie żyć. Po co ten rozwydrzony dzieciak z tatusiem mąciwodą w pakiecie? Niech ten duecik idzie do Wrocławia, a my skupmy się na własnych młodych. Poza tym na "rynku" nie ma zbyt wielu dobrych juniorów, więc po co przepłacać? PS. Ktoś napisał o smrodzie niedawno, a ten sam "ktoś" ten smród wpuszcza w eter. Nieładnie. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Patryk Dudek: Jest we mnie sportowa złość. Zabrakło kropki nad "i" (wywiad)

  Ale z ciebie dzban nad dzbanami. Boli, że twój Tai "ju noł" Woffinden pojechał bardzo słabo? Bardzo dobrze. Pyszałek "ju noł" został sprowadzony na ziemię i niech tak dalej tak punktuje. Po twoich abominacjach mogę wywnioskować, że brak tobie jodu.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Patryk, rób swoje. Słuchaj odpowiednich osób, a od poklepywaczy i doradców od 7 boleści trzymaj się maksymalnie z daleka. Wierzę, że to będzie dla Ciebie sezon. Widać, że jest coraz lepiej po paskudny dzwonu. Trzymam za Ciebie kciuki. Myślę, że w tym sezonie ziszczą się Twoje marzenia i tego Ci życzę. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Popieram ten pomysł! Pozytywny doping dla swojej drużyny? Tak! Kibolska patologia niszcząca atmosferę na stadionach żużlowych? Zdecydowanie NIE dla kiboli! Kibol = bandyta. Niech się kiszą w swojej marnej kopanej a od innych dyscyplin, brudne łapska precz! #Banadlakibola


  Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Stal Gorzów ma propozycję dla kibiców. Dostaną m.in. koszulki "Kibicuję, nie hejtuję"

  Bo to takie granie na uczuciach. Tak samo jak "rasista", "homofob" czy "antysemita". Niech lepiej Zmora jedzie do Wawrowa, bo za chwilę młodzi mogą dać dyla.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Stal Gorzów ma propozycję dla kibiców. Dostaną m.in. koszulki "Kibicuję, nie hejtuję"

  Dlatego powinniśmy się odróżnić od kopanej, przyjazną atmosferą a nie kibolstwem. Od siebie powiem, że Falubaz powinien odciąć się od piłkarskiego wrzoda, tzn.:
  1. W trybie natychmiastowym zerwać współpracę z Zagłębiem Lubin.
  2. Koniec sztamy z Flotą.
  3. Piłkarska sekcja Falubazu powinna być zlikwidowana. Niech oni grają pod inną nazwą, barwami i logiem. Falubaz = żużel a nie jakaś kopanina z bandytami w pakiecie.
  4. Zmienić słowa w "Labado". Zamiast "tańczą go kibole" na "kibice". Dla mnie kibol to po prostu bandyta, który szuka zaczepki, obraża rywali zamiast wspierać swój zespół, uczestniczy w burdach. Kibol = bandyta.

  Niech wreszcie na W69 wróci atmosfera taka jak kiedyś, bo mam dosyć tego kibolstwa. Kibic wspiera SWÓJ a nie obraża innych. #Banadlakibola


  Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zmora zamiast się zająć się jakimiś koszulkami powinien bardziej skupić się na lepszej współpracy ze szkółką we Wawrowie. Jeden z tamtejszych chłopaków, a konkretnie 10-letni Dominik Woźniak postanowił przejść (uwaga, uwaga! Tylko nie spadajcie z krzeseł) do.... Falubazu. Za kilka lat (o ile będzie ten chłopak miał dalej chęć) będzie punktować dla drużyny z Myszki Miki na plastronie (jak nie wierzycie, to sprawdźcie na jego go na fb). Zmora, lepiej na tym się skup, bo mini żużlowcy będą uciekać do innych klubów.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Stelmet Falubaz ma drużynę na medale, ale wciąż może stracić coś niezwykle cennego, czyli nazwę

  Ty i ten dalavega powinniście uczęszczać do Kościana albo od razu do "Dziekanki".

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Maciejski, pamiętaj: Falubaz był, jest i będzie kojarzony w pierwszej kolejności z ŻUŻLEM a nie z jakąś firmą. Falubaz będzie zawsze w sercach kibiców, tak jak w Toruniu Apator.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Obsada komentatorska, sędziowska i składy na 2. kolejkę PGE Ekstraligi

  Olkowicz, Majewski i Dankiewicz - tych osób nie powinno być! Ich nie da się słuchać! To kastracja moich małżowin usznych :(

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Sparta - Falubaz: Zmiany w parach obu drużyn (składy)

  Może dlatego, że Gleb jest bardziej "perspektywicznym" zawodnikiem i dlatego na niego się bardziej stawia. A Kuba? Jest po to, aby Sparta spełniała limit krajowych zawodników. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.