Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  A kogo to obchodzi że Majecki odszedł i kogo to obchodzi że Kosowski jest zdziwiony? Mowa o zawodniku z 32 ligi rankingu UEFA, z drużyny która gra o mistrzostwo tej ligi. O nic więcej. I czy odejdzie czy nie odejdzie nie ma to większego znaczenia

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Transfery. Nowe informacje o rozmowach agenta Krzysztofa Piątka z AC Milan. "Nie ma postępu"

  No i gdzie są niby te nowe informacje w sprawie Piątka panie dziennikarzu Kubiak ??? Zamieszał pan tylko na patelni z odgrzewanymi kotletami pod tytułem PIĄTEK i to wszystko. To ma być dziennikarstwo ??? Żenada.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Lekkoatletyka. Tomasz Majewski: powrót Anity Włodarczyk jest zagadką

  W 2020 r Anita Włodarczyk będzie miała 35 lat (ur. 1985 r). Za sobą 17-18 lat wyczynowego rzucania młotem, z tego 10-12 na najwyższym poziomie. Za sobą również kilka ciężkich kontuzji. Jak "wiatr w oczy wieje" to zwykły podskok z radości doprowadza do ciężkiej kontuzji (Berlin). Nie wystarczy więc być profesjonalistką (jak mówi o niej jej trener). O kontuzje łatwo czy to z głupoty, czy z braku odpowiedniej sprawności, czy ze zwykłego zbiegu okoliczności, albo też z braku fartu. A może nie trzeba podskakiwać z radości, albo robić to umiejętnie. Skoro Kamil Glik nie umie bezpiecznie upadać podczas strzelania z przewrotki, to po co robił to w trakcie gry w siatkonogę przed MŚ w Rosji. Trzeba uważać. Ile razy jeszcze Glik pojedzie na MŚ ?Zawodowy, wyczynowy sportowiec musi szanować swoje zdrowie. Anita Włodarczyk do Londynu i Rio jechała w roli faworytki ale w Tokio sytuacja będzie inna. Tam będzie już tylko jedną z kandydatek do medalu.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Anita Włodarczyk. Żadnych skoków w bok

  W tym roku Anita Włodarczyk będzie miała 35 lat (ur. 1985 r). Za sobą 17-18 lat wyczynowego rzucania młotem, z tego 10-12 na najwyższym światowym poziomie ale również kilka ciężkich kontuzji. Zużycie materiału nieuchronne. Do Londynu i Rio jechała w roli faworytki ale w Tokio sytuacja będzie inna. Tam będzie już tylko jedną z kandydatek do medalu.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Polski zjazd olimpijski. Teraz wreszcie może być lepiej

  Żeby Polska zdobyła 25 medali to musiałaby się powtórzyć sytuacja z Moskwy 1980 r. kiedy pół "zachodu" zbojkotowało Igrzyska.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Anita Włodarczyk. Żadnych skoków w bok

  Tak to wychodzi jak DYLETANT bierze się za pisanie artykułu o KRÓLOWEJ SPORTU: "Zdominowała dyscyplinę, zmieniła zasady gry". Otóż panie Marku Wawrzynowski - rzut młotem to KONKURENCJA a lekka atletyka DYSCYPLINA. Powinni pana nauczyć tam gdzie pan nauki pobierał. No chyba, że był pan ciągle chory i zawsze zwolniony z WF.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Nie memoriał Kamili Skolimowskiej tylko festiwal rzutów im Kamili Skolimowskiej piszecie bzdury a ludzie to czytają proszę o sprostowanie tego .

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Panie Marku Wawrzynowski, tak trudno zaoamietac, ze "by" z formami osobowymi piszemy razem? Gdyby Pan zapamietal i nie robil bledow ortograficznych, jak w koncowce tej pisaniny, to BYLOBY cos!!!

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Serie A. Rok Krzysztofa Piątka w AC Milan. "Zmarnowana szansa piłkarza i klubu"

  I co jest takiego sensacyjnego w tej propozycji ???

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Skra Warszawa. Stadion mistrzów w ruinie. Wołanie o ratunek

  PO PIERWSZE: Co to za kit na samym początku: "Jedyny lekkoatletyczny stadion w stolicy..." A stadiony AWF i Orła ? Chyba autor artykułu słabo zna Warszawę albo temat lekkiej atletyki. PO DRUGIE: Temat na czasie. Proponuję autorowi żeby zrobił 2 wywiady: jeden z panią Hanną Gronkiewicz-Waltz o tym co zrobiła by przez długie lata swoich rządów by pomóc i uratować Skrę; a drugi z panem Adamem Mędrzyckim wieloletnim dyrektorem klubu. Wtedy będziemy mieli pełny obraz tej tragedii i pełniejszą listę winowajców.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Lekkoatletyka. Nowe fakty ws. rezygnacji Tomasza Lewandowskiego

  Co to za kit, że Lewandowski, Kszczot i Cichocka zostali bez trenera i że Tomasz Lewandowski zrezygnował z prowadzenia w/w. zawodników ? To zadzwońcie do Marcina, Adama i Angeliki (mogę podać telefony jak w redakcji nie macie) i zapytajcie kto jest ich trenerem i z kim i na czyich planach trenują. NIE WOLNO ROBIĆ TAKICH SKRÓTÓW MYŚLOWYCH I PUSZCZAĆ W ŚWIAT TAKICH FARMAZONÓW.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Lekkoatletyka. Marcin Lewandowski i Adam Kszczot bez trenera!

  @sato: Nie ŚMIETNIK ale BURDEL albo AGENCJĘ STRĘCZYCIELSKĄ.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Transfery. "Nie" dla Philippe Coutinho, "tak" dla niemieckich gwiazd. Bayern Monachium planuje kadrową rewolucję

  Już tak od kilku lat czytam o tym jak to wielki Bayern planuje rewolucję i przebudowę w składzie. Trener reprezentacji Niemiec szybciej zauważył to, czego "leśne dziadki" z władz Bayernu nie widzą będąc na miejscu i pożegnał się z niektórymi nazwiskami. Sprawdza się powiedzenie: "najciemniej pod latarnią". Te zapowiedzi o kosmicznych transferach to KIT sprzedawany przez władze Bayernu od kilku lat. Zawsze po kolejnej wpadce w Lidze Mistrzów, związanej z tym fali krytyki kibiców i rozgoryczeniu najlepszych graczy z pierwszej jedenastki, eks-piłkarze usadowieni na "ciepłych posadkach" w klubie roztaczają kolejne "sny o potędze" i mamią opinię publiczną wizją nowych transferów. Gdzie ta kolejka chętnych graczy światowego formatu (czy chociażby europejskiego) do gry w Bayernie ? A nasz Robert Lewandowski niczym NIEWOLNICA ISAURA bierze udział w tym niekończącym się serialu nieefektywnej krytyki braku transferów. KTO W OGÓLE WYMYŚLIŁ TEZĘ, ŻE BAYERN JEST WIELKI I ŻE MA WYGRAĆ LM ALBO CHOCIAŻ AWANSOWAĆ DO FINAŁU. Paru starszych panów grających w latach 70-tych lansuje taką tezę i wszyscy tak już do tego przywykli, że nikt nie polemizuje z tym durnym pomysłem. To takie łatwe wygrać LM ? Póki co przez kilka ostatnich sezonów na Bundesligę wystarczało ale w LM Bayern był już „bezzębny”. Powoli okazuje się, że i na krajową ligę Bayern robi się „za krótki”.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Lekkoatletyka. Marcin Lewandowski i Adam Kszczot bez trenera!

  @Robertus Kolakowski: O co poszło najlepiej zapytać Henryka Olszewskiego (prezezsa PZLA) albo Tomasza Majewskiego (v-ce prezesa i byłego zawodnika Olszewskiego). Mam ciągnąć dalej ? Do powiedzenia sporo miałby też pewnie Michał Krukowski (trener najlepszego obecnie oszczepnika, swojego syna Marcina). Przepychanki z "Heniem" Olszewskim i jego koncepcjami już niejednemu spędzały sen z powiek i niejednemu wyszły bokiem albo go wręcz wykończyły..... A i za poprzedniego prezesa (Jerzego Skuchy) lepiej nie było.... Ale nie będę publicznie prał brudów "królowej sportu". Pozdrawiam, bo z wielomiesięcznych wpisów zauważyłem, że internaucie "Robertus Kolakowski" tak samo jak mi bliska jest LA.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Polskie skoki pędzą ku przepaści. Niedługo możemy zostać z niczym

  O jakiej przyszłości polskich skoków narciarskich mowa ? Po najbliższych Zimowych Igrzyskach Olimpijskich skoki popadną w przeciętność. Od czasu do czasu polski junior zdobędzie medal na MŚJ a ten czy ów zawodnik będzie się w Pucharze Świata łapał do 30-tki. Miejsca w 10-tce będą sukcesem. Skoczkowie będą prezentować poziom naszych kombinatorów norweskich i biegaczy. Nie będzie aż tak źle jak w bobslejach, bo mamy własne skocznie.... I tak będzie do czasu aż znowu "psim swędem" trafi nam się jakiś rodzynek tak jak trafił się Fortuna, Łuszczek, Kowalczyk, Małysz, Bródka czy Stoch. To będzie kolejny FUKS bo polska myśl szkoleniowa w sportach zimowych nie istnieje. I w zasadzie nigdy nie istniała.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Duet marzen Piątek-Messi bedzie

 • Katon el Gordo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trzy razy w kolejnych trzech akapitach powtórzona ta sama myśl i artykuł gotowy. ŻENADA.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Russel który nawet punktu w F1 nie zdobył będzie pouczał Kubicę :DD

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  czekam jak będzie rozgryzał opony w kolejnym sezonie...
  z wypowiedzi możnaby wnioskować że to zasadniczy problem Williamsa... a zasadnicze problemy Williamsa nazywają się:
  1) Claire
  2) Pieniądze
  3) Fachowcy
  Z tych problemów rozwiązany mają część problemy 3 w postaci niezłego kierowcy o imieniu George, ale to trochę mało gryźć opony, trzeba lepszej taczki.
  Pozostałych rozwiązań nie ma i chyba nie będzie

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Mistrz Świata W Rozgryzaniu Opony 2019.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

grolo

Katon, drobna uwaga: jeśli się ze mną zgadzasz (jak teraz w kwestii Małysza czy kiedyś w L.A.) - to daj mi lajka, jak i ja zawsze daję. Każdemu, kto ma słuszność i dobrze pisze. To motywuje - a sam widzisz, jak wielka panuje tu ignorancja i chamstwo - a ci zawsze się popierają nawzajem. Wskutek tego wygląda, że ze swoimi racjami człowiek jest osamotniony, wręcz potępiony - a poklask zdobywają ignoranci, idioci czy wręcz szkodnicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.