Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Miasto Bydgoszcz nie ma kasy na dalszą przebudowę stadionu Abramczyk Polonii. Co na to Jerzy Kanclerz?

  Teraz narzekanie. Trzeba było poprzeć budowę nowego stadionu w innym miejscu. Byłoby X lat temu gotowe. Teraz każdy mądry, ale jak padła propozycja to wszyscy darli japę, że "nie, stadion tylko w tym historycznym miejscu". To mamy historyczne miejsce ze stadionem wyciągniętym żywcem z historii :)

 • mentikk napisał/a komentarz do Dlaczego TVP nie chce pokazywać żużla? Dyrektor TVP Sport tłumaczy

  Lejąc generalnie na poglądy polityczne, ja się cieszę, że żużel nie będzie w TVP. Nie chcę oglądać ich formy realizacji. Przez pierwsze 3 lata sami musieliby się nauczyć na czym polega żużel. Fachowców pewnie by zapraszali coś w stylu jak SF zrobiły eksperta z Cugowskiego, który pisze chyba dla 8latków.
  Na Playerze koszt pakietu z nsport to chyba 20 pln/miesiąc, za taką kwotę mogę sobie pozwolić na oglądanie ligowego żużla na obu poziomach rozgrywek :)
  Co by nie mówić, jednak jakość realizacji w nsport/c+ jest na wysokim poziomie, a TVP raczej by się tego długo uczyło. A jeszcze jakby na komentatora wrzucili jakiegoś Babiarza, czy innego Szpakowskiego, to już całkiem słabizna by była.
  Co do tłumaczenia się brakiem pieniędzy w TVP...no skoro mają miliony na produkcje typu "**ujowy serial o polskiej potędze w średniowieczu", czy imprezach disco polo & kabaret, to sorry...dostali na to właśnie 2 mld pln... coś by na ten żużel wyskrobali ;)

 • mentikk lubi Komentarz

  Akurat to ,że ich nie stać jest najlepszą informacją:) Ogólnie oferta sportowa w telewizji publicznej jest fatalna, no ale jak ma się inne priorytety to na sport może nie wystarczyć...

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Na pełnym gazie: Sprawa Drabika powinna być dawno zakończona. Jej przedłużanie szkodzi zawodnikowi (felieton)

  A czy nie tak dawno Jan nie krzyczał na głos, że Maks powinien bezapelacyjnie dostać karę w maksymalnej swojej rozpiętości? Bez żadnych ulg? Teraz nagle zaczął się martwić o przyszłość zawodnika, że sprawa powinna być jak najszybciej załatwiona, bo przy uwzględnieniu okoliczności łagodzących to wrócił by do ścigania jeszcze w sezonie 2020? Jakiś kompletny brak konsekwencji tutaj widać. Nie żeby mnie to dziwiło. Typowy Jan, byle pierd**ić co ślina na język przyniesie, byle powiedzieć cokolwiek i robić to głośno. No, ale jaki portal, taki ekspert. Siądźcie z Darkiem, Cieślakiem w trójeczkę, obalcie kilka flaszek i może wymyślicie kolejne powody do napisania czegoś przeciw Maksowi. Albo przeciw Magicowi. Dla Was to i tak jeden pies, byle do**ebać, bo nie skaczą wokół Dara jak posłuszne pacynki, a Wy na jego zawołanie ciśniecie po chłopakach aż żal...

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Na pełnym gazie: Sprawa Drabika powinna być dawno zakończona. Jej przedłużanie szkodzi zawodnikowi (felieton)

  @Marekx: a jaki był doping? Nie było u Maksa żadnej substancji zabronionej. Dodatkowo co do kwestii przyjęcia kroplówki (która nie jest dopingiem) przyznał się sam do faktu, nikt go na tym nie przyłapał, ani nie podpi**lił.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa Krystiana Plecha. Kluby olewają szkolenie

  To ja przepraszam...ci zagraniczni juniorzy jaki majątek zarabiają w swoich rodzimych ligach? W Anglii, Szwecji, Danii, a już tym bardziej Rosji to nawet seniorzy nie zarabiają jakoś za dużo (coraz mniej zagranicznych zawodników w tych ligach), dlatego wszyscy chcą się załapać w polskiej lidze. I co z tego, że oni się tam objeżdżą, jak w Polsce bez sponsora nie będą mieli sprzętu. Problem jest taki, że nasi juniorzy po prostu nie potrafią rozwijać umiejętności. Jest mała grupa kilkunastu chłopaków, którzy faktycznie jeżdżą dobrze i bardzo dobrze, a potem cała armia takich, co to ledwie się w łuku potrafią złamać. Może problem polega na tym, że owi źli, zagraniczni juniorzy na porównywalnym sprzęcie objeżdżają naszych jak dzieci? Może zamiast kluby ograniczać i wymuszać na nich szkolenie kolejnych "sztuk", warto pomyśleć nad rozwiązaniem programowym płynącym odgórnie? Mamy dobre wyniki żużla - w ostatnim 10leciu kilku IMŚJ, dwóch IMŚ, w drużynówkach na poziomie MŚ też niemało medali. Tytuł sportowca roku dla Bartka. Nie wierzę, że taki PZM z racji tych sukcesów nie osiąga sporych profitów. Szkoda tylko, że nic nie robi sam z siebie dla rozwoju dyscypliny, która jest mocno w tym kraju jest tak mocno obecna i mimo wszystko, coraz głośniejsza. Dla kopaczy tworzono orliki, dla skoczków budowano mini-skocznie. Co robi się dla żużlowców? Ano jeśli klub lub samo miasto tego nie pociągnie - niewiele. Nie można za wszelkie zło obarczać klubów, bo te kluby nie prowadzą też działalności charytatywnej, to też jest jakiś biznes, jak w każdym zawodowym sporcie. Chcemy lepszego szkolenia - niech dziadki z PMZ/GKSŻ też coś zrobią więcej poza organizacją miernych turniejów. Już taki Nice Cup (organizowany przez sponsora ligi) był czymś. Ale tego potrzeba znacznie więcej.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa Krystiana Plecha. Kluby olewają szkolenie

  @Zdzisław Wilczyński: Twoja propozycja zabije wszelkie szanse klubów, które awansują do Eligi. Wyobraź sobie mocną drużynę z I ligi z 6 Polakami - kto to będzie? Musielak, Miedziński, Gomólski...zawodnicy tego pokroju. W tym tylko jeden zagraniczniak. Jaki majątek musieliby wywalić, aby ściągnąć kogokolwiek z ELigi, żeby tylko walczyć o utrzymanie? Jeśli rynek otwarty to na wszystkich poziomach. Inaczej zabetonujemy ELigę jeszcze bardziej i co rok będzie tak, że będzie się zmieniał tylko bieniaminek, cała reszta w najlepsze będzie się kąpać w tej samej ELigowej zupce (no chyba, że komuś pier***ną finanse, ale nawet to daje szanse na 7 miejsce i wygranie w barażu z 2gą drużyną I ligi).

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Czarna lista prezesów. Po nich trzeba było sprzątać bałagan i zaczynać praktycznie od zera

  A Marian Maślanka nie znalazł się na liście? Bycie "ekspertem" portalu oczyszcza z automatu? :)

 • mentikk lubi Komentarz

  A gdzie Polny,Maślanka i Rusiecki z Gniezna ?

 • mentikk lubi Komentarz

  a gdzie cała rzesza prezesów z nadania w Polonii Bydgoszcz.. jeden gorszy od drugiego. Od czasów Tilingera, który jeszcze jakoś to trzymał.. Panowie Dering, Wojciechowski.. ktoś tam jeszcze był.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. PZM Warsaw FIM SGP of Poland: wszystkie bilety sprzedane!

  @sympatyk żu-żla: bo nie trzeba reklamy Dariusza, jak się ma kibiców w mieście plus robi się widowiskowe zawody :)

 • mentikk lubi Komentarz

  Kiedy zacznie się sprzedawać bilety na kolejny sezon ,Jak czytam w newsie .nie wszystkie regiony kraju się pchały się po wejściówkę .Wrocław ma lepszą rękę i szybciej sprzedaje wejściówki na ,,GP,, bez takiej nudnej reklamy ,Czytając poniższe dwa posty idzie się z tym zgodzić tak to wyglądało w Sparcie, Też się zabezpieczyłem wejściówki.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. PZM Warsaw FIM SGP of Poland: wszystkie bilety sprzedane!

  @Wódka 07: Też powalczyłem trochę, bo mi niemal umknęła data, że to dziś. O 14tej była już walka, żeby na zachodniej znaleźć 2 miejsca obok siebie. Udało się, czekamy na 1. sierpnia. Mam nadzieję, że SF nie dostanie akredytacji dziennikarskiej i relacje będą pisać z tego, co sobie na C+ obejrzą :D

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Kroplówka może ujść Drabikowi na sucho. Wniosek o TUE poparty dowodami na leczenie ambulatoryjne

  @saxon: wiemy jedynie, że Dariusz ma focha na Maksyma, bo ten nie chciał z nim gadać i wyj**ł się na jego zaczepki, po czym poparcie dla Drabika wprost wyraził Magic. Jakoś oni są na specjalnej liście winowajców wszelkie zła w polskim żużlu u redaktorzyny. Przypadek?

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Kroplówka może ujść Drabikowi na sucho. Wniosek o TUE poparty dowodami na leczenie ambulatoryjne

  Darek, weź Ty dostań jakiejś zapaści po tych rewelacjach i daj spokój. Widać, że nie możesz przeżyć, bo Maksym nie skacze wokół Ciebie jak by Ci się marzyło. Polej jeszcze Cieślakowi ze 2 razy, może da się namówić na kolejny fantastyczny wywiad, gdzie wspólnie sobie po Maksymie pojedziecie.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. PZM Warsaw FIM SGP of Poland: wszystkie bilety sprzedane!

  Buahaha....o 13tej dziś wystartowała otwarta sprzedaż na SGP w Wrocku. Zostały już tylko miejsca stojące i jakieś kiepskie miejscówki na samym dole. Innymi słowy...w godzinę wyprzedali ponad 10k wejściówek, ale SF nawet się nie zająknęł o sprzedaży biletów na SGP we Wrocławiu. Brawo. Pan Ostafiński leczy swoje kompleksy reklamując wszystko inne, byle tylko nie miało związku z Wrocławiem... Przykre, zwłaszcza jeśli przypomnieć sobie jak fantastyczne zawody były rok temu na GP we Wrocku....

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Polonia Bydgoszcz blisko nowego sponsora tytularnego. Będzie wielka konferencja z Bońkiem i Gollobem

  @Andi - Prawdziwy Kibic: na jakiej podstawie tak uważasz? Biorąc pod uwagę skład Loko, czy Unii T., to wcale nie ma wielkich lęków. Orzeł też nie ma gwiazdorskiego teamu, a do tego nawet nie wiadomo czy im kasy starczy do końca sezonu (nie cieszy mnie to, ale taki fakt). Nie mając jeszcze żadnych wielkich gwarancji skład został zbudowany taki, na jaki było Kanclerza stać. Z czego wypada się cieszyć. Jazdę na kredyt mieliśmy, cierpieliśmy przez to ostatnie kilka lat. Jurek buduje pozytywną atmosferę wokół klubu, są więc spore szanse na kolejne wzmocnienia rok po roku i atak na ELigę w nie takiej odległej przyszłości. A Boniek nie jest sponsorem, żeby własną kasę wykładał, ma przyciągać sponsorów do klubu, i widać, że trio Zibi-Gollob-Jurek całkiem nieźle działa.

 • mentikk lubi Komentarz

  Zero polotu w pytaniach i oczywiście na wstępie temat Drabika.Ostafiński jesteś bardzo monotonny.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. W PGE Ekstralidze miliony, a na zapleczu setki tysięcy. Czy nowa umowa z telewizją to sukces?

  Mam nadzieję, że właściciele klubów nie zaczną wydawać pieniędzy z TV przed ich otrzymaniem, bo trochę by to wpłynęło negatywnie na ten wizerunek I Ligi. Niemniej cieszy mnie, że jest progres. Przepaść finansowa między ELigą, a I ligą nieco się zmniejszy, a to może prowadzić tylko do poprawy poziomu rozgrywek. No i może wróci temat powiększenie Eligi :)

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. W PGE Ekstralidze miliony, a na zapleczu setki tysięcy. Czy nowa umowa z telewizją to sukces?

  @najlepszy tor w PGE: Ha Ha HA HA Buahahaha.... oooo....uuuu....ale mi humor poprawiłeś przy piątku z rana :D

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Betard Sparta w cieniu Śląska. Pozostałe dyscypliny we Wrocławiu przegrywają z piłką nożną i żużlem

  Myślałem, że chodzi o jakiś pogrom pod kątem frekwencji. To by mnie zdziwiło. A mowa o tym, że Śląsk jest śledzony przez patusów na FB. WOW. Frekwencja na stadionie jak widać niemal taka sama. Różnica taka, że mecze Sparty zawsze są w okolicach kompletu publiczności. Śląsk się tym nie pochwali. Zrobili raz nagonkę na mecz z Legią, który to mecz pociągnie im cały sezon w kwestii frekwencji. A przecież na Miejskim nie brakuje spotkań, gdzie kibiców jest zauważalnie mniej niż na Sparcie. Biorąc pod uwagę pojemność stadionu dla kopaczy...to jest słabizna.

 • mentikk lubi Komentarz

  Zgadzam się z Panią Martą, tylko problem w tym że skazali go już przede wszystkim pseudo redaktorzy (hejterzy) tego portalu z Osamą Ostafem i człowiekiem od myjni samochodowej na czele

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Drabik jak zwykły dopingowicz. Należy mu się maksymalna kara! (felieton)


  od 16:35 - co po biegu zrobił Janek? A dziś mówi "Jazda na żużlu jest sportem dla ludzi inteligentnych, trzeźwo myślących. Trzeba naprawdę uważać żeby komuś nie zrobić poważnej krzywdy."

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.