Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  BSI nie ma pomysłu na GP. Czas przekazać prawa do organizacji firmie One Sport.

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Olsen robi wszystko byle madsen został mistrzem! W tym roku czołganie pod taśmą nie pomogło to punktacje będą zmieniać.

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Już zmiany bo Polak wygrał tak samo zrobili z DMŚ Polacy dominowali to zmienili na SoN bo jak by to mogło być żeby Polacy wygrywali i w tabeli by to źle wyglądało bo Dynów wyprzedziliśmy. A Polacy siedzą i nic się nie odzywają .Wywalić z ligi obco krajowców i było by pięknie nie stać ich by było na udział w Gp bo jeżdżą tam za kasę zarobiona w Polsce

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Tak jak w naszym rządzie zmienić byle pokazać jaki jestem wszechwładny. Zmiana na obecną punktacje nastąpiła gdyż były duże różnice punktowe ( co pokazuje tabela według nowej punktacji) a przez to nie było dramaturgii i widowiska do ostatniego turnieju. Po prostu komuś znowu przegżaly się zwoje

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakoś dziwnie zawsze BSI zawsze wprowadza zmiany po sukcesie Polaków.

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Mamy najlepsza ligue świata największe pieniądze płacimy obcokrajowcy korzystają na tym bo mają kasę na GP a nasi działacze nie mają nic do powiedzenia porażka wywalmy obcokrajowców i zobaczymy kto będzie dominował

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Holta w Czestochowie?Wspaniala wiadomość.Ten zawodnik z talii p.Terminskiego to petarda.Podstawa sukcesu Get Well zaraz obok Chrisa Holdera.No i chłopak caly czas się rozwija,przyszlosciowy jest.

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Holta to zawodnik do 1 ligi on sie już skończył zawsze mu mało za kasą poszedł do Torunia i niech tam zostanie

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bo Grubas myśli że jak jest senatorem to może wszystko

 • Seba 75 lubi Komentarz

  1. Zmiana prezesa. Trzeba pozbyć się Termińskiego. Gość traktuje zawodników jak maszyny do robienia punktów, nie potrafi zarządzać klubem. Od czasu przejęcia przez niego klubu klub idzie po równi pochyłej. 2015 i 2016 jeszcze poszedł jako tako, ale już 2017 to byłby spadek gdyby nie wpadka Łaguty, 2018 też dno, a 2019 to już blamaż na całego. Nie zna się na sporcie, nie potrafi zbudować dobrej otoczki i atmosfery w klubie lub dobrać takie osoby, które za to by odpowiadały.

  2. Odchodzą z Torunia. Safutdinov, Doyle, Vaculik, Hancock, G.Łaguta. Za kadencji tego prezesa z Torunia uciekali najlepsi zawodnicy. Gdy przejął klub we wrześniu 2014 z Torunia uciekł Emil Sajfutdinov (teraz średnia 2,22). W 2015 jeździł tu G.Łaguta i po roku też odszedł (teraz śr. 2,04). W 2016 Vaculik jeździł i też odszedł (teraz śr. 2,28). W 2015 jeździł tu Doyle i też odszedł kosztem C.Holdera. Teraz Doyle ma 2,42. Hancock też odszedł. Wszyscy najlepsi odchodzili, pytanie czemu?

  3. Nie chcą przyjść do Torunia. Dlaczego Dudek, Kołodziej, Hampel czy inni zawodnicy nie chcą przyjść do Torunia? Dlaczego Krakowiak mówi, że teraz jest szczęśliwy w Zielonej Górze, a w Toruniu był pozostawiony sam sobie głównie? Dlaczego Jakub Miśkowiak wybrał Czewę i teraz chwali swój wybór?

  4. Nietrafione transfery. Jw. Zatrzymywanie Chrisa Holdera, a oddawanie młodych, zdolnych zawodników. Gdzie jest Max Fricke, a gdzie Chris Holder. Przed sezonem mogli podpisać z Thomsenem, Michelsenem, a woleli Chrisa Holdera. Ściąganie do Torunia na seniorkę Kacpra Gomólskiego, zamiast Szymona Woźniaka, który wybrał Wrocław. Gdzie jest Gomólski, a gdzie Woźniak wszyscy widzimy. Jak teraz jeździ Marcin Turowski, a jak Igor Kopeć-Sobczyński wszyscy widzimy. Zatrzymanie dziadka Holty odcinającego już tylko kupony od swojej kariery też było obarczone sporym ryzykiem.

  5. Brak atutu własnego toru. Zamiast przebudować nawierzchnię, dosypać/odjąć mączki, zmienić jej zawartość, dosypać/nawieźć granitu, solidnie go ułożyć i przetrenować. Może toromistrz nie potrafi zrobić toru w porozumieniu z zawodnikami? Wszystkie drużyny poza Toruniem równają tor zgodnie z kierunkiem jazdy żużlowców, może zmienić kierunek równania toru? Może trzeba zacząć go inaczej przygotowywać, by był trudniejszy do odczytania przez zawodników przyjezdnych? U nas nachylenie łuków jest większe niż na innych torach i rzeczywiście logika nakazuje równać pod prąd, ale może warto spróbować innego rozwiązania?

  6. Szkolenie. Od wielu sezonów nie wyszedł ze szkółki żaden dobry junior poza Przedpełskim (aktualna średnia to 1,10). Może do szkolenia trzeba zatrudnić nowego trenera, młodego typu Robert Kościecha. Motocykle się zmieniają, stylistyka jazdy się zmienia, teraz startuje się na pół gazu i wkręca później, może trzeba młodszego trenera, który ma max 50 lat? Sawina mówi, że tor jest za łatwy i uczą się na zbyt łatwym torze. Pewnie ma rację.

  7. Marketing szkolenia. Dlaczego nigdzie w mediach, gazetach, radiu nie mówi się o naborze do szkółki żużlowej? A potem dziwić się, że szkolenie w Toruniu wygląda tak, że w tym XXI wieku (od roku 2001) bardzo mało żużlowców wyrosło na prawdziwych żużlowców. Gdzie są akcje marketingowe w szkołach itp? Ale kto ma do nich wychodzić, jak jeździmy dwoma polskimi seniorami, z czego jeden z nich nie mówi po polsku, a drugi ma 35 lat i od wielu lat jest to jego pierwszy sezon w ekstralidze? Kto ma być twarzą Torunia i kto ma zachęcać młodych do uprawiania tej dyscypliny? Dlaczego Leszno ma tak dużo zdolnych zawodników? Bo małe miasto? To dlaczego Gorzów ma zdolnych zawodników, tj. Zmarzlik, Karczmarz, Bartkowiak, Nowacki. Bez polskiego seniora dobrego Toruń nic nie osiągnie samymi najemnikami. Trzeba pracować u podstaw. Zielona chodzi na Dudka, Wrocław chodzi na Janowskiego czy nawet Drabika, Leszno chodzi na Pawlickiego czy juniorów i takie kluby górują. Bez polskich seniorów, a wcześniej wyszkolenia zdolnych toruńskich juniorów na dobrych polskich seniorów nic klub nie osiągnie w dłuższej perspektywie.

  8. Celmer, M.Jaguś, Kalwasiński, Kłos, Kościelski, Krzyżanowski, Lampkowski, Michnicki, Pietrykowski, bracia Pulczyńscy, Stachowiak, bracia Wiśniewscy, Wolender. Można do tego doliczyć całą plejadę zawodników, która zdała egzamin, a nie wystąpiła w lidze jak Gut, Pieniążek i inni. Niby szkolenie jest, ale nic z tego nie wynika - mówi Żabiałowicz. Może klub nie pomaga zawodnikom? Dlaczego gdy ktoś przychodzi do Torunia, to jeździ nagle słabiej? Może trzeba wymienić ludzi decydujących o kontraktach, sposobie funkcjonowania klubu, marketingu, budowania atmosfery z zawodnikami, osoby decyzyjne, które podejmują nietrafione decyzje?

  9. Spadek do 1 ligi, a polityka klubu. Jak spadniemy do 1 ligi, to po co jeździć zawodnikami z corocznym regresem? Lepiej zakontraktować młodych, gniewnych typu Łogaczow (który był u nas już), niż Chrisa Holdera, który od kilku sezonów regularnie zawodzi. Wrocław postawił na młodych i ambitnych zawodników, i bardzo na tym skorzystali. Miedziński co raz bardziej zaczyna cieniować (śr. 1,24), w odrodzenie Przedpełskiego jeszcze wierzę, bo jest młody. Trzeba postawić na młodych zawodników, którzy mogą się rozwinąć.

  10. Silniki. Dlaczego 4 zawodników z Torunia ma silniki od Petera Johnsa? Dlaczego nie przygotowywuje nam silników Rysiek Kowalski z Cierpic? Dlaczego Tai Woffinden podstawia silniki i mechaników np. Jamrogowi czy Milikowi, a u nas Doyle nikomu? Gdzie jest #teamspirit i gdzie atmosfera?

  11. Get Well. Dlaczego w nazwie tytularnej mamy Get Well? Nie widzę nigdzie napojów Get Well w sklepach. Lepiej wziąć prawdziwego tytularnego sponsora, który wyłoży jakieś pieniądze, np. Apro, bo tak nazywa się drużyna młodzieżowa, a nie wkładać w nazwę firmę prezesa, który chce rozwijać swoją firmę w oparciu o klub żużlowy. Lepiej byłoby w tym miejscu mieć prawdziwego sponsora, a kasę przeznaczyć chociażby na szkolenie, silniki, akcje marketingowe celem przyciągnięcia młodych osób do uprawiania sportu żużlowego. Stop prywatnemu folwarkowi prezesa Termińskiego.

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Kolejny cios dla Toruńskiego żużla :/
  Na początku było to śmieszne. Ale teraz całkiem poważnie szkoda mi kibiców z Torunia. Niewinne ofiary kolejnego hobby Termińskich:/

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Temu klubowi jest potrzebny spadek, może wreszcie przyjdzie otrzeźwienie i co niektórzy (kibice też) przestaną pieprzyć farmazony typu
  Apator nigdy nie spadnie i inne tego typu ............ .

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sprostowanie: W 1997 obok Tomasza Golloba jeździło jeszcze dwóch a nie jeden stały uczestnik. Oprócz Piotra Protasiewicza był jeszcze Sławomir Drabik. Zajął 11 miejsce w generalne.

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak to jest duńskie piękno to ja jestem syn ojca dyrektora

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak to jest duńskie piękno to ja jestem syn ojca dyrektora

 • Seba 75 lubi Komentarz

  Jaki problem z głupim proporczykiem...nie takich juz brali...szalikami dupe wycierali a pozniej dla nich jezdzili)

 • Seba 75 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Seba 75 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żużel przegrywa z piłką bo jest tylko w płatnej telewizji. Skoki narciarskie są tak popularne bo są w Tvp1.

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chyba za dużo was tam pracuje w tej redakcji. Nie macie już o czym pisać tylko po raz szesnasty artykuł z serii "Jak to Cieślak tory w Polsce krytykuje" Nudne już to się staje. Ale jak Marek Cieślak robił tory pod reprezentację to jakoś nikt się wtedy nie oddzywał. Żenada

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przecież od lat wiadomo że Holta jeździ tylko w Częstochowie ale Toruń jak zwykle kupuje tylko nazwiska za grubą kasę a potem się bronią przed spadkiem. A że Rysiek to centuś to dał się skusić.

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  PGE extra liga powinna nawiązać współpracę z telewizją ogólnodostępną a nie z you tubem. Ponoć wszyscy walczymy o zwiększenie popularności tej dyscypliny. Dlaczego skoki narciarskie są narodową dyscypliną sportu? Bo są w TVP 1.

 • Seba 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Polacy w UK już dawno mają nc+. Jakbyśmy liczyli na na angielską telewizję to byśmy se pooglądali

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.