Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Ojojoj! Nazwisko Karczmarza zna każdy(!) kibic żużla. Jeśli taki zawodnik myśli o końcu kariery po zakończeniu juniorki to jest to kolejny argument za wsparciem przejścia w wiek seniorski. Numery 8 i 16 to mało. W żadnym razie nie można otworzyć pozycji juniorskich dla zagranicznych zawodników. To utopi polskich juniorów szybciej niż RK.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Gorzów tonie i zabiera zawodników ze sobą na dno. Kontraktują zawodników, którym nie są wstanie zapłacić, a Ci później nie mają pieniędzy aby kontynuować karierę... Skupili się na opłacenie gwiazdy...

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Gorzowskiej Stali.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  W przyszłym sezonie Stal Provident Gorzów na dobre zatonie!Może i dobrze to nie będą beczeć że bilety za drogie!

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Myślałem,że tylko w Falubazie "niszczą" mlodych

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  @kibicujmy kulturalnie: Wanda wisi wszystkim od reaktywacji w 1993:)

 • Wielebny666 napisał/a komentarz do Żużel. Kolejny sezon ostatnim w karierze Karczmarza? "To jeden wielki znak zapytania"

  @kibicujmy kulturalnie: Jasiński

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Wyglada na to, ze Chomska tez czeka na zaległe pieniądze od klubu.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Życzę Rafałowi, żeby przyszły sezon był najlepszym w jego karierze i, żeby za rok nie musiał podejmować decyzji o końcu kariery. Powodzenia

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Dziwna sprawa bo nawet jeśli czeka na pieniądze od Stali to świat się nie kończy na tym klubie.Spokojnie może poszukać sobie innego pracodawcy i kontynuować karierę.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Na miejscu Szymańskiego to ja bym się nie dziwił , że zawodnicy olewają PZM , bo kto grubo po finałach i końcu ligi i sezonu robi ZK , albo mecz Polska z czwartym garniturem świata ? Tylko kretyn może to zrobić , zawodnicy są myślami przy wakacjach i leczą stare urazy. A tak na marginesie z reszty świata też odmówiłby przyjazdu Doyle i inni

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Kilka rzeczy do wyjaśnienia:
  Pierwsze:
  Żużlowcy co sezonie zaczynają się leczyć (wyjęcie śrub itp)
  Drugie:
  Odpoczynek po sezonie
  Trzecie:
  Mecz z ... niczego
  Czy w składzie Reszty świata jest Madsen Doyle Woffinden, Sayfutinov?
  Zawodnicy 2-3 linii

  Sezon minął, najważniejsze mecze za nami. Nie oczekujcie, że zawodnicy nie chcą odpocząć czy też wyleczyć kontuzje do końca, a może wyjechać na wakacje, które im się po prostu należą.


  Dla części z nich sezon się zakończył.

  Organizowanie ZK w tym terminie to wielki błąd.

  Szukanie w ich zachowaniu podtekstów że olewają kadrę jest błędem.

  Jakaś kontuzja w takich zawodach spowoduje że przyszły sezon zaczną z opóźnieniem.
  Jak i podpisanie kontaktu wiązało by się z mniejszą kasą.

  Zacznijcie wszyscy myśleć, a nie psioczyć na nich.

  Im odpoczynek też się należy.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  To może ktoś mi odpowie na jedno pytanie ,skoro zawsze na rozmowach mówił że chce zostać w Tarnowie to PO CO JEŹDZIŁ DO WROCŁAWIA, GRUDZIĄDZA,ZIELONEJ GÓRY? I nie interesują go pieniądze? Kto w to uwierzy? Maskara,zresztą nazwisko nie jeździ.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Szczerze mówiąc ja to rozumiem i tez bym tak robił. Tak naprawdę jest liga, a cała reszta zawodów to tylko dodatki, które nie przyciągają ani tyłu kibiców, ani sponsorów, ani pieniędzy. Ja się totalnie nie interesuje takimi zawodami i jedyne czego od nich oczekuje, to żeby nie było kontuzji i myślę, że takich kibiców jak ja jest dużo więcej.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że w kadrze jest jakiś problem. Szkoda, że zawodnicy nie mogą wszystkiego powiedzieć bo zaraz pewnie posypały by się kary.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Magic bedzie robil wiezowzrost ktory ma posklejany blachami . In szybciej tym lepiej bo to moze oznaczac z 4 miesiace przerwy

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Brawo chłopaki JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO . KSUNIALESZNOBARONOWIE

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  pan redaktor już zapomniał co działo się w kwietniu w związku ze złotym kaskiem i jak zostali potraktowani Ci zawodnicy ? oni najwyrazniej nie zapomnieli

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  "Kolejne L-4 w PZM. Janowski dołączył do Drabika i Pawlickiego. To jest chore." Jak jest chore musi być L4 co się dziwisz :)

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  2 zwolnienia lekarskie u Ostafa to wysyp - 3 to juz prawdiwa plaga. Dajcie teraz milon artykułów jaki Janoś to zły człowiek jest i jak wbija nóz w pplecy Cieslakowi. Wszakż on też nie chciał rozmawiać z wielkim redaktorem Ostafą I :D

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Jeśli zawodnik wysyła L4 to znaczy, że jest niezdolny do jazdy. Ma jechać niezdolny, bo związek tego chce? Zawodnicy nie chcą jeździć w sztucznie trzymanych przy życiu turniejach o pietruszkę.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  jak mpożna kwestionować L-4 czy jak to sie obecnie nazywa. Wystawia to LEKARZ!!! i on najlepiej wie czemu. Koniec kropka i po sezonie, ZK w połowie października? a może w grudniu?

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Panie Cieślak, czas ze sceny zejść. Czas to zrozumieć w przeciwnym razie na obóz kadry do Zakopanego n pojedzie Pan z Dobruckim.

 • Wielebny666 lubi Komentarz

  Gdy w czasie meczu zawodnik upadnie na tor to bada go lekarz.Lekarz decyduje czy może on wystartować czy nie.Lekarz mowi czy może,ale decyzje podejmuje zawodnik i gdy zle się czuje to wycofuje się z kolejnego biegu lub calych zawodow.I to jest normalne.Tu mamy opinie lekarza o zdrowiu zawodnika w formie druku L-4.I można dociekać czy zawodnik ma odnowiona kontuzje,czy psychicznie nie jest przemeczony i ma dość po sezonie czy ma rozstroj zoladka albo czy zdecydowal się na zabieg po przebytej kontuzji.A może potrzebuje rehabilitacji albo wakacji?Zawodnik to nie robot czy niewolnik.Brzydko domniemywać ze lekarz i zawodnik to oszuści.Bo albo ma się dowody albo dziwnie to wygląda.Takie szczucie.

 • Wielebny666 napisał/a komentarz do Żużel. Żabiałowicz: Wysyp L-4 wygląda na bunt. Trener musi poważnie porozmawiać z zawodnikami

  @Spartan23: Danner Ostafsson ???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.