• żiżu

Iga Świątek z 2 seniorskim tytułem w karierze :D. Ta dziewczyna jest wielka :).

• żiżu

Wszystkim użytkownikom przesyłam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i niezapomnianego Sylwestra :D. Gdziekolwiek jesteście gdziekolwiek świętujecie obyśmy się w Nowym Roku na forum spotkali i z sukcesów naszych idoli się radowali (oby ich więcej było niż porażek) :D. Pozdrawiam Żiżu :).

• żiżu

Magda Linette :). Z 1:5 na 7:5 w 3 secie wielkie brawa, mamy finał. W nim powtórka z Katowic :D Friedsam kontra Linette ;d. Magda pomścij Paulę :). Jesteś wielka :D

• użytkownik usunął konto Powolutku w stronę słońca....;)Już nie mogę się doczekać Wimbledonu.

• żiżu Chyba wyciągnęła wnioski z porażki z Lauren i stara się wymazać z pamięci tamtą porażkę. Ogólnie rzecz biorąc gdyby nie porażki z Japonką Narą i Davis to Magda byłaby być może 10 wyżej niż jest obecnie.

• użytkownik usunął konto Co nie zmienia faktu, że Magda woli gonić niż prowadzić w meczu. Takie szanse jak 5:2 i serwis musi też się nauczyć wykorzystywać :) Natomiast brawa, bo wczoraj i dziś wyserwowała zwycięstwo i potrzebowała bodajże jednego meczbola za każdym razem.

• żiżu Jak miło pomyśleć że Magda awansuje na najwyższą pozycję w karierze :D. Nie wiem jak wy ale ja od początku jestem optymistycznie nastawiony na grę Magdy na trawie. Mimo wysokiego prowadzenia Estonki ciągle wierzyłem w Linetkę. Ona po prostu dokonuje tu rzeczy niewiarygodnych. Wczoraj przegrała seta z Beck do 0 w drugim przegrywała 2:4 0:40, 3:4 15:40 i 3:5 w taju. Dzisiaj przegrywała 1:5 wygrała 6 gemów po kolei broniąc meczbola. A narzekały niektóre barany że musi zatrudnić psychologa bo nie była w stanie skończyć meczu z Lauren Davis :).

• zobacz wszystkie 6 komenarzy
  • żiżu

Co się nie udało Agnieszce, Pauli, Uli, Kasi udało się Magdzie. Pokonała Beck 0:6 7:6 6:3 :). Beck prowadziła w 2 4:3 40:15 i w taju 5:3 ;). Wielkie brawa :D. Graty Magda, zemściła się na Niemce :).

• woj Mirmiła Wahadło teraz poleci w drugą stronę, po pokonaniu Anniki przez Magdusię, w następnych spotkaniach Niemka już jest bez szans z Kasią, Ulą, Paulą i Agnieszką :) Brawo Magda za odrócenie trendu! :)))

• użytkownik usunął konto Brawo, Magda :)
      Co do Anniki to ja cały czas mam w pamięci jej mecz z Kasią w Luksemburgu i ten niewykorzystany meczbol Polki + biorąc pod uwagę późniejszy krecz Voegele Katarzyna straciła wtedy szansę wystąpienia w finale...
      Magda pomściła wszystkie Polki :)

• użytkownik usunął konto Ech a tak daleko jeszcze do Wimbledonu...już nie mogę się doczekać...losowanie jakie będzie takie będzie ale chyba mimo wszystko wolę żeby Polki nie grały ze sobą;)

• użytkownik usunął konto Ogranie, ogranie i jeszcze raz ogranie! Annika gra w podobnym stylu co Lauren i już Magda jakieś wnioski wyciągnęła. Zresztą wygrana z Danielą to też jak widzimy w tym tygodniu nie takie byle co. Do przodu Magda!

• żiżu

Ula Radwańska kocham cię , jesteś cudowna :D. Nigdy więcej nie powiem o Tobie złego słowa :)

• żiżu

Zarina Diyas 1 rywalka Uli Radwańskiej w Australian Open ;D.

• żiżu

Agnieszko Radwańska kocham cię :). Ośmieszyłaś Serenę Williams w 3 secie , chylę czoło przed Tobą :D

• woj Mirmiła Wszyscy kochamy Agnieszkę! :))) I chylimy z szacunkiem czoło przed naszym Dobrem Narodowym :)

• żiżu

Trwa marsz Magdy Linette :) Chinka Wang pokonana po raz drugi. Polka w ćwierćfinale wygrała 12 mecz z rzędu , jutro zagra z Niemką Fredsam. Gratulacje dla Linette , top 100 coraz bliżej :)

• żiżu

Ruszył turniej WTA Challenger na Tajwanie z udziałem Polek. Niestety Paula Kania nie zdołała pokonać Ekateriny Bychkovej. Rosjanka wygrała 6:1 6:4. W turnieju została jeszcze Magda Linette która zapewne zagra jutro ze Słowenką Tadeją Majerić. Oby jej szczęście jutro dopisało , a Pauli dziękujemy za emocje jakich nam dostarczyła w tym sezonie ( prawdopodobnie to był jej ostatni turniej w tym roku , czas na zasłużone wakacje :D )

• żiżu

Magda Linette nową królową Nanjing. Wielki sukces polskiego tenisa :). Chinka zmiażdżona w 3 secie do 1 :)

• żiżu Macie moje błogosławieństwo w tej sprawie :)

• Michal L Dobra , to Tajwan opijamy u Ciebie :)