Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Leon Madsen już po operacji. "Wszystko poszło dobrze"

  A co na to doktor Kowalik?
  Wracaj Leon szybko do pełni sił! Zdrowia i samych sukcesów!

 • moderator lubi Komentarz

  może w ogóle zamiast karać po prostu ich nagrodźmy - niektórym to trudno dogodzić, jak nie kary to może nagrody, za każdą nieusprawiedliwioną nieobecność na kadrze (obóz, testmecz) - finansowa nagroda od PZM !!! a żeby zwolennicy kar też byli syci, zaznaczyć, że w ramach kary - nagroda do zwrotu, no i absurdalny temat rzeka zakończony, zawodnicy nagrodzeni i ukarani jednocześnie czyli każdy "ekspert" ma czego chce

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Nie można przesadzić z karami dla buntowników. "To byłoby nie w porządku"

  Widzę drodzy kibice na tym forum, że to wy wymagacie w większości leczenia, a nie trener Cieślak czy GKSŻ. Nie będę rzucał frazesami o honorze, godności, zaszczycie itp. Wystarczy, że pójdziecie na jakiś mecz reklamowany jako z udziałem omawianych gwiazdorów, zapłacicie spore pieniądze za bilet oczekując na swych idoli, po czym okaże się, ze ich nie ujrzycie bo oficjalnie przysłali L-4 z powodu biegunki reprezentacyjnej.
  Nawet taka gwiazda jak Lewy nie wybiera sobie spotkań w których łaskawie zechce uczestniczyć tylko podporządkowuje się decyzjom trenera nawet jeśli ma zagrać sparing z San Marino.

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Drabik bez dzikusa na Wrocław? Ciekawe (felieton)

  Na razie moja opina otrzymała 7 negatywnych ocen. Pewnie będzie ich więcej. Nie rozumiem Was drodzy kibice. Jak można bronić ludzi, którzy nie po raz pierwszy pokazują, że reprezentowanie naszego kraju, a tym samym polskich kibiców mają po prostu w d... ? Nie można wybierać sobie dowolnie imprez reprezentacyjnych w zależności od własnego widzi mi się a tak naprawdę od oferowanej kasy za dane zawody. Nie można być tylko trochę w ciąży.
  Reprezentacja Polski to największy zaszczyt ale też szacunek dla fanów kupujących bilety i chcących ich oglądać. Żadnych problemów z takim postrzeganiem tej fundamentalnej zasady nie mają np. B. Zmarzlik i B. Smektała. Zapewne są też inni. Przymusu jednak nie ma, a wszyscy są dorośli i podejmują świadome decyzje. Trudno jest mi zaakceptować sytuację, w której pan X nie jest z własnej woli reprezentantem Polski w drużynie, ale już w SGP czy SEC - a i owszem. To mi po prostu trąci hipokryzją.

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Drabik bez dzikusa na Wrocław? Ciekawe (felieton)

  @moderator: Na razie moja opina otrzymała 5 negatywnych ocen. Pewnie będzie ich więcej. Nie rozumiem Was drodzy kibice. Jak można bronić ludzi, którzy nie po raz pierwszy pokazują, że reprezentowanie naszego kraju, a tym samym polskich kibiców mają po prostu w d... ? Nie można wybierać sobie dowolnie imprez reprezentacyjnych w zależności od własnego widzi mi się a tak naprawdę od oferowanej kasy za dane zawody. Reprezentacja Polski to największy zaszczyt ale też szacunek dla fanów kupujących bilety i chcących ich oglądać. Żadnych problemów z takim postrzeganiem tej fundamentalnej zasady nie mają np. B. Zmarzlik i B. Smektała. Zapewne są też inni. Przymusu jednak nie ma, a wszyscy są dorośli i podejmują świadome decyzje. Trudno jest mi zaakceptować sytuację, w której pan X nie jest z własnej woli reprezentantem Polski w drużynie, ale już w SGP czy SEC - a i owszem. To mi po prostu trąci hipokryzją.

 • moderator lubi Komentarz

  Właśnie usunięto mi komentarz w którym napisałem, że ulubiony komentarz Pana O. to ten usunięty. Sprawdziło się :) Spieszcie się kochać komentarze na SF, tak szybko odchodzą!

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Drabik bez dzikusa na Wrocław? Ciekawe (felieton)

  Sądzę po chwili zastanowienia, że skoro Janowski nie chce z jakiś powodów reprezentować naszych, polskich barw to w SGP także tego robić nie powinien. Niech sobie startuje, ale w najlepszym wypadku powinien mieć zakaz umieszczania na swym kevlarze polskiej flagi czy godła. Wystarczy polska licencja, co po jego zachowaniu jest i tak za wiele. Żadnych kontraktów sponsorskich związanych z reprezentacją i żadnej najmniejszej pomocy z tej strony. W razie wygranej zamiast polskiego hymnu co najwyżej hymn Europy. To samo tyczy się pozostałej trójki niereprezentantów Polski i wszystkich pozostałych, którzy kierują się wyłącznie własnymi zasadami i biznesem. Każdy ma prawo wyboru. Kibic też.

 • moderator lubi Komentarz

  Panie Świącik w normalnym klubie i normalni ludzie zapewne z młodymi rozmawiają na temat wypożyczenia, czy też odnośnie startu na zasadzie gościa. Pan tych młodych chłopaków potraktował jak towar na półce w sklepie i do tego tym się chwali. Oby jak najmniej takich ludzi przy sporcie żużlowym.

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Michał Świącik: Drabik chciał przyjść do Włókniarza, ale zmienił zdanie. Teraz życzę mu jak najlepiej (wywiad)

  Przyznam, że ja również jestem niemile zaskoczony podejściem prezesa do tematu juniorów, a konkretnie statusu gościa czyli praktycznie wypożyczenia. Sądzę, że każdy człowiek, a w tym także junior ma prawo odpowiednio wcześnie być poinformowany o zamiarach klubu/trenera w stosunku do jego osoby. Taka decyzja końcowa winna polegać na kompromisie we wspólnej rozmowie i wymianie merytorycznych argumentów. Na miejscu tych młodych ludzi poczułbym się dotknięty gdyż kontrakt kontraktem ale nikt nie jest niewolnikiem a każdej osobie należy się poważne, nieobcesowe traktowanie i szacunek.
  Być może pan prezes ciągle jeszcze odreagowuje rozczarowanie z powodu postawy młodego Drabika, ale nie można popadać w skrajność z powodu gwiazdorzenia jednego młodzieńca z wybujałym ego.

 • moderator lubi Komentarz

  Współczuję kibicom z Piły, sam to przerabiałem kilka lat temu i było niefajnie, delikatnie mówiąc...

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. PGG ROW czeka na posiłki z Leszna, ale może się rozczarować. Fogo Unia nie odda nikogo?

  Dla Unii z cała pewnością zatrzymanie obu tak klasowych zawodników jest korzystne. Dla samych żużlowców już raczej nie. Ktoś z nich ewidentnie straci wiele startów i tym samym pieniędzy. To jednak sprawa Unii i zainteresowanych zawodników.

 • moderator lubi Komentarz

  Cóż za news. Zarówno pudelek jak i plotek nie powstydziliby się pisać o tym spektakularnym wydarzeniu w świecie żużla.
  Brawo i "gratuluje" że ze Sportowych Faktów zrobiliście portal plotkarski.

 • moderator lubi Komentarz

  A kogo to obchodzi???Co za bzdety

 • moderator napisał/a komentarz do Zaręczyli się na Marszu Niepodległości. Teraz zaprosili premiera Mateusza Morawieckiego na ślub

  Nie sadzę aby tego typu informacja zasługiwała na miejsce w tym portalu. Kompletnie nic o żużlu. News nadaje się raczej do rubryki towarzyskiej lub działu promocji/propagandy TVP. Żenujące.

 • moderator lubi Komentarz

  Jak ROW ma nie spaść,to pytam się kto ? ;)

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Pocieszamy ROW Rybnik. Oni się utrzymali, choć nie dawano im wielkich szans

  W mojej ocenie ROW będzie miał jednak znacznie trudniej. Przede wszystkim nie posiada obecnie dobrych juniorów, a ci w Motorze to przecież krajowa czołówka. Do tego świetny Michelsen (byłem pewny po ostatnich dwóch sezonach, ze sprosta roli jednego z filarów Motoru) Łaguta i p.Miesiąc, który - przyznaję - totalnie mnie zaskoczył, acz pozytywnie. W Rybniku nie widzę dobrych juniorów, ale też lidera z prawdziwego zdarzenia. Będzie im bardzo trudno się utrzymać, znacznie trudniej niż wcześniej Włókniarzowi, Unii T. (choć ta spadła) czy Motorowi. Ślązacy muszą liczyć na eksplozję formy paru swych zawodników i łut szczęścia.

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Orzeł Łódź bez prezesa! Witold Skrzydlewski zrezygnował

  Formalnie czyli tylko na papierze. Trzeba być bardzo naiwnym by uwierzyć, że Skrzydlewski nie będzie pociągał za wszystkie sznurki zza kulis.

 • moderator lubi Komentarz

  Pytanie czy Woryna poradzi sobie w PGE ekstralidze?
  Oczywiście, że sobie poradzi a z dorobkiem ok 5-6 punktów na mecz stanie się liderem rybnickiego RÓW-u

 • moderator lubi Komentarz

  ,,Lawina spekulacji ruszyła" , ,,Kacper rozgrzał do czerwoności kibiców forBET Włókniarz Częstochowa"- Darek, Ty to masz fantazję...

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Żartowniś Woryna. Wysłał zdjęcie z Częstochowy i rozbudził oczekiwania kibiców Włókniarza

  Nie wiem, czy to jakaś znacząca afera bo ja na przykład pierwsze o czymś takim słyszę. Tylko młodzi, impulsywni kibice mogą się takimi dowcipami emocjonować.
  "Mnie to nie wali" - jak mawia pewien raper.
  Zobaczymy, czy Kacprowi i spawaczowi będzie tak samo do śmiechu po przyszłym sezonie.

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Koniec miłości Tomasza Karolaka do Falubazu. Aktor jest winny byłemu prezesowi duże pieniądze

  Pan Dowhan nie jest moim idolem, ale tak po ludzku mu współczuję. Chciał pomóc, ale trafił na człowieka bez zasad moralnych i honoru. Następnym razem lepiej pomóc komuś komu jest trudno bo nie ma zdrowia. A pan Karolak... cóż skoro nagle po wyborach zmienia diametralnie poglądy polityczne to czegóż się spodziewać? Ot, taka Kałuża.

 • moderator lubi Komentarz

  Sponsorzy tych panów powinni sie wycofać ze sponsorowania tych żużlowców Żadnego tłumaczenia! . Tytuł artykułu adekwatny do sytuacji.Wreszcie Marek zachował się jak selekcjoner kadry.

 • moderator lubi Komentarz

  Całej sprawy by nie było, gdyby Maciek i Maksym zachowali się jak dorośli, nie chcieli brać udziału w tym test meczu, to dzwonią do trenera i mówią o tym. A tutaj tego nie było i jeszcze olewali telefony od trenera kadry. No tak to zachowują się ... Sami wiecie kto

 • moderator napisał/a komentarz do Żużel. Bogusław Nowak: Ci, którzy są, powinni ten kraj godnie reprezentować

  Najlepiej byłoby zatrudnić lekarza orzecznika ZUS-u. Efekt uzdrowienia gwarantowany! A tak na poważnie to wstyd mi za tych zawodników. Najbardziej jestem zszokowany postawą Macieja ponieważ uważałem go za inteligentnego człowieka i wzór sportowca. Pawliccy i szczególnie Drabik junior od zawsze mieli oryginalne ego i w głowach nie zawsze wszystko na swoim miejscu. Chciałem im jednak kibicować, szczególnie w SGP lub w drodze do tego cyklu. Niestety mój zapał w dopingu dla nich w jakichkolwiek rozgrywkach podupadł i... poszedł na L-4.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

netoperek

By Ci wszystko pasowało,
By kłopotów było mało,
Aby wszyscy byli zdrowi,
By problemy były z głowy.
By się wiodło znakomicie,
By wesołe było życie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Białych myśli lekkich jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i niech kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, gdy Bóg się rodzi na nowo, więc w blasku radosnych Świąt...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Białych myśli lekkich jak puch
niech anioł przywieje z nieba,
otworzy skrzydłem nadziei
i niech kolędę zaśpiewa.
Bo dzisiaj jest piękny dzień,
gdy Bóg się rodzi na nowo,
więc w blasku radosnych Świąt
żyj zdrowo i kolorowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 24 grudnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Witaj Psorku:) Jakiś czas temu miałem okazję do ciekawej dyskusji z forumowiczem Alaska. Wspominał, że ceni Twój poziom wiedzy i bardzo fajnie się z Tobą rozmawia, ale niestety z powodu różnicy zdań po jakiejś tam kłótni go zablokowałeś. Prosił aby przekazać Ci propozycję pokoju, tzn prośbę o odblokowanie. Obiecałem, że dam Ci znać, ale ostatnio jakoś się mijaliśmy. Jak obiecałem tak dziś robię, przemyśl propozycję. Pozdrawiam:)
PS. I proszę jak zwykle o wiarygodną porcję ploteczek bo już nawet we własnym gronie mamy obecnie chyba siedemnaście wersji co do przyszłości Włókniarza. A tu ligi zaledwie trzy hehe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Dzięki Psorku za sympatyczne życzenia. Dla Ciebie i Twoich najbliższych również wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam serdecznie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chris66

Dzięki Marek za pamięć :)
Również dla Ciebie i Twoich bliskich serdeczne życzenia Świąteczne :)
Przesyła Krzysiek z rodzinką :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Niech w Wielkanoc,
Wejdzie w nas wielka moc
Miłości, przebaczenia, chęci pomocy,
Czystości i braku zobojętnienia na ludzką krzywdę
Wesołości i spokoju ducha
Pamiętajmy, że w sporcie zwycięstwo
Jest tylko dodatkiem do emocji,
A twój „wróg” jest twoim bratem
I że lepiej pomóc i przegrać
Niż niesportowo przeszkodzić i wygrać.
Tych jajeczek, kiełbaski, szyneczki
I co tam jeszcze z koszyczka nam
Na stół wjedzie, niech cały rok nie braknie,
A na drugi dzień trochę wody
By oczyścić złe myśli, życzą
Pablo80 wraz z Madzią :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Dzięki psorku:) Przeleciałem na szybko ten regulamin i choć przy okazji trochę się dowiedziałem to tego czego szukałem nie znalazłem. Albo źle szukałem albo akurat o tym tam nie piszą. Jakbyś wymyślił (wyczytał) odpowiedź to proszę, daj znać. Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

http://www.pzm.pl/plik...op1704.pdf Aleś mi zabił ćwieka! Ja zastanawiam się zawsze jakie są przepisy dopiero przy pojawieniu się wątpliwości decyzji. WYDAJE mi się że obecnie zawodnik może startować max. 7 razy t.j. 4 swoje programowe + nominowany oraz 1 ZZ i jedna rezerwa taktyczna. Ale wymaga to sprawdzenia a w tej chwili nie mogę tego zrobić. Dlatego wrzucam link. Niestety niewiele jeszcze mogę Ci pomóc. Mój człowiek w klubie jest z racji konferencji prasowych obecnie mało "dostępny" - nie ma po prostu czasu a kontakt z mim mam tylko drogą internetu. Z ostatnich wieści wynika że MJJ pojedzie o ile zdrowie dopisze bo to jedyny w tej chwili problem. (80%) Stawiam na skład z MJJ i Jabłuszkiem bez ZZ. Wyniku wolałbym nie typować bo nie lubię tego czynić. Nie uważam jednak że jesteśmy bez szans na podjęcie wyrównanej walki i dobrego wyniku acz łatwo nie będzie. To początek sezonu i dużo może się wydarzyć. U nas jest więcej zagadek niż w Lesznie. Jak zadebiutuje Kildemand, jak Jabłuszko (nowy sprzęt) czy w razie startu MJJ będzie w formie. Zagadką jest też tor. Byki dużo trenowały na twardym ale czy tak będzie i czy już wszyscy się dostosowali do tych warunków? Nauczyłem się pokory bo "parę" wyników w przeszłości zaskoczyło największych znawców. W formie zabawy: liczę na walkę i wynik w granicach od porażki max 10 pkt. do zwycięstwa dwoma. (Choć to należałoby uznać za niemal sensację!) Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Profesorku złociutki:) Takie pytanie mam. Ile razy może jechać zawodnik w meczu jeżdżonym z Z/Z? Czy gdyby któryś z naszych wystrzelił z formą to będzie miał pięć swoich biegów, jeden Z/Z i jeszcze jeden...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Profesorku złociutki:) Takie pytanie mam. Ile razy może jechać zawodnik w meczu jeżdżonym z Z/Z? Czy gdyby któryś z naszych wystrzelił z formą to będzie miał pięć swoich biegów, jeden Z/Z i jeszcze jeden ewentualny na rezerwę taktyczną czyli łącznie, aż siedem? Będę wdzięczny za podpowiedź.
Aha, jeszcze jedno. Masz jakąś wiedzę w temacie MJJ? Pojedzie w Lesznie czy już pewne Z/Z. A jakbyś miał chwilę to napisz proszę co myślisz w temacie optymalnego składu na Leszno i jaki wynik obstawiasz. Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 10 kwietnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

I widzisz nawet Pan Jałowiecki, o którym pojęcia nie miałem, że w ogóle istnieje, jakoś nie ma szacunku do obecnego prezesa. Przypominając całą naszą polemikę dotyczącą tego pana, powiedz mi, jak go szanować? Co się dzieje z tym klubem? O ile bardzo mnie pocieszyłeś po pierwszym wpisie na mojej tablicy, dzisiaj trochę podłamałeś, to wywiad w paszczy lwa znów załamał całkowicie:( Znów zaczynam się bać, że mój, już ukochany klub nie przetrwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Witaj, jak zwykle serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i cierpliwość:) Nie pocieszyłeś mnie Kolego, obecny tylko powinniśmy i do tego nie wiadomo co dalej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Bardzo dziękuję Panie Profesorze:) za kolejne, cenne uwagi. Co ja bym bez Ciebie zrobił:) Wlałeś troszkę nadziei i otuchy w me serce:) Ja już się na serio wystraszyłem, że moja przygoda z żużlem skończy się zanim się na dobre rozkręciła. Mam prośbę, jak będziesz miał jakieś nowe wieści to podziel się nimi. Również gorąco pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Dziś zwierzęta mogą gadać,
A więc nadstaw pilnie ucha!
- My możemy opowiadać,
czemu karpia nikt nie słucha?!
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!
Ps. Dziękuję za życzenia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Z okazji Bożego Narodzenia, Składam Ci serdeczne życzenia. Niech Ci święta miłe będą, Z dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z wigilią tuż po zmroku, I w radosnym Nowym Roku.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Z okazji Bożego Narodzenia,
Składam Ci serdeczne życzenia.
Niech Ci święta miłe będą,
Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.
Z wigilią tuż po zmroku,
I w radosnym Nowym Roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 24 grudnia 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Witam Tomku! Bardzo dziękuję za życzenia! Również życzę Ci (oraz Twym bliskim) zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! Jako kibicowi żużla i Włókniarza życzę spełnienia najskrytszych marzeń sportowych choćby wydawały się one niemożliwe do wykonania! Życzę samych sukcesów w życiu prywatnym i wyłącznie przyjemnych niespodzianek! Marek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witam. Netoperku... z okazji zbliżających się świąt, oraz Nowego Roku życzę Tobie i wszystkim Twoim najbliższym dużo: zdrowia, szczęścia, uśmiechu, wytrwałości w dążeniu do celów, a nade wszystko spokoju...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Dziękuję za życzenia! Jestem bardzo mile zaskoczony! Tobie i Twoim najbliższym życzę także wszystkiego najlepszego na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Życzę Ci aby wielkie kibicowskie serce Twoje i wszystkich pozostałych sympatyków żużla doznało wielu - wyłącznie pozytywnych wrażeń!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Zdrowych i Wesołych Świąt dla Ciebie i Twoich Bliskich oraz wielu żużlowych wzruszeń w nowym sezonie na naszej Arenie życzy Chris.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa

Witam. Netoperku... z okazji zbliżających się świąt, oraz Nowego Roku życzę Tobie i wszystkim Twoim najbliższym dużo: zdrowia, szczęścia, uśmiechu, wytrwałości w dążeniu do celów, a nade wszystko spokoju ducha, jak również ciała. Pozdrawiam i jeszcze raz: wszystkiego co najlepsze :))). Tomek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 23 grudnia 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Kto wie, kto wie może i on! Jeśli nie to ktoś bardzi bliski poglądowo. Ale masz rację - czas to przerwać bo takie dyskusje bardzo mnie dołują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.