słowianka - lubi

 • słowianka lubi Komentarz

  Hehe... A Cieślak nagle zapomniał jak nie powołał Bartka na SON we Wrocławiu? Jaki podał powód? Że nie umie jeździć parą a tak naprawdę to wtedy decydował janowski i nie chciał jeździć z Bartkiem... A teraz wypisuje brednie..... Dajcie już spokój Bartkowi i tym ciotom na L4 bo to i tak nic nie zmieni...

 • słowianka lubi Komentarz

  Biedny Bartek. Nagle tyle ojców sukcesu.

 • słowianka lubi Komentarz

  Niestety Rafał zachowuje się jak rozkapryszone dziecko. Kolejny młody zdolny bez odpowiedniego zaplecza mentalnego. Ehhhh:(

 • słowianka lubi Komentarz

  scott111: Znalazł sobie doopę z zespołu ludowego ala Lubuszanie, a może ona jego dorwała i mąci chłopakowi w głowie. W jego mniemaniu to menago.

 • słowianka lubi Komentarz

  Wspomagać inne kraje taką słyszałem opinie . A czy ktoś się martwił Polakami 30 -40 lat temu ? lali nas jak dzieci , Duńczycy co rok prawie mistrzami świata , a teraz jak Polacy zdominowali DPŚ to wymyślili Son a teraz jeszcze próbują nam na siłę wcisnąć zagranicznych młodych . Za chwilę nie będzię w ogóle chętnych młodych do uprawiania tego sportu .

 • słowianka lubi Komentarz

  Pierwsze co nalezalo by zrobic? Otworzyc drzwi , chwycic za szmaty i wywalic Witkowskiego!!!
  Jak taki typ moze byc twarza PZM????!!!!!
  Niedobor juniorow w klubach a on nie ma nic przeciwko temu by pod 6 startowal zagraniczny junior?????!!!!!!!!!!!!!
  Dlaczego kluby szkolace mlodziez i wydajace grube pieniadze maja byc poszkodowane kosztem jednej osoby rodem z Wroclawia lobbujacej tej przepis?!!!!
  Leszno, szkoli, Gniezno - brawo! Zielonka ruszyla preznie, Gorzow jak zawsze ok, Gdansk a Wroclaw co????? Czeka jak jakas perelka sie trafi i przygarnie!!!!

  Powtorze po raz setny, tysieczny.....

  Normalnosc w Polskim Zuzlu wroci, gdy kluby beda szkolic i posiadac wlasnych wychowankow utozsamiajacych sie z miastem i kibicami !!!

 • słowianka lubi Komentarz

  Ludzie ogarnijcie się , generalnie nie chodzi o Ostafińskiego Cieślaka , czy L4 jest lewe czy nie .Kibice , sponsorzy i cała żużlowa Polska ma żal do panów Drabika , Janowskiego i Prz . oraz Pi . Pawlickich za  ich buraczane zachowanie i uważanie się za gwiazdeczki .

 • słowianka lubi Komentarz

  Oby tylko Cieślak dotrzymał słowa i ich nie powołał w ogóle w przyszłym roku. Kara musi być, żeby nie było tak, że nagle w marcu/kwietniu wyraża skruchę i przeproszą, jak przekalkulują ile mogą stracić. Bo to zwykłe centusie nie sportowcy. Tak jak Cieślak powiedział, Zmarzlik jest obowiązkowy i pracowity, dlatego został Mistrzem Świata, a Janowski? Skończył się w połowie sezonu, gdy jego wyniki zaczęły mocno spadać. Pawliccy to w ogóle inny temat, GP nie dla nich, za wysokie progi.
  PS. Czyżby z tym trolem chodziło o kogoś z Wrocławia? Ciekaw jestem czy to sam Dobrucki, który miał zająć miejsce Cieślaka w kadrze, czy ktoś z tamtejszego klubu chce się wylansować. A może Rusko czai się na jakąś posadkę w związku?

 • słowianka lubi Komentarz

  A ja patrze trochę na to inaczej . Po pierwsze mam wrażenie , że robi się wielką krzywdę Bartkowi . Kiedyś był taki czas że w Polskim żużlu był Tomasz Gollob i reszta zawodników , mam wrażenie że zaczyna wracać taki schemat tyle że zaczyna w nim występować Bartek Zmarzlik . Tyle że Bartek to nie Gollob . Uważam że Bartek jest świetnym zawodnikiem , świetnie dotychczas prowadzi swoją karierę . Ale oceniamy go na dzień dzisiejszy , ten zawodnik ma dopiero 24 lata , i jeszcze ma przed sobą trochę lat jazdy , więc może poczekajmy z ocenianiem go . Bo co powiemy a różnie w życiu bywa ( oczywiście czysta spekulacja czego mu osobiście nie życzę żeby każdy czytał ze zrozumieniem ) kiedy Bartkowi coś się zacznie nie układać ? coś mu pójdzie nie tak , zacznie gorzej jechać ? mówiąc o wzorach można mówić o Hansie Nielsenie , Tonym Rickardssonie , Crumpie , Adamsie itd . Przykałdem jest np Dudek który świetnie pojechał sezon 2017 , srebny medal , wcześniej zdobywał wszystko IMP , IMŚJ , IMPJ , DPŚ , a potem przyszły sezony 2018 ,2019 gdzie Patryk obniżył loty i każdy kto zna żużel wie że tak się dzieje w tym sporcie że jesteś na górze zaraz możesz być na dole . Z tego co mi wiadomo nie można zwolnić kogoś kto jest na L4 , na podstawie domysłów i spekulacji . Zawodnik wysyła L4 i robi to zgodnie z przepisem a z tego co mi wiadomo nie ma obowiązku też odbierania telefonu . Oczywiście że możemy domniemać , ale czy ktoś wysłuchał drugiej strony ? czy ktoś dał szansę wypowiedzenia sie tym czterem panom ? Cieślak jak pokazuje jego postawa w tej sytuacji okazuje się słabym gościem który ulega opini publicznej i mediom . Ja bym poczekał , spotkał się z nimi i spróbował tą sytuacje wyjaśnić , może faktycznie problem tkwi gdzie indziej . Wiemy wszyscy że między Bartkiem a Pawlickim np grzecznie mówiąc nigdy nie było dobrych relacji , ale czy takie mówienie trenerowi kadry przystoji ? że powinni brać przykład z Bartka ? Bartek pisze swoją historię ale każdy z tych facetów to inna osobowość . Czy można porównywać Nielsena , Rickardssona , Crumpa , Adamsa , Knudsena , Hamila , Ermolenko czy Nickiego ? każdy z nich był wielkim żużlowcem każdy napisał własną historię i każdy z nich osiągnął dużo w tym sporcie , ale jak każdy z nich jest inny . Oni wszyscy są bardzo ambitni , a ambicja ma to do siebie że nie lubi porażek . Każda boli każda w jakiś sposób męczy , pewnie tez mobilizuje ale często też pojawia się zazdrość zawiłość i tu myślę trener kadry powinien się wykazać . Powinien umieć spoić tych chłopaków , każdego docenić i w jakiś sposób zmobilizować . A my od dłuższego czasu mówimy tylko Bartek Bartek . Ja też się ciesze z sukcesu tego chłopaka bo go obserwuje i kibicuje od najmłodszych lat . Ale żużel nie zaczyna się i nie kończy na Bartku . Na dziś wiemy że on sobie świetnie radzi więc trzeba poswięcić uwagę innym tym którzy dożą do tego by być jeszcze lepszymi . Trener kadry powinien wiedzieć że wygrywa spójność nie jednostka i trzeba o dobry klimat umieć zadbać .

 • słowianka lubi Komentarz

  Teraz dzieci też tak się cieszą jak jadą pociągiem, bo to rzadkość. Wszyscy jeżdżą samochodami.

 • słowianka lubi Komentarz

  Cieślak teraz stawia Zmarzlika za przykład do naśladowania, a wypadałoby zacząć od słowa "przepraszam" wobec Mistrza. Bo przez długi czas był do niego sceptycznie nastawiony, chłodno oceniał i pomijał go w kadrze (choćby ubiegłoroczny SON). Polewaczkowy zawsze wolał swoich ulubionych: Duzersów, Piterów i Magików. Obecnie Patryk pogubiony, a Pawliccy i Janoś zwyczajnie wysrali się trenerowi na łeb. I tylko na tego nieokiełznanego gorzowiaka może liczyć zawsze. Trochę głupio, panie Marku, co?

 • słowianka lubi Komentarz

  Teraz wyszukajcie zdjęcia laseczek Golloba i Hampela i porównajcie do dziuni Bartuli....ten sam model....to się może skończyć jak u starszych kolegów. Trzeba ratować karierę.

 • słowianka lubi Komentarz

  Wielkie brawa dla kibiców Motoru za wspaniałą postawę na trybunach.
  Od wielu lat marzę o takiej atmosferze na Jancarzu i innych stadionach żużlowych bo wtedy nie będą potrzebne klatki.
  Jeszcze raz gratulacje.

 • słowianka lubi Komentarz

  Dzięki Ovia za walkę,gratki dla Gorzowa i Wielkiego Bartka.Pozdrawiam z Ostrowa.

 • słowianka lubi Komentarz

  Kasprzak, publiczne pranie brudów jest bardzo słabe.

 • słowianka lubi Komentarz

  Sportowo Bartek przerósł Eddiego, oby dorównał Eddiemu w wierności do klubu.
  Eddi był Stali wierny przez całą swoją karierę.

 • słowianka lubi Komentarz

  GRATULACJE !!! Bartek IMŚ

 • słowianka lubi Komentarz

  @AVE STAL: Bartek Zmarzlik KING

 • słowianka lubi Komentarz

  @Piter ZG: Bartuś gratulacje!!!!!

 • słowianka lubi Komentarz

  @Masło Budyń jak marzenie: jaka łajzą życiową trzeba być, żeby jedynemu Polakowi, który ma szanse na mistrza nie kibicować?