Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • 10pompek lubi Komentarz

  Ja myślę, że Kamiński z wąsikiem kombinują, jak podłożyć świnię Bońkowi i jego ludziom i wskoczyć na ich miejsce razem z "wierchuszką" pisowskiego aparatu widząc, że pis-karnawał dobiega końca a PZPN zapewnia nie gorsze warunki placowe. No i te podróże...

 • 10pompek lubi Komentarz

  Brawo,to był świetny sezon w wykonaniu Roberta.

 • 10pompek lubi Komentarz

  Jedną ręką można prowadzić auto, ale nie w wyścigach.

 • 10pompek lubi Komentarz

  "Gwiazda przeżyła trzeci czarny jak smoła weekend z rzędu" - z tą gwiazdą, to żart albo kpina....

 • 10pompek lubi Komentarz

  Czy w tym kraju jest ktoś normalny , który zatrzyma wyrzucanie pieniędzy podatników na zabawę tego inwalidy? Szpitale leżą w niektórych miejscowościach jest bieda a ten już przereklamowany nieudacznik z wątpliwymi sukcesami bawi się za nasze pieniądze może pora powiedzieć stop? Robert na Orlenach potrzebują pracowników ba pewno będzie dla cb miejsce odpuść nie rób wstydu sobie i przede wszystkim nam bo wymówki już jak tobie tak i twoim fanaboyom się skończyły

 • 10pompek lubi Komentarz

  dobrze że jest Kuczera bo nikt normalny dobrze o nim nie pisze !!!! kubica skończył się w dniu wypadku i taka jest gorzka prawda !!!!

 • 10pompek lubi Komentarz

  @jotwu: Widzę że nie jesteś oświecony z kwestii orientacji seksualnej pani Skorupy. Otóż ona jest homo, czyli innymi słowy les. Zatem prędzej wróci z żoną, niż z mężem. Takie mamy teraz "luksusy" że można się hajtać z kim popadnie.
  Na szczęście jeszcze nie w Polsce. I oby tak zostało!

 • 10pompek napisał/a komentarz do Krystyna Pawłowicz wywołała burzę w sieci. Kuriozalny wpis o "wsadach" do kosza

  @Nick53: NIE JEST !!!!! Ma tylko doktorat. Pracowała NA STANOWISKU profesora na UKSW w Warszawie i w WSAP w Ostrołęce. Ale pisiory muszą (lubią) się dowartościowywać i stąd ten profesor. A propos; taki sam numer jest z Kaczorem Lechem, też goowno nie profesor!

 • 10pompek lubi Komentarz

  Po co odpowiadać piso rydzykom.Oni
  i tak przekonfabulują po swojemu te odpowiedzi

 • 10pompek lubi Komentarz

  To ja od razu na tym przykładzie odpiszę wszystkim wsiowym i z podstawowym ignorantom którzy w wiejskich szkołach nie douczyli się czytać a zabłocone podwórko i smród gnojowicy kazał im uciekać przed komputery i smartfony że Boniek za pracę w PZPN jako prezes nie bierze pieniędzy!! Każdy kto umie czytać (70% wsiochów nie) łatwo to znajdzie. Boniek nie odpowiada za polskie kluby bo są prywatnymi własnościami i ich właściciele robią co chcą a i tak za ligę odpowiada spółka akcyjna (wsiochy niech sobie sprawdzą co to jest) Ekstraklasa s.a. ze swoim zarządem i przedstawicielami klubów. Do nauki wsiochowaty elektoracie. Brawo Panie Boniek. Pytania od szmatławca do wiejskiego chlewu wyrzucić i wiejskimi burakami przysypać.

 • 10pompek lubi Komentarz

  Dziennikarz śledczy - czytaj, prokurator. Pytania ni z gruchy ni z pietruchy. "Jakie relacje utrzymuje Boniek" z: i tutaj wpisz Książkę telefoniczną. Bo dzisiaj było na literkę "p" jutro jak leci. Gdyby wspomniał że "X" jest be, pytanie byłoby zasadne.

 • 10pompek lubi Komentarz

  Nie przepadam za Prezesem ale na jego miejscu zrobił bym to samo. Głupawy dziennikarz "śledczy" to i głupawe pytania. Jeśli chce coś Bońkowi udowodnić to na pewno nie takimi pytaniami. Z niego taki dziennikarz śledczy jak z koziej d......y worek na mąkę. Oburzają się na Bońka chyba dziennikarze podobnej klasy jak Słowik.

 • 10pompek lubi Komentarz

  ... bo dziennikarzyna GP powinien się modlić, a nie zadawać pytania!

 • 10pompek lubi Komentarz

  Trzeba stanąć na baczność, ze ściśniętymi pośladkami i w rytm 'Maryjo coś Polskę' odpowiadać śpiewająco na zadane pytania. Może jeszcze powinien odpowiadać na pytania magazynów typu "świat quadów" i pierdyknąć sobie rozkładówkę w Playboyu? To nie zeznania przed prokuraturą. Jak dostanie wezwanie to się stawi i odpowie na pytania. Nie przepadam za Rudym, ale to nie przeszkadza mi w uczciwej ocenie sytuacji.

 • 10pompek lubi Komentarz

  Z Boniek to ktoś kto coś osiągnął. Tak w polskiej piłce klubowej, w polskiej reprezentacji jaki i w piłce włoskiej. Teraz jakieś burki będą gościa podsikiwać , bo jest niewygodny...

 • 10pompek lubi Komentarz

  Pieknie p.Zbyszek zlal tego oszoloma cieplym moczem ;D

 • 10pompek lubi Komentarz

  Brawo Kasia:-)

 • 10pompek lubi Komentarz

  Uwaga na koronowirusa. Po głosowaniu wyrzucam "długopis":-)

 • 10pompek lubi Komentarz

  Do wyznawców pisizmu i dojnej zmiany produkujących się poniżej (i nie tylko), różnej maści gmk38, ello124, Modafich, cadich itp. itd! Jak to jest, że wg. was winnymi wszystkich nieszczęść w naszej ojczyźnie są komuniści, Żydzi, bansterzy i złodzieje a nie przeszkadza wam, że w dojnej zmianie co rusz wyziera gęba byłego komucha, prokurator stanu wojennego został sędzią TK, na stanowisku premiera bajdurzy i ciemnotę wam wciska były bankster, że nie wspomnę o robiących interesy na epidemii (i nie tylko) złodziejach, zainstalowanych na szczytach władzy kochających inaczej czy wierzących inaczej? Nie przeszkadza wam to? Nie bo to nasi! Komuchy, żydy, banksterzy i złodzieje!

 • 10pompek lubi Komentarz

  Prezes Boniek miał racje gdyż ta grupa wyborców którą wymienił zagłosowała by na konia Kaliguli gdyby im obiecał kasę.Ci ludzie chcą kasy a najlepiej dużo kasy a programy ich nie interesują.Ciemny lud taki jest.

 • 10pompek lubi Komentarz

  "Zibi" podał fakty,niestety.A kto się kłóci z faktami?
  hehehehe

 • 10pompek lubi Komentarz

  Pan Tomaszewski, były współpracownik UB donosił na kolegów z drużyny, potem zmieniał partie i orientacje polityczne tak aby zawsze być z rządzącymi, jak chorągiewka na wietrze. Teraz agituje za Dudą a Bońkowi radzi aby się zamknął. Dwulicowiec.

 • 10pompek lubi Komentarz

  PAN TOMASZEWSKI NAWET JAK NA STANDARDY PIS-U..JEST TUZEM INTELEKTU..dlatego wzruszyl sie wpisem Bonka...podziwiam.....

 • 10pompek lubi Komentarz

  Zjadłeś nie tylko zęby na boksie ale mózg też Duda wygra przed czasem

 • 10pompek lubi Komentarz

  Za bardzo łeb mu obili i klepie głupoty jak potłuczony. Tak na marginesie, wg mnie każdy kto przebywa poza granicami kraju dłużej niż 50%+1 dzień w ciągu roku nie powinien mieć prawa głosu w wyborach. Ktoś kto na stałe wyjechał to już nawet wypowiadać się nie powinien. Co on wie? Wybrał taka a nie inną drogę i niech zamieszkuje obczyznę a do spraw Polski niech nie wnika. Proste.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.