Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gorofil lubi Komentarz

  Bieg jej na pewno obejrzę ale już wywiad z nią nie ,tak se myślę że ona z Dodą by się dogadala ,mogła by wyjść ciekawa rozmowa

 • gorofil lubi Komentarz

  Pełna zgoda. Jak popatrzymy na nazwiska i postacie w tej pierwszej 10......hmmm dawno, dawno takiej mizeri nie bylo.

 • gorofil lubi Komentarz

  Pamiętam tę tenisistkę. Szkoda, ze jej kariera nie przebiegła tak, jak powinna i jak się zapowiadała i jak sobie wymarzyła sama zawodniczka. Jej pojedynki oglądało się z wielką przyjemnością, tym bardziej gdy sprawozdawcą był niezapomniany B. Tomaszewski.

 • gorofil lubi Komentarz

  Żal, że już odeszła, będzie jej brakowało! Jestem jej fanką od zawsze. Powodzenia Masza !

 • gorofil lubi Komentarz

  Powiem szczerze,że średnio jej kibicowałem,ale miała swój urok.Sharapov,który na pewno permanentnie jej kibicował najbardziej to odczuwa.
  Tak to jest niestety,że zawodniczki czy zawodnicy,którym kibicujemy w końcu kończą przygodę z tenisem,ogólnie ze sportem.''''''''

 • gorofil lubi Komentarz

  Isia szybciej od niej zmądrzała. Nie czekała, aż spadnie do Top 400.

 • gorofil lubi Komentarz

  Na pewno wiemy, że były inne dziewczyny zdyskwalifikowane za stosowanie Meldonium i do wyników Szarapowej nawet się nie zbliżyły. :)
  Skala talentu Rosjanki, jej charakter do walki są niesamowite. Niestety cieniem na jej karierze kładzie się sprawa z tym "dopingiem", bo przecież w czasie w którym go zażywała za takow Meldonium uznawane nie było. Moim zdaniem szczególnie dlatego, ze po powrocie z dyskwalifikacji nie osiągnęła nic czym mogłaby zamknąc buzie krytykantom, jak wiadomo złożyło się na to kilka czynników, ale jej wyniki były wodą na młyn dla wszystkich mniej przychylnych.
  Dziś Rosjanka opuszcza tour oficjalnie, ja pożegnałem się z nią już dawno dlatego jakby mniej mi dziś szkoda.
  Pewne jest, że o Szarapowej tenisowy świat szybko nie zapomnie, z resztą nie tylko tenisowy. Raczej cieżko spotkać kogoś kto o niej nie słyszał, a to tez o czymś świadczy. :)

 • gorofil lubi Komentarz

  Jak by ją lubić lub nie lubić, potępiać w czambuł, czy stawać za nią murem, to na pewno była zawodniczką wyróźniającą się i z całych zastępów Rosjanek, jej nazwiska na pewno się nie zapomni. I chociaż nie żywię do niej sympatii, a po wyjściu na jaw sprawy z meldonium, łatwo można było się przyłączyć do chóru osób krytykujących ją bez reszty, to niestety nigdy się nie dowiemy, jak przebiegałaby jej kariera bez wspomnianego środka. Wyczucie mówi, że tak dużo na pewno by nie osiągnęła, aczkolwiek coś z tego bogatego dorobku pewnie tak. A czy na pewno wygrałaby choć 1 turniej wielkoszlemowy? I czy zostałaby numerem 1? Myślę, że tego żadni nawet noblowscy naukowcy żadnymi eksperymentami podnad wszelką wątpliwość nie dowiodą. Pozostaje jej tylko życzyć powodzenia na dalszym - pozastoportowym etapie życia i na koniec zwrócić się do niej takim oto zdaniem: "szkoda, że zażywałaś to meldonium, a tym samym poddałaś pod poważną wątpliwość swoje osiągnięcia".

 • gorofil lubi Komentarz

  Hubert coraz lepszy w tym deblu... Dobrze, jakby Łukasz ustabilizował formę...

 • gorofil lubi Komentarz

  Fajnie byłoby zobaczyć Saszę z tytułem i pieniążki za wygraną na walkę z pożarami. :)

 • gorofil lubi Komentarz

  Wygrana i 100pkt. do generalki PŚ ważniejsze niż jakiś tam turniej 2 kategorii. Znowu trochę odrobił w generalce, teraz Zakopane - moim zdaniem tutaj Dawid będzie miał najgorzej ze względu na presję, ale jeśli będzie podium to potem już z górki. Kamil coś sobie nagrabił chyba u góry bo ma w tym sezonie niewiarygodnego pecha do warunków. Inna sprawa że jury ma większy szacunek do zawodników mniejszego formatu, niż do zawodnika który jest żywą legendą skoków. Szkoda bo uważam że Kamil jest w stanie powalczyć w tym sezonie o coś więcej niż o lokaty pod koniec pierwszej 10. Widać było dzisiaj że był zażenowany decyzją jury. Ale stawiam że do Zakopanego wróci nabuzowany i wypali jak Dawid swego czasu.

 • gorofil lubi Komentarz

  Dublet Kubackiego i kolejne podium! Teraz czas na atak na lidera PŚ!

 • gorofil lubi Komentarz

  DUBLET! Brawo Kubacki! Tak lata orzeł!

 • gorofil lubi Komentarz

  Brawo Dawid! Bez niedosytu. :)

 • gorofil lubi Komentarz

  Sharapov i jotwu: Nie wiem, czy fakt, że Wy jej nie znacie jest jakimkolwiek kryterium :P

 • gorofil lubi Komentarz

  Dobrze że chociaż zeszłoroczne MŚ były dla nas sprawiedliwe... Złoto i srebro w tak pięknych dla nas "okolicznościach przyrody" było czymś niezwykłym. Sprawiedliwy konkurs, takie powinny się odbywać co niedzielę jako dodatek do obiadu...

 • gorofil lubi Komentarz

  Jak redaktorzy już w tytule czepiają się warunków na skoczni to wiadomo, że Polacy daleko. Dlaczego to właśnie naszym orłom takie warunki najbardziej przeszkadzają ?

 • gorofil lubi Komentarz

  Mam nieoficjalne informacje że podobno nieloty robią formę na olimpiadę.

 • gorofil lubi Komentarz

  Czy nasi juz magiczne buty wyciagneli ?

 • gorofil lubi Komentarz

  Cyrk cyrkiem, ale innym skoczkom nic nie przeszkadzało, taki szwajcar Peier skacze od początku tego sezonu przyzwoicie lub bardzo dobrze, tak samo Kraft oraz inni Austriacy oraz Norwedzy.

 • gorofil lubi Komentarz

  To będzie trudny rok dla Huberta - bardzo weryfikujący jego umiejętności. Przy tak rozsądnym prowadzeniu się wierzę w to, że utrzyma się w czołowej 50 i zdoła obronić sporą część punktów, a może nawet coś zyskać. ;)

 • gorofil lubi Komentarz

  Przerwa trwała tak długo, że nie ma co na razie myśleć o szlemach, tylko powoli, acz konsekwentnie robić swoje. JJ - Jazda Jerz! :)

 • gorofil lubi Komentarz

  Decyzja absolutnie spodziewana, nie ma co płakać, swoje Caro zrobiła, tego Szlema wyszarpała. Jestem dumny. :) Te 10 lat oglądania, kibicowania, dzięki za to.

 • gorofil lubi Komentarz

  Koniec pewnej epoki, z Agnieszką, Karoliną, Sereną, Venus, Viką, Maszą, Petrą, Aną, Domi, Kuźnią, Francescą...

 • gorofil lubi Komentarz

  Widzi co sie w PL dzieje, jak fajnie sie patrzy na takich jak ona (wystarczy popatrzyc na niektore komentarze ponizej), to jej przeszla polskosc. Nie ma nic za nic, albo sie stwarza mila atmosfere dla "pol-Polakow", albo sie ich "wysegregowuje". Ta ostatnia metoda coraz bardziej w modzie, to nic dziwnego, ze sami sie odwracaja i niechetnie przypominaja sobie o polskich korzeniach.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.