Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mtg napisał/a komentarz do Żużel. Zagraniczne legendy Motoru Lublin. Profesor Nielsen wprowadził polską ligę w nową erę

  @KSFZ: wg mnie na miano legendy nie wpływają tylko osiągnięcia punktowe, taki Kępa jest również legenda w lubelskim żużlu ale mistrzem świata z tego co pamietam nie.

 • mtg lubi Komentarz

  Dla mnie ranking kompletnie bez sensu, ze względu na przyjęte zasady, czas wzięty rzeczywisty, a dystans nierealny...Jak dobrze kojarzę długość toru mierzy się metr od krawężnika, skoro np. w Lesznie jedzie się często po tej linii, więc prędkość może być podobna do obliczonej. Natomiast w Grudziądzu optymalna linia jazdy jest pod bandą, co wydłuża pokonany dystans, a czas pozostaje niezmienny - co de facto daje większą średnią prędkość. Najłatwiej było by zmierzyć prędkościomierzem, co miało bodaj miejsce w sec, wtedy uzyskamy maksymalną prędkość rzeczywistą, albo zmierzyć realny dystans pokonany przez żużlowca, wtedy można średnie porównywać pomiędzy torami.

 • mtg lubi Komentarz

  Jasny gwint... jaka jakość artykułu !! Pomijając jakieś dziwne wyobrażenia autora odnośnie znaczenia wyrazu "zarobić", to kapitał zakładowy na starcie nie wynosił "niecałe 400 tysięcy", tylko równe 300 tysięcy zł, a obecnie nie wynosi "nieco ponad milion" tylko dokładnie 831 tysięcy zł. Nawet czegoś takiego redaktor nie jest w stanie sprawdzić.... prawdziwy fachowiec.

 • mtg lubi Komentarz

  Zeby taki artykul ogarnac, faktycznie trzeba byc po "wyzszej szkole gotowania na gazie", szacun.

 • mtg lubi Komentarz

  Jak napisał panu na Facebooku to niech mu tam pan odpisze, na cholerę te wywody na portalu?

 • mtg lubi Komentarz

  Aha, jeszcze jedno. Skoro tak pan broni swojego prawa do wypowiedzi to dlaczego kasujecie komentarze nie łamiące regulaminu, a np. pokazujące brak wiedzy pana podwładnych (redaktorów)?

 • mtg lubi Komentarz

  ty w każdej sprawie masz siedzieć cicho marny dziennikarzyno

 • mtg lubi Komentarz

  ty w każdej sprawie masz siedzieć cicho marny dziennikarzyno

 • mtg lubi Komentarz

  Ostafiński poucza od czego jest dziennikarz... Śmiech na sali.

 • mtg lubi Komentarz

  Ostaf słowo honoru że ja Ci tą maść kupię tylko nie pisz już nic więcej!

 • mtg lubi Komentarz

  Dareczku, każdy kolejny tekst o Motorze Cię pogrąża. Twoje teksty po naszym utrzymaniu były próbą wybielenia siebie i udawanego "uderzenia się w pierś", nie miały nic wspólnego z rehabilitacją Motoru i przeprosin za ten hejt. Centrala daje kary? Ale to wy decydujecie co opiszecie, nie tylko Motor dostał karę ake tylko o nas powstał artykuł. A może warto byłoby sprawdzić czy są inne kluby działające de facto od 3 sezonów, które kary nie dostały bo tak wspaniale szkolą? Milczy pan w sprawie ROW- dlaczego? Przecież to kopalnia złota, tak jak kopalnią był Lublin w tym roku. Do dzieła! Czekam na stwierdzenie, że niepotrzebnie się pchali.

 • mtg lubi Komentarz

  Z łapanki to są...., ale dziennikarze na tym portalu

 • mtg napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Kulisy rozmów Hancocka z ROW-em. Nikt w klubie nie wie, kiedy Amerykanin wyjedzie na tor

  @sajok: omg, już się tego skamlenia nie da czytać. Jakby słyszał pisiora, który nic nie może bo winni są wszyscy dookoła. A może warto byłoby spojrzeć na tego swojego śmiesznego prezia i chwilę pomyśleć dlaczego tak wszyscy uciekają od niego, hmm?

 • mtg napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Prezes Motoru: Falubaz chciał Łagutę i Michelsena. Kasprzak nie trafi na czarną listę (wywiad)

  @zawodowiec: wręcz przeciwnie. Sprzęt ekstraligowy i jezeli pojezdzi jako gosc w 2 lidze to są tam szanse na spore sukcesy, a i motor jest zabezpieczony w razie kontuzji.

 • mtg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mtg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mtg lubi Komentarz

  Zejdźcie z chłopaka, guzik wiecie o jego życiu. Sławek święty nie jest i wszyscy to wiemy od 25 lat. Jeżeli Maksym ma kose z Ojcem i nie chce go w swoim życiu to widocznie ma powód. Dziś na motorze siedzi Maksym i to On odkręca manetkę. A Ociec pewnie wniósł tyle samo dobrego co złego. Maksym jest młodym człowiekiem i ma prawo do swoich emocji a WY WSZYSCY nie macie prawa go oceniać zwłaszcza za monitora. Został Mistrzem świata juniorów i to jest JEGO sukces bez względu na to kto go uczył jazdy na żużlu i kto mu motory przygotował. To Maksym stał pod taśmą i ten tytuł zdobył. Nie umniejszajcie chłopakowi. Niestety nie ma tak sielankowego życia jak Bartek co wcale nie znaczy że nie osiągnie tyle samo a nawet więcej ... A Najman? Jak zwykle próbuje w mediach przylepić swoje nazwisko do czyjegoś sukcesu i nagłośnić, z tego żyje że jest celebrytą bo bić się nie umie co wielokrotnie potwierdził ....

 • mtg lubi Komentarz

  Witam! Czytając ten artykuł ,zastanawiam się czy panowie dziennikarze to Rodzina Zastępcza ?czy dziennikarze to jasnowidze ? Pan Max ym ,nie musi być standardowym przeciętnym człowiekiem .Na ten moment jest Mistrzem .Wszyscy lubimy i gładkich Mistrzów Seniorów i zadziornych Mistrzów juniorów. Nie musi być na każde zawołanie a tak wielu z nas traktuje żużlowców ,jak towar do wynajęcia .Czy ktoś w was dopuszcza ,tzw .zmęczenie materiału ? Może za chwile ,ktoś doradzi gdzie kupić dobry sznur .Powiem krótki skończcie ten poradnik rodzinny i jasnowidztwo .Najlepiej zacząć sprzątać od siebie.

 • mtg lubi Komentarz

  Ja pierdzielę. Kilka dni temu chłopak zdobył IMŚJ a Sportowe Fakty uprawiają jazdę na niego. SPORTOWE FAKTY DZIAŁ ŻUŻEL !!!!!! Podkreślam SPORTOWE !!!!! A może coś ze mną nie tak? Może sport to układanie relacji w rodzinie, czy porady co kto ma mówić w wywiadach? Chcecie do końca zgnoić chłopaka? Co to jest do k... nędzy ????? Nagonka?????? Normalnie szok!!!

 • mtg lubi Komentarz

  W tym kraju najwięcej o dzieciach mówi ten, który ich nie ma, a morały prawi hejter przebrany za dziennikarza.

 • mtg lubi Komentarz

  To wy dziennikarze, a raczej pismaki i płatne trole jesteście odpowiedzialni za samobójstwa sportowców. Wy ich zaszczuwacie takimi artykułami a później całą winę za tragedię zrzucacie na kibiców pisząc o nagonce w mediach społecznościowych.

 • mtg lubi Komentarz

  Czekam od dluzszego czasu ma wypowiedz Krzystyniaka i cos sie nie moge doczekac...

 • mtg lubi Komentarz

  O kurła! Wchodzę na SyFy po treningu, a tu co? Gorzów wali w pampersa już na 5 dni przed meczem??? No jaja jakieś :))))))))))))))

 • mtg lubi Komentarz

  System systemem ale kurna, wliczając finał to:
  Rosja 45+5=50
  Polska 47+1=48
  Rosja zasłużyła na złoto i tyle w temacie. Przestańcie płakać i robić z siebie ofiary. Co innego gdyby wygrała jakaś drużyna mając w całych zawodach o 15 pkt mniej, ale w tym roku Rosja po prostu była lepsza!

 • mtg napisał/a komentarz do Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Nie pastwmy się nad Get Well. Za wcześnie na szampany w Lublinie (felieton)

  dlaczego nie powinien jechac Lambo?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.