Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Premier Liga. Grzegorz Krychowiak doceniony przez trenerów rosyjskiej ekstraklasy

  Jeden z lepszych piłkarzy w historii polskiego futbolu

 • Jack Rom

  Wpisy Pana Bońka są niejednokrotnie kontrowersyjne. Te jednak, krytyczne wobec parcia PIS za wszelką cenę do wyborów bez względu na to co z epidemią, jak najbardziej słuszne. PiS po trupach do zwycięstwa. Dziesięć lat temu po trupach z katastrofy smoleńskiej, teraz po ofiarach epidemii.

 • Jack Rom

  Wizualizacja stadionu ŁKS nie oddaje całego obrazu. Stadion będzie można w pełni ocenić kiedy będzie można mu się przyjrzeć z kilku stron, kiedy będzie można usiąść na trybunach, kiedy będzie można wykorzystać akustykę itp..

 • Jack Rom

  taka promocja Kulenowicza to śmiech na sali. Kulenowicz byłby wypromowany gdyby strzelał bramki. Tymczasem ta promocja szkodzi Legii.

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Aleksiej Spiridonow znów dał o siebie znać i obraził Karola Kłosa. "Polska ku***"

  Teraz pokazał niezwykłe prostactwo. Broniłem go wtedy kiedy opluł Matuszewskiego, który w bezczelnych słowach zwrócił się do rosyjskiego siatkarza, "bandyto oddaj Krym". Wówczas niesłychane prostactwo wyszło z drugiej strony. Jednak tym razem Spirydonow w niezwykle prostacki i chamski sposób zaatakował naszego siatkarza i pośrednio Polaków. Powinien być surowo ukarany i myślę, że Rosjanie tak zrobią.

 • Jack Rom

  Nie rozumie o jakim zaskoczeniu mowa? Hornagacher od początku prawdopodobnie miał taki plan, że w tym roku odejdzie do Niemiec. Nie można mieć do niego żadnych pretensji. Jakiejkolwiek umowy nie złamał. Uważam, że Werner Szuster to dobry następca.

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Kamil Stoch: Jest pewna rzecz, której nie rozumiem

  W tym konkretnym przypadku Stoch ma chyba racje. Sędziowie zadziałali na jego niekorzyść. Ale generalnie najlepszego skoczka na świecie w ostatnim sezonie powinno być stać na więcej. Taki mistrz powinien choć raz wygrać w pucharze świata w którym dotychczas rozegrano 10 konkursów. Tymczasem ciągle mówi się o jakiś błędach, a to o spóźnionym odbiciu, a to o małej prędkości. Przykro patrzeć jak tak sławny sportowiec rozmienia swoją sławę na drobne.

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Co przykrywa historia z kambodżańskim przelewem (felieton)

  Gość ze średnim biznesem usłyszał, že Kraków odwiedza sporo turystów, chciał rozwińać interes kupując działkę w centrum Krakowa pod hotel lub market. Majchrowski mu odmówił więc zabrał się i poszeďł w siną dal. Ale przecieź to nie on jest winien zaistniałej sytuacji. Najgorsze jest to, źe Boniek juź zapowiedzial, źe Wisła moźe być spokojna i nic jej nie grozi. Ćzy wobec tego takie kluby jak ŁKS, Polonia W-wa, Widzew, Pogoń, Lechia Gdańsk mogą oczekiwać odszkodowania od PZPN , który swego czasu z hukiem wywalił te kluby z eks.

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Chaosu ciąg dalszy. Bezkrólewie w Wiśle Kraków

  Chcieli kupic dzialkę w centrum Krakowa pod hotrl lub market. Nie uzyskali zdody i poszli w p...du

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Liga Narodów. Twitter bezlitosny dla Polaków po meczu z Portugalią: najpierw wielki Piątek, teraz droga krzyżowa

  Kilku piłkarzy potwierdziło, że póki co do kadry się nie nadają bądź nie nadają się do ról jakie się im przypisuje. Jędrzejczyk, bednarek, Kurzawa należą do tych pierwszych. Nie można grać w kadrze tylko dlatego np., że ma się dobre dośrodkowania z rzutów rożnych. Co do ról w reprezentacji to Zieliński nie jest i nie będzie reżyserem gry. Nie jest w stanie cały czas być pod grą. Dwa razy dobrze zagra, a potem przez dwadzieścia minut go nie widać.

 • Jack Rom

  chciałoby się złoty medal! ale czy to możliwe? Jeśli kierować się realiami wydaje się, że zwycięstwo w choć jednym meczu da satysfakcje, medal da wielki sukces, złoty medal da euforie i pozwoli choć częściowo zatrzeć kompleksy jakie w nas tkwią od zarania

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Arkadiusz Milik odbudowany. "To będzie dla niego świetny mundial!"

  Milik to bardzo dobry piłkarz etatowy reprezentant Polski. Jednak na MŚ obrońcy rywali nie dopuszcza do oddania przez niego strzału lewą nogą.

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Tomasz Skrzypczyński: Mistrzowie idą po tytuł wbrew logice (komentarz)

  Jeśli redaktor martwi się o Legie że względu na przewidywane roszady w kontekście eliminacji do ligi mistrzów, co nie jest całkowicie bezzasadne to ja redaktor odniesie się w tym samym kontekście do ewentualnego mistrzostwa Jagiellonia? To dopiero byłaby kompromitacja. Kluby z pogranicza Europy i Azji miały by chwilę radości

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Mateusz Skwierawski: Piłkarzu, nie męcz kibica (komentarz)

  W takim razie hasło piłka nożna dla kibiców nie ma najmniejszego sensu

 • Jack Rom napisał/a komentarz do Mateusz Skwierawski: Piłkarzu, nie męcz kibica (komentarz)

  Nie zgadzam się z pieniaczem. Olądałem ostatnio mecz ligi czeskiej Sparta Praga vs Banik Ostrawa. Stał na o wiele wyższym poziomie. Mimo, że piłkarze w Czechach są gorzej opłacani, liga biedniejsza, gorzej oprawiona. Mamy prawo oczekiwać więcej. Piłkarzy stać na nieco więcej. Tymczasem wszystko wolno niepopradnie, slamazarnie. A w eliminacjach europejskich pucharów już w lipcu czeka nas kolejna kompromitacja. Nieznany klub z pogranicza Azji i Europy bez wysiłku przejdzie dalej.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.