Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Rombel i Przybecki jako trenerzy kadry męskiej to jakieś nieporozumienie.....Rombel !!!jeśli masz chociaż trochę honoru.....to weż się za trenerkę w Legionovii....Szara da Ci szansę

 • Dyktafon lubi Komentarz

  jak był czas na granie to pokazali że się nie nadają do niczego jak jest czas nadzwyczajny to pretensje do koronawirusa

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może lepiej do swojego Kwidzynia. I tak nadal jest tam ważną postacią. W klubie na to czekają, a i SMS też dzięki niemu to miejsce się znajdzie.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poprawka : on nic nie prowadzi, on po prostu tam jest.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przyszło krysko na Skórzysko. Kasa i sława pokusiły, a wyników brak. Nic dziwnego, że Pan Jurek mówi pas. Wiecznie drugi nie potrafi być pierwszym. Ale nie ma tego złego. Za chwilę usłyszymy gdzie to znowu zachaczy się pan Skórski. O kolegach z układów się nie zapomina.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Związek się bawi. Leśne dziady się bawią. Ale tylko za samą jazdę po % nie daje się: 2000zł grzywny, 3 letni zakaz prowadzenia, 5000zł na cele społeczne. Pan Redaktor lepiej sprawdzi następnym razem co w lesie piszczy.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kiedy trzech zawodników rzuca kolejno 5/6/7 bramek a reszta w sumie nic, albo tylko symbolicznie to to nie jest praca grupowa tylko indywidualne umiejętności tej trójki. Każdy z nich wyróżnia się w swoim klubie i każdy z nich pokazuje, że potrafi to wykorzystać tutaj. Spójrzcie lepiej na nazwiska, które w młodzieżowej piłce ręcznej są już dosyć znane, a niestety w kadrze widzimy, że bez klubowej drużyny zawodnik sobie nie radzi. To nie Jurasik i to nie Markowski mogą coś poukładać z tego materiału. Ani jeden ani drugi nie powinien obejmować tego stanowiska. Jednego z nich już nie ma, nad drugim czuwa "zbawiciel" i poczekajmy na efekty. Zapewne, nie prędko.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żenada na poziomie Himalajów.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taa zmieni się... Może jak Asystent Skórski przypomni sobie, że nie jest już asystentem. Chociaż duet z Rydzem pokazał z Holandią, że jeden siedzi i dłubie w nosie, a drugi chyba zgłupiał co tam robi i lata od prawej do lewej przez 20' z zieloną kartką w ręku i chyba zastanawia się co z nią zrobić. Panie krzyknij do nich, powiedz, wytłumacz, albo weź ten czas i pokaż. Bo na migi to Ci nie wyszło wczoraj.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  ZPRP? Związek Polskiej Ręcznej Piłki? :) ...albo Związek Piłki Ręcznej Polski? ;] PZPR powinno być ;] hmmm... chociaż w sumie to mało się zmieniło ;] Samo Związek się już kojarzy z komuną ;] Jakby nie było tych związków wszystkich, to by pewnie ludzie nie uprawialiby sportu w ogóle i by poumierali ;]

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Ciemnogód z Puławskiej zarasta jeszcze bardziej. Nie widzą na co dają pieniądze z ministerstwa albo nie chcą widzieć bo pewnie po drodze i oni skubną co trzeba. Sam zajmij się Pan koordynowaniem tego waszego cudownego projektu , pojedź i przyjrzyj się pracy tych twoich koordynatorów. Jedna 105 lat, ona wyszkoli nam prawdziwych herosów - Brawo. Druga, blond gwiazda już miała okazje spaść zanim zaświeciła. Kolejni, co się popisali obsadzaniem koleżków i tworzeniem ośrodków tam gdzie mają z tego interes. Albo tacy co to jeżdżą i na małe dziewczynki chętnie popatrzą. I wywiad i te całe OSPR to dalsza kompromitacja leśnych opowieści.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Co to za statystyka , głowa boli. Do SMSow trafiają elementy z OSPR bo co lepsi zawodnicy nie chcą pchać się do związkowych szkół, a ZPRP swoimi działaniami w SMS nie robi dobrej reklamy. Zastanówcie się czy tak można coś zbudować. Przekupić możecie kilku na rok, z których i tak trzeba wrócić do podstaw żeby choć jeden wyszedł do góry.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakie talenty? Jaki monitoring? Jaka indywidualizacja ? Ktokolwiek ze środowiska piłki ręcznej obserwujący z boku działalność ospr czy SMS pewnie teraz ma niezły ubaw czytając tę szopkę. Mamy 4 smsy. Gdzie i w którym są te talenty ? Którykolwiek SMS posiada choć 1 talent wyróżniający się w swojej kadrze ? Wyróżniający się w taki sposób, aby trenerzy nie bali się na niego postawić w najważniejszych momentach? Przynajmniej w swoim roczniku ? Bo już nie wymagam, żeby nie daj Bóg w wyższym. I spójrzmy przecież tylko na tych pochodzących z chełpionego programu. Pomińmy już Olejniczaka i jego przygodę z tym śmiesznym programem.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Jak zawidnicy z ospr mają rywalizować z Europa jak system ospr nie pozwala im rywalizować w meczach. Jedynie tylko trenują, a polskie kluby młodzieżowe grają w swoim krwigrajku. Zawodnicy wymienieni przez Pana Drobika wyróżniali się już w swoich klubach i tak by grali na wysokim poziomie bez względu czy byliby szkoleni w ospr czy nie. Większość z wymienionych rozwinęła się dopiero po opuszczeniu programu ospr, przy czym w przypadku nazwisk z wypowiedzi pana marionetki nie trawiło to dłużej niż rok.

 • Dyktafon otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszyscy powinni się domyślić kto jest teraz zbawcą polskiej piłki ręcznej i kto dokonuje wyborów. Kwestia czasu, aby najbardziej wyróżniający się zawodnicy w swoich klubach zgłaszali niechęć do udziału w zgrupowaniach tak jak to ma już miejsce w kadrach A i B po kilku miesiącach pracy ze Zbawicielem.

 • Dyktafon napisał/a komentarz do Poważne oskarżenia wobec Oskara Baligi. Klub z Warszawy chce pomóc reprezentantowi Polski juniorów

  Bo SMS szkoli wielokierunkowo i niedrogo. Taki zachodni trend, aby zawodnicy potrafili radzić sobie w życiu. Jak widać Baliga szkolony był wzorowo. Grał w lidze, w kadrze, zdał maturę i jeszcze zgarnął paręnaście tysięcy w krótkim czasie. Niektórzy z Was muszą wiele miesięcy na tyle zarabiać.

 • Dyktafon napisał/a komentarz do Powód do bicia na alarm. Polscy juniorzy młodsi daleko podczas Otwartych Mistrzostw Europy

  Śmiechu warte ... jeżeli uważa się za 'trenera' i pracuje z grupą od prawie roku to czas chyba pokazać efekty. Efekty jego pracy pokazują kolejny replay jak u kolegów typu Obrusiewicz, Tomaszewski i cała reszta, gdzie obserwujemy wycieczkowiczów na zgrupowaniach. Powołują zawodników, którzy więcej czasu spędzają na parkiecie podczas rozgrzewki niż na meczu. W powołaniach regularnie te same nazwiska. Rozmowa z zawodnikami jest bez sensu. Wiadome jest, że żaden nie powie jak jest i nie wyrazi się negatywnie o kadrze czy trenerze, bo zdają sobie sprawę, że byłoby to ich ostatnie powołanie. Nawet wiedząc, że i tak nie powinni być w tej kadrze. Ale póki są, to będą siedzieć cicho i grzecznie, aby być jak najdłużej. Kilka nazwisk chciało pokazać charakter już na początkowych zgrupowaniach tego rocznika i co.... Nawet na rezerwie już nie figurują. Jeżeli chce się być trenerem formatu reprezentacyjnego to trzeba zdawać sobie sprawę z kim się pracuje i wiedzieć, jak z takim materiałem pracować. Jednak to są lata doświadczenia i praktyki, której wyżej wymieniony sztab nie posiada.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  W rzeczy samej,jeżeli dla trenera wynik w ME nie jest ważny to co jest ważne? Wynagrodzenie?

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Czy ktoś powie prawdę w oczy, nie owijając w bawełnę? Wyżej pępka nie podskoczysz i to jest w tym przypadku pewne. Jurasik był wielkim zawodnikiem, osiągnął duże sukcesy. Lecz jako trener minął się z wynikiem, słabe są kadry ekscesy. Trudno osiągnąć wyniki i nie ma na to rady. Gdy o kadrach decydują tylko związkowe układy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.