Kylolbn - lubi

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Ale kogo chciał Przedpełski atakować? Madsena? Dołomisiewicz widział w ogóle bieg, że takie bzdety plecie?

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Porownanie sytuacji Pitera i Emila ze Zmarzlikiem nie trafione . Oni maja lekko latwo i przyjemnie , nawet gdy pojada gorszy mecz nic sie nie dzieje . Bartek juz drugi sezon ciagnie klub za uszy i caly czas stres i odpowiedzialnosc za wynik . Taki zawodnik potrzebuje klubu gdzie bedzie mial spokojna glowe i pewne PO . Czy Gorzow stac na to by stworzyc taki tem na przyszly sezon ? Bartek jest w Stali od zawsze i napewno decyzja o odejsci bedzie dla niego bardzo trudna . Ale paradoksalnie moze byc korzystna dla obu stron . On zyska spokoj , a klub zacznie myslec o tworzeniu zespolu i przestanie sie slizgac na jego plecach .

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Jeszcze nie spotkałem czynnego zawodnika który przyznał by się do celowego działania np przerwania biegu, wpakowania przeciwnika w bandę czy oddania meczu/biegu itp., takie kwiatki wychodzą dopiero po latach, więc lepiej już nic nie mówić niż brnąć w kłamstwa

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Drogi Pawle, 35 lat chodzę na żużel i takie kity wciskaj komuś innemu, dlaczego uważam, że kłamiesz? spójrz sobie na powtórki jak wchodzisz w ten łuk, wszedłeś wyprostowanym motocyklem co przy twoim doświadczeniu nie jest naturalne i świadczy o tym, o czym podejrzewa cię większość kibiców na tym forum. Dodam jeszcze, że takiego wejścia/błędu nie popełnił nawet najmniej doświadczony w całej stawce - Kowalski, bo nawet on mimo skromnego doświadczenia, wie czym grozi takie wejście w łuk na tak przygotowanym torze. A że cię teraz boli? noc cóż trochę się przeliczyłeś, bo nie spodziewałeś się, że to będzie aż taki dzwon. Bardzo się cieszę, że sprawiedliwości stało sie zadość i Lublin zasłużenie wygrał mecz w 15 biegu, gdyby nie twój upadek wygrałby go już w 13 i nie mydl ludziom oczu, nikt aż tak głupi nie jest. Akurat w 13 wyściugu gdy przegrywaliście 1:5 i jechałeś ostatni przytrafił ci się taki błąd na wejściu w pierwszy łuk... co za pech, chcesz abyśmy w to uwierzyli? Niestety nie.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  @AveMotor: a za tydzien kolejne baty gkm w lublinie

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Jak dobrze, że Staleczka spłaciła KK i nie jeździ w Lublinie:)

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Objawieniem ligi będzie Francis Gustsu, wychowanek z Rygi. Pod koniec zeszłego sezonu trenował na torach Niemiec i wielkopolski. Warto to nazwisko zapamiętać. Ma też jeżdżącego młodszego brata, ale to jeszcze melodia przyszłości.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  cytat : KOL, jak zapowiadał prezes Stępniewski, ma podjąć decyzję na podstawie regulaminu, ale i też w zgodzie z duchem sportu. ????????? ja do potąd myślałem że regulaminy sportowe są pisane z duchem sportu . No ale widać żużla to nie dotyczy

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Ekspertyza strazaka : Co sie stalo ? Rozdzielnia sie spalila . Z jakiego powodu ? Bo byl ogien. Skad ten ogien ? Zwarcie instalacji . Dlaczego bylo zwarcie ? Zdazenie losowe . Lece po piwko i popcorn , niezy serial sie zapowiada :}}} Wakacjie z duchem sportu !

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Panie Żyto, trochę pokory. Krytykę też trzeba umieć przyjąć, a umiejętność przyznania się do błędu jest bardzo dobrą cechą nad którą Pan powinien trochę popracować. Inni kibice mogą mieć odmienne zdanie i trzeba je uszanować. Moim zdaniem MJJ w 14biegu to był duży błąd. Pamiętaj Panie Żyto. Bez kibica nie istniejecie i nie chodzi mi o to, ze trzeba kibicom wchodzić między 4 literki, ale człowiek na Pana stanowisku jednak trochę klasy i pokory powinien posiadać

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Panie Grzyb jest Pan kłamcą. Nie paliła się, żadna główna rozdzielnia tylko mała rozdzielka jedna z wielu na stadionie. Tylko szaleniec może tak mówić, że to główna. Jakby spaliła się główna rozdzielnia to nie miałby pan światła na całym stadionie, a to było i to w 90%. Następnym świadectwem na pana kłamstwo jest to, że każdy strażak od pierwszego dnia pracy wie o tym, iż gasząc urządzenia elektryczne musi od nich odłączyć prąd. To jak to się u pana stało, że straż odłączyła od rozdzielni prąd, aby ją gasić, a światło na stadionie dalej było? Zrobiliście z małego pożaru pomieszczenia gospodarczego w klubie pożar głównej rozdzielni i za to kłamstwo powinniście zostać przez ekstraligę podwójnie ukarani za to, że kłamiecie ekstraligę, Częstochowian, i wszystkich kibiców. Powtarzam - nawet dziecko wie, że jak strażak gasi kable z prądem to odłącza od nich napięcie. Więc jak była to główna rozdzielnia i straż odłączyła od niej napięcie to dla czego na większości stadionu było dalej światło? Ano dla tego, że to nie była główna rozdzielnia. I zgodzę się z panem, że ma pan na stadionie jednego gościa od prądu i hydrauliki, bo jak widać z małego pożaru zrobił gówno i teraz musicie z tego wybrnąć.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Jak można przygotować tak beznadziejny tor do ścigania? To jest Toruń przecież. Jest dach i on chroni większość toru w razie czego, ale dziś i tak smaży od rana. Aż się prosiło o drapnięcie zewnętrznej aby niosło coś więcej niż dwie ścieżki..Co z tego, że u nas jest niby najlepsza liga świata, najlepsze stadiony jak na zagranicznych pipidówkach jest żużel często kilka razy lepszy? Ja tam mogę siedzieć na wale z ziemi, ale nich się coś dzieje na torze.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Dzik Lamberta wywiezie , a Bartek do kredy i tyle go widzieli :}}}

 • Kylolbn lubi Komentarz

  MM beznadzieja ...krawężnika nie pilnował jak młody Lampart

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Motor o mało nie dostał walkowera za mecz z Unią- a padła wtedy tylko część oświetlenia toru potrzebne tylko telewizji. Tu nawaliło wszystko i jest ok? Siła wyższa? Nie mam nic do Stali ale nie rozumiem różnicy pomiędzy tymi sytuacjami. Awaria jest zawsze siłą wyższą ake to chyba nie za wiele zmienia.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Kacperek zgłosił i prąd wyłączyli

 • Kylolbn lubi Komentarz

  @AndrzejWyścigówka: jutro Sec

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Drabik nie powinien być w ogóle dopuszczony do startów w EL do momentu wyjaśnienia sprawy.Jak go w lipcu zawieszą,to część drużyn będzie pokrzywdzona a druga część niekoniecznie.W pierwszej kolejce Motor we Wrocławiu stracił szanse na bonus,a gdyby nie jechał Drabik który zdobył 12 pkt to wynik byłby całkiem inny.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty