Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pepe33 lubi Komentarz

  Bzdura! ostatni zespół z ekstraklasy niech gra baraż z 3 drużyną z 1 ligi i wtedy będzie 18 zespołów na sezon 2020/21. Proste.

 • pepe33 lubi Komentarz

  A dlaczego nie zmienić systemu rozgrywek z jesień-wiosna na wiosna- jesień? Po unormowaniu się sytuacji wystarczy spokojnie czasu na jesieni aby dokończyć ten sezon, a nowy rozpocząć na wiosnę.

 • pepe33 napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Smektała nie zasłużył na upokorzenie. Drabik powinien stracić tytuł (felieton)

  Panie Janie! Proponuję, aby nie szermował Pan tak mocnym twierdzeniem, że to byłoby upokorzenie! Zostaw je Pan sobie na inne okazje (Apator?), tu nie ma racji bytu. To nie żadne upokorzenie, Bartek przegrał po trzech turniejach i sam pewnie nie traktowałby tego w tej kategorii. Nawet gdyby złoty medal nie trafił do niego! Co najwyżej mógłby mieć trochę żalu... Na pewno jednak fakt otrzymania tego medalu nie świętowałby z euforią. Medal zdobyty przy zielonym stoliku (skądinąd nawet słusznie przyznany) nie smakuje tak, jak ten wywalczony na torze...

 • pepe33 napisał/a komentarz do Żużel. Madsen to tylko wierzchołek góry lodowej. Dania zagraża Polakom

  No tak, hormony buzują...
  Autorze a może by tak z gęsią pipką...

 • pepe33 lubi Komentarz

  " sukcesy w sporcie są niczym stosunek płciowy - samemu też można, ale dużo fajniej jest mieć kogoś drugiego."
  ***
  Panie "redaktorze" - samemu to jest masturbacja, a nie żaden stosunek płciowy.
  :D

 • pepe33 lubi Komentarz

  "sukcesy w sporcie są niczym stosunek płciowy - samemu też można, ale dużo fajniej jest mieć kogoś drugiego". Słyszycie? To pan Półgęsek przebił dno i puka od spodu! Nie wiem ile musiałbym wypić, aby publicznie powiedzieć (napisać) coś takiego w podobno renomowanym portalu? to moje drugie podejście aby umieścić swój komentarz pod tym "artykułem". No dobra, wycinajcie!

 • pepe33 lubi Komentarz

  Gryzipiórku przestań już pic

 • pepe33 lubi Komentarz

  Końcówka zabija wszystko... Ja rozumiem że autor jest młody i różne rzeczy się dziaja w głowie i nie tylko, ale tekst o samotnym stosunku bije wszystko... Ktos to czytał nim poszło w sieć?

 • pepe33 lubi Komentarz

  Panie redaktor zanim Drabik junior trafił do Sparty to reprezentował jeszcze drużyny z Łodzi i Ostrowa Wlkp. Tak dla przypomnienia, rzetelności choć trochę....

 • pepe33 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pepe33 napisał/a komentarz do MMA. FFF 2: nietypowa rola Mateusza Borka. Był w narożniku Piotra Świerczewskiego

  Komedii pt. " jak wydrzeć z frajerów więcej kasy" ciąg dalszy...

 • pepe33 lubi Komentarz

  Moment...Woryna???...miał szansę gdy Falubaz i Andrzej Huszcza go chciał... byłby w tym momencie na półce gdzie Duzers i Zmarzlik...ale został w drugoligowym sosie i ścigał się z kewlarami...jaki tu rozwój???... już pierwszy sezon ROW w pierwszej lidze (nie wiem czemu nazywaną ekstra) pokazał że Woryna zmarnował czas jaki miał... szału nie było...tak...to jest zawodnik potrzebujący startów z najlepszymi na co dzień cały sezon ...ale już raczej za późno....

 • pepe33 lubi Komentarz

  Skąd ta..."podnieta" Woryna? Przecież to może być doparowy, druga linia w Ekstralidze! Czy wy tam w tej redakcji naprawdę nie znacie się na żużlu?:)

 • pepe33 lubi Komentarz

  Woryna przedłożył dobro klubu nad swoją karierę i poświęcił Rybnikowi dwa lata. To były dwa lata które na bank wpłynęły na jego karierę, bo jazda w Nice to nie to samo co elipa. Śmiem twierdzić, że jeśli Kacper zostanie po spadku to już nie da rady wspiąć się na szczyt. Pozostanie ligowym średniakiem.

 • pepe33 lubi Komentarz

  Dziennikarze ustalili,a wyboru będzie mimo wszystko dokonywał Morawiecki. Nie takie rzeczy dziennikarze ustalali.

 • pepe33 lubi Komentarz

  Nie wypowiadajcie się za innych pacholki!!! Na potęgę tworzyliscie/tworzycie "artykuły" (czyt. WYPOCINY) na jego temat, nie przychylne ku jego osobie a teraz pawiana strugacie i macie czelnosc robi z siebie alfe i omege wypowiadając się jako głos ludu. Jesteście dnem dna - to wasz poziom. Jaka naczelna małpa tacy i pawiany wokół niego.

 • pepe33 lubi Komentarz

  Każdy niech uważa jak chce jego zdanie.Moje zdanie jest jedno ,,Leon jest fajnym goście pomocnym kolegom w boksie,Rozmowie miłym człowiekiem.

 • pepe33 lubi Komentarz

  Każdy kto trzeźwo i racjonalnie patrzy na żużel ligowy to wie, że Leon, to nie tylko najlepszy obcokrajowiec ligi, ale najlepszy zawodnik ligi. Złodziej startu ?... to za same starty liczona jest średnia ?:)... czy za punkty dowiezione do mety ?. Owszem, Martin, to bardzo dobry ligowiec, ale w klasyfikacji na najlepszego obcokrajowca ligi, to może powalczyć z Nikodemem, Griszą, Artiomem, Lindgrenem, Doylem itp, ale nie z Leonem, bo Leon to inna bajka i inna liga :). Ps. Jeszcze jedno słowo do kolegi poniżej: bez względu czy Kacper miałby defekt czy nie, to i tak nie wygrałby barażu, bo w momencie defektu Kacpra Leon po nożycach pikował już w krawężnik, a co za tym idzie mijał już Worynę, tylko Wy rybniczanie łudzicie się tym, że defekt zabrał Kacprowi brąz, ale cóż macie prawo do swojej oceny sytuacji, tak samo jak Ci co wybrali Vaculika najlepszym obcokrajowcem ligi :).

 • pepe33 lubi Komentarz

  Nie przepadam za Madsenem ale fakt jest taki że był najlepszy i za to szacun. Odnośnie jego startów jeżeli wykiwał sędziów to też szacun. Nasi chłopaki powinni się uczyć jak wykiwać takie zacne grono "EKSPERTÓW".

 • pepe33 lubi Komentarz

  Do @Speedway Turbo Sliders: Ten wyścig to przecież finał ZK w Gdańsku :). Bracia Pawliccy, Maciek oraz młody Drabik zrobili niezłe show :).

 • pepe33 lubi Komentarz

  Przeciez Pawlicka sraczke ma po IMŚ Wielkiego BARTKA

 • pepe33 lubi Komentarz

  amatorzy

 • pepe33 napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Brawa dla kibiców Motoru i Bartosza Zmarzlika. I tylko Leona Madsena żal (komentarz)

  @spartunia: Oj trudna trudna... Musisz zaopatrzyć się w słownik...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.