Znafca - lubi

 • Znafca lubi Komentarz

  Czy długo jeszcze na tym kuluarowym portalu będzie wyświetlać się reklama z zaproszeniem na zawody które odbyły się tydzień temu (IMME)?

 • Znafca lubi Komentarz

  Ostafiński skończ się ośmieszać

 • Znafca lubi Komentarz

  Kuluar a kiedy ty jedziesz na wakacje? Czytelnicy SF czekają na to z wielką niecierpliwością. Jedź jak najszybciej i na jak najdłużej, należy ci się solidny wypoczynek po tych wszystkich kuluarowych tekstach które spłodziłeś już w tym roku. A tak przy okazji, jaki skutek odniósł twój donos do Grupy Azoty, którym się tu odgrażałeś Sademu jakiś czas temu? Przyznaj szczerze, że zostałeś olany ciepłym moczem i dlatego dalej tak plujesz jadem na Tarnów.

 • Znafca lubi Komentarz

  To zwykła szmata jest z woryny ale przyjdzie i czas na niego .

 • Znafca lubi Komentarz

  Woryna to prostak, za duzo przebywa z Mrozkiem.

 • Znafca lubi Komentarz

  W Toruniu macie super podprowadzające... Piękne ! U nas w Grudziądzu....yyyyeeee..... bez komentarza ;-)

 • Znafca lubi Komentarz

  W sumie mądrze napisane--ale bez końcowych wniosków.Jak piszesz.- P. Stępniewski wymyślił. Jak dla mnie to ten pan powinien już dawno odejść i jemu podobni.Niech on już nie wymyśla.W Lublinie kibice walą drzwiami i oknami ale Stępniewskiemu stadion nie pasuje ,ponadto Tarnów i inni jak sam piszesz to już przed sezonem zostali poinformowani że awansować nie mają po co.Powinny być normy bezpieczeństwa dla zawodników a reszta wara.Co ma np.taki Sady zrobić--kasa z Azotów jest,a stadion kiszka---wg.P.Stępniewskiego.Miasto nie ma obowiązku budować stadionów wg.wizji Stępniewskiego.Doprowadzono to tego że biznes wszystko sponsoruje tylko oczywiście oprócz żużla.Żużel ,nie dośc że sport drogi,bardzo krótki sezon,to co roku nowe udoskonalenia i szantaże z centrali.Który poważny biznes, za swoją ciężką kasę, będzie jak uczniak stał przed Wielką Komisją Licencyjną i wysłuchiwał pouczeń szanownej komisji.

 • Znafca lubi Komentarz

  Wystarczyło przeczytać tytuł a już wszyscy wiedzą, że spłodzić to mógł tylko wyrób dziennikarzopodobny Ostafa

 • Znafca lubi Komentarz

  Nie slabosc tylko wyciagneli stary zlom z garazu i na nim pojechali. Olal ich prezes to oni oai prezesa. Swoja droga nie rozumiem co ten Sady jeszcze tam robi, to jest jakis dramat ten chlop.....

 • Znafca lubi Komentarz

  Joasia to fajna jest Laska!

 • Znafca lubi Komentarz

  Weźcie się za poważne dziennikarstwo bo nie wiem dokąd to zmierza...

 • Znafca lubi Komentarz

  O ile w zdecydowanej większości zgadzam się z powyższym materiałem, o tyle mam dwa BARDZO duże zastrzeżenia Panie Redaktorze. Po "pierwsze primo" żart Hancocka był żartem, jak to na przykład dwóch kolegów gra w jedną grę i drugi komentując wygraną pierwszego mówi żartem, że ten "gra na czitach", mimo, że obaj doskonale wiedzą, że nic takiego nie ma miejsca. To samo jest z komentarzem Hancocka i krytykowanie go za to włącznie z tekstem o tym, że żart powinien bawić wszystkich, to jawny pokaz jak bardzo brakuje Panu dystansu w niektórych sprawach, zwłaszcza jeśli dotyczy spraw dla Pana, mniej czy bardziej, ale istotnych. Po "drugie primo", kiedy Gollob zdobywał tytuł Mistrza Świata to Tony Rickardsson był już dawno na emeryturze. Ot taki merytoryczny bubel, ale trochę wypacza sens wypowiedzi.

 • Znafca lubi Komentarz

  Panowie Hlib...Mazur....Porsing.....skończcie te swoje pseudokariery bo naprawdę wstyd....wielki wstyd...

 • Znafca lubi Komentarz

  polonia dzis wygra

 • Znafca lubi Komentarz

  Wiatr zasuwa po stadionie w Rzeszowie i nie wiadomo kiedy to się zmieni a ty piszesz o rozniesienia ligi polecam wizytę u lekarza i dużo pokory

 • Znafca lubi Komentarz

  Do boju Polonia!

 • Znafca lubi Komentarz

  Ladniutka myszka z lewej:)Pzdr.

 • Znafca lubi Komentarz

  Lista startowa finału MMPPK:

  MrGarden GKM Grudziądz:
  1. Marcin Turowski
  2. Kamil Wieczorek

  PGG ROW Rybnik:
  3. Przemysław Giera
  4. Dominik Tyman

  Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów:
  5. Marcin Kościelski
  6. Kamil Nowacki

  truly.work Stal Gorzów:
  7. Rafał Karczmarz
  8. Alan Szczotka

  Speed Car Motor Lublin:
  9. Wiktor Lampart
  10. Wiktor Trofimow
  19. Maciej Kuromonow

  Bocar Włókniarz Częstochowa:
  11. Jakub Miśkowiak
  12. Michał Gruchalski

  Stelmet Falubaz Zielona Góra:
  13. Damian Pawliczak
  14. Norbert Krakowiak

 • Znafca lubi Komentarz

  Mam wnioski odmienne od Pana redaktora:
  1. Nie mecz w Częstochowie zadecydowal, a mecz z Falubazem u siebie gdzie liczono na 3 pkt a wtedy wynik z Czewy nie miałby znaczenia. Raz że tam z torem zabili żużel , dwa że były 2 defekty na punktowanych miejscach co dałoby 46:44 dla GKM-u....
  2. Nie drużyny sa wyrównane a poprostu forma zawodników spadła. Na początku sezonu Przemek z Byczkiem wymiatali, pod koniec sezonu praktycznie na wyjazdach nie istnieli a i u siebie mieli wpadki.
  3. Artiom to świetny zawodnik, jednak kontuzja jego tez zaważyła, po pierwsze bez niego przegrali w lublinie po drugie po kontuzji mimo że nadal dobrze to już jednak nie tak jak przed komtuzją wiele razy wozili Artioma na 1:5 co się przed kontuzją niemal nie zdarzało.
  4. Antonio miał zawsze sezon na pół, część dobra część zła, w tym sezonie obie połowy były złe.
  Takie moje wnioski. GKM to fajna drużyna za nieduże pieniądze fajnie to poskładali jednak potrzebują za Antonia jednego seniora punktującego regularnie na 8 pkt...

 • Znafca lubi Komentarz

  ja siem nie znam aleć jak sikasz do umywalki to tesz siem robi ... piana