Pinio70 - komentarze - strona 2

 • Pinio70 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak, tak, a Mistrz Polski w czapce Kadyrowa. Ciekawe co z kolorami kasków w lidze. Część zawodników złoty traktuje jak żółty. Poza tym można je pomylić i będzie np. dwóch zawodników w żółtym lub złotym kasku. Może i pomysł fajny, ale jakoś tego nie widzę.

 • Pinio70 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Janie. A Pan? Trochę Pan młodszy od Huszczy. :-)

 • Pinio70 napisał/a komentarz do Żużel. Eltrox Włókniarz jedzie trenować w góry. Zawodnicy dostaną w kość

  Canal+ się zabezpiecza, bo za 2 lata najprawdopodobniej Ekstraliga będzie w Eurosport. Bardzo dobrze, że i I liga będzie na nSport, bo transmisje na Polsacie i Eleven były zdecydowanie słabsze. Mam nadzieję, że Eurosport za 2 lata da radę, bo póki co to żużel na tej antenie najlepiej oglądać bez głosu. A publiczna? Mam nadzieję, że nigdy nie będą już pokazywać żużla, bo nie od tego są publiczne pieniądze, aby je trwonić na takie rzeczy. Pamiętajmy, że aby tvpis mogło coś kupić, to najpierw musi dostać dotacje od rządu, która ten wcześniej wyciągnie z naszych kieszeni. Już wolę zapłacić sobie abonament w kablówce i nie być narażony na podbijanie słupków oglądalności kurskiemu. A sponsorami żużla niech lepiej będą prywatne stacje.

 • Pinio70 napisał/a komentarz do Żużel. #MagazynBezHamulcow: Czy PGG ROW się wycofa? Ekstraliga może wezwać prezesa Mrozka na dywanik

  Mam prośbę do komentatorów tego idiotycznego artykułu (jednego z wielu w tym temacie). Proszę, nie komentujcie wyczynów tego pseudodziennikarza, bo o to mu właśnie chodzi. Wzbudzić sensacje jakąś plotką udając, że oparta jest na niezbitych faktach. Obiecuję, że ten mój post jest ostatnim pod jego wypocinami. Robi aferę sam, nie mając pojęcia o czym mówi. ROW przystąpi do rozgrywek Ekstraligi, a najprawdopodobniej miasto z klubem znajda sposób, żeby nie odbierać kasy. Pan redaktor jak zwykle gdzieś coś usłyszał i już konstruuje swoją absurdalną mega konstrukcję. Już widzi Apator w miejsce ROW-u, choć najprawdopodobniej Apator dowiedział się o tym z jego niby artykułu. Panie redaktorze ostafiński. Jeśli ziszczą się pańskie idiotyczne dywagacje, to na tym forum przyznam, że jest pan największym fachowcem w dziejach żużla i nawet zacznę pisać pańskie nazwisko z dużej litery. Póki co jest pan skazany na moją krytykę za wiele idiotycznych wymysłów, które pan spłodził i jak w książce "Chłopcy z Placu Broni" będę pisał pana nazwisko małą literą. Życzę więcej rozsądku, obiektywizmu, wiedzy, a przede wszystkim prawdy.

 • Pinio70 napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Zmiany dla zmian. Nie wierzę w nowe Grand Prix (felieton)

  Z jednej strony cieszę się ze zmiany promotora GP, ale zastanawiam się co dalej. Discovery, to potentat, podobnie jak Eurosport na rynku mediów sportowych. Jednakże jak porównam sobie relacje i komentarz z SGP i z SEC, to sorry, ale Eurosport wypadł blado. Relacje w Canal+ były naprawdę na wysokim poziomie i nawet w "kurnikach" typu Vojens do złudzenia przypominało to jak wielkie sportowe wydarzenie. Przy SEC jakoś to w Eurosporcie wyglądało przaśnie, a poza tym komentarz był tragiczny, jakby dyletanci dorwali się do mikrofonów. Pamiętam jak komentator zaliczył Lebiediewa do Słowian. Takich i innych wpadek było zdecydowanie więcej. Poza tym nie potrafili przekazać emocji tak, jak chociażby redaktor Dryła. Może jakiś transfer dziennikarski? Dużo pracy przed Eurosportem. Plusem natomiast dużym jest to, że Eurosport to otwarta telewizja i rzesza oglądaczy będzie wiele większa. Kibicuję i trzymam kciuki za nowych zarządzających cyklem.

 • Pinio70 napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Drabik bez dzikusa na Wrocław? Ciekawe (felieton)

  Chyba należałoby faktycznie przekazać dziką kartę na Wrocław np. Smektale zamiast Drabikowi. Szkoda chłopaka, ale trzeba być konsekwentnym. Pomysł zaś, że nie ma Cię w kadrze, to nie jeździsz w GP uważam za poroniony. Co ma piernik do wiatraka. GKSŻ może sobie rozdawać dzikie karty komu chce, ale jeśli któryś z naszych chorowitych chłopaków dostanie "dzikusa" do GP, czy SEC, to nic im do tego.

 • Pinio70 napisał/a komentarz do Żużel. Mikkel Michelsen o braku dzikiej karty: Zrobiłem wszystko. Statystyki mnie bronią. Polityką się nie zajmuję

  Z całym szacunkiem dla Hancocka (lubię Go), to jednak dzika karta powinna trafić właśnie do Mistrza Europy. Nie widzę też dalej w cyklu Lindbaecka, a zamiast Niego powinien do cyklu trafić np. Drabik. Co z tego, że Polak, ale medale MŚJ mówią za siebie. W podobnej bodajże sytuacji kiedyś dziką kartę otrzymali Sayfutdinov i Ward. Dwie pozostałe karty (Woffinden i Laguta) uważam za słuszne.

 • Pinio70 napisał/a komentarz do Żużel. W Falubazie możliwe nawet trzy zmiany. Dwóch nowych zawodników już mają, choć głośno się nimi nie chwalą

  Bardzo dobra wiadomość. Pan goliński nie powinien być prezesem Falubazu już od roku, kiedy publicznie krytykował swoich pracodawców, czy właścicieli klubu. "Zły to ptak, co własne gniazdo kala". Najgorszym błędem będzie jednak zrezygnowanie z usług Nickiego. Zamiana na Lindbaecka wydaje się raczej kiepskim pomysłem. Mam jednak nadzieję że odszczekam to po następnym sezonie, a Antonio okaże się strzałem w dziesiątkę.
  Skórnicki zostaje? Może i dobrze, choć nie jestem Jego fanem. Jan Kvech chyba tylko pod ósemkę, choć wydaje mi się, że w przyszłym roku możemy w końcu mieć pociechę z juniorów (wszystkich trzech), więc któryś mógłby trafić na rezerwę. Zawsze jednak można któregoś wypożyczać.

 • Pinio70 napisał/a komentarz do Żużel. Te zmiany mogą wstrząsnąć transferowym rynkiem. PZM szykuje nam prawdziwą bombę

  Zmiany, to można planować od sezonu 2021, a nie teraz "za 5 dwunasta". Przyszłoroczny sezon powinien być odjechany według bieżących zasad. Możliwość jazdy jednego juniora zagranicznego uważam za dobry pomysł, ale jednocześnie proponuje nr 8 lub 16 ograniczyć do zawodników polskich. Nie będzie wtedy sytuacji jazdy z tzw. "kewlarem", co sprawiało, że fikcją stał się wymóg dwóch polskich seniorów w składzie po nr 1-5 lub 9-13.

 • Pinio70 napisał/a komentarz do Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa

  Widzę, że rodzice zabronili dzieciom oglądać telewizji, więc pod kołderką komentują na smartfonach. Panu Protasiewiczowi, to możecie co najwyżej buty czyścić. Fachowcy od siedmiu boleści.