Pinio70 - lubi - strona 2

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Najbardziej dziwaczne jest, że czwarty zawodnik z challenge nawet się nie załapuje na rezerwowego. A przegrali GP o "błysk szprychy". W zeszłym roku tak było z Prz. Pawlickim, teraz z K. Bjerre.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Cóż jakos zaskoczony nie jestem tym rozdaniem, cieszę sie że Janowski wystartuje w GP 2017 choć moim zdaniem KK powinien ją otrzymać, co do Emila, chm, nie za bardzo mi to podchodzi, dla kibica leszczyńskiej Unii to wiadomosc taka sobie:/ Z drugiej strony patrząc to jestem ciekaw kiedy ruskie wreszcie wywalczą sobie GP, bo przypominam sobie że Emil juz raz odmówił ...

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Za to, że do ósmego miejsca zabrakło mu jednego punktu? Za to, że do połowy cyklu był najlepszy z Polaków? A może za to, że jeździ fair? Niech Twoja wściekłość za słabe występy w lidze, nie sprawia, że kibicujesz obcokrajowcom.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  To mamy teoretycznie polaka w każdym biegu GP Tylko się cieszyć i czekać na start.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Myślę, że lepiej nie mogli wybrać. Zagar był 9 w stawce, Janowski miał tyle samo punktów co Matej. Do tego Komandos jest ze Słowenii, a tam też jest turniej GP. Dalej jest Nicki (chyba nikt się nie spodziewał, że go w SGP nie będzie) i Emil (chyba najbardziej kontrowersyjna decyzja, ale na pewno ubarwi cykl). Tak naprawdę jest tylu dobrych zawodników w tym momencie, że można by na przyszły rok wrócić do starego systemu z 23 stałymi uczestnikami :) Do tej piętnastki dorzucić: G. Łaguta, KK, Hampel, Smoliński, Milik, Bjerre, Kildemand + IMŚJ (Max Fricke) i lista 23 uczestników gotowa :)

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Zapomniałem dodać, że jako jedyny Polak utrzymał się w cyklu w 2015.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  nastepny wielbiciel kiepskiego zuzlowca lecz super aktora...jak chcesz dobrych aktorow to idz do teatru...

 • Pinio70 lubi Komentarz

  kurcze mowimy o tragedni nie jednego ale dwoch zawodnikow.. jeden jeszcze zyje i napewno nie jest łatwo wsiadac ze swiadomoscia ze przeze mnie to... chlopaka trzeba wspierac a nie niszczyc.. kurde co za ludzie tu siedza na forum

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Regulamin jest zawiły, jednak nie ma w nim ani jednego wersu o tym że zawodnik zaraz po zwolnieniu musi natychmiast wystartować w meczu.. Owszem, możliwym jest że włodarze klubowi właśnie tego by chcieli, ale rozsądek przede wszystkim. Kończy się zwolnienie i można wznowić treningi.. Tak to powinno wyglądać.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Nie będą chodzić na stadion, bo za dużo policjantów i nie będą mogli rozwalać krzesełek jak na Motoarenie :)

 • Pinio70 lubi Komentarz

  zawsze mnie śmieszyły hasełka typu "unia to my", które mają wyrażać niby to że banda dzieciaków narzucać będzie innym kto jest lepszym kibicem, a kto nie...o ile wiem, to cena za bilet jaką płacą inni kibice jest taka sama...żeby nie było to takie traktowanie przez zarząd było nie było kibiców jest mało profesjonalne, że już o zmniejszeniu sektora rodzinnego nie wspomnę, ale nigdy nie będę trawił wywyższania się tzw. ultrasów względem innych chodzących na stadiony kibiców...każdy ma swój sposób kibicowania i już samo przyjście na stadion jest wyrazem poparcia danej drużyny...nie trzeba przy tym skakać jak małpa na zawołanie kilku baranów

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Około setki "dzieciaków" w kapturach na głowie z szalem na twarzy, narodowcy, bojówka pisowska z hasłami żołnierzy wyklętych chce wchodzić na pół darmo i mieć do siebie pół stadionu. Brawo zarząd za zrobieni porządku!

 • Pinio70 lubi Komentarz

  10/10

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Masz kolego 100% racji mam podobne spostrzeżenia. Jak widzę tych "kibiców" nawalonych, nie potrafiących często skręcić zdania w języku Polskim to szlag mnie trafia. Często nawet zawodami się nie interesują tylko szukają zaczepki. Też tęsknię za dawnym spontanicznym kibicowaniem bo to pamiętam z przed 30 lat.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  o właśnie o takich ludziach myślę, kibicach którzy z klubem są od lat, nawet gdy ten pałętał się w innych ligach [mam tu na myśli swój Falubaz] gdy chodzili na stadiony wtedy gdy klub najbardziej potrzebował ich wsparcia i pieniędzy, a nie robią tego bo taka jest moda i wypada sobie strzelić focię z derbów, a potem wrzucić ja na fejsbuka

 • Pinio70 lubi Komentarz

  racja, w ZG cały wiraż byłby wolny ,od k1 po k10 :)

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Dla mnie te wszystkie oprawy to często jest przerost formy nad treścią . Czy ktoś sobie wyobraża wizytę w teatrze i widownię bardziej zwracającą uwagę niż aktorzy na scenie ? Dla mnie mecz to jest sportowy spektakl w którym kibice oczywiście mają swoją rolę , ale bezsprzecznie najważniejsi są żużlowcy , sędziowie , mechanicy ...a dopiero na końcu kibice . Ponadto często pojawiają się banery z treściami za które normalni kibice wstydzą się latami ( tak mam z banerem wywieszonym na meczu z Włókniarzem i zaadresowanym do śp. Lee ) .Nikt do tej pory nie przeprosił tego zawodnika . który dla na kibiców oddał wszystko co miał ! Jak dla mnie to nie jest kibicowanie tylko jakieś przepychanki z własnymi kompleksami , demonstracja chamstwa i prostactwa , sorry tak to widzę .

 • Pinio70 lubi Komentarz

  niech sobie protestują albo jadą do Rawicza jak im e-liga nie pasuje...Emil i spółka będą mieć to gdzieś bo i tak tego nie słyszą w trakcie jazdy...mniej "darcia ryja" tym lepiej dla pozostałych kibiców, którzy będą mogli się koncentrować na oglądaniu meczu a nie słuchać za uszami krzyków...

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Nawet nie próbuj;D W Toruniu tzw. fan klub "obraził" się ogłaszjąc i realizując bojkot jak zakontraktowano Golloba. Zdaje się ,że na dobre nawet to wyszło. To i w Lesznie nic sie nie stanie;))))))))))))))))))))))))))

 • Pinio70 lubi Komentarz

  ja będę chodził :)