MotyF - lubi

 • MotyF lubi Komentarz

  Klasyka polskiego biznesu, czyli Janusze w natarciu. Lepiej jest mieć sny o niespełnionych milionach, niż sprzedać coś z zyskiem po rynkowej cenie. Potem miasteczka i wioski są pełne gratów na sprzedaż po podwórkach (bo szwagier powiedział, że warty 10 000), niszczejących domów (bo sąsiad sprzedał, przed kryzysem, za milion) i tak dalej.

 • MotyF lubi Komentarz

  Panie Kuczera Pan też jest zwykłym hejterem pisząc taki artykuł. Po co to dalsze nakręcanie na portalu? Proszę o odpowiedž.
  Pisze Pan jeszcze że Milik doprowadził do upadku Pawlickiego, pisząc coś takiego widać sugestię że to było celowe działanie Milika, czy takie teksty powinien zamieszczać dziennikarz. Sędzia się nie dopatrzył tego I puścił bieg w trzech, a Pan zamieszcza stronnicze teksty, żenujące to jest niestety. Gdzie się podziało rzetelne dziennikarstwo?
  To ja się teraz zapytam. Co by się stało gdyby Milik złożył motocykl wcześniej?
  Moim subiektywnym zdaniem, obaj polecieli by w stronę bandy I nie wiadomo jakby skończyła się ta cała sytuacja.
  Wy dziennikarze SF zamiast studzić emocje to jeszcze je rozgrzewacie do granic przyzwoitości. To naprawdę jest żałosne!!!

 • MotyF lubi Komentarz

  nieee... błagam... z wszystkich renomowanych trenerów w Europie ten jest najbardziej przereklamowany:/ co się stało z planem sprowadzenia De Boera z Ajaxu. Opcja tańsza a jakoś bardziej perspektywiczna. Benitez nabił sobie prestiż w Liverpoolu, ale od tamtej pory ciągle zmienia kluby i ciagle zawodzi i wylatuje:/ Mało Newcastle zawodu kibicom sprawia i bez niego?

 • MotyF lubi Komentarz

  A wiec tak panowie mój typ był taki: 42-48. Oczywiście brałem pod uwage naszą przegraną a wynik typowałem bo z Rzeszowa jestem :D Niestety mecz przegrany, a gratulacje dla Gniezna. Jeśli chodzi o naszą drużyne to panowie obcokrajowcy zrobili o jedno oczko wiecej niż przypuszczałem a wiec oni swoje zrobili. Sówka gdyby jechał 3 biegi było by ok. Mam nadzieje że jest to sygnał dla trenera by częsciej pojeździć i potrenować na betonowych torach. Maciej, Paweł, Łukasz zakasać rękawy i do roboty bo waszych oczek brakło. Co do przebiegu spotkania, nie widzę sensu się wypowiadać, to już historia. Póki co 2 oczka zostały w Gnieźnie i jedziemy u siebie o bonus. Jeszcze raz gratulacje dla Gniezna :)

 • MotyF lubi Komentarz

  "Ekstraliga najciekawsza od lat" - Wojciech Stępniewski, prezes żużlowej Ekstraligi

  Pytam, więc Pana, dzięki czemu? Dzięki komisarzom? Dzięki NC+? Czy może dzięki temu, że jechało 10 drużyn i był KSM? Za rok te dwie, pierwsze rzeczy będą, dwóch ostatnich nie i sam Pan zobaczysz, że liga zejdzie na psy, a o emocjonującym 2013 będziemy wspominać z utęsknieniem.

 • MotyF lubi Komentarz

  Zachwyca porównanie żużla ze skokami narciarskimi, że niby nas ekspert ma takie szerokie horyzonty. Tylko, że w skokach nie ma rozgrywek ligowych. Ale ekspert nie musi o tym wiedzieć.
  A reszta tradycyjnie, na ilość. Banał goni banał. No ale czego tu oczekiwać...

 • MotyF lubi Komentarz

  NIE dla Czekańskiego jako eksperta na SF.pl Kto popiera łapka w górę :)

 • MotyF lubi Komentarz

  Nie znoszę wypowiedzi p. Czekańskiego!!! Ale życzę mu powodzenia. Może wyciągnie wnioski?

 • MotyF lubi Komentarz

  Kto to jest Czekański?

 • MotyF lubi Komentarz

  Bartek ekspert od siedmiu boleści żużlowy amator,amator bokser i jeszcze większy amator dziennikarz!!

 • MotyF lubi Komentarz

  Bartku Oraczu Czekański, (wydaje mi się że nie przypadkowo wybrano Ci imię) przestań już udawać dziennikarza sportowego, przestań wymyslać obrażać i zanudzać... sugerując się komentarzami i opiniamii ludzie powoli mają dość twoich banalnych, nierzadko opierających się na osobistej frustracji tekstów... Kończ wać pan wstydu oszczędź... Stary już jesteś i wypalony jak wakacyjne ognisko... Bociany odlatuja może i Ty odlecisz np do Egiptu? Ludzie otwórzcie oczy i sami oceńcie jego prymitywne teksty...