Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Crumb lubi Komentarz

  Stal-Falubaz 44-21...

 • Crumb lubi Komentarz

  – Z ogromną radością witamy naszego kapitana w nowej rzeczywistości, z nowymi regułami i zasadami. Mistrz świata chce nadal być zawodnikiem Moje Bermudy Stali i bardzo nas to cieszy. Aneks został podpisany dzisiaj u Bartka w Kinicach – przy bardzo dobrym cieście, które zrobiła Sandra (partnerka Bartosza Zmarzlika – dop. red.). Byli obecni również rodzice Bartka. Powiem, że to było bardzo sympatycznie spędzone kilka godzin. Pogoda nam sprzyjała i było to bardziej takie spotkanie przyjaciół w fajnej atmosferze, aniżeli twarde rozmowy. Oczywiście zachowywaliśmy od siebie zalecany odstęp – kończy ze śmiechem Marek Grzyb.

  – Ja powiem tylko tyle, że sprawa była raczej z tych, jak to się mówi, bardzo oczywistych, gdzie będę jeździł. Postaramy się wszyscy wspólnie o jak najlepszy wynik zespołu – dodaje Bartosz Zmarzlik.

  Jak widać, w Gorzowie – mimo pewnego czarnowidztwa na łamach części mediów – udany początek majówki. Miało być ciężko jak nigdy, a poszło w trybie błyskawicznym i piknikowym

 • Crumb lubi Komentarz

  Grzyb masakruje Ostafa na FB :)

 • Crumb lubi Komentarz

  Czekamy na kolejnych zawodników gorzowskiej Stali.

 • Crumb lubi Komentarz

  Myślałem,że najbardziej rozpoznawalny sportowiec z Częstochowy to jednak Najman.
  Nikt tak szybko nie przegrywa jak ten pyskacz.Może jak go Małysz znokautuje to pokona Drabola.

 • Crumb lubi Komentarz

  Ciekawe co na to "dziadek motorower" :)))

 • Crumb lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Crumb lubi Komentarz

  Martin "100% Falubaz" Vaculik,powodzenia w ZG(oby do konca kariery). Pzdr.

 • Crumb lubi Komentarz

  "(...) kolejnym krokiem powinno być zdecydowane wejście żużla do telewizji publicznej. O takiej konieczności na naszych łamach mówiła była prezes Stali Rzeszów Marta Półtorak, a także były szef Włókniarza Częstochowa Marian Maślanka. Rzecz w tym, że na taki scenariusz się za bardzo nie zanosi."


  To kolejne bzdury wypisywane przez sportowe fakty... , Albo pan Maślanka gada od rzeczy (zresztą nie pierwszy raz)

  Przecież kto inny jak nie telewizja publiczna zaczęła pokazywać żużel regularnie i transmitować ligę?
  Pamiętam jak w roku 2007 szczęśliwy mogłem oglądać transmisje przez internet bedąc daleko od Polski. Potem była cała biblioteka ze spotkań i jeśli nie na żywo to można było oglądać powtórki dowoli. Pan Robert Korzeniowski zrobił swoje!!!
  Dopiero po sprzedaniu licencji do n+ zaczął się utrudniony dostęp do transmisji online.
  Dodatkowo od minionego roku chcą c obejrzeć wszystkie transmisje to trzeba dodatkowo zapłacić za ElevenSports. Nie ma powtórek z nSport na Eleven i odwrotnie, nie da się obejrzeć meczy z Eleven na nSport.

  To pazerność władz Ekstraligi powoduje ograniczenie dostępności w TV a tym samym zimniejsza popularność/powrzechność dyscypliny.


  Chwała mu za to. A wy tu piszecie o jakichś "rzekomych" pomysłach Pani półtorak...

 • Crumb lubi Komentarz

  @Marcin Derbowski: twoja matka też stylu, polotu nie miała, a jednak jakiś wieśniak się skusił. No i splodzili ciebie, choć jesteś niedorobiony. :) pozdrawiam.

 • Crumb lubi Komentarz

  Sam Boniek mogl by sie w tym temacie wypowiedziec

 • Crumb lubi Komentarz

  Ale przecież jak go chcą???Wroga numer 1 w polskim zuzlu jednego z najbardziej hejtowanych zawodników...Przeciez woleli ruskowi i dunowi kibicowac w walce o Mistrza a teraz większość go chce??Szybko niektóezy zmieniaja zdanie :)

 • Crumb lubi Komentarz

  Można powiedzieć, że wiele było transferów zawodników pomiędzy zwaśnionymi drużynami/miastami, wielu było nie do wyciągnięcia bo niby wychowankowie. W przypadku Zmarzlika mówimy o sytuacji gdy wychowanek klubu zostaje mistrzem świata i jest tak ogromną marką samą w sobie, promocją dyscypliny i tego zapomnianego na mapie Polski miasta, że tylko głupcy pozwolą mu odejść. Chyba sam będę organizował zbiórkę hajsu, aby Bartek był w Gorzowie. Co to miasto ma poza żużlem.

 • Crumb lubi Komentarz

  Powodzenia Piotrek Indywidualny Mistrzu Polski wedlug lamotte-"najwiekszego znawcy speedwaya w Europie",ktory twierdzi ze masz tytul IMP seniorow. Przypomnij w ktorym roku i jakich barwach? Pzdr.;)

 • Crumb lubi Komentarz

  Fal[UB]az

 • Crumb lubi Komentarz

  Niestety dla Falubazu, w epoce komisarzy, odpada kiedyś największa zaleta Żyty: robienie przedziwnego, uginającego się pod stopami, toru.

 • Crumb lubi Komentarz

  Zal mi troche Pana Żyto. Jak Falubaz po sezonie znajdzie sie poza play off , Walczak i spolka wytra nim buty jak Skornickim... 3 mam kciuki za predatora aby przejechal sezon życia ponad 2,0

 • Crumb lubi Komentarz

  Dobre!
  Ostaf jakie ty masz zasady i jakich norm przestrzegasz?
  ŻADNYCH!
  Jako absolwent nauk politycznych bez jakichkolwiek dowodów powtarzasz bzdury!
  Może napiszesz co robił różowy i jego kolega z Gorzowa zanim zostali senatorami.
  Handlarz fajek oraz były aparatczyk PZPR na "głosach" kibiców wylądowali w izbie senackiej.
  Podaj przykład co zrobili dobrego w senacie?

 • Crumb lubi Komentarz

  Umarł król, niech żyje król. Był wychwalany Zmora, teraz Władek wychwala Grzyba. A Karczmarza Stal powinna się pozbyć. Juniorzy bojący się walki na łokcie, nic wielkiego w żużlu nie osiągają. Lepiej rysuje się przyszłość podstarzałego co prawda, juniora Jasińskiego.

 • Crumb lubi Komentarz

  Władek a po co nam ten Drabik niech dalej gwiazdorzy w śmiesznym klubiku WTS z Klocowej kasę i przy pokolorowanym Taiu tam pasuje tak samo jak Electra do Mr Bena

 • Crumb lubi Komentarz

  Trochę przesada z tym obwinianiem Pająka. Czy oni spodziewali się, że on będzie robił po 7-8 pkt. na mecz? W takiej samej mierze zawalili nam sezon Kasprzak i Karczmarz. Każdy z tej trójki obniżył loty i to brak ich pkt umieścił nas w barażach.

 • Crumb lubi Komentarz

  Zapomnieli powiedzieć o jeszcze jednej zmianie, może ważniejszej dla przyszłości klubu. Zamienili Zmorę na Grzyba. I to może być klucz do sukcesu

 • Crumb lubi Komentarz

  Władek przesadnie skupia uwagę na Kildemandzie, podczas gdy problem słabiutkiego sezonu w Gorzowie ma szerszy aspekt. Fatalny rok Kasprzaka, niewypał w postawie juniorów czy nawet sama średnia Zmarzlika (gorsza o 0,165 pkt./bieg) w porównaniu do ubiegłego sezonu. Progres zanotował Woźniak, ale nie uzyskał nawet średniej biegowej 2,00 - więc ciężko tu mówić o liderze z prawdziwego zdarzenia, tylko raczej o dobrej drugiej linii. A właśnie liderów Staleczka potrzebowała najbardziej .
  Iversen jest wymianą najsłabszego ogniwa na coś solidnego. Na pewno sprawdzi się marketingowo, bo jest bardzo lubiany w Gorzowie. Nie będzie też rodzić kwasów w drużynie. Jednak by mówić o zmianie oblicza zespołu potrzebne byłyby co najmniej dwie petardy i transfer kalibru Doyle'a, Woffindena czy Sayfutdinova.

 • Crumb lubi Komentarz

  @Henryk: będzie też lepiej dla kibiców, bo Dowhan przenosi wszystkie krzesła z teatru Karolaka na stadion!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.