Crumb - lubi

 • Crumb lubi Komentarz

  Ale przecież jak go chcą???Wroga numer 1 w polskim zuzlu jednego z najbardziej hejtowanych zawodników...Przeciez woleli ruskowi i dunowi kibicowac w walce o Mistrza a teraz większość go chce??Szybko niektóezy zmieniaja zdanie :)

 • Crumb lubi Komentarz

  Można powiedzieć, że wiele było transferów zawodników pomiędzy zwaśnionymi drużynami/miastami, wielu było nie do wyciągnięcia bo niby wychowankowie. W przypadku Zmarzlika mówimy o sytuacji gdy wychowanek klubu zostaje mistrzem świata i jest tak ogromną marką samą w sobie, promocją dyscypliny i tego zapomnianego na mapie Polski miasta, że tylko głupcy pozwolą mu odejść. Chyba sam będę organizował zbiórkę hajsu, aby Bartek był w Gorzowie. Co to miasto ma poza żużlem.

 • Crumb lubi Komentarz

  Powodzenia Piotrek Indywidualny Mistrzu Polski wedlug lamotte-"najwiekszego znawcy speedwaya w Europie",ktory twierdzi ze masz tytul IMP seniorow. Przypomnij w ktorym roku i jakich barwach? Pzdr.;)

 • Crumb lubi Komentarz

  Fal[UB]az

 • Crumb lubi Komentarz

  Niestety dla Falubazu, w epoce komisarzy, odpada kiedyś największa zaleta Żyty: robienie przedziwnego, uginającego się pod stopami, toru.

 • Crumb lubi Komentarz

  Zal mi troche Pana Żyto. Jak Falubaz po sezonie znajdzie sie poza play off , Walczak i spolka wytra nim buty jak Skornickim... 3 mam kciuki za predatora aby przejechal sezon życia ponad 2,0

 • Crumb lubi Komentarz

  Dobre!
  Ostaf jakie ty masz zasady i jakich norm przestrzegasz?
  ŻADNYCH!
  Jako absolwent nauk politycznych bez jakichkolwiek dowodów powtarzasz bzdury!
  Może napiszesz co robił różowy i jego kolega z Gorzowa zanim zostali senatorami.
  Handlarz fajek oraz były aparatczyk PZPR na "głosach" kibiców wylądowali w izbie senackiej.
  Podaj przykład co zrobili dobrego w senacie?

 • Crumb lubi Komentarz

  Umarł król, niech żyje król. Był wychwalany Zmora, teraz Władek wychwala Grzyba. A Karczmarza Stal powinna się pozbyć. Juniorzy bojący się walki na łokcie, nic wielkiego w żużlu nie osiągają. Lepiej rysuje się przyszłość podstarzałego co prawda, juniora Jasińskiego.

 • Crumb lubi Komentarz

  Władek a po co nam ten Drabik niech dalej gwiazdorzy w śmiesznym klubiku WTS z Klocowej kasę i przy pokolorowanym Taiu tam pasuje tak samo jak Electra do Mr Bena

 • Crumb lubi Komentarz

  Trochę przesada z tym obwinianiem Pająka. Czy oni spodziewali się, że on będzie robił po 7-8 pkt. na mecz? W takiej samej mierze zawalili nam sezon Kasprzak i Karczmarz. Każdy z tej trójki obniżył loty i to brak ich pkt umieścił nas w barażach.

 • Crumb lubi Komentarz

  Zapomnieli powiedzieć o jeszcze jednej zmianie, może ważniejszej dla przyszłości klubu. Zamienili Zmorę na Grzyba. I to może być klucz do sukcesu

 • Crumb lubi Komentarz

  Władek przesadnie skupia uwagę na Kildemandzie, podczas gdy problem słabiutkiego sezonu w Gorzowie ma szerszy aspekt. Fatalny rok Kasprzaka, niewypał w postawie juniorów czy nawet sama średnia Zmarzlika (gorsza o 0,165 pkt./bieg) w porównaniu do ubiegłego sezonu. Progres zanotował Woźniak, ale nie uzyskał nawet średniej biegowej 2,00 - więc ciężko tu mówić o liderze z prawdziwego zdarzenia, tylko raczej o dobrej drugiej linii. A właśnie liderów Staleczka potrzebowała najbardziej .
  Iversen jest wymianą najsłabszego ogniwa na coś solidnego. Na pewno sprawdzi się marketingowo, bo jest bardzo lubiany w Gorzowie. Nie będzie też rodzić kwasów w drużynie. Jednak by mówić o zmianie oblicza zespołu potrzebne byłyby co najmniej dwie petardy i transfer kalibru Doyle'a, Woffindena czy Sayfutdinova.

 • Crumb lubi Komentarz

  @Henryk: będzie też lepiej dla kibiców, bo Dowhan przenosi wszystkie krzesła z teatru Karolaka na stadion!

 • Crumb lubi Komentarz

  100% Falubaz.

 • Crumb lubi Komentarz

  @mrfreeze: Niezły suchar :)

 • Crumb lubi Komentarz

  sparta z prezesem rusko zawsze szli do celu nie patrząc na innych. prezes rusko działal już w latach 90 w klubie. wtedy ostatnimi wychowankami klubu byli szuba i piekarski a później około 30 lat przerwy i janowski. tak działa we wroclawiu szkolenie.
  a jak było w 1992 roku?na sile zmieniano regulamin i spart az 4 miejsca weszla do elity wtedy tez pan rusko miał w tym swój udział nic się nie zmienilo.

 • Crumb lubi Komentarz

  @Tyghlon: Po co Ty i jeszcze kilku lubelaków z forum sracie żarem od około dwóch tygodni red. Ostaf niemajac pomysłu na artykuł płodzi dziwne opowieści o KK i Lublinie a wy łykacie wszystko jak głodne pelikany. Za półtorej tygodnia wszystko bedzie jasne. Beczycie na STAL od początku sezonu a dostaliście przecież kibicowskie wyróżnienie i to do czegoś jednak zobowiazuje

 • Crumb lubi Komentarz

  Motor wystawiony na pewno nie jest, bo Kasprzak zawsze powtarzal, ze czeka na kase i jak dostanie w terminie to raczej zostanie. Sensacji nie ma, tak jak w tytule "obiecuje" nam redaktor Ostaf, ktory sprawia wrazenie wystawionego.

 • Crumb lubi Komentarz

  Niech tam sobie jeździ w Stali. Ja nie mam żadnych do niego pretensji. Zobaczymy po sezonie, który klub lepiej na tej decyzji wyjdzie, bo dla KK na pewno jedna i druga oferta była dobra.

 • Crumb lubi Komentarz

  Trudno się dziwić. Kasper chodzi w pakiecie z Julią, a z tego co wiem to Motor był zainteresowany tylko Krzysztofem :)