sullifan - lubi - strona 2

 • sullifan lubi Komentarz

  W bardzo prosty sposob można spowodować, zeby kluby same cgcialy szkolić bez strachu przed karami. Zapisać w regulaminie, że w kadrze meczowej musi być np. dwoch wychowanków klubu. W ten sposób kluby będą dbaly o juniorów a kibuce będą wreszcie mogli utożsamiać się ze swoimi zawodnikami.

 • sullifan lubi Komentarz

  Umiejętnosci?,ty idz juz spać dzieciaku.Kliczko poległ bo był juz fizycznie za słaby lolku

 • sullifan lubi Komentarz

  Argumentów?,porownujesz dziadka u schyłku kariery z nasterydowanym dzikiem głodnym i zmotywowanym kasą i tytułem

 • sullifan lubi Komentarz

  Teraz Wilder. I tutaj może być KONIEC popisów Joshuy

 • sullifan lubi Komentarz

  don paddington,o czym ty będziesz?Albercik walczył z Witalijem który przegrał tylko z Lenxem.Joshua ośmieszył Władimira?Obudź się jest koniec nocy matole.

 • sullifan lubi Komentarz

  Komentujący artykuł nawet go nie czytali, zobaczyli tylko zdjęcie i od razu komentarz swój. A napisane jak byk: Powietkim PROWADZIŁ na kartach punktowych. Był szybszy, trafiał chaotycznego Joshuę niemiłosiernie, złamał mu nos. Więc po co to całe pisanie o śmiesznym Ruskim itd? Gdyby nie zderzenie głowami w 6 rundzie, po którym Powietkin się rozkojarzył i dał się trafić mogłoby być różnie. Jednak brawa też dla Joshuy, tak trzeba wygrywać walkę, która się nie układa. To co zabrakło Gołowkinowi w stykowych walkach z Canelo, zwłaszcza, że te walki były w Las Vegas.

 • sullifan lubi Komentarz

  jakich umiejetnosci ??? Joshua ich nie ma jest technicznie mniej niz przeciętny, ma natomiast mega warunki, wzrost siłę i to mu daje przewage a nie technika...przez 6 rund nie mogl trafic dziadka z rosji....

 • sullifan lubi Komentarz

  W telewizji nie można pokazywać wódki przed 22 a tymbardziej jak ją się spożywa! To ponoć demoralizuje młodzież...:D

 • sullifan lubi Komentarz

  Nic dziwnego, że bydgoscy kibice tłumnie będą walić na stadion, gdyż to szansa obejrzenia czołowych zawodników, których dawno w Bydgoszczy nie było... Wierzyć się nie chce, jeszcze niedawno jedna z żużlowych stolic Polski, a teraz w ogonie rozgrywek, z ryzykiem całkowitego upadku. Co się do cholery dzieje w tej Bydgoszczy? Komentarz edytowałem, dziękuję użytkownikowi SpartaWKS za zwrócenie uwagi na błąd.

 • sullifan lubi Komentarz

  Chłopie wiesz że dzwonią ale nie wiesz w jakim kościele a jak nie wiesz nie pleć bzdur . Komórki macierzyste ? a skąd on ma je sobie wziąść ? . To nie komórki macierzyste tylko jeżeli już komórki glejowe mają bardzo dużą możliwość samoregeneracji a dokładniej wechowe . I takie komórki zostały wstrzykiwane człowiekowi który miał całkowicie przerwany rdzeń kręgowy odbyło się to we Wrocławiu .

 • sullifan lubi Komentarz

  Stary to ty jesteś i do tego cymbał! Dla przypomnienia to jest ZENON!

 • sullifan lubi Komentarz

  Szacun Ostrów. Zrobiliście to jak należy.

 • sullifan lubi Komentarz

  Po co byla ta przepychanka z przelozeniem meczu,jak wszystko odbylo sie godnie z poszanowaniem dla Tomka

 • sullifan lubi Komentarz

  Najciekawsze jest to że 95% tych wymagających od wspinaczy narażania życia dla ratowania Mackiewicza, nie ruszy nawet koniuszkiem najmniejszego palca aby pomóc choćby jamiemuś bezdomnemu w Polsce. Typowe.

 • sullifan lubi Komentarz

  Dosadnie życzę Ci wszystkiego najgorszego, skoro masz takie poglądy.

 • sullifan lubi Komentarz

  A najwazniejsze jest to, ze mowa jest o sporze w momencie awansu. Kto przy zdrowych zmyslach pozwoli na wejscie do spolki komus kto sie z nia sadzi?:))Pan Mrozek skompromitowal sie do granic braniac sportowego oszusta i brnie dalej widze...prawo i owszem mu na to pozwala ale ....zdrowy rozsadek i ocena swojego wczesniejszego postepowania powinna mu pomoc podjac wlasciwa decyzje. Sprawa jest prosta - w momencie awansu na co sie nie zanosi musi wycofac skarge jesli do tego czasu nie bedzie rozpatrzona a mysle ,ze bedzie na niekorzysc pana Mrozak:)Pomijam juz fakt ,ze w normalnych warunkach za takie postepowanie-mataczenie ,przeciaganie i swiadome bronieni sportowego oszusta zazywajacego doping powinno sie go wykluczyc z grona dzialaczy sportowych.Od tego powinnismy zaczac jesli maja byc przestrzegane jakiekolwiek standardy

 • sullifan lubi Komentarz

  Artykuł nie rzetelny i nie obiektywny , autorowi nawet sie nie chciało sprawdzić faktów - Co to znaczy ? " Gdy przyjmiemy z kolei, że mieliśmy samowolkę kierownika," i dalsze gdybanie tego pana zajeżdża stronniczościa.Fakty są takie ze kierownik startu dostał polecenie od arbitra poniewaz łokieć Zagara wystawał za obrys co mozna dostrzec na nagraniu. Pomijając osobistą niechęć autora do drużyny toruńskiej to na kpinę zakrawa fakt tworzenia teori na temat prowokacji Holdera względem Fredki - byłem na meczu i uwazam że absolutnie nie ma zadnych podstaw do takiej teorii owszem było ostro z jednej i zdrugiej strony ale z tą prowokacją to pana "felietonistę" poniosło. Mam do pana pytanie czy Wy tam pismaki macie dodatkowe premie za hejt na Toruń???

 • sullifan lubi Komentarz

  Nie rozumiem podśmiechujek z Mariusza. Chłop to tytan pracy, człowiek szczery do bólu, prosty i szalenie "równy gość". W tym sporcie osiągnął i tak więcej, niż ktokolwiek przypuszczał te 9 lat temu. Odprawił z kwitkiem kilku ciekawych zawodników. Dał wiele emocji, walnie przyczynił się do popularyzacji MMA w Polsce. Wiadomo było, że wyżej wała nie podskoczy - ale sportowcem jest mimo wszystko spełnionym i nic już nie musi - on jedynie MOŻE. Ja do Mariusza, jak do niewielu osób, mam dozgonny szacunek i widząc go dzisiaj przegranego ani mi było myśleć o żartach. Było mi go zwyczajnie, po ludzku szkoda.
  Mariuszku, poprzestawiaj jeszcze kilku chłopców i zostaw swoje dziecko, jakim jest Polskie MMA, aby żyło swoim życiem.

 • sullifan lubi Komentarz

  Holder był 30 cm od linii . Zagar 25. Sprawdźcie teraz różnice wzrostu obu zawodników pseudoekspeci i zobaczcie różnice. Dziwie sie, ze nikt w studio nie ma IQ powyżej ameby...

 • sullifan lubi Komentarz

  Bieg 12. Bieg wcześniej. Kierownik startu przestawia Sobczyńskiego,z tego samego miejsca co Zagara . Sobczynski przyjmuje skruchę,przestawia się i przegrywa start oraz bieg.. obok stał Gruchalski.. dziękuję. PS. Miedzin,przestań się za bardzo udzielać,zwłaszcza jeżdżąc na jednym kole,albo skarżąc przed kamerami ,jak dzidzia..