Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AntyKob lubi Komentarz

  Przepraszamy, że po wygraniu ligii nie rozbeczeliśmy się w internetach i nie biczujemy się każdego wieczoru tylko raczyliśmy wyrazić swoje zadowolenie. Przepraszamy, że jakikolwiek wyraz zadowolenia będzie wiązał się mową nienawiści przeciwników, że się chełpimy. Przy ewentualnym następnym sukcesie będziemy wychwalaś skorumpowanych z torunia pokazując całemu światu, że to im należy oddawać wieczną chwałę. Trochę słabe asfodel. Nie ponosimy winy za wasze niepowodzenia. Twoje cytaty nie dowodzą tego, ze cała Zielona Góra chełpi się ze zdobycia medalu. Są nawet głosy, że szkoda, ze w taki sposób. Tego pewnie nie doczytałeś. P.S. Gdybyś był bardziej spostrzegawczy to zauważyłbyś, że pierwszy koment, który wkleiłeś nie był nawet z Zielonej Góry ale co tam...dawaj wszystko co w jakikolwiek da się obrócić przeciwko ZG :)))))

 • AntyKob lubi Komentarz

  do łopata to stalker UWAGA ! Jeżeli dla Ciebie cała Polska to kilku zazdrosnych i zrozpaczonych po klęsce swoich bogatych klubów z Włocławka i Torunia oszołomów to gratuluję znajomości geografii ! 58 % szczerze pogratulowało sukcesu MISTRZOWI i uważa że na to zasłużył , 22 % nie ma zdania , 19 % jest zdecydowanie przeciwna a 1% to ... właśnie zazdrosne i nieznające geografii głąby !

 • AntyKob lubi Komentarz

  @Tańczący z łopatą: chłopie, tu się nie ma co spinać, oni nie zrozumieją tego, że największym hipokrytą jest tu Igor. Gdyby PO rozpoczęły sie normalnie, w jego zespole nie byłoby Karolaka, najprawdopodobniej Moora i Jonesa, lub byliby oni świeżo po powrocie z kontuzji i bez zgrania. Jeśli dodać do tego odsuniętego od większej liczby minut i będącego bez formy Suliego i nie lepszego Wadowskiego, to sytuacja Igora byłaby w serii opłakana. 7+2 z jednym centrem (37 lat) na Lublin, ZG, czy Toruń, to byłaby powtórka z meczy z nami. Zresztą pozostałe drużyny z górnej połówki tabeli również mogłyby ich zabiegać. Tak więc zgadzam się z IM, dużo tu hipokryzji. Ale jego. I zgadzam sie z niektórymi komentarzami (np. Rob Ert), Pokora, pokora... panie Milicić.

 • AntyKob napisał/a komentarz do EBL. Igor Milicić: Brak empatii zamiast pokory (wywiad)

  Świadoma część osobowości "El Profesora" nadal w rozsypce, po druzgocących 2 x w Ucho.

 • AntyKob napisał/a komentarz do EBL. Stelmet Enea BC otrzyma pieniądze na walkę z kryzysem

  Do takich tu różnych niezdiagnozowanych...
  "Kompleksy silnie wpływają na zachowanie człowieka i wpływają na jego reakcje w otoczeniu. Te niechciane stany sprawiają, że człowiek czuje się gorszy oraz jest często zaniepokojony i zalękniony. Zakompleksione osoby mają obniżony nastrój i skupiają się na swoich wadach, nie dostrzegając zalet. Głęboka koncentracja na kompleksach przybliża człowieka do stanów depresyjnych".
  Tak, że proszę uważać na siebie.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Szkoda chłopaka..wszystkiego dobrego Pani Anno!

 • AntyKob lubi Komentarz

  W końcu ktoś przerwał milczenie i powiedział całą prawdę o rodzinie G. Jak zawsze mieli swoje chore ambicje i nie liczyli się ze zdaniem młodego co on by chciał. Brawo pani Anno. Wielkich mistrzów cechują nie tylko wyniki na torze ale również poza nim...Niech sobe reszte wszyscy dopowiedzą.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Mega toksyczny klanik ale źle mówić nie wolno, bo to Gollobowie. Elita.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Pan Kowalczyk - którego uwielbiam za charakter i Olimpiadę w Barcelonie (ostatni sukces polskich piłkarzy) - ma rację. Nie boi się nazywać rzeczy po imieniu.Dość tej hipokryzji i patologicznej poprawności politycznej. Żużel to niszowa dyscyplina, którą trenuje w porywach kilka tysięcy ludzi. Piłkę trenuje miliardy, a Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie. To kto osiągnął sukces, no chyba pytanie retoryczne.

 • AntyKob lubi Komentarz

  zmarzlik,a co To?

 • AntyKob lubi Komentarz

  Kowalczyk ma sporo racji co to za sport co wynik jest zależny od maszyny i zasobności portfela a w piłkę może kopać każdy nie tylko Bogacze

 • AntyKob lubi Komentarz

  Odpowiadając Kowalczykowi po upływie trzech tygodni mistrz wykazał się "refleksem szachisty"!

 • AntyKob lubi Komentarz

  Obejrzałem i ten horor! W siatkówke grałem tylko ... 4 7 lat i gram do dzis. Ogladam lige polską i włoską od conajmniej 20 lat ! Niestety jedna rzecz rzucała sie w tym meczu w sposób nieubłagany- gwiazdy wazyły chyba 200 kg kazda i na tle szczupłych Turczynek były to ...polskie monstra. Od parkietu du... y nie mogły odkleic! totalnie wpadały w blok wyzej i szybciej skaczacych Turczynek . Takie porównanie Boz/35 pkt./ waga 65 kg przy 190 wzrostu, Stysiak 85 przy 203 cm. /nie mogła wyskoczyc do ataku i wpadała w blok/. To samo Medrzyk, to samo Główna gwiazda Godek ! Czy to widzieliscie? Boz fruwała w przestworzach a Godek przewracała sie po każdym niemal ataku ! / tak sie dzieje wtedy, kiedy zawodniczka nie jest w stanie utrzymac swojej wagi po zeskoku !/ Krótko mówiac -ciezkie polskie du...y przeciwko szczupłym i skocznym i szybkim Turczynkom! A dlaczego Godek majac co najmniej pół metra pomiedzy antenka a blokiem/ gdzie mozna by było zaatakowac po prostej!/ waliła ciagle diagonalnie prosto w blok ? Czy jest ktos tam, kto moze jej na to zwrócic uwage? Jedyna jasnośc to nasza libero- dla mnie rekord swiata! W sumie to juz klasowy zespół i moze kiedyś doczekamy sie medali !

 • AntyKob napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie siatkarek. Malwina Smarzek-Godek nie była w stanie udzielić wywiadu. "Mali nie zawaliła"

  Ja pierdzielę, można być spokojnym o kobiecą siatkówkę, tylu tu potencjalnych kandydatów objęcia funkcji trenera z gotowym planem na zwycięstwa.

 • AntyKob napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Maksymalna głupota. Historia jednej kroplówki (komentarz)

  @FAN SPEEDWAYA nr 1:
  Jeśli kroplówka ma taki skład, jak piszesz, to po jaką cholerę brać w żyłę, nie prościej napić się ze szklanki.

 • AntyKob napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Maksymalna głupota. Historia jednej kroplówki (komentarz)

  " Po pierwsze chodzi o to, że sportowcy w ten sposób mogą płukać organizm z niedozwolonych środków. Po drugie pomaga ona w szybszej regeneracji organizmu, co też jest wspomaganiem" - daje do myślenia, zwłaszcza te, po pierwsze i zaaplikowanie sobie więcej, niż dozwolone 100 ml płynu.

 • AntyKob napisał/a komentarz do Żużel. Wzruszony Władysław Komarnicki. Zmarzlik zrobił dla Polski więcej od Lewandowskiego

  Taki oto obrazek gdzieś tam ze świata, tak ku sprowadzenia na ziemię senatora (paru innych też) , choć wątpię. Stadion piłkarski, a na trybunach kilkadziesiąt tysięcy kibiców i obiekt żużlowy, a na kocykach na trawie może kilkaset osób.

 • AntyKob lubi Komentarz

  panie Władysławie a kto na świecie Zmarzlika a kto Lewego? kto jest większym ambasadorem Polski?

 • AntyKob lubi Komentarz

  Widzę, że usunięto mój post, bo nie wykropkowałem słowa na g. Powtarzam. Sprawa śmierdzi polityką na kilometr. Jak g... wrzucisz w wentylator, pobrudzi wszystkich, którzy są w pobliżu, bez żadnej selekcji. Taki "wentylator" zastosowano tutaj. Odpowiedzialność zbiorowa... ciekawe prawo.

 • AntyKob napisał/a komentarz do Rosjanie odwołają się od decyzji WADA. Władimir Putin nie zgadza się z dotkliwą karą

  Zgadzam się z Rzeszowem. Ciekaw jestem, czy dochowano wszelkich procedur tzn. u ilu sportowców pobrano próbki i druga potwierdziła pierwszą, a może nie mając twardych dowodów, oparto się znowu na badaniach, jakiegoś profesora z Kanady. Gdyby dotyczyło to jankesów lub brytoli światek sportu siedziałby cichuteńko. I jeszcze zapytanko, Gatlin nadal śmiga sobie po bieżniach, a jeśli, to jakaż wyrozumiałość tych pożal się boże antydopingowców. Uczuleni, tylko na jedną nację, panowie wydawałoby się w "białych" rękawiczkach.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Polityka ponad wszystko . Odpowiedzialność zbiorowa w 21 wieku , niesamowite .

 • AntyKob napisał/a komentarz do Żużel. Senator milioner. Budował sukcesy Falubazu, a dziś jest w klubie persona non grata

  Gość, który zapomniał, że tylko na szeroko pojętym szkoleniu juniorów można budować przyszłość klubu, ale liczyło się tu i teraz.

 • AntyKob napisał/a komentarz do Wybraliśmy jedenastkę 100-lecia PZPN

  No dobre sobie Glik, lepszy od Gorgonia. Z całym szacunkiem, ale ten pierwszy drugiemu, to buty mógłby pastować. Jeśli zarzutem redaktora jest ocena Gorgonia poprzez dobrych kolegów, nasuwa się pytanie, pod bokiem kogo w kadrze "urósł" Żmuda.

 • AntyKob napisał/a komentarz do Losowanie Euro 2020: Hiszpania i Szwecja rywalami Polski! Znamy skład grup turnieju finałowego

  I bobrze, że w takiej grupie, przynajmniej będziemy wiedzieć w którym miejscu piłkarskiego podwórka jesteśmy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.