Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GD-SP napisał/a komentarz do Był łączony z PGE VIVE, zostanie w Kilonii. Rune Dahmke przedłużył umowę z THW

  Co wy z tym Jarosiewiczem? Nic wielkiego nie pokazuje i to nie poziom VIVE jak chce coś ugrać.

 • GD-SP napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Rollercoaster w Kwidzynie. Chrobry wyszarpał zwycięstwo w samej końcówce!

  Oglądałem ten mecz pod względem prowadzenia przez trenera i jedna uwaga nasuwa się jako najważniejsza! Tu nie jest trener winien ,może tylko dlatego ze nie reaguje na rozwalanie zespołu od środka! Ja to widząc to wyrzucił bym z zespołu Krigera i Potocznego,oczyścił bym atmosferę! Patrząc na potencjał to chyba drugi zespół z ilością kadrowiczów po Puławach(tam też wstyd na styl grania z taką paką!). Patrząc na Kwidzyn to bramka,koło jedna z lepszych w lidze,rozegrania to "kadrowicze"obecni lub byli,prawe skrzydło też dwóch fajnych grajków, lewe słabsze,szkoda ze nie zakontraktowali Rychlewskiego z Gdyni wtedy zapewne dzisiejszy mec by był wygrany*ważne pudło Biegaja na +2). Co do Krygiera ,to co odstawia na czasach,zachowanie na ławce a jak wchodzi to osłabia zespół- PEŁNA DYWERSJA! (dla mnie typowe "wieśniactwo"!), tu szukajcie przycyny!

 • GD-SP napisał/a komentarz do 50-latek w I lidze! Adam Wolański zawstydził młodszych bramkarzy

  Gratulacje dla Wolańskiego,
  ale tak wstyd dla młodzieży, też widać też jak kiedyś wyglądało szkolenie! Druga sprawa czy trenerem nie jest Pan Kotwicki?

 • GD-SP napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Wisła - VIVE. Dzień przełomu! Złoty dotyk Mindegii

  @Nusty: Pereza to zniszczył trener! taka jest prawda i to nie pierwszy zniszczony skrzydłowy w Kielcach!

 • GD-SP lubi Komentarz

  Pewnie zostanę zminusowana potwornie, ale trudno.
  Przede wszystkim BRAWA dla Płocka za wygraną, z przebiegu całego meczu zasłużyli. Strasznie mnie cieszy ta wygrana.
  Teraz co do Kielc. Po kiego Talant trzymał całą połowę Korneckiego, kiedy ten był totalną firanką. Wolff zrobił co miał zrobić, mógł lepiej, ale nie jest źle.
  Angel to jest totalne nieporozumienie, już Jurkiewicz lepiej się prezentuje, ba! Surgiel pewnie by lepiej zagrał. Podziękować, wysłać do Hiszpanii i zapomnieć.
  Szczerze, z całego serca życzę, żeby MP i PP w tym sezonie poszło do Płocka. W LM też chciałabym żebyśmy ponieśli sromotną porażkę. Dlaczego? Bo wtedy może w końcu Bert przejrzy na oczy. Lubię Talanta, szanuję, ale od 3 sezonów coś się wypala coraz bardziej. Gra jest brzydka, szarpana, zero pomysłu na rozegranie akcji, zawodnicy wyglądają jakby się uwsteczniali lub totalnie stanęli w rozwoju. Ratują nas praktycznie tylko indywidualne zrywy. Na tak grające Kielce kompletnie nie chce się patrzeć, a mecz w Porto to nie był jak widać wypadek przy pracy. Tu potrzeba wietrzenia szatni i świeżego spojrzenia, bo co z tego że zdobywamy to MP, PP, czy idziemy do F4, kiedy gra wygląda ciągle tak samo. Nie chce żebyśmy ciągle żyli pojedynczymi zrywami i często furą szczęścia.
  Tak, tak wiem. Do maja daleko i forma przyjdzie, tylko (powtarzając się) co z wygranych, kiedy na to patrzeć się nie da.

 • GD-SP napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Metamorfoza Piotrkowianina. MMTS Kwidzyn rozbity

  @Żuczek 50: warto sprawdzić czy ma jaja jak miał Kamyszek w Arce a dzisiaj pokazuje w Kaliszu ich brak!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Norweski duet poprowadzi Polki. Reidar Moistad w kadrze

  widzę że wiek w stosunku do Norwega nie przeszkadza,tylko Polacy w tym wieku,55 lat są starzy! Osoba która "ławką ani szatnią" nie miał styczności 5 lat-ale przemawia za nim :
  - obywatelstwo!
  - znajomość z pierwszym trenerem
  - mieszka w Polsce- Mielno
  TRAGEDIA!!

 • GD-SP lubi Komentarz

  Żałosny mecz i antypromocja tej ligi. To jaką grę pokazały dwa czołowe zespoły kraju to żenada i jeszcze raz żenada. Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę, Azoty to wogóle szkoda,, strzepić ryja" . Nie dziwię się wogóle że taki łomot dostała Wisła od Motoru, bo nie dało się na to patrzeć. Na plus napewno Mindegia, ciekawy zawodnik może coś z niego być. Co do Azotów.. śmiać mi się chciało z czasów trenera Skórskiego który nie udzielił zawodnikom ani jeden motorycznej wskazówki, tak jakby prowadził ich kolega z drużyny, zagubiony i bez pomysłu

 • GD-SP lubi Komentarz

  To co wyprawiał Pan Policjant i jego kolega to jest jakiś kryminał. Za każdym razem ta dwójka musi od pierwszej minuty być głównymi aktorami na boisku.
  Co do meczu to ciężko było oczekiwać, że już w pierwszej kolejce oba zespoły pokażą szczyt możliwości. Brawo Niko!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Selekcjoner Polek rozwiązał kontrakt. Praca tylko z reprezentacją

  właśnie związek nie dobierał i wiemy jak to jest gdy zwalnia pierwszego lub się kończy kontrakt! Nie ma ciągłości ,linii prowadzenia. Moistad niech siedzi w Mielnie ,a ze się znają nic nie znaczy. Czy Polscy trenerzy się nadają,może po współpracy z tym trenerem będą się nadawać. Proponowany Piotr Modestowicz też zna trenera Senstanda ,jest dużo młodszy i nie przesiąkł jako trener "standardami" polskimi.

 • GD-SP napisał/a komentarz do Selekcjoner Polek rozwiązał kontrakt. Praca tylko z reprezentacją

  myślę że związek nie wyrazi zgody odnośnie stanowiska dla Reidara Moistada! Tu powinien być "jakiś" trener który po kadencji Norwega miałby objąć kadrę Polski.
  Bardziej z kierunku Koszalina to trenerka Unijat albo Niewrzawa ,Lis ,trenerzy którzy pracują na co dzień z zawodniczkami i znają ligę polską. Z poza to może mąż Bołtromiuk który pracuje w Norwegii (tylko czy będzie chciał?).

 • GD-SP napisał/a komentarz do Konsekwencja spadku z Superligi. Jedna z liderek odchodzi z Korony Kielce

  ładna ściema,Islandka nie przeszła testów medycznych! To reprezentantka kraju ,grała w Gdańsku-była by objawieniem ligi! Myślę że Elbląga na nią nie było stać!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Oficjalnie: Jerko Matulić zawodnikiem Orlenu Wisły Płock

  dla mnie słaby ruch,powinni zabrać z Wybrzeża Komarzewskiego już teraz, i czekać na Daszka powrót z kontuzji. To by była inwestycja na lata!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Kadra Adriana Struzika na ostatniej prostej przed mistrzostwami Europy

  I dlatego zapewne przegraliśmy,
  zła taktyka i musi być 1/1 - 16 zawodniczek = 16 sztabu szkoleniowego! A może 17 i jeden koordynator wszystkiego. Każdy odpowiedzialny za poszczególną zawodniczkę-to by były wyniki "w meczu męskiej reprezentacji z Izraelem było "chyba" więcej,piszę chyba ponieważ nie mogłem policzyć :) "
  Zresztą przy tej ekipie związkowej możemy się tego spodziewać przy najbliższych meczach.

 • GD-SP napisał/a komentarz do Kadra Adriana Struzika na ostatniej prostej przed mistrzostwami Europy

  Widać w związku mają się dobrze! Zdjęcie ładne,i tych w strojach czerwonych 7 osób na 18 zawodniczek - to kadry "obsługi" mamy 39%! Po co? Czy w kadrach juniorskich nie wystarczy dwóch trenerów+dwóch "medycznych"!? Wiem zaraz napiszecie "świat idzie do przodu" ale chyba tutaj ten przód zostaje w tyle!

 • GD-SP lubi Komentarz

  Honorowe rozwiązania?
  Ostatnia wypowiedź Pana Prezesa ZPRP w kwestiach honorowych w sprawie Leszka Krowickiego, sprowokowała mnie do napisania kilku słów na ten temat.


  Zacznę od naszej (trenerów) sprawy czyli pisma skierowanego do Pana Prezesa w sprawie kontrowersyjnego regulaminu licencyjnego w 2014 roku, podpisanego przez ponad 30 doświadczonych trenerów.
  Prosiliśmy w nim o spotkanie w celu wyjaśnienia spornych kwestii.
  Pan Prezes honorowo "nas olał" i nie znalazł czasu przez 2 lata trwania kursu, żeby się z nami spotkać.
  Dostaliśmy tylko odpowiedź, że możemy porozmawiać w sądzie, co zresztą zgodnie z sugestią uczyniłem z wiadomym skutkiem.


  Kolejne honorowe rozwiązanie to pożegnanie Piotra Przybeckiego.
  Najpierw zgoda Prezesa na kontynuowanie pracy z kadrą mężczyzn równocześnie z 2 ligowym zespołem niemieckim (na Bundesligę nie było zgody),
  następnie trener Przybecki, po kilku dniach, dowiaduje się że nie jest już trenerem kadry, i został zwolniony na wniosek Rady Trenerów, która notabene też o tym nic nie wiedziała???
  Decyzję honorowo podjął Pan Prezes!
  Piotr Przybecki na wniosek Pana Prezesa zostaje Jego doradcą!!!
  Ciekawe w jakiej sprawie Piotrek doradzał ostatnio Panu Prezesowi???


  I ostatnia kwestia zwolnienia Leszka Krowickiego, wyjątkowo honorowa.
  Ktoś ze związku podpisał z Nim kontrakt w którym nie zawarto kwestii rozwiązania kontraktu z powodu nie osiągnięcia celów sportowych. Zadufanie działaczy związkowych nie pozwalało na dokładnie przeanalizowanie kontraktu. Podobnie, jak wprowadzenie regulaminu licencyjnego, nie było zgodne z prawem czyli Statutem Związku, co podniósł sąd pierwszej instancji. Taki regulamin powinno zatwierdzić Walne Zgromadzenie, a nie Zarząd.
  Po kilku latach Związek zmieniał swój statut zgodnie z sugestią sądu!
  Tak więc Leszek Krowicki mając tak podpisany kontrakt nie musi "honorowo" rezygnować z pieniędzy.
  Niech to będzie przykładem dla działaczy związkowych oraz klubowych, że trzeba dotrzymywać podpisanych umów, a nie w wielu wypadkach traktować trenerów jak zero, bez odrobiny szacunku, wysyłając ich do sądów, zamiast rozwiązywać sprawy honorowo!!!


  I jeszcze jedna kwestia honorowa!
  Myślę że zarzucanie Leszkowi Krowickiemu braku honoru przez zawodniczki, byłe, obecne, "komentatorki", które dobrze wiedzą jaka była sytuacja, skłania też do zadania pytania o kwestie honoru?
  Jeżeli zawodniczka po wielu treningach, odprawach i pytaniu, czy wszystko jest jasne, w wywiadzie po meczu mówi, że nie wiedziała co ma grać???
  To jest honorowe rozgrywanie spornych kwestii?
  Potem Jej koleżanka zarzuca trenerowi brak honoru?
  Inna koleżanka zadaje trenerowi po meczu pytanie o to, czy zrezygnuje ze swojej funkcji?
  Pełen profesjonalizm zawodowy!!!


  Reasumując, kwestia honoru jest kwestią względną dla Pana Prezesa, działaczy związkowych i klubowych.


  Rezygnacja Pana Prezesa i działaczy związku ze swych funkcji po fali krytyki wydaje się honorowym rozwiązaniem.
  To związek jest odpowiedzialny za wyniki drużyn reprezentacyjnych i szkolenie młodzieży w Polsce.


  Leszek nie bierz kasy! Kontra oddajcie polską piłkę ręczną w ręce ludzi którzy się na tym znają!


  Tym hasłem skierowanym do Pana Prezesa Kraśnickiego kończę ze sportowym pozdrowieniem. Kotwicki Krzysztof

 • GD-SP lubi Komentarz

  Akurat Panowie zarządzający związkiem nie mają prawa mówić innym o honorze. Sami od lat trzymają się stołków a nasz szczypiorniak z roku na rok się stacza na dno. W sumie trener zachował się jak Wy, kit w hornor - aby się kasa zgadzała.

 • GD-SP lubi Komentarz

  A oni mają honor?!Kto takie umowy podpisuje,ma racje trener niech mu płacą teraz

 • GD-SP lubi Komentarz

  a kiedy wy dziady z puławskiej hamujący rozwój szczypiorniaka HONOROWO podacie się do dymisji!!?? znane wam jest w ogóle takie pojęcie jak honor ?? panie Kraśnicki ile jeszcze lat będziesz pan ciągnął kasę z koryta PKOL (prezes od 2010) i ZPRP (prezes od 2006) !? ciągle panu mało ??
  jak ktoś jest dobry we wszystkim to nie jest dobry w niczym i efekty tego widać aż za nadto!

 • GD-SP lubi Komentarz

  Czy ktoś powie prawdę w oczy, nie owijając w bawełnę? Wyżej pępka nie podskoczysz i to jest w tym przypadku pewne. Jurasik był wielkim zawodnikiem, osiągnął duże sukcesy. Lecz jako trener minął się z wynikiem, słabe są kadry ekscesy. Trudno osiągnąć wyniki i nie ma na to rady. Gdy o kadrach decydują tylko związkowe układy.

 • GD-SP napisał/a komentarz do Rozpoznaj polskich siatkarzy. Prawdziwy kibic uzyska maksimum punktów

  Twój wynik:
  100%
  Średni wynik użytkowników:
  91%
  Poprawne:
  15
  Błędne:
  0

 • GD-SP lubi Komentarz

  Super trener nie pomógł? Jak dzieci we mgle. Gra w przewadze kończona rzutem z drugiej linii. Zawodnicy zamiast biegać do kontry biegli do zmiany. Gra z zaangażowaniem przez pięć ostatnich minut. Wstyd, żenada. Nie widzę pozytywów.

 • GD-SP lubi Komentarz

  Eksperyment pod tytułem Patryk Rombel czas zakonczyć i to bez wzgledu na wynik ostatniegi meczu z Izraelem.

 • GD-SP napisał/a komentarz do Twarde negocjacje z Gwardią Opole. Jan Klimków w PGE VIVE najwcześniej od 2020 roku

  "SZYBKI ROZWÓJ I KARIERĘ"- jeden przykład młodego polskiego zawodnika zakontraktowanego w VIVE który zrobił karierę o której piszesz? Nie będę wypisywał nazwisk zawodników którzy po przejściu do VIVE po roku już nic nie znaczyli na arenie międzynarodowej a i w polskiej lidze mieli problemy.

 • GD-SP napisał/a komentarz do Jan Klimków na celowniku PGE VIVE Kielce. Rozmowy trwają

  następny Polak do zmarnowania! Z tylu kontraktowanych młodych tylko Moryto "coś" gra , reszta po pobycie w Vive popadła w "szarzyznę".Dziwne też ze przy takim klubie,z takimi sukcesami nie ma przez tyle lat wychowanka który gra na wysokim poziomie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.