Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • lufcik lubi Komentarz

  Ten pan lizus mieszka we Wrocławiu.
  To największa wada mojego pięknego miasta.

 • lufcik lubi Komentarz

  czarnecki jeszcze nie poniosles konsekwencji za spacer w parku bez maseczki i straznicy miejscy ,ktorzy cie kontrolowali nie poniesli konsekwencji .Buraku jezeli mialbys choc troche ambicji to za brak maseczki sypano mandaty po 10 -12 tysiecy(rowerzysta tyle dostal),a ty zwinales sie z parku i cisza,a powinienes charytatywnie wplacic kase .

 • lufcik lubi Komentarz

  Adrian z Pinokiem muszą odejść!!!

 • lufcik lubi Komentarz

  odnośnie propozycji premiera:
  Tomczyk przypomina
  Na słowa Mateusza Morawieckiego zareagował również poseł KO Cezary Tomczyk.

  "Wiemy, że lubi Pan mijać się z prawdą" - zwrócił się bezpośrednio do premiera w swoim wpisie na Twitterze. "Nie będę Panu wypominał przegranych procesów w tym zakresie. Ale jedno przypomnę. To głosowanie, gdzie PiS głosował przeciwko przekazaniu 200 mln zł na budowę stadionu SKRA" - czytamy.

 • lufcik lubi Komentarz

  Bujda na resorach.Sprawa się toczyła przez kilka lat w Sądzie bo Kaliszewski prezes Skry nie chciał oddać kluczy do obiektu i nie można było nic tam zrobić a Prezydent Gronkieicz zrobiła koncepcję odbudowy stadionu.Dopiero niedawno Kaliszewski oddał obiekt i zwiał do USA zostawił nawet Włodarczyk bez trenera !!Lepiej Morawiecki niech sie nie bierze za Skrę bo będzia tak jak z milinem samochodów elektryczntch,milinem mieszkań,300 obwodnic i mostów przez Wisłę

 • lufcik lubi Komentarz

  Panie Morawiecki przecież to rząd daje pieniądze samorządom, a jeśli tych pieniędzy dał za mało to skąd Pan Trzaskowski ma brać pieniądze na remonty? Ruiną to za chwilę będzie Polska bo przez Wasze rozdawnictwo zrobi się taka dziura budżetowa, że nie będzie co zbierać. Już dość tego pie...lenia, że żyjemy w dobrobycie, w końcu każdy kredyt trzeba spłacic, a mamy już takie zadłużenie że niedługo już nie będziecie mieli skąd brać pieniędzy.

 • lufcik lubi Komentarz

  Panie premierze, po co ta negatywna propaganda. Państwo może wyremontować obiekt miejski, a nawet prywatny bez przekazywania go do Skarbu Państwa. W Toruniu macie dosyć dobrze przećwiczone to rozwiązanie, tak, że niech Pan nie bierze Pana Trzaskowskiego pod włos. Za duży chłopak z niego, żeby się dać nabrać na takie tanie tricki.

 • lufcik lubi Komentarz

  @wielkopolska.unia.l.: Widzę, że niektórych opłaca Pinokio z Długopisem

 • lufcik lubi Komentarz

  @wielkopolska.unia.l.: wypad czopku

 • lufcik napisał/a komentarz do Państwo chce przejąć zrujnowany stadion Skry. Premier Mateusz Morawiecki zaapelował do Rafała Trzaskowskiego

  @wielkopolska.unia.l.: Zamiast bredzić zwal se kunia!

 • lufcik lubi Komentarz

  Ale pienądze na LGBT Warszawie są i na prywatne Teatry tez ,dziekuję do widzenia.

 • lufcik lubi Komentarz

  Ty się lepiej zajmij stadionem Gwardii Warszawa własność skarbu państwa.:-)

 • lufcik lubi Komentarz

  P[nokio ma już taki długi nos, że muszą mu go nosić ochroniarze bo by się przewrócił.

 • lufcik lubi Komentarz

  Morawiecki nie mówi tego do warszawiaków, bo pamiętają, że był skazywany za kłamstwa. On zwraca się do elektoratu pisu, czyli do pierwszego, lepszego sortu Polaków.

 • lufcik lubi Komentarz

  Mateuszku jak tam araby w Janowie mają już co jeść? :-) A ten prom ze Szczecina juz pływa :-)

 • lufcik lubi Komentarz

  Pamiętamy, że posłowie pis odrzucili poprawkę budżetową z kwotą 200 mln na stadion Skry. Trzaskowskiego nie stać na sfinansowanie inwestycji, ale Morawieckigo owszem, Gdy tylko przestanie ukrywać swój....przepraszam, "żony" majątek.

 • lufcik lubi Komentarz

  Po pierwsze PIS głosował przeciwko przekazaniu 200 mln zł na budowę stadionu SKRA a po drugie miasto pieniądze ma, a realizację projektu blokuje niewydanie obiektu przez prezesa klubu mimo wyroku sądu.

 • lufcik lubi Komentarz

  A może ktoś sprostuje w tym artykule, że to PiS głosował przeciwko przekazaniu 200 mln pln na renowację tego stadionu, że przygotowane są plany jego modernizacji, a tym co powstrzymuje tą modernizację jest brak dobrowolnego wydania nieruchomości przez Krzysztofa Kaliszewskiego, który reprezentuje stowarzyszenie RKS SKRA, w której to sprawie toczy się postępowanie sądowe...

 • lufcik lubi Komentarz

  Obciąć samorządom nieposłusznym pisowi wszelkie dotacje, nałożyć ustawą na samorządy dodatkowe wymogi i .....zwoływać konferencje, podczas których cynicznie będzie można wysuwać roszczenia. Jakie to p i s o w s k i e !!!! Morawieckość w tym bryluje!!

 • lufcik lubi Komentarz

  matouszku wara od warszawskich stadionów,dobrze ze to nie grunt kosciola bo pewnie znow bys go kupił za garsc srebrników

 • lufcik lubi Komentarz

  5 lat na to czekał krzywomordy łgarz!? kampania i pinokio w swoim żywiole!!!

 • lufcik lubi Komentarz

  @ZIBI59: A jakim cudem miasto ma wyremontować stadion który nie jest jego własnością !? Stadion ciągle należy do SKRY ! Ty jeszcze nie zauważyłeś że premier Morawiecki bardzo oszczędnie gospodaruje prawdą ?

 • lufcik napisał/a komentarz do Państwo chce przejąć zrujnowany stadion Skry. Premier Mateusz Morawiecki zaapelował do Rafała Trzaskowskiego

  @ZIBI59: Jak masz prośbę to kolejno: 1.naucz się pisowni polskiej
  2 naucz się ortografii polskiej 3. dopuki tego nie opanujesz to się nie błaźnij!
  Twojej POZADNEJ CHALI a wcześniej ZATRZETRZEWIONYCH lewaków i braku umiejętności włączenia polskiej czcionki nie da się pogodzić z logicznym myśleniem do którego wzywasz bo betonowego prostaka bez wykopania nie da się skrzywić ani w lewo ani w prawo - betonowy słup to słup

 • lufcik napisał/a komentarz do Michał Listkiewicz nie ma litości dla Marka Niedźwieckiego. "Nic tego nie usprawiedliwi"

  @Tomasz Mroński: Taki sam bezsprzeczny fakt jak role filmowe (1962) i doktoraty Kaczyńskich (1976, 1980) i komentarz ze TW Balbina to nie moja ręka ?

 • lufcik lubi Komentarz

  A ty Listkiewicz na kogo donosiles w czasach PRL-u swietoszku ????....PZPN,Prezesik,byly "wielki sedzia",kasa tylko plynela pod stolem.....w SB byles znany i lubiany,to na kogo jechales przy kawce i koniaczku ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.