Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Fanboyowa narracja:"Kiepska forma Williamsa doprowadziła do tego, że Kubica pożegnał się z regularnymi startami w F1". Znam inna wersję( obiektywną): "Kiepska forma Kubicy doprowadziła do tego, że pożegnał się z regularnymi startami w F1"...Proszę nie konfabulować panie Kuczera :)))

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Jakie wybrał opony? To jest ważne. Keczura, jakie opony wybrał?

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do DTM: BMW przygotowało zmodyfikowaną kierownicę dla Roberta Kubicy. Wystarczyło kilka dni

  To Kubica ma te ograniczenia czy nie ? Bo do niedawna za napisanie, że ma jedną rękę nie do końca sprawną fanboye opluwali mi monitor od środka. Całe szczęście nie zbyt długo bo mój post zaraz zniknął :)

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  @Ablafaka: Nie dziw się pisaninie Kuczery. On chce tylko podkreślić fakt,że Kubica jest wielki. Debeściak po prostu.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Przestrzegam przed nadmiernym optymizmem.Trzeba pamiętać, że Niemcy są jeszcze bardziej podstępną nacją niż Brytole, i na pewno będą go (rk 19) sabotować...będzie miał najgorsze auto bez części zamiennych... mogą się posunąć bardzo daleko...w końcu prowokacja gliwicka była ich dziełem...od tego zaczęła się II WŚ !!! ..no i żeby obajtek z kubicą podpisali kontrakt po przeczytaniu jego postanowień ze zrozumieniem. ...żeby nie narzekać...

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do DTM: Robert Kubica mierzy się z nowym wyzwaniem. To najlepsza seria wyścigowa zaraz po F1

  Hhahaah zaraz się okaże, że te całe F1 to taka seria dla leszczy a DTM to jest dopiero prestiż i elita :) No chyba, że znowu będą ogony grane, ale tu proces jest już znany: marny samochód, stare części no i sabotaż. Jak Anglicy sabotowali to Niemcy muszą z definicji :)

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Jak nie będzie szło na tych testach to zawsze można napisać, że niemcy będą sabotować samochód Kubicy bardziej niż brytole. Uwielbiam jak my Polacy od samego początku uprawiamy nasz lokalny masochizm.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Gdyby tylko miał bolid, gdyby tylko robert miał lepszy bolid. On by bufonom Brytolom pokazał. Russellek nie miałby żadnych szans. Gdyby bolidy były identyczne. Ale oni mu w nocy spuszczali powietrze, sikali do zbiornika, smarowali kierownicę smalcem, wycinali podłogę i zamieniali gaz z hamulcem. Kto by taką radzi, jedną ręką, ukończył jakiś wyścig? A Robert ukończył wszystkie i nawet punkt zdobył. Forsa Robert!

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Kiedy podpisałem kontrakt z Williamsem, to sądziłem, że nie może być gorzej niż w roku 2018. Jak widać, było - mówi Robert Kubica, który właśnie 2018 rok pracował w pocie czoła, przygotowując bolidy Williamsa na sezon 2019. Widać jak je przygotował.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  He he he , a Kuczera niestrudzony dalej na akord leje wodę o Kubicy...

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: GP Abu Zabi. Nico Hulkenberg kierowcą dnia. Robert Kubica na podium

  Jaj sobie nie róbcie ...

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  @eF1.pl: Gdyby Kuczera miał to opublikować to trzeba by było wzywać karetkę:)))-rzecz jasna do "redaktora "... oczywiste. Ale Pan Bobakowski napisał artykuł w oparciu o statystyki ale nie te fanboyowskie tylko te, które nawet laik odczyta właściwie.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: GP Abu Zabi. Robert Kubica niezadowolony z drugiego treningu. Zachowanie samochodu zmieniło się z sesji na sesję

  Może mało RAMu albo wolny dysk ? Aaa sorry to dopiero w nowym teamie.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Te "pewne rzeczy, które mają zostać dograne przez innych" to zapewne ile (i komu) państwowej (naszej) kasiury przeleje z Orlenu wójt Obajtek!?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  ""F1: Robert Kubica odchodzi z podniesioną głową."" Jak można odchodzić z podniesioną głową zaliczając wszystkie wyścigi na ostatniej pozycji ! No, oprócz jedneggo ,gdy sędziowie zdyswalifikowali 2 zawodników ?! Tylko pismak błazen może dać taki tytuł .
  Usunięte komentarze zgłaszam do redakcji SF.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Hejterów raczej ucisza moderator, a nie Kubica. Kubica raczej pokazał, że hejterzy mieli rację, bo w obecnych realiach nie nadaje się na kierowcę, a co najwyżej inżyniera wyścigowego

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Hejterów może i uciszył. Natomiast realistycznie myślących ludzi mających wiele wątpliwości co do jego obecnych umiejętności, przestarzałego podejścia do nowoczesnej techniki, krytycznie patrzących na jego wypowiedzi i podejście do kontaktu z dziennikarzami (a tym samym i do kibiców F1, bo dziennikarze występują w naszym imieniu: jeżdżą po świecie, pokazują, pytają) - takich ludzi nie uciszył, bo każdy ma swoje prawo do oceny i swobody wypowiedzi. Tak że zaklinanie rzeczywistości pana keczury, który zapewne uciszanie pojmuje jako regularne kasowanie cichaczem komentarzy użytkowników portalu, tak że nawet ślad nie zostaje. To jest faktycznie uciszanie.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  kaczura, czy ty może wąchałeś ostatnio jakieś produkty butaprenopochodne?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Jeszcze w roku 2011 Robert Kubica wykręcił najlepsze czasy na zimowych testach F1 w Walencji. A w 1973 roku reprezentacja Polski w piłce nożnej zremisowała z Anglikami na Wembley.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Kolejny odcinek z cyklu" Z pamiętnika fanboya"...Kuczera wyjdź z tego matrixa:))

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Robert tak pędził, że przeciążenia, turbulencje, szaleństwo związane z jego brawurową, pamiętną, ponadczasową, chojracką, śmiałą, arcypiękną, bajeczną (i tak dalej) jazdą spowodowały trwałe uszkodzenia w strukturze toru. Po prostu, proszę państwa, tor nie wytrzymał godnej podziwu formy Polaka i w końcu zmarniał. Obecnie zawodnicy są jak dzieci i nie pokazują na co stać ludzi i sprzęt. Za czasów Roberta Kubicy to nawet asfalt pękał na dźwięk jego imienia. Forsa! Tfu tfu... forza znaczy się.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  I to by było na tyle. INVALID ERROR and GAME OVER. Ale fanboye już snują plany na 2021 rok kiedy, to Robert w lepszym bolidzie...........Ale to juz bylo i nie wróci wiecej
  I choc tyle sie zdarzylo to do przodu
  wciaz wyrywa glupie serce…reasumując, kubica i maryla mają tę wspólną cechę. Z uporem maniaka dalej robią to, co jedynie potrafią. Z coraz gorszym skutkiem i bezkrytycznie.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  To raczej formula-1 nie pomyślała o Kubicy.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  "Kuczera uciszył krytyków"- usunął ich komentarze :))) oj nie ładnie redaktorku!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.