Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  SKOŃCZCIE Z KUBICĄ - To już jest nudne, trwa parę lat - Nic nie osiągnie - CZY TAK CIĘŻKO ZROZUMIEĆ - Kubica dla nich jest już Emeryt - Za stary - Szuka się nowych, młodych talentów do tego biznesu

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: Orlen gwarantem startów Roberta Kubicy. Williams nie powinien wyrzucić Polaka przed końcem sezonu

  Dlaczego mają go wyrzucić ? Polacy zrobili mu zrzutkę na bilet dla seniorów i tyle będzie jeździł. Oczywiście nikt mu nie da prawdziwego samochodu bo mógłby go zepsuć ale też nie ma takiej potrzeby. Robert pociągnie sobie ogony w wyrobie bolido podobnym, redaktor K popuści wodze fantazji a fanboye zagłuszą prawdę głośnym cmokaniem i karuzela kręci się :) Robert myśli, że jest kierowcą rajdowym, Orlen że sponsoruje kierowcę rajdowego, Fanboye że Kubica ściga się w F1 a Williams liczy kasę i się śmieje. Kudos.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: Brytyjczycy pochwalili Roberta Kubicę. George Russell zasługuje na lepszy zespół niż Williams

  Jak brytole chwalą to są szanowanymi dziennikarzami, jak drą łacha to nic nie znaczącymi cieciami. Jedyny constant - Kubica ostatni.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  @waldzior: Nic otwarcie nie powiedział. To jest pieprzenie, że mu źle, jakieś spekulacje, sugestie, mruganie oczkiem, ale żadnych nazwisk, faktów, konkretnych sytuacji i wskazania palcem. To ma być mężczyzna? Wojownik szos? Popierdółka, nie wojownik. Pewnie się boi podpisanych klauzul poufności i ewentualnych odszkodowań. Ale pieniądze bierze w dalszym ciągu. Powtórzę: nie możesz mówić - z takich czy innych względów - to nie mów nic. Jego podejście jest fatalne, żaden inny kierowca się tak nie zachowuje, a wielu miało powody do narzekań, bo nie walczą o pietruszkę, tylko o miejsca, o punkty, o swoją karierę w przyszłości. Jak już skończy jeździć w F1 to chyba tydzień będę chlał czysty spirytus, chociaż średnio wypijam jedno piwo tygodniowo. Mam nadzieję, że nie przerzuci się na żużel :D.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Chuck Norris szybciej stoi niż Kubica jeździ...

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Największą patologią jest, że ten szofer gada trzy po trzy, żadnych konkretów. Rzuca tylko oskarżenia, jakieś półsłówka półgębkiem, brudzi we własne gniazdo w zasadzie od początku sezonu a im bliżej tym bardziej się w tym pławi. Jestem człowiekiem, który lubi konkrety. Jak nie możesz mówić to nie mów nic. A takie pieprzenie jak robi Kubica to mnie tylko wk...wia. Ja wiem, że tego ten malkontent nie przeczyta, ale bardzo bym chciał, żeby w końcu chwycił się za jaja i zobaczył czy je w ogóle ma. Moim zdaniem to nie zasługuje na pracę w gronie kierowców F1. Budzi mój najwyższy niesmak i psuje radość z oglądania wyścigów. Na szczęście jeździ tak fatalnie, że realizator właściwie go nie pokazuje, bo nie ma czego. Im bliżej końca sezonu, tym gorzej. Dno, panie Kubica. Mam zero szacunku do tego faceta. Jeszcze raz: nie możesz mówić to nie mów nic. I jeszcze te stronnicze artykuły na portalu sportowym, gdzie dziennikarz powinien informować o wydarzeniach, a nie je interpretować czy przekazywać w sposób sugerujący odbiór. Wspierać to ja mogę przegranego, ale nie przegrywa.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: GP Japonii. Robert Kubica skomentował swój wypadek. "Sami sobie szukamy guza"

  Czyli klasyk. Robert wali gonga a winni są wszyscy tylko nie on.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  DO WSZYSTKICH UŻALAJĄCYCH SIE NAD ROBERTEM: słaby samochód ale i jeszcze słabszy kierowca. Niestety.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1. Grand Prix Japonii. Robert Kubica: Jeśli będę chciał się ścigać, to będę się ścigał

  "Jeżeli Polak nie zwiąże się w przyszłym sezonie z żadnym z zespołów, to nie wyklucza pozostania przy Formule 1" - jako cieć ?

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: GP Japonii. Robert Kubica zaatakował Williamsa. "Pewne granice zostały przekroczone"

  Kubicy dalej się wydaje, że jest kierowcą wyścigowym w Williamsie a nie dodatkiem do $ od Orlenu. Urocze. Panie Robercie niech w końcu do pana dotrze, że zabierają panu lepsze części bo zostawienie ich panu to czyste marnotrawstwo. Jest pan najsłabszym kierowca w stawce, pana całkowity wkład w rozwój bolidu to szkolenia dla załogi ze składania go do kupy po dwóch gongach w tym sezonie a rekord w ostatnich miejscach mówi wszystko o pana wartości sportowej. Fanboyowe opowieści jak to Williams kleci panu byle jaki pojazd i dlatego ma pan takie wyniki to klasyczny przykład stawiania wozu przed koniem. Jest dokładnie odwrotnie. Ponieważ tak bardzo odstaje pan umiejętnościami od reszty kierowców, Williams kleci panu byle co, aby tylko wywiązać się z ustaleń z Orlenem.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Dobrze , że mu zabrali nowe przednie skrzydło . Po kwalifikacjach ,nowego skrzydła już by nie było ! Druga sprawa gdzie ten "miszcz" chodzi ,że mu części podkradają !? Niech się przypnie do samochodu i tam nocuje ! Nie ma go a później popłakuje ,że mu auto rozbierają . Rzeczywiście doopek .

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: GP Japonii. Williams odpowiedział na zarzuty Roberta Kubicy. "Podjęliśmy właściwą decyzję"

  Oczywiście, że podjęli prawidłową decyzję. Sprawa jest prosta: na koniec dnia Williams nadal ma nowe skrzydło. Gdyby dale je Robertowi to by go nie mieli bo zostało by zamiecione na szufelkę. A ze sportowego punktu widzenia jakie ma znaczenie z jakim skrzydłem Kubica był ostatni ?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  To raczej świadczy o zerowym zainteresowaniu Roberta mistrza co się działo z bolidem po tym jak zaliczył dzwon, w jednym artykule redaktora dziękował mechanikom, teraz ma pretensje, a sam czekał w miejscu taxi czy wybrał rower? cyrk co raz większy

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  ...od początku wiadomym było , że najważniejsza dla Brytoli jest kasa ORLENU(POLSKIEGO PODATNIKA)...od początku wiadomym było, iż Kubica jest niechcianym "bonusem" do milionów Orlenu...to była taka "sprzedaż wiązana" ... bierzecie kasę i Kubicę lub nic...ratując się przed plajtą brytole poszli na ten układ. Wygrali kolejny rok niezłej egzystencji, Kubica roczny karnet jazdy, ZA KTÓRY ZGARNIE JESZCZE NIEZŁĄ I WIELCE NIEZASŁUŻONĄ KASĘ , JAK na NAJSŁABSZEGO KIEROWCĘ W F-1...złożyli się na to akcjonariusz Orlenu i konsumenci usług i produktów tej firmy. Dlaczego nikt w Anglii nie uniósł się brytyjską dumą i solidarnością , i nie ratował rodzimej firmy? ...czy williams zatrudnił by rk , gdyby nie miliony Orlenu ? Odpowiedź jest oczywista !!!

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  I prawidłowo zrobili .A nowym czy ze starym skrzydłem i tak byłby ostatni.A tak uchronili cenną część przed uszkodzeniem.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Zabierając się do lektury "artykułu", kątem oka zerkam na to, kto jest twórcą arcydzieła. Nagłówek mówi o miażdżącej ( nie mylić z miażdżycą) ripoście kubicy. Autor - kuczera, wszystko jasne! Tak, więc z wyciąganiem głowy z tyłka szofera, jest jednak jak w piosence Bajmu. Pojawiam się i znikam........mam na twym punkcie bzika itd.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Normalnie, poważna firma inwestująca kupę forsy w ryzykowny interes, sprawdza ewentualnego wspólnika pod kątem jego zdolności wywiązania się z warunków umowy, korzystając z wywiadowni gospodarczych, ogólnie dostępnej wiedzy o ewentualnym kontrahencie , o jego silnych i słabych stronach oraz maksymalnie, w kontrakcie zabezpiecza swoje interesy przed ewentualnymi komplikacjami. O williamsie nawet przedszkolaki dawno już wiedziały i nadal wiedzą , iż szoruje dupą po dnie i potrzebuje pieniędzy (orlenu), a nie niepełno sprawnego kierowcy. Historia williamsa ostatnich lat przed kubicą, jasno w wskazuje , że brytole bronią się przed bankructwem wszelkimi sposobami, wynajmując swój szrot każdemu, kto lubi wywalać kasę w błoto. Kasę własną - to wolna droga , kasę spółki skarbu państwa to działalność ne jego szkodę !!! Orlen tego nie uczynił, zarząd Orlenu zachował się tak jak "inwestorzy " AMBER GOLD, A ŻE ZMARNOTRAWIŁ PUBLICZNE , nie swoje PIENIĄDZE, będzie to zbadane, w swoim czasie, przez publiczne organy kontroli, ścigania i sprawiedliwości. Bo w wielomilionowe zyski orlenu w wyniku wzrostu sprzedaży hot -dogów a,la Kubica nikt nie wierzy!.. mogli się wysilić i wymyślić lepsza ściemę !!... teraz czas na HASSA - robcio musi jeździć, choćby nie wiem co !! ...w końcu obajtek nie wydaje swoich pieniędzy...

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Japonii. Kolejny dowód na amatorszczyznę Williamsa. Robert Kubica odsłonił realia panujące w zespole

  @indominus: I dlatego wg "prawdziwych fanów" jesteś nieudacznikiem ! Nie chcesz walczyć o najlepsze miejsce :)

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do GP Japonii. Robert Kubica ściga się na automatach. Polak pokonał innego kierowcę F1

  Dla tych Was którzy zastanawiali się o czym będzie pisał pan redaktor Kuczera w przypadku awansu Kubicy na symulator mam już odpowiedź. Będzie porównywał ich czasy z w "realu" z czasami Kubicy z PS4. "Achh gdyby tylko dali mu bolid !!! Patrzcie jak wyprzedza {tu wstawić nazwisko prawdziwego kierowcy}"

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1: GP Japonii. Robert Kubica kontra Daniił Kwiat. Zamienili tor wyścigowy na stół do ping-ponga (wideo)

  Czy możemy już dziś mieć to z głowy ? To jest my drzemy łacha z ostatniego miejsca jutro a wy nas kasujecie i nazywacie nieudacznikami ? Mam jutro zjazd rodzinny i mogę być nieobecny a czuję się zobowiązany troszkę do uczestnictwa. Rozumiem, że w tym tygodniu winny jest nowe skrzydło ?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  @Arkadio33: Ta ja od tyłu nie chcę obcmokiwać, bo on ma problem z podtarciem tyłka i może tam być niewesoło. Zresztą tam już jest Fuszera i pcha się do "koryta" (czy może korytka?) kilku fanbojów :).

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  W którym momencie panowie : Kuczera, Kubica i MARNTRAWNY OBAJTEK wpadli na na to , iż w Williamsie, PANUJE "AMATORSZCZYZNA " ?!... chyba nie tak dawno, bo przecież pamiętamy ich wypowiedzi, przed startem i na początku tegorocznego sezonu f-1 ...skoro jest to kolejny dowód, proszę podać poprzednie dowody "amatorszczyzny" teamu Williams ! ..od kiedy macie Szanowni Państwo świadomość tej "amatorszczyzny" ? Sięgnijcie do waszych wcześniejszych wypowiedzi , kiedy za pieniądze polskiego podatnika, kupowano karnet jazdy dla RK w brytyjskim bankrucie , i jak się okazuje "amatorskim" zespole ! Gdzie się podział wasz entuzjazm, optymizm i pewność, iż kubica ZAWOJUJE ŚWIAT F-1 ? !! Amatorami, a właściwie frajerami to jesteście wy !!! ...bo to Williams jest na plusie, przetrwał kolejny rok, a wy uprawiacie ściemę dla schizofreników !! Jeżeli organa ścigania nie położą kresu sabotażowi gospodarczemu w państwowej spółce Orlen, w relacjach, w następnym sezonie wystarczy zmieniać nazwę WILLIAMS na HASS, i reszta będzie się zgadzać !!! p.s czy jest szansa , że tę schizofrenię można podleczyć ?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Konkurencja nie śpi, tylko zabija się o techniczne rozwiązania Williamsa. Kubica uważaj! Nocą przyjdą jak czujność stracisz! :P

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.