Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  "Czy byłby równie mocny w przeciętnym klubie?" Nie wiem po co te spekulacje , zawodnik tej klasy jak RL9, nawet by takiej opcji nie wybrał , zna swoją wartość i wie ,że może grać tylko w najlepszych klubach

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Ronaldo, też by nie był wybitny w przeciętnym , ani Lubański, co się zresztą potwierdziło, ani żadna inna gwiazda, bo piłka nożna, to jest gra zespołowa

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Długo można dyskutować na ten temat. Można stwierdzić również: czy Lubański byłby tak dobry (w klubie i kadrze) gdyby nie było Zygi Szołtysika??? Jeden z internautów napisał: "po koszmarnej kontuzji nigdy nie doszedł do pełnej sprawności"... a może skuteczności... bez Zygi!?!?!? W Górniku w sumie rozegrał okolo 230 meczy a po kontuzji prawie 300 - w samym Loceren prawie 200-cie. Więc jak można pisać że nie był w pełni sprawny!!!!!!???? Zresztą wg mnie porównywani dwóch stylów gry których dzieli 50 lat to głupota. Wszyscy zachwycają się Maradoną , Messim, Ronaldo itd. Ilu pamięta Pelego albo "czarną perłę" - Eusebio itd? Ilu "Z młodych" wie kto to był Best? Wspomniany internauta stwierdził: "Włodek wie co mówi bo na strzelaniu bramek zna się jak nikt w Polsce". Złośliwie mógłbym powiedzieś, że połowę bramek zdobytych w kadrze przez Lubaśskiego to można porównać do bramek Lewandowskiego strzelonych San Marino czy grając z Giblartarem. Samym Turkom (których w latach 60-tych "laliśmy regularnie jak cygański tamburyn i strzelaliśmy w jednym meczu 5, 6 bramek) kropnął w sumie 7 czy 8 "sztuk" (3 mecze). Luksemburgowi w JEDNYM meczu Lubaśski wpakował ich 5 (słownie pięć). Norwego też oderwało sią niemałi. Dlatego powtarzam porównywanie to paranoja ponieważ wielu małolatów zna nazwisko: Lubański, ale tak dokładnie to NIC O NIM nie wie. Dla jasności - szanuję Włodka Lubańskiego, jego dokonania. Pamiętam jego mecze (na Sląskim prawie wszystkie live) w klubie i reprezentacji. Dlatego zarówno przez szacunek dla NIEGO i jego dokonań jak i do Roberta nie powinno się ich porównywać. A kto już koniecznie chce - napewno poradzi sobie z porównaniem Pobiedy z Polonezem. Dziłkuję za uwagę.

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Legenda legendą.... Panie Włodku... Jakoś w mizernej reprezentacji Polski statystyki ma całkiem niezłe..... Jest najlepszy w historii już a ma dopiero 31 lat....

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Panie Lubanski,ja pamietam jeszcze takich graczy jak Pele Pepe Wawa,Garrincha, M.Matjas ,Faber , Pohl E.Szymkowiak, Kici,czy Gmoch.Dla mnie to Lewandowski jest najlepszym pilkarzem Polskim lat powojennych.Dziwie sie ,ze tej klasy pilkarz co pan,opowiada bzdury.Zalatuje mi to zazdroscia. Myslalem ,ze ma pan wiecej klasy ,niz dzisiejsi dziennikarze.

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Powiem tak czym sie rózni Messerschmitt Bf 109 od General Dynamics F-16 Fighting Falcon ? wiec Panie Włodku piłka nozna w pana latach to bylo co innego a teraz jest co innego jak nie ogladałem zbyt wiele poniewaz jestem młody ale sprawa jest jasna kiedys maradona biegł przez cale boisko i strzelał bramke dzis ewentualnie messi przebiegnie 4 ludzi i strzeli bramke bo jest dobry a ogólnie piłka jest bardziej siłowa taktyczna i doskonalsza niz w latach co Lubanski grał wiec nie ma co porównywać Roberta do Lubanskiego bo gdyby Lewy z swoim przygotowaniem zagrał w pana czasach to rozwalił by "system" i tyle w temacie grali 60 lat temu inne czasy byly i sie wielce znaja no byli dobrzy ale teraz byc dobrym to nie to co kiedys Lewandowski grał w Borussi Dortmund która była gorsza niz Bayern ale to Lewy sprawił ze Dortmund z nim zdobyła mistrza i to on wlasnie jest maszyną do Bramek gdyby tak nie było to by go Bayern dawno sprzedal i tyle w temacie apropo Lewy lepszy niz Lubanski ale cóż to tak samo jak F16 lepsze od Messerchmitt proste bo idziemy do przodu

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  @boro69: otwórz sobie Wikipedię i wpisz hasło: najlepszy strzelec w historii polskiej reprezentacji w piłce nożnej...

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  @boro69: Jesteś głupkiem i dyletantem. A kto był w kwalifikacjach do euro i mundialu królem strzelców baranie?

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  @boro69: Ty lepiej sprawdź kto strzelił najwięcej bramek w historii tej reprezentacji. ;)

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Wielcy piłkarze grają w wielkich klubach a przeciętni w przeciętnych, cieniasy w b klasie a ortopedzi wcale nie grają. Panie Lubański, trzeba zadać sobie pytanie czy cienias lub ortopeda byłby wielkim piłkarzem grając w wielkim klubie?
  To gra zespołowa i wielki piłkarz może pokazać swoją wielkość mając wsparcie, mając obok siebie przeciętność, niczego nie dokona. Czy ktoś ma wątpliwość, że gdyby zamiast Vidala strzelał karnego Lewandowski/ kontuzja/ wynik starcia z Realem byłby inny, raczej nie. Panie kochany czy zna pan innego gościa, który strzela RM na tym poziomie rozgrywek LM 4 bramki... pewnie jakiś cienias. Lewandowski grał już w słabszych klubach i najwyraźniej jakoś sobie radził skoro trafił do BM.

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Pier.....lubański z zazdrości. Bo dziś nikt już nie mówi co by było gdyby nie kontuzja Lubańskiego? Lewy to drugi piłkarz po Bońku którego zna cały świat. Można go lubić, nie lubić ale taka jest prawda.

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  hmmm - czy poradziłby sobie? A czy inny wybitny piłkarz poradziłby sobie??? To potwierdza jedno - piłka nożna jest grą zespołową. Dlaczego Ronaldo po zmianie klubu już tak "nie błyszczy"???

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Kompletna bzdura, odnoszę wrażenie ze ktoś zapomniał że P. Robert zaczynal w klubach dużo słabszych od Bayernu. Według niego niedalby sobie rady? Z Lechem każdy wie co grał. Borussia wygrywa z nim ligę. To co ma zrobić P. Robert wyjsc sam na boisko i wygrać? To będzie spektakularne? Hmm... Według co nie których to P. Lewandowski wychodzi na boisko tylko w momencie jak trzeba dołożyć noge. Bo ma kto mu dograc. Prosze Was, za bardzo co niektórzy się przyzwyczaili do tego że strzela i strzela. Jakby nagle ktorys z polskich zawodników zaczął ,,prać, bramki to zrobiliby z niego króla Polski. Z resztą taka sytuacja miała miejsce z Panem Piątkiem. Do którego osobiście nic nie mam. Ale gdzie jest teraz p. Krzysztof a gdzie p. Robert.

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Panie Lubański czy poradziłby sobie w przeciętnym klubie? Tak poradziłby sobie. Dał radę w zniczu Pruszków dał radę w przeciętnym Lechu. Wystarczy??

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Co to za odkrycie??? Tak samo można napisać o Messim, który gra w Najlepszej Drużynie Świata i też strzela dużo goli... gdyby grał w jakimś Getafe to pewnie tyle by nie strzelał... Christiano to samo... Grał w Realu i Juve czyli top swoich lig... Logiczne jest, że skoro jest najlepszy to gra w najlepszej drużynie... Robert dodatkowo dużo strzela w reprezentacji, która do topu światowego nie należy...

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Oj strzelał w słabej reprezentacji...bronił , rozgrywał chyba słoma ci Włodek wylazła konto mu sprawdziłeś ????


 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Tssss heh. A gdzie tam nie dałby rady. Przecie Borussia bardziej przeciętna a strzalał, Lech o dwie klasy słabszy też strzelał.Raczej w tych mocniejszych klubach miałby większy kłopot, a nie w tych przeciętnych

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Panie Włodku taki komentarz z Pana ust?W Niemczech i Bundeslidze to połowę goli sam sobie wypracował,bo Niemcy są zawistni a na dowód tego niech Pan obejrzy jego mecze,ile razy jest w idealnej pozycji i nie dostaje podania, bo skrzydłowy woli oddać sam strzał i najczęściej są to strzały Panu Bogu w okno.Proszę prześledzić jjego karierę i gdzie strzelał bramki a w szczególności reprezentacyjne mecze z tymi nieudacznikami.Gra z nimi i strzela gole,ma ich zdaje mi się najwięcej,śrubuje rekordy.Reasumując Pańską tezę , można wysnuć wniosek,że ci wyprzedzeni przez niego napastnicy bundesligi Brazylijscy,Niemieccy i Holenderscy,byli również gorsi od tych,którzy grali w Hiszpanii,Włoszech i Anglii.Nie ma miejsca by ich tu wymieniać ale byli to znakomici napastnicy o światowej renomie.

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  panie Lubanski,przykro mi,ale daleko panu do Roberta

 • Henio Szpenio otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Henio Szpenio otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Henio Szpenio napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Włodzimierz Lubański: Czy Lewandowski poradziłby sobie w przeciętnym klubie?

  Z całym szacunkiem dla Lubanskiego spytam dlaczego np. Piątek w słabszym klubie strzelał więcej jak teraz niby w lepszym ? Panie Lubanski, Lewy wiele bramek zarówno w klubie jak i reprezentacji sam sobie wypracował. Jasna sprawa jest, że łatwiej się strzela jak ma się 10 okazji w meczu, a nie 2 by zdobyć gola, ale bywało tak, że Lewy sytuację na zdobycie 1 bramki sam sobie wypracował. Pana komentarz to taki brzmiący zazdrością. Nie każdy może być tak dobry jak Lewy.

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  "Lewandowski poszedłby pod nóż i nie zagrał w spotkaniach z Izraelem (16.11) i Słowenią (19.11)"" - musi dbać o siebie. Na Izrael i Słowenię niech szykują się inni...

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  Przecież od przejęcia zespołu przez Kovaca zespół nie istnieje są indywidualności a to prowadzi do tego co się aktualnie dzieje.Kovac już nad tym nie zapanuje i czas go pogonić.

 • Henio Szpenio lubi Komentarz

  nie wiem po co te spekulacje , który jest najlepszy , świat się zmienił i piłka nożna też, w tamtych czasach inaczej się grało niż teraz , to tak jak porównać malucha do mercedesa , a że teraz mercedesów jest więcej na ulicy niż maluchów , tzn ,że teraz RL9 jest najlepszy i długo nie będzie takiego

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.