scott111 - lubi - strona 3

 • scott111 lubi Komentarz

  AMON dzieciaku gdzie ty byś pisał gdyby nie te "lewackie" portale?Przecież pro pisowskich nikt nie czyta !

 • scott111 lubi Komentarz

  Brawo Panowie Robert i Wladek, lubuskie nie dla PISioruf

 • scott111 lubi Komentarz

  Lubuskie bastionem demokracji ! Pisior nie przejdzie!

 • scott111 lubi Komentarz

  Szacun dla Dowhana.

 • scott111 lubi Komentarz

  BRAWO ZA POSTAWĘ !!!

 • scott111 lubi Komentarz

  Niewazne czy sie nadaje czy nie.O czym tu ,,niektorzy,,pisza.Tu chodzi tylko i wylacznie o matematyczne wyliczenia...O wiekszosc w SENACIE gdzie DWOMA glosami senatorskimi ma opozycja..Oby tak zostalo.I tyle...Chodzi o tzw,,,SLUPA,,,do wyliczanki..Jako kilkudziesiecioletni kibic zuzla ,.wierze ze dotrzymaja SLOWA danego wyborcom z listy opozycyjnej.I sie nie splamia..Pzdr,:)

 • scott111 lubi Komentarz

  100% Falubaz.

 • scott111 lubi Komentarz

  @Songo ze Wsi i jego BYKI: A taki Pawlicki czy Janowski to mogą sobie poreklamować blankiety L4 .

 • scott111 lubi Komentarz

  "W innym razie moglibyśmy jeszcze posłuchać, co ma do powiedzenia w sprawie prezes Motoru Jakub Kępa. W sumie to chętnie bym go wysłuchał" Ostaf, ty to byś każdego posłuchał, byleby ktokolwiek chciał ci jeszcze coś powiedzieć. Przyzwyczajaj się że zieją z ciebie. Nie spodziewam się od Kępy jakiegoś komentarza, może chlapanie ci coś na odczepnego, bo w tej chwili zieje z ciebie. Ostaf, zastanów się nad tym co piszesz o Grzybie, bo on też z ciebie wali. Kasprzak stracił ponad milion na tym że został w Stali a według twoich wyliczeń kontrakt ma wyższy. Ot tak ktoś ci coś chlapanie co ślina na język przyniesie a ty wierzysz i budujesz wybiórczo swoją tak zwaną "wiedzę". Skąd znasz szczegóły kontraktu Kasprzaka, a nawet dwóch kontraktów? Co do Kępy to już dawno się wypowiedział w tym temacie. Był zainteresowany, luźne rozmowy były, ale jak się zorientował co jest grane to dał sobie szybko spokój już kilka tygodni temu. A że Kasprzak nakręcał klimat żeby odzyskać kasę? Walczył o swoje różnymi metodami. Na koniec wasze nieśmiertelne źródło informacji "tak wynika z naszej wiedzy". Tego nie skomentuję. Ljung już się o tym wypowiadał.

 • scott111 lubi Komentarz

  Ostafa odpier..... Ty się od Kasprzaka.Jest sondowanie rynku potem negocjacje i na końcu podpisanie kontraktu,sentymenty dobre są dla prasy.Ale skąd taki pismak zajmujący się pierdołami ma o tym wiedzieć.

 • scott111 lubi Komentarz

  Co chcecie od Kasprzaka? W dobie niewielkiej ilości rajderów na poziomie w Extra, po prostu negocjował najlepszy kontrakt na sezon 2020. Czekał na przelew ze Stali. Prezes Stali kasę przelał i zapewnił go o osobistym sponsoringu w 2020. Czyli bezpiecznie. Po ch.. więc miałby odchodzić do Lublina - nowe środowisko, nowy tor, zero szans na play-off.

 • scott111 lubi Komentarz

  Patrząc na sezony KK, trzeba wierzyć w przeznaczenie tej sinusoidy z formą.
  2014 - 2,31;
  2015 - 1,47;
  2016 - 2,15;
  2017 - 1,82
  2018 - 2,21
  2019 - 1,68
  2020 - ?
  Nie jestem sympatykiem KK, ale szacunek za wytrwałość w Stali Gorzów, tyle czasu.
  Nie ma co słuchać plotek, że był jedną nogą tu, drugą tu - kogo to obchodzi. KK życzę Ci udanego sezonu z jednego powodu - będzie liga ciekawsza. Walcz Stalowy Byku

 • scott111 lubi Komentarz

  Panie Prezesie Grzyb, nie wiem czy Pan tu czyta komentarze, ale jest Pan bardzo aktywny na mediach społecznościowych i słucha Pan kibiców, więc moze i tutaj Pan dotrze. Dziekujemy za sprzątanie bałaganu, po prezesie Zmorze, który faktycznie okazał się zmorą. Potrzebny był grzyb, żeby go wykurzyć ;) miejmy nadzieję, że to nie koniec rewolucji i do klubu wrócą inne bardzo ważne postacie tj np Jacek Gumowski, najlepszy spec od marketingu, jakiego ten klub może mieć ;)

 • scott111 lubi Komentarz

  Ciekawostka - w sezonie 2020, w Stali Gorzów będzie aż trzech zawodników, którzy w jej barwach zdobyli ponad 1000 pkt(Zmarzlik, Kasprzak, Iversen). Piękna historia, Woźniak to też juz sie robi swojak i jest bardzo solidnym krajowym zawodnikiem, z ogromnym wsparciem i zaufaniem kibiców. Taka druzyna, ma prawdziwą tożsamość :)

 • scott111 lubi Komentarz

  Gorzów ma mocny skład a jak Kasprzak będzie chciał jeżdzić to będzie super zespół

 • scott111 lubi Komentarz

  Paradoksalnie inni zawodnicy mogą teraz pomyśleć: "skoro taka złotówa jak Kasprzak zostaje w Stali i to na 2 lata, tzn. że tam muszą być pewne pieniądze".

 • scott111 lubi Komentarz

  Nie ujdzie mu na sucho. Ja.pie*** Borek ty jestes normalny czy ty jestes nie normalny?

 • scott111 lubi Komentarz

  No to zeby jeszcze bardziej doopa szczypala panie Borek to Iversen wlasnie przewiozl swoj sprzet na Jancarza.

 • scott111 lubi Komentarz

  Borek .
  Jaka kara czeka Kasprzaka? Jedynie taka, że nie będziesz zabiegał o wywiad z nim, a on ma to w głębokim poważaniu.

 • scott111 lubi Komentarz

  Widzę, że "redaktor" Borek ma kompleks Kasprzaka. Codziennie trzeba napisać przynajmniej 1 artykuł bluzgający w zawodnika, tak? Niestety poziom dziennikarski tego portalu od mniej więcej 2015 roku regularnie spada. Mam wrażenie, ze kibice zaglądają tu tylko dlatego, że aktualnie PS prezentuje jeszcze niższy poziom i robi wszystko żeby tak zostało.
  Nudna i irytująca jest już ta saga z Kasprzakiem. Nic specjalnego się nie stało, a ten "redaktor" będzie pewnie nakręcał temat jeszcze tydzień. Dziwi mnie, że okoliczności transferów innych zawodników nie są tak drążone tygodniami przez pismaków... Cała ta nagonka na Kasprzaka jest dla mnie śmieszna. "Redaktor" Borek albo manipuluje słowami Kasprzaka pod publiczkę albo po prostu nie jest w stanie ich zrozumieć. Nigdy Kasprzak nie stwierdził, że nie rozmawiał z Motorem, co próbuje się wmówić kibicom. Cytując jego słowa dokładnie wypowiedział się, że "nie szukał innego klubu". I właśnie tak mogło być, skoro to Lublin wysłał KK swoją ofertę, to kto kogo szukał - zawodnik klubu, czy klub zawodnika? Kasprzak nie skłamał, a przynajmniej dowodów nie ma na to żadnych, a pseudoredaktor Borek na siłę próbuje publicznie go oczerniać. Szczerze, na miejscu Kasprzaka, po takiej sztucznej nagonce na niego, regularnie odmawiałbym jakichkolwiek kontaktów z dziennikarzami SF. Tak samo w tym artykule. Jak dla mnie wcale Kasprzak nie zrobił złej reklamy klubowi, a wręcz przeciwnie - uwiarygodnił klub w oczach innych zawodników jako wypłacalny, w końcu spłacenie do końca zawodników w połowie października jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę, że są kluby w Polsce gdzie na kasę trzeba czekać nawet do następnego sezonu. Nie uważam też żeby Kasprzak stracił wiarygodność wśród prezesów. Skoro zdecydował się podpisać kontrakt podobno o 1 mln niższy (sam "redaktor" Borek to napisał) to znaczy, że nie kasa jest dla niego na 1 miejscu i jest to zawodnik, który utożsamia się z własnym klubem.