Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sebastian333 napisał/a komentarz do Kamil Stoch o Owsiaku i WOŚP. "Nie chcę w to wchodzić. To wykracza poza moją ideę"

  Mi Owsiak nie będzie przeszkadzał jeśli spełni 2 warunki
  a ) będzie jasno informował o przychodach , celu inwestycji tych środków , oraz ilości jaką pochłania organizacja i płaca dla zarządu i osób oddolnych tej " spółki ".
  b ) Pan Owsiak nie będzie mieszał się w politykę , bo polityka to spór , a ktoś kto prowadzi działalność charytatywną nie może się mieszać do polityki bo zawsze wejdzie w spór i będzie musiał wybrać swoją opcję , albo działacz społeczny albo polityk , Stoch to zrozumiał , dlatego się nie wypowiada bo Owsiak jest Celebrytą politykiem i za nim ciągnie się spór a jak ktoś chce być neutralny to nigdy nie powinien sie mieszać , i tu Kamil dał dobry przykład Panu Owsiakowi , jak być neutralnym mając na uwadzę swoją działalność .

 • Sebastian333 lubi Komentarz

  Lepiej bym tego nigdy nie ujął, samo sedno :)

 • Sebastian333 napisał/a komentarz do Kamil Stoch o Owsiaku i WOŚP. "Nie chcę w to wchodzić. To wykracza poza moją ideę"

  "Oddaj Bogu co boskie a Cesarzowi co Cesarskie " za samo to lewica uznałaby Jezusa za kontrrewolucjonistę , a po za tym co ma Bóg do polityki ???

 • Sebastian333 napisał/a komentarz do Kamil Stoch o Owsiaku i WOŚP. "Nie chcę w to wchodzić. To wykracza poza moją ideę"

  "Kto to jest lewak"
  To może ja podam
  Lewak osoba kierująca się mitycznymi zawołaniami rewolucyjnych morderców
  Wolność , Równość , Braterstwo ( które są sobie całkowicie przeciwstawne , by aby nastała równość trzeba ograniczyć wolność , gdyż każdy człowiek ze swej natury rozumu oraz posiadania jest inny , a równość to jest narzucenie czyli ograniczenie wolności która opiera się o naturalnej nierówności , jak wolność to nie równość .)
  Jest urzeczona polit poprawnością i propaguję ją bez cienia logiki ( jeśli w danym filmie nie występują murzyni to rasizm , jeśli w parlamencie nie ma danej ilości kobiet to dyskryminacja i trzeba robić sztucznę normy ilość kobiet musi być równa procentowo do liczby mężczyzn i inne głupoty ustawowe ) , a przeciwników nazywa najczęściej , faszystami , ciemnogrodem lub w zależności od poglądów danego "nienawistnika " homofobem ( za opinie że to nienormalne ) lub antysemitą ( za opinie że Izrael chce nas orżnąć ) lub rasista ( za słowo murzyn ) .
  Uważa wartości religijne , historię i tradycję za elementy przejściowe , przeszłe i niepotrzebne ( a nawet brutalne ) które trzeba wyeliminować z życia publicznego na rzecz życia prywatnego ( na razie ) .
  Uważa że swiat będzie lepszy jeśli wymiesza sie wszystkie kultury i religie i stworzy sie świat globalistyczny i kosmopolityczny ( nie zdaje sobie sprawy z fatalnych tego skutków ) .
  Wszelkie wartości dawnego świata , rodzina honor moralność są dla niego pojęcia względne i zmienne
  To jest ogólna definicja , a przykładów jest mnóstwo w internecie , mógłbym tak dalej pisać ale pewnie zostanę uznany za nienawistnika i będę obsypywany komentarzami miłości tej lewej strony .

 • Sebastian333 napisał/a komentarz do Kamil Stoch o Owsiaku i WOŚP. "Nie chcę w to wchodzić. To wykracza poza moją ideę"

  A Ty niestety jesteś naiwny , wierzysz że wszyscy ludzie są dobrzy , wierzysz w mityczna " równość " , czegoś takiego nie ma bo jesli jest równość to nie ma wolności gdyz równość jest ograniczeniem jej , fajnie nie da sie gadać o polityce , bo gdybyśmy się lubili to byśmy sobie prawdy nie mówili , a w poglądach liczy się prawda .

 • Sebastian333 napisał/a komentarz do Francja - Chorwacja

  po 20 1998

 • Sebastian333 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Francuzi jednak mają szczęście do 8 , w 1918 wygrali wojnę , w 98 Mundial i teraz najprawdopodobniej to powtórzą , a szkoda , choć nadzieja dalej jest dla Chorwacji .

 • Sebastian333 napisał/a komentarz do Mundial 2018. Polska - Japonia: Kamil Grosicki: Końcówka to był kabaret

  A co się nie podoba , Japonia dała z siebie wszystko w 2 poprzednich meczach , a teraz co , mieli ryzykować wypad jak Niemcy , nie są świetną drużyną , czasami lepiej grać na czas jak ma się coś do ugrania , a oni mieli sporo . Polacy mogli grać , nie mieli nic do stracenia , ale się nie chciało .

 • Sebastian333 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I skończyła się anomalia 2016 roku , wróciła normalność czyli mecz o honor i do domu !!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.