Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MAREK52 lubi Komentarz

  To w żużlu kocham. 10000 paragrafów i brak jednoznacznego rozwiązania. Wzorem innych sportów (np. była taka sytuacja kiedyś w Anglii w meczu piłkarskim i dograno brakujące 20 minut na drugi dzień) więc tutaj należałoby rozegrać brakujące wyścigi. W żużlu z kolei jest ten przepis o zaliczeniu wyniku po 8 biegach. Tylko dwie opcje : zaliczamy wynik albo dogrywamy brakujące biegi.

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Gajewski to taki ekspert, który nie zna regulaminu i mówi tylko o tym co mu się wydaje. Tu nie chodzi o to, co by było w ostatnich pięciu biegach i co z tego, że mecz na styku. Jak były przerywane mecze z innych powodów, to był podnoszony taki argument? O zaliczaniu wyniku decyduje regulamin, a nie to czy mecz był zacięty. Precedensem to będzie, jak wynik nie zostanie zaliczony. Wtedy zapis o 8. bigach staje się martwy i zawsze będzie można się domagać powtórzenia meczu nawet jak to będzie przez ulewę.

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Jaka najgorsza opcja? Co on chrzani? Odjechane zostało więcej niż wymagane minimum, więc śmiało można zaliczyć. Powtórka? Przecież organizacja kolejnego meczu to następne koszty, a teraz jeszcze mamy epidemię, w wyniku której budżety klubów ucierpiały i wszyscy muszą zaciskać pasa jak tylko się da. Mecz został przerwany w wyniku czynnika losowego, czyli złośliwości rzeczy martwych. Więc nie ma tu niczyjej winy! A co do obaw o kombinacje w przyszłości. Chyba osoby wyznaczone przez centralę mogą przeprowadzić śledztwo, które ustali czy była próba wałka czy też nie. To ich psi obowiązek. I na koniec pozwolę sobie przypomnieć aferę z finałem II Ligi w 2014 między Ostrowem i Krakowem. Czy Ostrovia dostała walkowera? Nie! A tamta sytuacja była o wiele grubszymi nićmi szyta niż obecna.

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Taki apel. Dla decyzji nie ma znaczenia, co kto by chciał albo co się komu wydaje (jak Gajewsiemu) tylko regulamin. Więc sugeruję go chociaż nie pomijać.

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Jak widać każdy ma swoje zdanie. W każdym razie uważam że odjechane zostało więcej niż 8 biegów więc wynik powinien być zaliczony bo tak jest w regulaminie....a jeżeli ta opcja nie pasuje....to należy złapać się za jaja, ścisnąć poslady i odjechać mecz od nowa. Oczywiście klub na tym straci bo nie będzie tylu kibiców więc mniej kasy wpłynie za bilety. Trudno. Są sytuacje losowe na ktore nikt nie ma wplywu. Klub nie jest temu winny bo nie ingerował w pożar. To tak jak z opadami deszczu. Meczyk sobie leci i nagle po 9 biegu zaczyna padać obficie więc też klub jest temu winny bo akurat nad nim pada deszcz??? Najczęściej mecz jest zakończony i wynik jest zaliczany jak odjechana jest odpowiednia ilość biegów. Deszcz bardziej można przewidzieć niż pożar rozdzielni. Ale zaliczamy wynik albo jedziemy od nowa.

 • MAREK52 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po tych parówkach radzę unikać kontroli antydopingowych

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Idolem to był Sławek Drabik, a nie Maksym.

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Proszę nie porównywać Drabika do Smyka bo to nie ten lewel i to na wszystkich płaszczyznach. Kultura, wychowanie, szacunek, podejście do sportu to jest to czego nie ma Drabik a posiada Bartosz Smektała, Smyka nie da się nie lubić czego nie można powiedzieć o Drabiku.

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Jeżeli będzie winny to kara powinna byc dlaczego tylko Rybnik ma cierpieć

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Widzę że dziennikarzyna robi wszystko co w jego mocy aby któregoś z tych chłopaków zamienić w następnego Dadosa, Kurmańskiego lub Jędrzejaka. Dziwię się że nie domagają się kary więzienia dla nich. Albo najlepiej odciąć im nogi będzie spokój. Co niektórzy zaczęli traktować zawodników jak prywatne zabawki. Zamiast się buntować przeciwko organizacji durnych meczów reprezentacji z resztą świata gdzie gwiazdą zespołu jest Anders Thomsen to jadą po chłopakach. Ciekawe czy gdyby na tym mecz Zmarzlik kręgosłup złamał to by powiedzieli "no trudno ale reprezentował kadrę". Nie byłyby pretensje i najeżdżanie na związek że ryzykują tyle dla jakiś śmiesznych pokazówek. Dramat.

 • MAREK52 lubi Komentarz

  Włos się jeży, widząc po komentarzach jak wielu nie zrozumiało treści Bobakowskiego.
  Popieram szybką reakcję autora na te żałosne medialne spekulacje, kto zastąpi Heynena.
  Zamiast już powoli nakręcać kampanię zachęcającą obecnego selekcjonera do przedłużenia umowy z PZPS, koledzy dziennikarze, nie mając pomysłu na sensowny artykuł, wolą dzielić skórę na niedźwiedziu i już szukają dla selekcjonera następcy.
  To bardzo prosty i skuteczny sposób na zohydzenie pracy z reprezentacją.
  Heynen powinien jak najdłużej u nas pracować i wszyscy (zwłaszcza dziennikarze) powinniśmy zadbać o to, aby on czuł się z nami świetnie.
  Koledzy po fachu p. Bobakowskiego - nie spieprzcie tego, bo już zaczynacie to robić !!!

 • MAREK52 został fanem Klemens Murańka

 • MAREK52 został fanem Józef Dworakowski

 • MAREK52 napisał/a komentarz do Dospel Włókniarz zamierza złożyć protest! "Nie zgadzamy się z decyzją sędziego"

  Panie Prezesie! Chce Pan uniknąć kłopotów jakie spotkały unię i Prezesa Dworakowskiego to nie należy drażnić kliki z torunia

 • MAREK52 został fanem Bartosz Jurecki

 • MAREK52 został fanem Łukasz Rutkowski

 • MAREK52 został fanem Kuba Giermaziak

 • MAREK52 został fanem Maciej Kot

 • MAREK52 został fanem tagów: Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel, Przemysław Pawlicki

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.