smok - lubi

 • smok lubi Komentarz

  Początek sezonu Łaguta jeździł w kratkę, gorsze mecze przeplatane lepszymi, identycznie w zawodach SEC-u. Nagle u siebie pojechał perfekcyjnie, rozstawiając wszystkich po kątach, to już jest podejrzany? To dlaczego nie stosował tego "nitro-soku" od początku sezonu?
  Żeby kogoś oskarżać, to trzeba mieć jakiekolwiek dowody, a tu ich brak. Wprowadzić zmiany w procedurze tankowania, i skończyć z tymi kosmicznymi teoriami spiskowymi niemającymi kompletnie logicznego uzasadnienia.

 • smok lubi Komentarz

  Co znaczy znów? Jeśli dobrze pamiętam w tamtym sezonie sprawdzali to kilkakrotnie i nikt nic nie znalazł niedozwolonego więc dajcie sobie spokój z tymi bezpodstawnymi insynuacjami bo jakiś pseudo ekspert coś pier.... i kilku mu podobnych idiotów podłapie temat i robi się sensacja a cierpią tylko zawodnicy i mają pożywkę trolle internetowe żeby się wykazać jaki to on jeden z drugim jest ,,elokwentny w wypowiedziach " na forum

 • smok lubi Komentarz

  Nitro Metan jest znany w światku sportów motocyklowych i samochodowych. Odpowiednie proporcje tego doładowania można kupić bez problemu w internecie. Oczywiście, że Grisza jest narażony na tego typu zjawisko. Wszak sam chwali się swoimi częstymi startami w motokrosie gdzie stosowanie nitro jest mega popularne. A co do sprawdzania na meczach metanolu to najpierw trzeba zacząć od pobierania próbek z beczki u gospodarzy zawodów. Opowiadał mi jeden z zawodników, jak po jednym z meczy na dolnym śląsku okazało się że wlewano im rozcieńczony metanol po to by nie mogli dopasować motocykli do toru. Słabszy metanol osłabia motocykl i zawodnicy muszą iść zębatkami do góry, aby go wzmocnić. Problem w tym, że żaden zawodnik nie bierze pod uwagę, że na torze na którym zawsze jeździł na danym przełożeniu dziś powinien jechać dwa zęby do góry, bo ktoś oszukuje na paliwie.

 • smok lubi Komentarz

  Przecież Laguta to jest zawodnik top 6 i nie dziwne że czasem zrobi komplet

 • smok lubi Komentarz

  W którym punkcie regulaminu jest napisane że zawodnik musi robić próbny start?

 • smok lubi Komentarz

  Chciałbym jeszcze usłyszec opinie krystyniaka :) ten co jedzie na jegodziance na kośćiach;p

 • smok lubi Komentarz

  Mnie już w ubiegłym roku zastanawiała jazda Artioma Łaguty, w lidze był szybki a GP skończył na 11 miejscu. A tu proszę - wysysanie resztek paliwa jednak chyba szkodzi prędkości;)

 • smok lubi Komentarz

  Jamróg zdobył za dużo punktów żeby móc go wypożyczyć. Pozostają Batchelor i Bewley, ewentualnie Kvech i Jeppesen ale obaj to wielka niewiadoma. Lepiej po prostu odstawić Ivacica, konsekwentnie puszczać Lyagera i stosować ZZ za Bellego.

 • smok lubi Komentarz

  Poprzednicy chyba wyczerpali temat.Skoro nie da sie zmienić składu,to może faktycznie potrzeba trenera z krwi i kości byłego żużlowca?Bo z całym szacunkiem,ale Pan Jurek to zawodnikom nic nie podpowie na temat jazdy.Może Sawina by się skusił? Już kiedyś tu był i fajny tor robił,który był często mocnym handicapem dla Polonii.

 • smok lubi Komentarz

  Zacznij Juras myśleć, poszerz trochę horyzont, a nie tylko swoje... Aktualnie to całkowita klęska w prowadzeniu drużyny... wszyscy kibice którzy wcale nie są głupsi od Ciebie, nie mogą uwierzyć w to co dzieje się w klubie jeżeli chodzi o taktykę... Jak tak dalej pójdzie to na stulecie polecimy do II ligi!!!

 • smok lubi Komentarz

  Tak patrząc na ostatnie wyczyny naszej drużyny, to podsumuje to jednym słowem... BURDEL. Mamy totalny chaos w naszych szeregach. Brakuje nam stabilności zespołu! Gdyby chociaż każdy punktował na te 7-8+ punktów, to byłbym zachwycony i byłoby spokojne utrzymanie. Aktualnie wygląda to tak: W jednym meczu odpali Lampart Berge, zawali natomiast Huckenbeck i Brzoza, w następnym meczy na odwrót... O co tu chodzi!? Ktoś mi wytłumaczy? Dlaczego Kanclerz wprowadza Ivacica do składu, po czym po w miarę udanym biegu, zmienia go na Lyagera który nie jest kompletnie spasowany? Zamiast dać jechać Ivacicovi i ewentualnie zmienić go po jego (być może) nieudanym starcie, to zmienia go kiedy widać że dawał radę... Z całym szacunkiem, ale jeśli Kanclerz nie zatrudni nikogo, kto wspomógł by Polonie od zaplecza sprzętowo-taktycznego, to Druga Liga, Druga Liga, Polonia

 • smok lubi Komentarz

  Mroziu na uj blokujesz Batcha? Z niego pożytku w PGEE mieć nie będziemy, a Polonii się bardzo przyda i może jeszcze jakiś grosz wpadnie.

 • smok lubi Komentarz

  Kudriashov doslownie wydarl utrzymanie Lokomotivu na torze bardzo brzydko ale zobaczymy

 • smok lubi Komentarz

  Panie Jurku jest jeszcze Mirek Jabłoński.Wprawdzie nie jest to jakiś lider,ale Jabol zawsze czuł się dobrze na torze w Bydgoszczy. Nic Pan już nie ryzykuje,a spróbować zawsze warto.Mirek niech się stawi na trening i udowodni swoją wartość,bo na sentymenty nie ma już czasu, a sezon wyjątkowo krótki.
  Każdy kibic wie,że ma Pan miękkie ,dobre serce, ale....
  "kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą d..."
  Wszystkie ręce na pokład i walczymy o utrzymanie tej I ligi z...pazurem!!!

 • smok lubi Komentarz

  A Cieślak puścił rezerwy i jemu wolno hopokryta pieprzony a innych by karał za złoty kask chyba mistrzostwa Polski powinny być ważniejsze?

 • smok lubi Komentarz

  Cienizna aż piszczy.Przyjezdza Damian upadek Stalkowski i robi liderów Polonii jak dzieci.Wyglada to źle A nawet bardzo źle, śmiem twierdzić iż lepiej taktycznie kibice by ustawili mecz.Ivacic po upadku ma blokadę i widać to w każdych zawodach w ,których brał udział.Polonisci w ogóle zamykają gaz tam gdzie jest trochę ciasnej.Wszyscy jeżdżą w kratkę brakuje lidera i tor na każdym meczu inny.Na dzień dzisiejszy jesteśmy kandydatem nr.1 do spadku trzeba nam wzmocnień i stabilizacji.a tak nawiasem gratuluję wszystkim ,którzy wchodzą w dyskusję z tym wynalazkiem z Gniezna na literę A,przecież tam z głowy woda się leje dla niego Loko to zasłużony 1 ligowy klub....
  Dobrego Dnia.

 • smok lubi Komentarz

  Nie dość, że mamy drugoligowy skład, nie dość że Bellego wyłączony z gry, to jeszcze dodatkowo pogrąża nas Kanclerz i jego z sufitu wzięte "strategie". Brak słów...

 • smok lubi Komentarz

  to jest ten sam Stalkowski którego Władek wyrzucił z Polonii bo nie rokował na przyszłość?

 • smok lubi Komentarz

  Jesteśmy słabi I pozostaje walka o ligowy byt. Szkoda było czasu na oglądanie tego dziadostwa. Brawo tylko za walkę dla Kaia I Brzozowskiego. Reszta to dno. I co panie Kanclerz? Poker upadł...

 • smok lubi Komentarz

  Niestety wychodzi brak lidera bellego . Szkoda bo widowiska w Bydgoszczy super się ogląda. Swoją drogą naprawdę bellego dawał radę w co watpilem na początku. Tym bardziej szkoda że odniósł taka kontuzję. Dawid dziś cienko...