Typer 21 kolejki PlusLigi sezonu 2016/17

autor: BKSIK | 2017-02-06, 19:40 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia :)


Zasady punktacji:

1. Za trafienie wyniku meczu - 3pkt
2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca)
Typer bez bonusów.
Typujemy do godziny rozpoczęcia meczu.


21 Kolejka - wyniki

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum lubin
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - Onico AZS Politechnika Warszawska


Wyniki 20 kolejki
http://sportowefakty.w...onu-201617


Klasyfikacja generalna po 20 kolejkach (+ Puchar Polski):

1. claudia10 - 302 pkt (171-122-0-3-3)+3
1. Stenol_92 - 302 pkt (177-123)+2
3. Miasto m. Kielce - 301 pkt (174-124-0-3)
4. gregbyd - 299 pkt (180-119)
5. s
tary kibic - 291 pkt (165-116-0-0-5)+5
6. Falubaz40 - 286 pkt (168-112-5-0)+1
7. dastin - 285 pkt (165-115)+5
8. b
ydziaj - 275 pkt (153-113-0-3)+6
9. BKSIK - 261 pkt (141-120)
10. UNIA L.DMP - 260 pkt (144-116)
11. Włókniarz F. - 259 pkt (144-105)+10
12. mon_cheri - 249 pkt (129-112-0-0-3)+5
13. KRC - 202 pkt (105-97)
14. Conte98 - 198 pkt (105-93)
15. Marco328 - 139 pkt (75-64)
16. Pretty F. - 116 pkt (57-59)

Klasyfikacja 21 Kolejki
1. Conte98 - 19(9,7,0,3)
2. dastin - 18(12,6)
3. Miasto Mistrzów Kielce - 15(9,6)
3. Unia Leszno DMP 2015 - 15(9,6)
5. claudia10 - 14(6,5,0,3)
5. BKSIK - 14(9,5)
5. Stary Kibic - 14(9,5)
8. Falubaz40 - 12(6,6)
9. Gregbyd - 11(6,5)
9. Stenol_92 - 11(6,5)
11. Włókniarz Forever - 10(6,4)
11. Mon_cheri - 10(6,4)
13. Bydziaj - 8(3,5)

Klasyfikacja generalna po 21 kolejkach (+ Puchar Polski):
1. Claudia10 - 316(177,127,0,6,3)+3
1. Miasto Mistrzów Kielce - 316(183,130,0,0,3)
3. Stenol_92 - 313(183,128)+2
4. Gregbyd - 310(186,124)
5. Stary Kibic - 305(174,121,0,0,5)+5
6. Dastin - 303(177,121)+5
7. Falubaz40 - 298(174,118,5,0)+1
8. Bydziaj - 283(156,118,0,3)+6
9. BKSIK - 275(150,125)
9. Unia Leszno DMP 2015 - 275(153,122)
11. Włókniarz Forever - 269(150,109)+10
12. Mon_cheri - 259(135,116,0,0,3)+5
13. Conte98 - 217(114,100,0,3)
14. KRC - 202(105,97)
15. Marco328 - 139(75-64)
16. Pretty F. - 116(57-59)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
BKSIK

Klasyfikacja generalna po 21 kolejkach
1. Claudia10 - 316(177,127,0,6,3)+3
1. Miasto Mistrzów Kielce - 316(183,130,0,0,3)
3. Stenol_92 - 313(183,128)+2
4. Gregbyd - 310(186,124)
5. Stary Kibic - 305(174,121,0,0,5)+5
6. Dastin - 303(177,121)+5
7. Falubaz40 - 298(174,118,5,0)+1
8. Bydziaj - 283(156,118,0,3)+6
9. BKSIK - 275(150,125)
9. Unia Leszno DMP 2015 - 275(153,122)
11. Włókniarz Forever - 269(150,109)+10
12. Mon_cheri - 259(135,116,0,0,3)+5
13. Conte98 - 217(114,100,0,3)
14. KRC - 202(105,97)
15. Marco328 - 139(75-64)
16. Pretty F. - 116(57-59)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Klasyfikacja 21 Kolejki
1. Conte98 - 19(9,7,0,3)
2. dastin - 18(12,6)
3. Miasto Mistrzów Kielce - 15(9,6)
3. Unia Leszno DMP 2015 - 15(9,6)
5. claudia10 - 14(6,5,0,3)
5. BKSIK - 14(9,5)
5. Stary Kibic - 14(9,5)
8. Falubaz40 - 12(6,6)
9. Gregbyd - 11(6,5)
9. Stenol_92 - 11(6,5)
11. Włókniarz Forever - 10(6,4)
11. Mon_cheri - 10(6,4)
13. Bydziaj - 8(3,5)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Dziś kolejne 3 mecze za nami. Wszyscy po komplecie za mecz w Olsztynie :) Niespodziankę w Katowicach przewidziała tylko Claudia10, która inkasuje punkcik + dodatkowe 3 pkt za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki. Mecz w Gdańsku gdzie też mała niespodzianka wisiała w powietrzu ostatecznie skończył się zwycięsko dla Skry i sporo typujących zdobyło pojedyńcze punkty. Komplet 3+1 za dokładny wynik idzie tylko na konto Falubazu40, Starego Kibica i Mon_cheri :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 12 lutego 2017 [7 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2:3
GKS Katowice - MKS Będzin 3:1
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3:0
Espadon Szczecin - Cuprum lubin 1:3
AZS Częstochowa - Onico AZS Politechnika Warszawska 0:3


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Po dzisiejszych trzech meczach prowadzi Conte98, który zdobył 6 pkt meczowych + 3 dodatkowo za zwycięzce fuksa kolejki meczu Łuczniczka - Effector. Drudzy są "Ex Aequo" Unia Leszno DMP 2015 oraz Miasto Mistrzów Kielce którzy przewidzieli dokładnie dwa wyniki. Środek tabeli to typerzy z pięcioma i czterema punktami a stawkę zamykają kolejno Falubaz40 [2 pkt], gregbyd i bydziaj [1pkt] i bez punktu na panie dojeżdża claudia10 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3-1
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1-3
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 0-3
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3-0
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3-0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum lubin 0-3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - Onico AZS Politechnika Warszawska 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3:1
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 2:3
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 3:2
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3:1
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3:0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 1:3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - Onico AZS Politechnika Warszawska 3:2 - wiara musi być zawsze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3:2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2:3
GKS Katowice - MKS Będzin 3:1
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3:0
Espadon Szczecin - Cuprum lubin 1:3
AZS Częstochowa - Onico AZS Politechnika Warszawska 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Conte98

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 1-3
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1-3
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1-3
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3-1
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3-0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 0-3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - Onico AZS Politechnika Warszawska 0-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3-1
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2-3
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 3-1
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3-1
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3-0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 1-3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - Onico AZS Politechnika Warszawska 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3:0
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 0:3
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3:2
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3:0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum lubin 1:3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - Onico Politechnika Warszawska 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3-1
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3-2
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1-3
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3-2
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3-0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 1-3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 0-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3:1
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:1
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 0:3
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 1:3
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3:0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum lubin 0:3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3-0
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn 1-3
Czarni Radom - Resovia Rzeszów 3-2
Lotos Gdańsk - Skra Bełchatów 1-3
GKS Katowice - MKS Będzin 3-1
AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3-0
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 0-3
AZS Częstochowa - Politechnika Warszawska 0-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3:1
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3:1
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3:0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum lubin 1:3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3:1
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3:0
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3:0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum lubin 2:3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

10.02.2017, 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 3:2
10.02.2017, 18:00 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
10.02.2017, 18:00 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
11.02.2017, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2:3
11.02.2017, 17:00 GKS Katowice - MKS Będzin 3:0
11.02.2017, 17:00 Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko Biała 3:0
12.02.2017, 14:45 Espadon Szczecin - Cuprum lubin 1:3
13.02.2017, 18:00 AZS Częstochowa - Onico AZS Politechnika Warszawska 2:3


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.