Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Serio po tym jak NBA narzuca kibicom ich tok myślenia przestałem się nimi totalnie interesować. Black matter, lgbt i inne pomysły to dno dla mnie.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  A PZPN ma jakiś swój stadion w Polsce?z tego co wiem wszystkie stadiony są wybudowane z naszych podatków i kto zarobi kasę PZPN czy Skarb Państwa.???

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Uuu... antysemityzm . Ciekawe co na to Europejka Róża Thun vonPO ... pewnie szykuje pozew przeciwko Niemcom następnie rezolucję w UE w sprawie niemiec

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Że tak spytam.... Co to ma ze sportem wspólnego? Sportowe fakty idą coraz bardziej na dno...

 • zyg fryt lubi Komentarz

  W ''polskojezycznych'' mediach , w naszym kraju za POstKOmunistycznych rządów zasiadało około 160 agentów (W.S.I., G.R.U , SB , TW i niemieckiej B.N.D.,) którzy mają haki na swoich ''kolegów''z redakcji. Żaden nie na piszę źle o POstKOmunistach. Media są w rękach POstKOmuny

 • zyg fryt lubi Komentarz

  U Bońka za dużo polityki, a za mało pomysłów na poprawienie stanu polskiej piłki.

 • zyg fryt napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Wisła Płock - Legia Warszawa. Derby Mazowsza dla Legii. Czyste konto Artura Boruca

  Byłem pewien, że Artur Borucbar-dzo już nie gra. A tu taka niespodzianka. Brawa dla kibiców za piosenkę o starej :)

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Trzeba było "wkraczać" za czasów Kręciny i Lata. Rychło w czas.
  Nic się nie zmieni. PZPN trzeba zrównać z ziemią, wypalić ziemię do fundamentów i na tak przygotowanym polu wybudować nowe struktury korzystając z doświadczeń Niemieckich, Angielskich i Hiszpańskich.

 • zyg fryt napisał/a komentarz do NBA. Końcówka dla Clippers, odrobili straty i pokonali Nuggets. George trafiał, Leonard był wszędzie

  Co te Denver tak "tęczuje" swoje stroje? Syn Blake'a Carrington'a nie jest wytłumaczeniem. Ktoś coś wie?

 • zyg fryt lubi Komentarz

  panie Boniek - czy to pytanie tez jest na zamówienie? Czy firma kpt. SB współpracuje z PZPN czy nie współpracuje?

 • zyg fryt napisał/a komentarz do NBA. Szok! Miami Heat roznieśli Milwaukee Bucks w 4. kwarcie i prowadzą 3-0

  Zapomniałeś o "tęczowych" koszulkach Denver. To nie polityka?

 • zyg fryt lubi Komentarz

  "To nie są przesadzone słowa?

  Nie. Wielu zawodników było wyciąganych z auta przez policjantów. Osobiście byłem dwa razy wyciągnięty z samochodu w czasach mojej kariery w NBA. Nie były to miłe sytuacje, zwłaszcza że nic nie zawiniłem. Policjant, który mnie zatrzymał, przestraszył się, bo jestem wielkim facetem. Wezwał cztery inne radiowozy, które zajechały mi drogę. Tak wyglądała rutynowa kontrola papierów."

  Skoro tak został potraktowany biały to gdzie tu jest dyskryminacja? Policjant się przestraszył - czego Marcinie nie rozumiesz? Logiczne myślenie niestety zawodzi.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Z policja w USA jest jak tekst szofera z "40latka": "Jak pan ze mna grzecznie, to ja tez grzecznie". Pan Gortat odkreca kota ogonem, ot co...

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Barack Obama wychodził do ludzi, starał się z nimi rozmawiać...hehe,szczegolnie w Ferguson, Missouri
  czytajac te bzdury mozna tylko zapytac cytujac Bidena:
  ?Come on, man. .. Are you a junkie?”

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Jak rozumiem Gortacie, policja wzięła Cię za czarnego, skoro mówisz o nierównym traktowaniu wobec czarnoskórych? Coś tu się kupy nie trzyma. Trump nic z tym nie robi? Chodzi Ci o napaści na sklepy i dewastowanie miast przez tych uciemiężonych?

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Ciekawa opowieść, towarzyszu Gortat. Ale mam dla pana smutne wieści: agresja chuliganów spod znaku BLM sprawia, że Amerykanom otwierają się oczy i poparcie dla Trumpa znowu zaczęło rosnąć. Tak mi przykro, towarzyszu, że nie każdy daje się nabierać na te bajeczki w które wierzycie i opowiadacie, naprawdę.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Panie Gortat. Ja mieszkam trochę dłużej niż ..pan ma lat. Przez tyle lat byłem zatrzymywany kilka razy przez policję w Stanach Zjednoczonych. Mimo że 2-3 razy dostałem mandat za wykroczenia nigdy nie mogłem powiedzieć że było to złe doświadczenie . W tym kraju jeżeli nie robisz nic co jest naruszeniem prawa NIGDY nie zostaniesz zatrzymany przez policję . Pan Gortat zapomniał powiedzieć że 3/4 jego dawnych kolegów z NBA pali swobodnie marihuanę , mimo że w wielu stanach jest ciagle nielegalna . Pan Gortat również zapomniał powiedzieć że 75% populacji w amerykańskich więzieniach to Murzyni mimo że stanowią tylko 12% całkowitej populacji w USA. Myśle że pan Gortat nigdy nie był w murzyńskich dzielnicach miast amerykańskich które nazywa się HOOD . Tam 3/4 społeczności żyje na zasiłkach i jedynym ich zajęciem jest używanie narkotyków . Pracowałem w tych miejscach przez 20 lat i dobrze o tym wiem. Tak wiec proszę aby pan Gortat bajek nie opowiadał mimo że miał odczynienia z Afro-Amerykanami którzy wyszli z getta ..ale getto nie wyszło z nich

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Tak to jest jak cymbał zabiera głos. Polecam zająć się sprzedażą perfum a myślenie zostawić ludziom myślącym. Jak można takie bzdury gadać, jak można tak nic nie wiedzieć o prawdziwym życiu.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Linia przewodnia prawidłowa. Należy się zaproszenie do Wojewódzkiego i fotka z Lisem.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Gortat twierdzi ze niewinnie go wyjeli z samochodu, kto o tym słyszał wcześniej, ma jakiś papier z zatrzymania? Czy tylko chce bym po lini i na czasie?b

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Mieszkam w USA dluzej niz J Gortat i znam zycie z odmiennej perspektywy .Zycie przecietnego amerykanina z klasy sredniej.Gortat nie ma zielonego pojecie o prawdziwym zyciu ni w RP ni w USA.Czy cop zatrzymal go bez powodu ? tylko dlatego ze jest duzy ?Wlasnie wypowiedzi takich ludzi jak Gortat robia wode z mozgu mlody i latwym do minipulacji.Typowy lewacki pozyteczny idiota.Najgorszym prezydentem w ostatnich dekadach byl Carter i rownie zly Obama .Gortat przy tem pragnalby robic za intelektualicte a rozumek ma malutki.Zali mi dzieciakow ktore sa tych szkolkach przez niego zalozonych i utrzymywanych LGBTQ+ tam zbierze obfite zniwo .

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Opowiadanie bajek staje się specjalizacją.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Panie Gortat dlaczego opowiadasz takie bzdury!!!
  Mieszkam w USA ponad 25 lat i pierwszy raz słyszę ze policja po zatrzymaniu samochodu kogoś wyciąga na sile!!!! Ciebie może wyciągali ponieważ jechałeś za szybko nie zatrzymałeś sie odrazu grałeś cwaniaczka bo masz troche więcej dolarów jak inni ludzie którzy tutaj żyją. Dlatego zostałeś tak potraktowany. Jest jedna zasada jeżeli policja Ciebie zatrzymuje musisz miec ręce na kierownicy wyłączone radio i otwarta szybę. Gwarantuje ze nikt nie będzie Ciebie na sile wyciągał z samochodu!!!!

 • zyg fryt lubi Komentarz

  NBA politykuje wraz zawodnikami i to są fakty,Nawet wywiady z zawodnikami to pytania polityczne ...a Gortat to zwykły pospolity lewak i tyle.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Gortat odkrył karty .Kolejny komuch udający patriotę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.