Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Szpiegu napisał/a komentarz do F1: GP Japonii. Williams nawet nie poinformował Roberta Kubicy o zmianach. "To nie jest właściwe postępowanie"

  @prym: Orlen jest sponsorem Williamsa, a nie Kubicy. Tylko że jednym z warunków podpisania umowy sponsorskiej było zatrudnienie Roberta.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Gdyby pan słuchał wypowiedzi Roberta po wyścigu to by pan nie musiał głupot wypisywać .

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Ty zaliczyłeś dzwon swoją wypowiedzią @Andrzej Wieczorkowski:

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Następny quiz proponuje na temat kolarstwa lub siatkówki - tak dla równowagi.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  @Katon el Gordo: Nie będzie 2 treningu. Podejrzewam, że chodziło Ci o 3 :)
  Generalnie 2 trening był traktowany jako Kwalifikację więc w niedziele Kubuś będzie startował przed GR

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Williams szybciutko zrobi "ustawkę" w bolidzie Kubicy i na 100% w drugim treningu sytuacja wróci do "normy" czyli: KUBICA NIE MA PRAWA BYĆ LEPSZY OD RUSSELLA !

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Gdzie te WIELKIE Zmiany ? co Williams miał wprowadzić do Japonii ?

 • Szpiegu napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Japonii. Kolejny dowód na amatorszczyznę Williamsa. Robert Kubica odsłonił realia panujące w zespole

  @Katon el Gordo: dobre

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Mieszanie w kotle w którym znajdują się same gówna nie spowoduje, że kucharz ugotuje pierwszorzędne danie. Tak więc ciągłe kombinowanie przy gównianym projekcie jakim jest bolid FW42 nie spowoduje, że Williamsowi wyjdzie z tego maszyna wyścigowa. Stara zasada: Z GÓWNA BATA NIE UKRĘCISZ obowiązuje nadal i nic się nie zmieniła.

 • Szpiegu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jotwu głupszy jesteś niż ustawa przewiduje. Byłby 16, bo nie ukończyło więcej osób. Poza tym była to świetna okazja, aby popróbować czegoś pod kątem innych wyścigów, a nawet kolejnego sezonu, bo możliwości jazdy poza weekendowymi wyścigami zespoły mają bardzo mało.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Szpiegu lubi Komentarz

  @Rower Kibica: ależ ty jesteś błyskotliwy, brawo!!! W Meksyku wymyślono specjalnie na twoją cześć falę meksykańską aby uczcić genialne i kąśliwe teksty Roweru Kibica.

  Ps. Skoro tak nie lubisz Kubicy, to nie szkoda ci czasu zaglądać w każdy artykuł?

 • Szpiegu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rower, to się onanizuje na sam dźwięk słowa Kubica........tylko że się spuścić nie może (ktoś mu kiedyś nadepnął na jajko) i dlatego pisze takie zgryźliwe komentarze :-)

 • Szpiegu lubi Komentarz

  @Kevin Wendell Crumb:
  To prawda. Jednak w słabszych zespołach też zazwyczaj można się czymś wykazać, np. zdolnością do przejechania trudnych czy wymagających wyścigów. A to by mogło ułatwić przejście później do zespołu lepszego. Niestety, w Williamsie pilnowano, żeby p. Kubica był tłem dla p. Russella.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Jestem przekonany że w takim momencie gdy został wypromowany przez Williamsa ach te obietnice że zostanie mistrzem F1 , te komentarze bo przecież jest lepszy od Roberta Kubicy w każdym wyścigu i że ma umiejętności tylko nikt nie mówi o tym że ma lepszy bolid w porównaniu z czym mierzy się Robert Kubica jeżdżąc takim złomem .I moje podsumowanie jest takie jak szybko został wypromowany tak szybko przyjdzie mu się zmierzyć z rzeczywistością i prawda się okaże okrutna że nie jest tak dobry jak go chwali Williams,z pewnością talent ma umie się ścigać ale można mówić ze ktoś jest lepszy tylko dlatego że ma się lepszy bolid od drugiego kierowcy.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Co ciekawe okoliczności w jakich Kubica zdobył punkt w F1 są szczegółowo opisywane. Nawet detale o awarii sprzęgła. Inaczej sytuacja wygląda gdy chodzi o rywalizację Kubicy z Russelem w zespole podaje się że przegrywa 16:0. Brawo obiektywizm bliski ideałowi.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  RK pokaze niedowiarkom jeszcze :)
  Wystarczy ze sie spotka z Dzordzem na treningu w innym zespole typu Haas :)

 • Szpiegu lubi Komentarz

  rzeczywiście osiągnięcia Russela po prostu POWALAJĄ!!!

 • Szpiegu lubi Komentarz

  haha .... zróbcie jeszcze klasyfikacje kto w ilu treningach był szybszy... dlaczego Kubica jest szybszy od Russella w piątkowych treningach ?? wtedy Russell nie umie wykorzystać znajomości opon ??? Kubica nigdy w wyścigu nie zjechał szybciej na Pit Stop przed Russellem z uwagi na szybsze zużycie opon... to Russella często ściągali 3-5 okrążeń przez Kubicą...

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Dlaczego nie ma tutaj tabelki z klasyfikacja punktowa, chyba ona jest najwazniejsza prawda?

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Haha a co ma do tego Russel... to zespół mu ten wynik nabił ulepszając tylko jego bolid itd kierowcy tu nie moją z tym nic wspólnego tylko maszyny i jak je przygotowano.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Wcale bym się nie zdziwił gdyby Williams w kwalifikacjach w których Kubica byłby szybszy od Russela kazał mu przerwać kwalifikacje i zjechać do boksu. W wyścigu już to było.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Dlaczego nie porównują w tych tabelach wyników Russella w bolidzie z wynikami Kubicy na rowerze to ma taki sam sens. I w...jące jest jak pisze się bzdury o tym jak to Kubica jest wolniejszy na miękkim ogumieniu nie wspominając przy tym że jedzie z inną jednostką napędową i jest to silnik starszej generacji. Obiektywizm piszącego ten artykuł powala.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  No cóż wyniki mówią same za siebie ale po ostatnich wypowiedziach Clear to nie dziwi kto jest kierować nr 1 w Angielskim bałaganie.. Bardziej Martwi mnie to czy George nie straci domu rodziców.... Po zakładzie o kondycję Williamsa. Robert da sobie radę....

 • Szpiegu lubi Komentarz

  A dlaczego niby brytol wygrywał??? Brytol w brytyjskim składzie i tyle! Swojemu dokładali nowinki za nasze pieniążki! I tak Robert wypada lepiej pod każdym względem.Faworyzacja krajana robi swoje!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.