Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Szpiegu lubi Komentarz

  @Kiemen: to jest specjalnie aby przychodziły takie osoby jak ty. Ty jape drzesz, każdy się śmieje a redaktor na piwie w barze i komunikat na telefonie. O kasa leci bo bo wrócili starzy wyjadacze wyjące jak krowy :):)

 • Szpiegu napisał/a komentarz do F1: wielka kariera czeka na George'a Russella. "Wystarczy porównać jego wyniki z Kubicą"

  @Kreystek: Zgoda, z tym że Hamilton już nie raz robił różnicę wtedy, gdy jego bolid gorzej się spisywał. Pokazał swoją klasę wielokrotnie.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Moim zdaniem raz że Russel dostawał o wiele lepszy bolid tak jak większość dziennikarzy słusznie zaznaczało o ile w pierwszym treningu moc Russela była słaba o tyle już w kwalifikacjach moc Russela podwójnie wzrastała przy tym moc w bolidzie Roberta była znikoma tak jakby zamiast samochodu dostał skuter no i mamy efekty.Dodatkowo pominięto w każdym wyścigu najważniejszy punkt aby zwyciężać rok 2019 to pokazał bardzo idealnie,a chodzi o starty jak Hamilton startował z pierwszego pola i utrzymał to miejsce wygraną miał w kieszeni lub Bottas tak samo albo inny kierowca Verstappen jak pierwszy wystartował już tak łatwo prowadzenia nie oddawał nieco inaczej wyglądało to w Williamsie Robert za każdym razem na starcie ogrywał Russela wyprzedzał go bez problemu to tylko pokazuje jak Russelowi daleko jeszcze do bycia numer jeden w F1

 • Szpiegu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kojejny gwóźdź do trumny, tyle że złoty.

 • Szpiegu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak będzie w Mercedesie, to wtedy w starciu z Hamiltonem okaże się jaki jest dobry. Bo moim zdaniem Russell nie dałby rady nawet Botasowi.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Szpiegu napisał/a komentarz do Formuła 1: Wiadomo, w ilu treningach weźmie udział Robert Kubica

  @zenekniewesoły: hahahahahaha ale z ciebie bałwan hahahahahaha :-)

 • Szpiegu napisał/a komentarz do DTM: zrozumiały żal Bruno Spenglera. Robert Kubica nie będzie miał łatwego zadania

  @zenekniewesoły: A więc to tylko potwierdza jak bardzo jest słaby, no bo skoro ostatnie lata takie kiepskie...

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Mistrz Świata W Rozgryzaniu Opony 2019.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Russel który nawet punktu w F1 nie zdobył będzie pouczał Kubicę :DD

 • Szpiegu lubi Komentarz

  ciekawe jak wytłumaczy fakt, że jak już rozgryzł opony to jego przewaga nad Robertem nie wzrosła

 • Szpiegu lubi Komentarz

  jeżdżąc na testach Renault Robert nie miał problemu ze zrozumieniem opon a w Wiliamsie nagle wszystko zapomniał... może to jednak nie opony? George musi się jeszcze duuużo uczyć

 • Szpiegu lubi Komentarz

  POCZEKAJMY. Ten młodzian zapowiedzał nowy bolid - KONKURENCYJNY. Opony już "rozgryzł". Doświadczenie "zebrał". Cierpliwie czekam na efekty.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  George Russell - chłopiec z dużym talentem i słabym charakterem. Swój kompleks pokazywał wyprzedzając przy niebieskich flagach lub prosząc zespół przez radio by "zrobili coś z Robertem" bo nie mogę go wyprzedzić. I co teraz, po roku pracy Kubicy dla Willimsa i praktycznie zerowych efektach (mowa o rozwoju samochodu) na auto spojrzał George z Claire i już wiadomo gdzie był problem. Ba, tłumaczy nawet co wpływało na wypadki kierowców w poprzednim sezonie ! To, że Robert miał oferty pracy jako kierowca rozwojowy/symulator od 4 ekip musiało być chyba jakąś pomyłką :)

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Z jednej strony żal mi chłopaka, bo Williams notuje katastrofę za katastrofą, a on musi wychodzić do mediów i tryskać optymizmem, że już za chwilę, już za momencik będzie lepiej. Z drugiej strony jakby mi płacili te kilkaset tysięcy funtów rocznie (pensja + reklamy) i przez cały rok podróżowałbym po świecie w towarzystwie Hamiltona, Vettela, Raikkonena i całej reszty sław, w garażach spotykałbym gwiazdy filmu i muzyki, to w sumie mógłbym codziennie opowiadać cokolwiek by mi kazali.

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Jeśli Racing Point Haas i Togo Rosso zostaną w tyle to my będziemy z przodu ale jeżeli oni poprawią się o sekundę lub dwie to znowu będziemy na końcu Amerykę odkrył przyszły mistrz świata 2

 • Szpiegu lubi Komentarz

  Czyli już w 2018 wiedzieli, że docisk jest do niczego, a mimo to kolejny model oparli na tym samym. Paddy zgarnął kasę po czym sobie wziął urlop, a Claire powtarzała wszystkim co wyścig, że już za chwilę będą szybsi. Teraz już półtora miesiąca przed testami straszą, a nie słychać z fabryki żeby zaraz mieli się brać za testy zderzeniowe żeby składać bolid.

 • Szpiegu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Za półtora miesiąca będziemy wiedzieć jak się sprawy mają.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.