Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bathory napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński i Hynek biorą się za łby. Arogancja gwiazdki. Maciej "wszystko mi zwisa" Janowski

  Jak to możliwe, że nasz Dariusz,największy strateg całego żużlowego świata, podał nieregulaminowy skład na SoN?

 • Bathory lubi Komentarz

  Panie Ostafiński , przestań się Pan już ośmieszać. Nikt tak nie niszczy polskiego żużla jak Pan.

 • Bathory lubi Komentarz

  Ostaf coraz bardziej używa SF do swojej prywaty i prowadzenia konfliktów z zawodnikami. Panie Ostafiński czy tak według Pana wygląda dziennikarstwo. Konflikty, aferki, prowokacje dziennikarskie, a wszystko dlatego że ktoś nie pała do Pana sympatią, a Pan n ie potrafi się z tym pogodzić.

 • Bathory lubi Komentarz

  Powaznie??? Jak mamy odpowiedzieć. Na pytanie KTO MA PAPIERY NA JAZDE W GP to ja tu nie widzę innego rozwiązania. Piter bezapelacyjnie nr jeden. Drugi bezapelacyjnie Drabik ( pisze ze ma papiery a nie szanse!!!) Potem dluuuugo dlugoooo nic i grupa podworkowa ( Smektala, Kasprzak) i koniec, nikt wiecej!!!! Nullll zero. A Pawelek niech sie zapisze na IMS Argentyny jak chce jakies punkty zdobywac!

 • Bathory lubi Komentarz

  Sądząc po wynikach to jednak Małysz miał rację, że uciekał od metod szkoleniowych tego trenera.

 • Bathory lubi Komentarz

  Żywym dowodem na potwierdzenie tezy autora jest ligowy Madsen 2019.

 • Bathory lubi Komentarz

  Smoczyk ma wyższą ocenę niż Olimpijski, Motoarena, Gorzów czy choćby Czestochowa, ten artykuł ma tyle wspólnego z rzeczywistością co niedawne porównanie Barona do Guardioli prze SF.

 • Bathory lubi Komentarz

  Ja rozumiem, ze o tej podrze niektórzy redaktorzy mają jeszcze szampański humor. Tylko tak można wytłumaczyć zestawienie ocen: Wrocław 5,28, Leszno 5,43. Jeśli pod koniec 2020 będzie konkurs na dowcip roku będę na to głosował! Happy New Year!

 • Bathory lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bathory lubi Komentarz

  Żaden z wymienionych nie byl złotym dzieckiem żużla! Hlib złotym dzieckiem polskiego żużla? Bez jaj... Bogdanow i Pavlic wyróżniali sie tylko z tego względu, że kraj mało rozwinięty żużlowo... Lista z Gomólskim a bez Ząbika i Rempały to kpina

 • Bathory lubi Komentarz

  Większość uważa ,że dotacje miejskie to zło .To niech mi ktoś pokaże takiego mecenasa sportu , który wybuduje stadion i utrzyma drużynę na 7-9 meczy u siebie w sezonie . Jakoś nie widzę , żeby powstawały nowe drużyny .Te co istnieją modlą się ,aby przetrwać następny sezon . Bez dotacji i utrzymania stadionów przez samorządy ten sport się nie utrzyma , nie ma co się oszukiwać .

 • Bathory lubi Komentarz

  Sport, nauka, kultura to filary budowania marketingu w miastach. Pomijając już nawet ekwiwalent reklamowy (te obliczenia są obarczone błędem z zasady), jaki otrzymały miasta dzięki transmisjom tv, wzmiankach na portalach, w mediach społecznościowych to ilu Zielonogórzan, Gdańszczan, czy Rybniczan odwiedziłoby taki Lublin? Ilu mieszkańców Polski Zachodniej miałoby okazję dowiedzieć się czegoś na temat tego miasta? Nie wspominam już nawet o pozytywnym odbiorze gościnności kibiców (mieszkańców miasta). Słowem - jak się bierze za pisanie artykułu na temat kosztów miasta to warto spojrzeć głębiej, a nie tylko po łebkach.

 • Bathory lubi Komentarz

  Po co w ogóle nakręcać tę durną spiralę? Zmarzlik to Zmarzlik, Pawlicki to Pawlicki i tyle. Pisanie takich durnych treści nie wnosi niczego poza budowaniem niepotrzebnych napięć...

 • Bathory lubi Komentarz

  Kadra, czyli duet plus junior na jeden weekend w roku za grosze. Poza tym to cyrk obwoźny w postaci meczów towarzyskich. Przywróćmy SWC to nie będzie problemów z powołaniami, bo faktyczne bycie w kadrze będzie miało jakiś sens. Obecnie przepisami staramy się wymusić posłuszeństwo wśród zawodników. To droga donikąd i dobrze o tym wiemy.

 • Bathory napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Moda na głośne transfery mija. KSM może to zmienić (felieton)

  No, lepiej ożywić ligę przez wprowadzenie KSM i spektakularne transfery zawodników na poziomie Adriana Gomólskiego, Kamila Brzozowskiego, Zbigniewa Czerwińskiego albo zagranicznych wynalazków typu Oleg Biesczastnow (z całym szacunkiem do tych zawodników), jak to miało miejsce w poprzedniej erze z KSM.

 • Bathory lubi Komentarz

  Dobry humor ma senator - Kasprzak o pieniądze w tv dopomina się a on chciał Drabika.

 • Bathory lubi Komentarz

  Tajemniczy wpis? Ja je.ię. Podziękował tylko kibicowi za słowa otuchy. Czy każdy wpis musi być z podtekstem odnośnie transferów??

 • Bathory lubi Komentarz

  Trzeba palić jakis mocny crack żeby w wpisie Hancocka znaleźć drugie dno.

 • Bathory lubi Komentarz

  Gdzie ten tajemniczy wpis?

 • Bathory lubi Komentarz

  Jeszcze Okoniewski

 • Bathory lubi Komentarz

  To powoli brzmi jakby Pan redaktor był wyrocznią w polskim żużlu. Mam pytanie kiedy skończy się wałkowanie tematu L4 bo ten temat już się przejadł. Chyba, że są jakieś naciski z zewnątrz!!! Jest Pan redaktor jak zdarta płyta.

 • Bathory lubi Komentarz

  Panie Dariuszu, jest pan chory. Megaloman ktory mysli ze ma zawsze rację. A jak ktoś mu sie sprzeciwi to na siłe udowanida swoje racje. I temu też sluży ten "artykuł" A pan kim jest by pouczać zawodników jak powinni się zachowac i czy mogą brać l 4 czy nie? Albo tego Frojda? Masz pan w ogole jakieś kwalifikacje dziennikarskie? Szkoła jakaś albo coś ? To weż pan pokaż. Jak nie to przestań robić siarę. A jak cos Pan masz do tego Andersa to zadzwoń pan do niego lub spotkaj się twarzą twarz i wyjaśnij.

 • Bathory lubi Komentarz

  Ostaf, to ty się wtrącasz. Ankieta powinna brzmieć "czy Ostaf powinien odejść ze sportowych faktów?", gwarantuję, że ponad 90% byłoby na tak.

 • Bathory lubi Komentarz

  Pan Dariusz ZROBIŁ kolejny emocjonalny artykuł z ewidentną alergią na Maksyma Drabika w tle. Aż tak swędzi?

 • Bathory lubi Komentarz

  Żałosny artykuł żałosnego redaktorzyny. To jest dosłownie dziennikarskie dno Panie Osatfiński.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.