ֆzαкαlucћ jcnm - lubi

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Dziękuję Szaki:)***
  Zrobiłeś mi pzyjemność:) Miło, że pamiętałeś:)*
  Trudne mamy czasy....nie dość, że tak ogólnie w kraju, to też na SF wszystko się rozjeżdżą....tym bardziej doceniam:)
  Trzymaj się biegaczu....pomimo i na przekór:)
  Cmok, cmok, cmok:)*

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Viv....Ciebie to dawno "nie widziałam".
  Myślałam, że całkiem porzuciłaś SF!
  Dziękuję:)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Dołączam do życzeń!

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Beczy w trawie baraneczek, nawołując wniebogłosy. Życzę wszystkim zdrowia[..]

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Dziękuję eM...

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Dziękuję Fazzziku:)
  Wzajemności:)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Wszystkim Koleżankom i Kolegom życzę zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych[..]

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Od dawnego życia i starego świata skażonego koronawirusem Do nowego życia[..]

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Pani Justyno z całym szacunkiem, ale jako sportowiec powinna być Pani przyzwyczajona do pewnych zaleceń i decyzji. To jest Pandemia, a nie żarty i nic nie jest ważniejsze od ludzkiego zdrowia. Jeśli Pani brakuje wrażeń i ruchu proponuje na wolontariatu do Szpitala na zakaźny, ciekawe ile dni by Pani wytrzymała, co by mówiła i czy tak lekko traktowałaby Pani zakazy.

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Niezadowolona zawsze może wyjechać (np. do Włoch lub Niemiec) - tam szybciej i lepiej pomyśleli i zareagowali na koronawirusa !!

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Idioci piszący tutaj, że politycy zajmowali się wyborami zamiast przeciwdziałać sytuacji jaka sie wytworzyła. Który kraj jak nie Polska zareagował najwcześniej? O co wam chodzi wyznawcy jedynie słusznej partii złodziei z PO?

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Gdyby teraz tak wszyscy wyjechali z miasta do lasu to co by tam było ,ile samochodów na małych Parkingach ,oblepili by ulice po obuch stronach drogi,bo wiadomo ze nie ma parkingów w lesie ,jakieś małe placki ,byłby Sajgon ,ale są ludzie ze nie myślą .Byloby pelno ludzi ,więcej jak drzew w tych łasach,palili by papierosy tłumy by były,

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  U mięśniaków tak jest,więcej "pary"w nogach niż w głowie,ale jak zaraza ich zaatakuje to wtedy dopiero będzie larum.

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  nie zgadzam się z kowalczyk sam widziałem jak dziesiątki samochodów blokowało każdy wjazd do lasu łamiąc przepisy, parkingi wszystkie zajęte. Raptem w lesie zaroiło się od spacerowiczów. Jak wyegzekwować przepis, że samochodem możemy poruszać się tylko do sklepu, lekarza czy pracy. Co trzeba wprowadzić jeszcze na spacery - totalny chaos pani Kowalczyk myślenie nie kosztuje niech pani zejdzie na ziemię a nie buja w obłokach

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Dzień dobry eM;)....... hmmm "grubo", że tak powiem i dodam, że nie wiem a propos czego takie zagajenie. Nie traktuj tego jako zachętę do dyskusji. Staram się wyciszyć i nie wkręcać w politykę ku czemu jak mniemam prowokujesz. Chciałbym, byśmy "pięknie" się różnili jeżeli to możliwe. Pewnie każdy z nas w kim innym widzi "karła" i na tym poprzestanę by być w zgodzie z powyższą deklaracją. Jeżeli mogę coś sugerować to życzę Ci zdolności wyciszenia się od głosów zewnętrznych (wszelakich i nie chcę ich definiować) które tylko czynią szum w sercu i głowie. Dostajemy Czas na wyjście na Pustynię i próbę odbudowania Relacji z Nim. Z całego skruszonego serca Życzę Ci tego Czasu by był oczyszczający. Pomimo trudów i lęków jakie niesie, głęboko w to wierzę, że jest To po coś. Paradoksalnie to dobra okazja by się wyłączyć i skłonić serce do skruchy. Wybacz ten osobisty ton ale Każdy tego potrzebuje. Nigdy nie wiemy czy to Wezwanie do nas nie jest ostatnim... eM by nie przynudzać Życzę Ci dobrze Przeżytych Świąt. Gdy będą Dobrze Przeżyte z pewnością przyniosą Dobre Owoce. Człowiek wszystko chce dotknąć, zrozumieć, nazwać... a bramą jest On. Oby te Święta były Błogosławione dla Ciebie i przyniosły Prawdziwy Pokój w sercu. Trzymaj się w Zdrowiu;)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  U 80% wywoła kaszel, a u 20% będzie miał ciężki przebieg. Trzy miliony zachorowań na grypę w tym sezonie nie wywołało potężnego kryzysu w polskiej służbie zdrowia, 35 tysięcy zakażeń koronawirusem zatamowało Włochy. Gdyby Polska poszła za brytyjskim przykładem, to początkowo gospodarka nie odczułaby zbytnio skutków epidemii, po czym oberwałaby ze zdwojoną siłą koniecznością hospitalizacji chorych wielokrotnie przekraczającą jej możliwości. Kosztowną dla gospodarki. A biznes ze strachu ograniczyłby się sam i mielibyśmy to, co obecnie, tylko w jeszcze dotkliwszym wydaniu. Dlatego spłaszczanie wykresu jest jak najbardziej racjonalne. Co do Wielkiej Brytanii, odwołano m. in. Premier League, zajęcia w szkołach, przeprowadza się dziesiątki tysięcy testów. Zaleca się kwarantannę domową, omijanie dużych skupisk, centrów handlowych, pubów. W czym Wielka Brytania jest bardziej wyjątkowa od innych państw w swojej polityce? Nie widzę większych różnic między Wielką Brytanią a Polską. Obecnie.

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  A co z druzynami z 1 wszej Ligi??? To nie uczciwe! Jezeli mistrza nadaje sie z powodu Korony wirusa to i spadac powinni z ostatniego miejsca! Jak mowi sie ,ze ktos zasluzyl bo gral do tej pory najlepiej to w tylek powinien dostac najgorszy!!! Co z wami ludzie jest tylko jeden kij ma koniec??!! A co w pierwszej Lidze to nie graja o awans do ekstra klasy???Czy za uscisk dloni graja?? Tam tez sa sponsorzy , ktorzy daja po to kase!!!Itp Itd!! Zawodnicy co chca sie dostac do elity przez ciezka prace!!! KU...A!!!

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  @ֆzαкαlucћ jcnm: Czyli na SyFach jak w filmie;))

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  A już miejsce Torunia to śmiech na sali. Ktoś tam w PLK myśli? I nie żebym był kibicem Pierników, ale to co im zrobili jest krzywdzące.

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Napisałem, jak powinno być, to nie, ci jak zwykle swoje. A powinno być tak: 1. Zielona Góra
  2-4 Toruń, Lublin, Włocławek
  5. Gdynia
  6. Sopot
  7-8 Szczecin, Wrocław
  9-11 Ostrów, Stargard, Bydgoszcz
  12 Radom
  13. Gliwice
  14-16 Warszawa, Starogard, Dąbrowa.