Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 8 kolejka

    8. kolejka:
    13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
    13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
    14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
    14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
    14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
    15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
    15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
    16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice x
    Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
    18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 7 kolejka

    30.08 18:00 Arka Gdynia - Górnik Zabrze 2
    30.08 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok x
    31.08 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
    31.08 17:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1
    31.08 20:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1
    01.09 15:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1
    01.09 17:30 Lech Poznań - Cracovia 1
    01.09 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 5 i 6 kolejka


    6. kolejka:
    23.08 20:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2 Brożek
    24.08 15:00 Cracovia - Arka Gdynia 1
    24.08 17:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
    24.08 20:00 Raków Częstochowa - Lech Poznań x
    25.08 15:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1
    25.08 17:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice x
    25.08 17:30 ŁKS - Legia Warszawa x
    26.08 18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 5 i 6 kolejka

    5. kolejka:
    16.08 20:30 Wisła Kraków - ŁKS 1
    17.08 15:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
    17.08 17:30 Arka Gdynia - Lech Poznań x
    17.08 20:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
    18.08 15:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
    18.08 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin x
    18.08 17:30 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2
    19.08 18:00 Korona Kielce - Pogoń Szczecin x

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 4 kolejka

    09.08 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
    10.08 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2
    10.08 17:30 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1
    10.08 20:00 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa x
    11.08 15:00 ŁKS - Piast Gliwice 2
    11.08 17:30 Cracovia - Korona Kielce 1
    12.08 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 3 kolejka

    02.08 18:00 Arka Gdynia - Korona Kielce 1
    02.08 20:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1
    03.08 17:30 Raków Częstochowa - Cracovia 1
    03.08 20:00 ŁKS - Lech Poznań 2
    04.08 15:00 Wisła Płock - Lechia Gdańsk x
    04.08 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
    04.08 17:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin x
    05.08 18:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 2 kolejka

    26.07 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1
    26.07 20:30 Lech Poznań - Wisła Płock 1
    27.07 17:30 Cracovia - ŁKS x
    27.07 20:00 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 1 Imaz
    28.07 15:00 Korona Kielce - Legia Warszawa 1
    28.07 17:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
    28.07 17:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2
    29.07 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Typer ekstraklasy - 1 kolejka

    1. kolejka:
    20.07 15:00 Raków Częstochowa - Korona Kielce 1
    20.07 17:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
    20.07 20:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
    21.07 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia x
    21.07 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin x
    22.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 2

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    Kolejka 38 - OSTATNIA !
    18.05. 18:30 Alaves - Girona 1
    18.05. 18:30 Celta Vigo - Vallecano 1
    18.05. 18:30 Eibar - Barcelona 2
    #18.05. 18:30 Espanyol - Real Sociedad 1
    18.05. 18:30 Getafe - Villarreal x
    18.05. 18:30 Huesca - Leganes 2
    18.05. 18:30 Levante - Atl. Madryt 2
    18.05. 18:30 Real Madryt - Betis x
    #18.05. 18:30 Sevilla - Ath. Bilbao 1
    18.05. 18:30 Valladolid - Valencia 2

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 37 kolejka

    19.05 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
    19.05 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
    19.05 18:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
    19.05 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
    Grupa spadkowa:
    18.05 15:30 Wisła Kraków - Miedź Legnica 1
    18.05 15:30 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia x
    18.05 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 2
    18.05 15:30 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec x

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 35 i 36 kolejka

    36. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
    15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
    15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
    15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
    Grupa spadkowa:
    13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
    14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław x
    14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
    14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 Angulo

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    12.05. 18:30 Ath. Bilbao - Celta Vigo 1
    12.05. 18:30 Atl. Madryt - Sevilla 1
    12.05. 18:30 Barcelona - Getafe 1
    12.05. 18:30 Betis - Huesca 1
    12.05. 18:30 Girona - Levante x
    12.05. 18:30 Leganes - Espanyol x
    #12.05. 18:30 Real Sociedad - Real Madryt 1
    12.05. 18:30 Valencia - Alaves 1
    12.05. 18:30 Vallecano - Valladolid x
    12.05. 18:30 Villarreal - Eibar 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 35 i 36 kolejka

    35. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
    12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
    12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin x
    12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
    Grupa spadkowa:
    10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
    10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1

    11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock x
    11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    03.05. 21:00 Sevilla - Leganes 1
    04.05. 13:00 Levante - Vallecano 1
    #04.05. 16:15 Espanyol - Atl. Madryt x
    04.05. 18:30 Alaves - Real Sociedad 1
    04.05. 20:45 Celta Vigo - Barcelona 2
    05.05. 12:00 Getafe - Girona 1
    05.05. 14:00 Eibar - Betis 1
    05.05. 16:15 Real Madryt - Villarreal x
    05.05. 18:30 Valladolid - Ath. Bilbao 2
    05.05. 20:45 Huesca - Valencia 2

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    34. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    04.05 18:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1
    04.05 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 2
    05.05 18:00 Cracovia - Lechia Gdańsk 2
    06.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
    Grupa spadkowa:
    03.05 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia -
    03.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2 Peszko
    04.05 15:30 Korona Kielce - Miedź Legnica x
    05.05 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław x

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    33. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    26.04 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1
    26.04 20:30 Piast Gliwice - Cracovia 1
    27.04 18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań x
    27.04 20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
    Grupa spadkowa:
    28.04 13:00 Miedź Legnica - Wisła Płock x
    28.04 15:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
    28.04 18:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
    29.04 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1
    -------------
    Bonus! Proszę o podanie wyniku (1, X, 2) spotkania finałowego Pucharu Polski.
    Finał:
    02.05 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    Kolejka 35
    27.04. 13:00 Ath. Bilbao - Alaves 1
    27.04. 16:15 Atl. Madryt - Valladolid 1
    27.04. 18:30 Leganes - Celta Vigo 2
    27.04. 20:45 Barcelona - Levante 1
    28.04. 12:00 Valencia - Eibar 1
    28.04. 14:00 Girona - Sevilla 2
    #28.04. 16:15 Real Sociedad - Getafe x
    28.04. 18:30 Villarreal - Huesca 1
    28.04. 20:45 Vallecano - Real Madryt 2
    29.04. 21:00 Betis - Espanyol x

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    Kolejka 34
    23.04. 19:30 Huesca - Eibar x
    #23.04. 20:30 Valladolid - Girona 1
    23.04. 21:30 Alaves - Barcelona 2
    24.04. 19:30 Atl. Madryt - Valencia 1
    24.04. 20:30 Espanyol - Celta Vigo 1
    24.04. 20:30 Leganes - Ath. Bilbao 2
    24.04. 21:30 Levante - Betis 2
    25.04. 19:30 Sevilla - Vallecano 1
    25.04. 20:30 Real Sociedad - Villarreal 2
    25.04. 21:30 Getafe - Real Madryt 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    32. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    23.04 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1
    23.04 20:30 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
    24.04 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
    24.04 20:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
    Grupa spadkowa:
    25.04 18:00 Wisła Płock - Korona Kielce x
    25.04 18:00 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1
    25.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2
    25.04 20:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    Grupa mistrzowska:
    20.04 15:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
    20.04 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin x
    20.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
    20.04 20:30 Legia Warszawa - Cracovia 1
    Grupa spadkowa:
    22.04 15:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 1 Drzazga
    22.04 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1
    22.04 18:00 Korona Kielce - Śląsk Wrocław x
    22.04 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    Kolejka 33
    19.04. 21:00 Alaves - Valladolid 1
    20.04. 13:00 Celta Vigo - Girona x
    20.04. 16:15 Eibar - Atl. Madryt 2
    20.04. 18:30 Vallecano - Huesca 1
    20.04. 20:45 Barcelona - Real Sociedad 1
    #21.04. 12:00 Levante - Espanyol 1
    21.04. 14:00 Getafe - Sevilla x
    21.04. 16:15 Real Madryt - Ath. Bilbao 1
    21.04. 18:30 Villarreal - Leganes 1
    21.04. 20:45 Betis - Valencia x

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    13.04. 13:00 Espanyol - Alaves x
    13.04. 16:15 Huesca - Barcelona 2
    13.04. 18:30 Atl. Madryt - Celta Vigo 1
    13.04. 20:45 Sevilla - Betis 1
    #14.04. 12:00 Valladolid - Getafe 2
    14.04. 14:00 Ath. Bilbao - Vallecano 1
    14.04. 16:15 Real Sociedad - Eibar x
    14.04. 18:30 Girona - Villarreal x
    14.04. 20:45 Valencia - Levante 1
    15.04. 21:00 Leganes - Real Madryt 2

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 30 kolejka

    30. kolejka:
    13.04 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock x
    13.04 18:00 Arka Gdynia - Miedź Legnica x
    13.04 18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1
    13.04 18:00 Cracovia - Lechia Gdańsk 2
    13.04 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2
    13.04 18:00 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
    13.04 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
    13.04 18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce 1

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 27, 28 i 29 kolejka

    29. kolejka:
    05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1
    05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
    06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
    06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
    06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
    07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia x
    07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa x
    08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2

  • Tomasz Wróblicki napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    Kolejka 29
    29.03. 21:00 Girona - Ath. Bilbao 1
    30.03. 13:00 Getafe - Leganes 1
    30.03. 16:15 Barcelona - Espanyol 1
    #30.03. 18:30 Celta Vigo - Villarreal x
    30.03. 20:45 Alaves - Atl. Madryt 2
    31.03. 12:00 Levante - Eibar 1
    31.03. 14:00 Vallecano - Betis 2
    31.03. 16:15 Sevilla - Valencia 1
    31.03. 18:30 Valladolid - Real Sociedad x
    31.03. 20:45 Real Madryt - Huesca 1

    Kolejka 30
    02.04. 19:30 Atl. Madryt - Girona 1
    02.04. 20:30 Espanyol - Getafe 1
    02.04. 21:30 Villarreal - Barcelona 2
    03.04. 19:30 Ath. Bilbao - Levante 1
    03.04. 20:30 Eibar - Vallecano 1
    03.04. 20:30 Huesca - Celta Vigo x
    #03.04. 21:30 Valencia - Real Madryt x
    04.04. 19:30 Sevilla - Alaves 1
    04.04. 20:30 Leganes - Valladolid x
    04.04. 21:30 Real Sociedad - Betis 2

    Kolejka 31
    06.04. 13:00 Girona - Espanyol 1
    06.04. 16:15 Real Madryt - Eibar 1
    06.04. 18:30 Vallecano - Valencia 2
    06.04. 20:45 Barcelona - Atl. Madryt 1
    07.04. 12:00 Alaves - Leganes 1
    07.04. 14:00 Getafe - Ath. Bilbao x
    07.04. 16:15 Valladolid - Sevilla x
    #07.04. 18:30 Celta Vigo - Real Sociedad 2
    07.04. 18:30 Levante - Huesca 1
    07.04. 20:45 Betis - Villarreal 1

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.