Fata - lubi

 • Fata lubi Komentarz

  Oryginalny wybór, bardzo trafny rzekł bym. Nawet chyba strategia jakaś w tym może być zawarta. Super, brawo! A dla kogo on wybierał te opony?

 • Fata lubi Komentarz

  He he, czytam nagłówek WAŻNA DECYZJA KUBICY PDZED GP...... Autor wypocin-kuczera. Mówię do kolegi: Uważaj! Mogę się założyć, że chodzi o wybór opon albo przejście z maści Procto glyvenol na czopki Hemorectal. No i nie myliłem się. Jak dobrze znam już nierzetelnego leniucha z SF.

 • Fata lubi Komentarz

  Już się trolle zleciały :) wystawcie im miskę z wodą bo się odwodnią od tego szczekania :)

 • Fata lubi Komentarz

  Kubica rozegrał to po mistrzowsku. Najpierw Williams po mistrzowsku wystawił go za drzwi a teraz Orlen mistrzowsko dopłaci mu do bycia testowym. Teraz redaktor Kuczera po mistrzowsku pofantazjuje o Kubicy startującym w Haas w 2021, a fanboye po mistrzowsku będą to łykać jak młody pelikan ryby.

 • Fata lubi Komentarz

  Panie Macieju czy my wracamy do KOMUNY. Jak chce Pan sprawdzić ważność L4 to telefon do ZUS-u. A prawdę mówiąc to Pan jako promotor narobił całego "bajzlu" jeśli chodzi o rozegranie Złotego Kasku. W pierwszym terminie wespół z GKSŻ i PZM nie dopilnowaliście Polonii Piła by wypełniła zaleceń komisji licencyjnej przed sezonem odnośnie koniecznych prac przy torze w związku z uchybieniami. Nie dziwię się zawodnikom, że u progu sezonu nie chcieli ryzykować kontuzją na niebezpiecznym torze i się "zbuntowali". Natomiast szczytem niekompetencji było wyznaczenie drugie terminu Złotego Kasku w rezerwowy dzień rozegrania pierwszego meczu finałowego pomiędzy Betard Spartą, a Fogo Unią!!! Trzeci termin rozegrania zawodów, gdy topowi zawodnicy poza tymi z GP sezon skończyli 22 września też zakrawa na kpinę, więc czego Wy działacze się spodziewaliście, że zawodnicy tak z marszu po wyczerpującym sezonie pobiegną i z radością będą się ścigać i narażać na kontuzję. Radziłby się zastanowić najpierw nad swoimi działaniami,a dopiero potem krytykować zawodników! Pamiętajcie to nie ZAWODNICY są dla Was, a Wy dla ZAWODNIKÓW. Bez nich zasilicie szeregi bezrobotnych.
  Pozdrawiam

 • Fata lubi Komentarz

  Analizowanie faktów?
  Panie Kuczera, jakich faktów??? Fakt jest jeden, KUB został wycofany. Cała reszta to medialny szum a nie fakty. To co mówią i piszą dziennikarze jakie teksty udostęnia Williams dziennikarzom to tylko szum, fałszywa narracja lub dla mniej kumatych opowieści z mchu i paproci.
  Fakty są nam NIEZNANE. Oprócz jednego.
  Wnioskowanie na podstawie szumu medialnego czy analizowanie szumu medialnego zazwyczaj prowadzi do pogłębiania szumu i pogłębania dezorientacji ... tym się Pan zajmuje właśnie.
  Dobrze wiedzieć co człowiek robi dla pieniędzy, podobno żądna praca nie hańbi, ale są zawody które powszechnie uznaje się za ... powiedzmy z "słabe" ... do takich słabych zawodów należy najstarsze zajęcie płatne z okolic Grecji zwanej Koryntem.

 • Fata lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Fata lubi Komentarz

  Typowy, brytyjski bajzel. Nikt nie wie co ma robić, dlaczego, nikt nie jest za nic odpowiedzialny, wyników nie ma, jakieś bajkowe plany naprawy, oczywiście dla picu, żeby figuranci na gigantycznych wypłatach mogli pociągnąć jeszcze parę miesięcy, tak z rok przynajmniej. Brytyjska klasyka, jak Brexit.

 • Fata lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Fata lubi Komentarz

  MEGA mecz! Gratulacje bo zwycięstwo i jego rozmiar to prawdziwy szok. PSG długo zapamięta wizytę w Kielcach. Zostali dosłownie wbici w parkiet. Cupara i duet Alex - Cindrić klasa kosmiczna. Reszta drużyny też zagrała świetne zawody. Paryżanie za to amatorka totalna - jedynie Gensheimer miał ochotę do gry a pozostali jak dzieci we mgle. W zasadzie już teraz można złożyć gratulacje za wejście do Final 4.

 • Fata lubi Komentarz

  Panie Łukaszu Kuczera. Jest Pan najmniej obiektywnym i jednocześnie najbardziej "lejącym wodę" "redaktorem" - to w dużym cudzysłowiu - jakiego miałem okazję czytać. Te tytuły na stronie głównej którymi prowokuje Pan do kliknięcia mają się nijak do rzeczywistości oraz do treści Pańskiego artykułu. Czy wie Pan, że nie spotkałem w życiu nikogo tak dalece pozbawionego talentu redagowania tekstów jak Pan? To żałosne umieszczanie tej samej treści pod różnymi tytułami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością cechuje ludzi miernych, pozbawionych talentu i osobowości. W czym Pan widzi szanse Williamsa? Przecież Pan pojęcia nie ma o F1, wypisuje Pan bzdury wyssane z palca, nie pokrywające się nawet odrobinę z rzeczywistością. Żenujący poziom a raczej brak jakiegokolwiek poziomu dziennikarstwa obliczony na kliknięcie. Żenada.

 • Fata lubi Komentarz

  Na przyszłość nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz najmniejszego pojęcia. Typowe lamenty malutkiego niedzielnego janusza.

 • Fata lubi Komentarz

  Boże już myśłałem że głupiej się nie da Panie Kuczera, Wpadka to jest jak cycek wypada ze stanika celebrytki i zrobi się temu zdarzeniu fotkę, jak Pan nie wierzy niech Pan zpayta kolegów z pudelka... na pewno znajdziecie zrozumienie bo poziom reprezentujecie podobny

 • Fata lubi Komentarz

  skąd się tacy jak ty biorą ??
  przecież nikt świadomie was nie robi .
  a jednak się rodzicie.
  zagadka wszech czasów.

 • Fata lubi Komentarz

  Znowu Kot . Najważniejszy członek kadry hahaha . Weź człowieku schowaj narty do piwnicy i zostań pismakiem w SF , będziesz miał dużo kolegów , którzy tak chętnie piszą o Tobie.

 • Fata lubi Komentarz

  Panowie jestem pierwszym kibicem Krzyśka i będę go bronił pod każdym względem ale porównywanie go do Maradony tak jak porównywanie Lewandowskiego do Messiego czy Ronaldo . No skrajna glupota brak wyobraźni. Nie ten etap kariery i nie ten moment na takie porównania . Trzymam mocno kciuki za Krzyśka bo to on będzie stanowić o sile uderzeniowej naszej kadry już nie długo ale na Maradonę jeszcze jest za wcześnie . Aczkolwiek miło posłuchać takich porównań ale to wynika z mentalności Włochów do futbolu. Dla nich piłka nożna to świątynia a Maradona był Bogiem

 • Fata lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Fata lubi Komentarz

  Błaszczak, aleś ty wszechstronny, teraz ministrem sportu będziesz.

 • Fata lubi Komentarz

  Ten naród to jednak ma nie po kolei w główce... Jeden weekend super, to od razu "hurra, jesteśmy niezwyciężeni, nikt nigdy nas nie pokona". Kolejny do d***, od razu czarna rozpacz i przewidywanie, że dołek będzie trwać latami.
  A weźcie Wy się postukajcie w to miejsce po rozumie, może tam jakieś resztki się jeszcze pałętają... Tak zmienne nastroje to ogólnie jest objaw albo młodzieńczej burzy hormonalnej, albo choroby psychicznej. :(

 • Fata lubi Komentarz

  Przypomnę, że obecna władza nazywa tych bandytów Najbardziej Czystymi Patriotami. Moim zdaniem należy ich leczyć ołowiem. ja od zawsze powtarzałem, że budowanie klatek nie ma żadnego sensu. Już dawno temu powinny stać gdzieś poza miastem olbrzymie konstrukcje, gdzie wpuszczano by hołotę z wszystkich klubów i niech się mordują. Niedobitki, rannych, dobić. Z pożytkiem dla wszystkich. Zaznaczyć, że osoba wchodząca do takiej klatki nie ma prawa do leczenia, do rehabilitacji, rodzina nie ma prawa do zasiłku pogrzebowego, do wypłacenia polisy. Kilka takich spotkań i już nie byłoby komu wchodzić. Czy byłoby kogo żałować? nikogo.