Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Szymański Jacek

  Panie Stokowiec z całym szacunkiem za to co Pan zrobił w ubiegłym syzonie ale w tym sezonie Lechia jest źle przygotowana 6 żóltek świadczy o braku kondycji, biegają po boisku jak krowy po lodzie ani składu ani ładu a przedewszystkim potworny brak skutecznościymy. W tym roku walczymy o utrzymanie. Nie mamy na chwilę obecną drużyny.

 • Szymański Jacek

  Jarek właśnie wrócił do pracy w Lechii i niech wszyscy sceptycy też się czymś zajmą a nie szukają taniej sensacji i nie żerują na czimś dramacie.

 • Szymański Jacek lubi Komentarz

  Tak, tak, niech mlody chlop po tramatycznych przezyciach siedzi teraz w domu do konca zycia i 24 godziny na dobe zajmuje bombelkami. Gosc winny, bo poszedl do klubu i wpadl na jakas roszczeniowa Polke, paranoja...

 • Szymański Jacek lubi Komentarz

  Łożyński kolejny raz podaje nieprawdę lub"zapomina" podać bardzo istotne "szczegóły". Pisze : W sprawie domniemanego gwałtu toczy się jednak cały czas śledztwo." NIEPRAWDA. Już po wstępnym zbadaniu sprawy prokuratura wycofała się z gwałtu. Ostały się tylko zarzuty dotyczące narkotyków. To niby kto prowadzi śledztwo o gwałt, skoro wycofała się z tego prokuratura ?
  Po drugie - prawnicy z kancelarii Cogents reprezentujący tę Sylwię Sz.(znaną pod pseudonimem "Cassandra" :)) szybciutko wypowiedzieli jej pełnomocnictwo i wycofali się z tej sprawy. Czy to naprawdę nieistotny szczegół, niewart podania?
  Po trzecie - szybko wyszło na jaw, że panią "Cassandrę" na policję i składanie zeznań zawoził niejaki Marcin T. - skompromitowany właściciel sieci podejrzanych klubów, w tym słynnej "Zatoki Sztuki" - na którym ciążą liczne zarzuty dotyczące seksualnego wykorzystywania nieletnich, przyjaciel i szef niejakiego "Krystka" - skazanego już "łowcy nastolatek: wielokrotnego przestępcy i gwałciciela (aktualnie siedzi). A sama "Cassandra" znana jest nie tylko jako "modelka" do rozbieranych zdjęć ale i z werbowania młodych dziewczyn do klubów pana T.
  O którym wiadomo, że jest zdeklarowanym wrogiem Bieniuka. To też nieistotny szczegół?
  itd itp.-
  Panie Łożyński - czy to tylko kolejne niechlujstwo z pańskiej strony czy celowe działanie?

 • Szymański Jacek lubi Komentarz

  Poczuły hajs to rzucają oskarżeniami

 • Szymański Jacek lubi Komentarz

  ''Kamieniami '' :D

 • Szymański Jacek

  co ty wypisujesz pajacu?

 • Szymański Jacek

  babę to masz w nosie a nos na pusty łbie.

 • Szymański Jacek

  na jakim kanale można oglądać mecz Jaggieloni?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.