Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Finał TAURON SEC: Michelsen mistrzem Europy po udanym pościgu za Łagutą! Defekt zabrał brąz Worynie (relacja)

  Też mi szkoda, że brakło Polaka na podium, ale z drugiej strony - na Hancocka sypały sie tutaj swego czasu gromy i najgorsze wyzwiska bo umyślnie przepuścił kogoś na GP a to "zawody indywidualne", a teraz na Przedpełskiego lecą gromy bo nie zrobił tego, za co obrażany był Greg. Trochę mniej mentalności Kalego panowie.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński wybrał najlepszych w sezonie 2019: Zmarzlik jeszcze nie ma złota, a już dają mu 3 miliony

  @doc holliday: Ktoś będzie na tyle miły i zacytuje co mniej więcej mówił Gleb? Nie oglądałem magazynu. :/

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga: forBET Włókniarz Częstochowa o krok od medalu! Stelmet Falubaz Zielona Góra zmiażdżony! (relacja)

  Chciałem zapytać - czy to prawda, że w trakcie transmisji TV padały swierdzenia o "niebezpiecznym torze" czy jakieś takie innę sugestię? Byłem na stadionie i nie miałem możliwości zweryfikować.

 • VisoR lubi Komentarz

  Gratulacje Domin za wygraną.Brawa także dla Gruchy za świetny występ.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Finał Srebrnego Kasku: Dominik Kubera najlepszy w Grudziądzu. Problemy Drabika (relacja)

  Gratulację dla Kubery, Leszno tylko potwierdza moc juniorów - gdyby nie defekt Smektała też pewnie by zajął miejsce na podium. Świetny występ Gruchy, liczę na kontynuację takiej jazdy z Zieloną - zrób różnicę w dwumeczu Michał, zwłaszcza w obliczu fatalnego występu Krakowiaka.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Długa kolejka chętnych po Hampela. Jeśli Fogo Unia go puści, to będziemy mieć licytację

  @SebiX CKM: Jeśli ma do nas trafić Doyle, wraz z pozostaniem Fredki i Leona to nie wierzę aby budżet mógł dźwignąć jeszcze gruby kontrakt dla Maksa. W takim wypadku Hampel byłby rozsądnym rozwiązaniem na solidną drugą linie, którą mógłby stanowić z Lindgrenem (Chyba, że znowu zaliczy jakiś skok formy) przy liderowaniu Madsena i Doyle'a.

 • VisoR lubi Komentarz

  Sami w Gorzowie robili przez kilka lat niebezpieczne Paluchowisko, przez które nie jeden zawodnik się porozbijał. Po odejściu Czeczena Gorzów ma najgorszy tor do ścigania, zwykłe "shit" z jedną ścieżką, a teraz pouczają innych bo zobaczyli dziurkę na 2 łuku? Niech się wezmą za swój grajdołek bo jest wiele od poprawy, z resztą już nie raz byli karani za przygotowanie nawierzchni. Tacy święci :)

 • VisoR lubi Komentarz

  Wynik sondażu mówi sam za siebie, kibice stoją po stronie zawodników. I słusznie, bo zrobił się już jakiś absurd! Jest mecz, emocje, adrenalina, motywacja do walki, stoją z tym wszystkim zawodnicy na starcie, sprzęt nakręcony, wyrywny, sekunda do startu... i nagle trzeba zamienić się w rzeźbę, pilnować by nawet ręka nie drgnęła. Coś tutaj powinno się zmienić, odróżnić czołganie i próbę lotnego startu od zwykłego drobnego ruchu kierownicą. Kary wlepiać to potrafią i chętnie to robią, a ile razy przerwano bieg po idealnym starcie zawodnika? Dla przykładu - czy szanowne władze oddały jakieś pieniądze Gruchalskiemu za kilkukrotne przerwanie biegu po tym gdy chłopak popisał się perfekcyjnym refleksem? Oj nie, to przecież działa tylko w jedną stronę. Jak teraz wyglądają te mecze? Co chwilę coś przerwane, rozlazłe, jakieś niepotrzebne analizy, milion ostrzeżeń, sędzia trzyma za długo a potem zdziwiony, że ktoś drgnął. No i oczywiście żużlowiec powinien być bezwzględnie zawsze potulnym barankiem nie mającym swojego zdania na żaden temat związany z jaśniepaństwem władzą.

 • VisoR lubi Komentarz

  Ukarać to mogą samych siebie.... Miedziaka za co? za bicie brawo? Nie no to jest żenujące. Cały ten przepis o ruszaniu się pod taśmą i ostrzeżeniami jest beznadziejny i zabija żużel...zawodnicy nie wytrzymują bo najpierw są przez kilkadziesiąt sekund przesuwani, poprawiani bo krawaciarzowi w wieżyczce nie podoba się, że stoją 3mm za daleko od taśmy... a potem trzyma tę taśmę w nieskończoność.. Bardzo dobrze Nicki powiedział. Beznadziejny regulamin i tragiczni sędziowe. Elo

 • VisoR lubi Komentarz

  Hamuj chłopie takich kibiców Włókniarzowi nie potrzeba

 • VisoR lubi Komentarz

  Fatalne przygotowanie toru było pokłosiem tego tragicznego wypadku. Dochodzi do tego brak reakcji sędziego. W każdym biegu od początku zawodów widoczna byla rynna na drugim wirażu przy krawężniku, w którą wpadał za każdym razem ktoś tam jadący. 10 biegów trzeba było czekać na wypadek? Pzdr!

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. TAURON SEC: Makabryczna kraksa w Toruniu. Robert Lambert wjechał w Andersa Thomsena

  Duńczycy ogółem lubią ostro jeździć, coś takiego w nich siedzi, w końcu najostrzejsze wojny na torze są te duńsko-duńskie...

 • VisoR lubi Komentarz

  O matko, co za dyletanctwo. Włókniarz szkoli nieprzerwanie od wielu lat, z talentami bywa różnie, ale trochę naszych jeździ, dałoby radę zebrać niezłą drużynę. Czaja u was to czasem nie jest od nas?

 • VisoR został fanem tagów: Żużel, PGE Ekstraliga, Michał Świącik, Jakub Miśkowiak

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Włókniarz - Get Well: Oddech ulgi w Częstochowie. Nigdy nie lekceważ serca wychowanków (relacja)

  No tak, tez zakładałem inaczej przed sezonem, stąd obecnie czuje lekkie rozczarowanie nasza sytuacją - to tylko pokazuje ile warte jest przedsozonowe jasnowidzenie. Do szczęścia wystarczyłoby nam gdyby Lindgren i Adrian ustabilizowali swoją jazdę, wtedy Matej mógłby wozić nawet po to 5-6 punktów na mecz. Ale skoro nie zrobili tego przez 3/4 sezonu to wątpie że teraz nagle odpalą, a Szwed to gaśnie wrecz w oczach.

 • VisoR lubi Komentarz

  Miedziak jest chyba za dobrym Polakiem, by z niego rezygnować. Jak Rybnik awansuje, to pewnie połakomi się na Lindgrena, który chyba coraz bardziej potwierdza opinię, że był riderem jednego silnika. Zagar jeździ przeciętnie, to fakt, tylko teraz pytanie: kogo byś widział na miejscu Przedpełskiego, Zagara i Lindgrena? Mocnych nazwisk nie będzie za wiele, jedynie chyba to, co zostanie z Torunia, czyli Doyle i Iversen. Powrót Musielaka? Ljung? Czy może totalne ryzyko z tzw. no name z 1-2 ligi?

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Włókniarz - Get Well: Oddech ulgi w Częstochowie. Nigdy nie lekceważ serca wychowanków (relacja)

  Z Adrianem może faktycznie przesadziłem z pesymizmem, bo polubiłem chłopaka - ma swoje momenty świetnej waleczności (nawet dzisiaj starcie z Holderem w 3 biegu), może to lekki marazm tego sezonu tak na mnie wpływa. W przypadku Przedpełskiego na pewno zdania nie zmienie. Szczerze - trochę naiwnie i głupio - gdzieś widziałoby mi się może ściągnięcie Hampela na drugiego Polaka (gdyby Maks nie wypalił, a Jarka wyparłby Smektała). Wiadomo że Jarek już nie ten co parę lat temu, ale chłop dalej umie jeździć i to parę punktów co mecz zbiera, jest to jakaś opcja, nie wiem tylko jak to finansowo by z nim stało. Z drugiej strony może to jakiś sentyment do jego osoby przeze mnie przemawia.


  Co do zagranicznych - właśnie rozmawiając na trybunach ze znajomym przewinęło się nam nazwisko Ljunga. Byłoby to trochę ryzyko, ale my często wychodziliśmy dobrze na sprowadzaniu zawodników z niższej ligi (Kildemand troche na fali jazdy u nas dalej się trzyma ekstraligii), a myślę że jednak byłby tańszy niż obecnie Matej. Za to jeśli o trzeciego seniora zagranicznego chodzi... nie mam pojęcia tak szczerze, bardzo cięzko przewidzieć jak się ułoży rynek. Nie uważam żebyśmy mieli finansowe możliwości powalczyć o Jasona, chociaż na pewno by mi się ktoś taki marzył, jako faktycznie drugi pewny punkt obok kapitana. Iversen patrząc na dzisiejszy mecz też byłby opcją, tylko czy biorąc Ljunga i Iversena moglibyśmy złożyć skład na "ambicję" walki o medale?


  Zobaczy się co będzie po sezonie, obecnie mogę się jedynie bawić w koncert życzeń, a średnio za tym przepadam. Rynek jest nieprzewidywalny, nigdy nie wiadomo czy ktoś nie zechcę zmienić otoczenia (Może Grisza sobie o nas przypomni?). Mam jedynie nadzieję na porzadne wietrzenie w naszej drużynie, bo stagnacja chyba za duża i ta koncepcja się wypala.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Włókniarz - Get Well: Oddech ulgi w Częstochowie. Nigdy nie lekceważ serca wychowanków (relacja)

  Szczerze mówiąc - wynik lepszy niż jazda. Wynik zrobił nam fakt, że Toruń nie ma juniorki, a my naprawdę nieźle trafiliśmy ze sprowadzeniem Miśkowiaka. Gdyby Anioły miały solidniejszych juniorów wynik mógłby spokojnie być bardziej stykowy. Od samego początku sezonu dalej prześladują nas fatalne starty. Po co robimy tor definitywnie pod starty (ścieżek to tutaj nie było) skoro to właśnie one sa naszą słabością?


  Szczerze mówiąc nie chciałbym nawet żebyśmy się dostali do PO - nasz maks to 4 miejsce w zasadniczej, a to oznacza porządne wciry od Byków, a potem katorga o brąz. Z tym składem znowu zostaniemy bez medalu, nawet gdybyśmy się jakoś wdarli do PO.


  Patrząc po jeździe dzisiaj nie wiem kto miałby zostać w tym zespole poza Leonem. Lindgren definitywnie bardziej interesuję się swoim własnym biznesem w GP niż klubem i bym mu podziękował, Matej jest chimeryczny jak to zawsze. Przedpełski zaliczył ledwo drugi dobry występ w tym sezonie - to go do niczego nie upoważnia i też ich u nas nie widzę. Za to po Adrianie mimo widać że często się stara - to nie ma z tej mąki chleba za bardzo. I w razie braku opcji on wydaję się jedynym człowiekiem, który może jeździć u nas za rok poza Madsenem. Chyba, że Madsen faktycznie dostanie to obywatelstwo i zrobimy Holte, wtedy Adriana też tutaj nie przewiduję.


  Co do Torunia - jestem przekonany że w sezonie 2021 znowu będzie jeździł w E-lidze. Czego bym nie myślał osobiście o klubie i niektórych zachowaniach czy to niektórych kibiców czy Pana "prezesa" to jest to istotny ośrodek ze świetnym obiektem. Powodzenia.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. forBET Włókniarz ma kapitana na lata. To Leon Madsen zainicjował rozmowy o wieloletnim kontrakcie

  Zdaję sobie sprawe z tego jak w innych miastach władze pompują ogromnę pieniądze w kluby piłkarskie, ale pod obecną władzą w Częstochowie to raczej nie przejdzie i Włókniarz nie musi się tak bać. Zwłaszcza że miasto już ogłosiło, że za promocję miasta poprzez żużel będzie 3,5mln zł. Raków otrzyma 1,8mln.


  Co do pozostania Leona - super. Zawodnik z którym związani czują się kibicę, który jest przy okazji najbardziej stabilnym elementem naszego składu.

 • VisoR napisał/a komentarz do forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław

  Wczoraj po południu przestało padać, dzisiaj cały dzień nie pada, a koło 16 wyszło słońce i pogrzało (i grzeje dalej), na pewno będą jechać.

 • VisoR lubi Komentarz

  Farmazony i tyle. Każdy kumaty kibic wie doskonale, że przyczyny takich niewypałów są złożone i szukanie na siłę jednego prostego wytłumaczenia minie się z prawdą. Najbliżej był Baron mówiąc: Ani Włókniarz taki słaby, ani Unia taka mocna. Ot, wyszło jak wyszło! Unia świetnie ustawiona mentalnie i sprzętowo, tor pasował, od początku wyczuli co robić i jechali jak natchnieni. Włókniarz bardzo źle ustawiony, tor nie taki jakiego chcieli, atmosfera w drużynie kiepska (w przeciwieństwie do Unii). Do tego to nieszczęsne GP... Bo owszem, są zawodnicy, którzy po sukcesie w GP następnego dnia w lidze zawodzą, są wypompowani z pozytywnej energii, niedospani, za dużo myśli w głowach, następuje niekoniecznie pomocna ekscytacja sukcesem i pewnego rodzaju rozprężenie - to właśnie stało się z Madsenem i Lindgrenem. Zagar jak sądzę padł ofiarą twardego toru i braku wiary w możliwość wygrania meczu przy takiej dyspozycji całej drużyny. Lindgren prezentował się słabiej nawet od Miśkowiaka. Słabszy jest? Dodam, że moim zdaniem sztab w parkingu kompletnie nie ogarniał tego co się dzieje i nikt (poza Jakubem) nie podjął walki, ani Cieślak, ani pączek menago, całkowity brak wiary w sens jazdy. Super mocna, uradowana i natchniona drużyna przeciwna musiała w tych okolicznościach dokonać rzezi. Mogę się założyć, że jeśli nie dojdzie do jakiegoś super dziwactwa z torem to w piątek ze Spartą zobaczymy innego Włókniarza.

 • VisoR napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Dziwne tłumaczenia Marka Cieślaka. Włókniarz dostał lanie, bo był źle przygotowany

  Główna przyczyna? Nieprzygotowanie się do lekcji i przestawianie się sprzętowo na totalnie inny tor i co również ważne - fatalne, fa-ta-lne starty. Nie wiem czy my wygraliśmy jakieś starty? Nawet jeśli to w pierwszym łuku i wyjściu wszystko traciliśmy. Nalezało by spędzić pół dnia na torze panowie i trenować tak długo, aż się wam zamki maszyny startowej będą po nocach śnić.


  Co do "syndromu" GP, to akurat porównania z Sullivanem czy kimkolwiek innym nie mają dla mnie sensu. Każdy zawodnik to inny człowiek, inny charakter i inna psychika. Jednego słaby występ w GP zmotywuję do odkucia się w lidze, drugiego zdołuje - nie ma zasady. Patrz - Jason Doyle we Wrocławiu, jemu jakoś średni wystep w GP nie przeszkodził w czarowaniu na torze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.