Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Lukas

  Urubko przyjął błędną taktykę. Mógł poprosić Tadzika od Rydzyków, by się z nim wybrał na wyprawę, Tadzik byłby w końcu bliżej Pana, a Polska miała by kolejny sukces alpinistów. Nie wyklucza się, że i Tadzik by się w końcu nawrócił na katolicyzm. A dofinansowanie raczej pewne, i to na kilka następnych wypraw.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Kolejny skandal z udziałem Rosjan. Prezydent IAAF miał przyjmować łapówki od dopingowiczów

  Każdorazowe stwierdzenie dopingu u sportowca powinno się z automatu wiązać z wykluczeniem go z rozgrywek międzynarodowych na co najmniej 15 lat, a ich ewentualne osiągnięcia sportowe nie powinny być uznawane przez międzynarodowe związki sportowe. Kontrole antydopingowe winny być zwielokrotnione. Działacze sportowi każdego szczebla, którym udowodniono korupcję, jak opisywanemu wyżej delikwentowi, powinni uzyskać dożywotni zakaz piastowania stanowisk w międzynarodowych organizacjach sportowych.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Stacja Tokio. Co za finisz! Aleksandra Kowalczuk wspomina mistrzostwo Europy

  Pani Aleksandro, kocham Panią, po raz kolejny reprezentanci innych dyscyplin niż piłka nożna (pozdrowienia dla Pana Bońka), zaskakują mnie pozytywnie (smutne pozdrowienia dla Pogoni Szczecin) I niech tak pozostanie na wieki. Lepsi bronią się sami.

 • Andrzej Lukas

  Panie Listkiewicz, zostaw Pan babcię w spokoju, bo pewnie się w grobie przewraca słysząc co jej wnuczek uczynił polskiej piłce nożnej. A sądziłem, że coraz mniej jest ludzików pokroju Tarczyński, co to sam nie potrafi zdobyć poważania i autorytetu, to sięga po dziadów i opowiada takie rzeczy, które potem okazują się wierutnym kłamstwem, a było zupełnie przeciwnie. Nawet zmarłym, i to bliskim sobie nie potrafią dać spoczywać w pokoju. Chamstwo.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Gala 100-lecia PZPN. Andrzej Duda: Każdy Polak zna się na piłce najlepiej

  Przeciwnie od Pana Dudy, nie podziękuję nikomu "za te 100 lat budowania i działalności nikomu, bo trafiali się tam ludzie (jak bakalie w keksie) godni bardziej krat niż podziękowań. Polska piłka nożna i każdy sport w ogólności często jest pozbawiony opieki Państwa, które odzywa się populistycznymi imprezami i dęciem w trąby dopiero w przypadku szczególnych osiągnięć naszych sportowców, okupionymi nadludzkimi ich wysiłkami, a często własnym wkładem finansowym. Jako były kibic piłki nożnej, nie wypowiem się więcej o innych dyscyplinach, które są podobnie lekceważone przez władze sportowe, ale mnie, przez ostatnie 55 lat polska piłka nośna dostarczyła więcej stresów niż radości. I za te negatywne wrażenia chciałbym podziękować właśnie Panu Bońkowi i wszystkim jego poprzednikom. A Panu Dudzie życzę bardziej przemyślanych i obiektywnych życzeń składanych publicznie, i czytelnych dla armii polskich kibiców sportowych.

 • Andrzej Lukas

  No a jakoś nie widać wpisów Pana Bońka, to w końcu nasz ekspert kochany, co mu usta przymknęło? :)

 • Andrzej Lukas

  Super, dali mi mistrzowski mendal za dwa komenty w ciągu dnia, super. Więc o to w tym chodzi?, można pisać bzdety, byle często?. No to się dewaluujecie brahy... :(

 • Andrzej Lukas otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • Andrzej Lukas

  Nasi nie mają szans. Pogadamy w końcu rozgrywek. Życzę powodzenia.

 • Andrzej Lukas

  Nasi nie mają szans. Pogadamy w końcu rozgrywek. Życzę powodzenia.

 • Andrzej Lukas

  Janie, genialne te Twoje przepowiednie, ale ten dowcip o krowie na lodzie - odlot. Ha ha ha. Może powinieneś zmienić branżę. Jeśli się zdecydujesz, szalik zostaw.

 • Andrzej Lukas

  Tomaszewski się pyta, "co ten człowiek robi w reprezentacji", otóż Panie ładny, to samo, co Pan w Sejmie, tylko on prawdopodobnie trzymał język za zębami, gdy Pan zajmował się opowiadaniem durnych dowcipów o zapłodnieniu krowy na lodzie. I za to Panu płaciliśmy grubą kasę? Radzę na przyszłoś odrobinę wstrzemięźliwości z chamską krytyką, bo karma jednak wraca.

 • Andrzej Lukas

  A to nie prościej się po prostu nauczyć grać w piłkę?

 • Andrzej Lukas

  Pan Boniek niepotrzebnie tak się kryguje. Mimo że nie jest z mojej bajki, uważam że powinien być w składzie wybieranej jedenastki. Wg mnie był o wiele lepszym piłkarzem, niż jest Prezesem.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Boniek, i nie wstyd Ci?

  Nie wstyd mi, a Ci?. Proponuję zarzucić tą licytację, jeśli masz merytoryczne argumenty.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska: Obowiązek spełniony, "łotwa" wygrana w Rydze. Trzy gole Roberta Lewandowskiego!

  Co tam mecz, ważne że Boniek się "medialnie rozkraczył" podczas kupowania jakiegoś durnego pakietu od Pleya. Żenada.

 • Andrzej Lukas

  Boniek, i nie wstyd Ci?

  • Andrzej Lukas Nie wstyd mi, a Ci?. Proponuję zarzucić tą licytację, jeśli masz merytoryczne argumenty.

 • Andrzej Lukas

  Panie Fajdek, kocham Pana, bo przy Pana wyczynach, nawet oglądanie piłki nożnej naszych gwiazd od "Bońka" łatwiej mi przychodzi.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019: Justyna Święty-Ersetic: Jestem w szoku! Popłakałam się na mecie

  Polki są genialne, mężczyźni bywają. Co ciekawe, w dyscyplinach, gdzie zatrudnieni są trenerzy z powołaniem, pasją i wizją, oraz nie maczają w tych dyscyplinach palców politycy i "działacze", droga do "geniuszu" bywa często krótsza, a tam, gdzie motywacją jest kasa, układy i biznes, sukcesów jakby mniej, lub wcale...

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Chuligani wbijają gwóźdź do trumny z polską piłką (felieton)

  Jak przy każdym swoim wpisie, Pan Boniek znowu wymyślił proch. Ale do rzeczy, ani PZPN, ani Premier ze swoimi (a raczej prezesa) ministrami nie radzą sobie z problemem kibolstwa, bo oni z niczym sobie nie radzą, i nie ma nad nimi organu kontrolnego, który by ich za ustawiczne błędy w zarządzaniu pogonił na mirabelki w niesławie. Kiedyś próbowano zrobić porządek po Listkiewiczu, Kręcinie i Lato, to kolesie kolesiów ustawili międzynarodową federację piłkarską tak, że wyszło na to, że władzom nic do obsad kadrowych w PZPN, ale już sprzątanie po burdach, dewastacji i bandyckich popisach, to, oczywiście rola władz i samorządów. Układ spod czapy, z którym dość szybko i sprawnie u siebie w kraju dała sobie radę kobieta i dama, Pani Margaret Thatcher. Szkoda że nasi napuszeni goście w ciasnych czapkach nie potrafią czerpać z gotowych recept. Ale rozumiem, że te destrukcyjne pokazówki są przydatne zarówno rządzącym, jak i dziwnym gostkom z PZPN, jednym jako śmieszny straszak na opozycję, a drugim to już nawet nie wiem, może na płytkie libido?

 • Andrzej Lukas

  Dyscypliny sportowe do których nie miesza się ani polityka, ani układ odnoszą sukcesy, choć im trudniej finansowo. Za to te, w które wsadza swe brudne łapska klika, do końca świata będą kuleć i tłumaczyć swą sromotę wpływem kosmitów.

 • Andrzej Lukas

  Zamiast pytać, kto za Bońka, należy zapytać dlaczego tak późno?

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Tour de Pologne: zapadła ostateczna decyzja. Kolarze dokończą wyścig

  Więc wygrała opcja biznesowa nad sportem. Wyrazy współczucia. Od dziś odrzucam kolarstwo od swojej grupy sportów sympatycznych. Walcie się na cyce, działacze.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Tour de Pologne: zapadła ostateczna decyzja. Kolarze dokończą wyścig

  Więc wygrała opcja biznesowa nad sportem. Wyrazy współczucia. Od dziś odrzucam kolarstwo od swojej grupy sportów sympatycznych. Walcie się na cyce, działacze mamony.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Kolarski świat wstrząśnięty śmiercią Bjorga Lambrechta. "Spoczywaj w pokoju, nasz malutki"

  Wyścig należy przerwać. Zginął człowiek. Nie ma większej wartości. Dochodzenie w sprawie przyczyn, szkolenie organizatorów takich imprez i ew. wznowienie dopuszczenia na przyszły Tour. Szacunek dla tego sportowca i dbałość o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa pozostałym, na przyszłość, to najważniejsze zadanie na dziś. Trudno, ktoś mniej zarobi, ale to nie jest najważniejsze w sporcie, wbrew tym, którzy uważają inaczej. Być może w innych dyscyplinach nie byłbym tak zasadniczy, w boksie, sportach walki i ekstremalnych, ryzyko utraty życia jest wpisane w każdy pojedynek. Szanuję kolarstwo, bo opiera się na kondycji, wytrzymałości i najczęściej czystej gry fair play z konkurentami.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.