U.Lissa - lubi

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Szczególnie zaimponował ostro atakując Emila w 6 biegu... Dobrze, że Emil utrzymał się na motocyklu i wyjaśnił "mistrza i profesora". :)

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Pan Cegielski ma rację! Dziwi mnie ze Pan Dryła go nie poparł straciłem szacun do niego. Co zrobili z torem w Częstochowie to tragedia. Do niedawna najlepszy tor do ścigania na świecie.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Ale w studiu pier#olą od rzeczy. Jedyny ze zdrowym podejściem to Cegielski. Dryły to już słuchać nie mogę a szef szefów to klapy na oczy bo tor regulaminowy. Jak kibice się odwrócą od żużla bo będzie je#ać nuda to regulaminowy tor zrobi sobie przed domem. Niby liczą się punkty bo jeździ się żeby wygrać, ale w ten sposób zabija się piękno tego sportu jakim są mijanki i walka na torze.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Cegła ma rację !!!

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Dobry mecz... Gratulacje dla Sparty za wygraną, Brawa dla Unii za walkę... Kiedys musiał przyjść ten moment, chyba nikt nie myślał, że Unia wygra 18 spotkań w sezonie... W Lesznie piach pojechało dwóch seniorów a i tak wszystko wyjaśniło się w ostatnim biegu... Prawda jest taka, że w tym momencie nikt nie ma podjazdu do Unii, majster pewny w tym roku!

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Brawo Cegielski! Prawdę mówisz. Tory w ekipie to katastrofa!

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Kiedyś trzeba przegrać, bo sport straciłby sens. Jo To Czuł, że to będzie dzisiaj, więc nic się nie stało. Paru pajaców może się wyżyć forum i to wszystko

 • U.Lissa lubi Komentarz

  gdyby wszystkie mecze żużlowe były jak ten - umierałbym szczęśliwszy
  ------
  dziękuje zawodnikom obydwu drużyn za możliwość obejrzenia tego widowiska, ciekawi mnie czy to jest chwilowe przebudzenie M. Fricke czy permanentne?

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Gratulacje dla Sparty za wygrana. Dzisiaj Piter i Smyk tragedia ale musiał nadejść ten mecz w końcu.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Brawa dla obydwu drużyn za super walkę. Sparta pozostaje w grze o PO :)

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego Gollob tak nie lubi Leszna. Dlatego, że Unia pobiła wszystkie rekordy Polonii Bydgoszcz i Stali Gorzów czy dlatego, że nigdy nie chcieli pana Tomasza u siebie? A może dlatego, że najsłabszy mecz w karierze Gollob zaliczył w Lesznie?

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Kownacki mierny piłkarzyna zawsze pod prąd...

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Gollob jak zwykle uzewnętrznia swoją nienawiść do Leszna.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Nienawiść Golloba do Unii czasem się przydaje w typerze. Z Zielonką postawił z bólem serca na Unię 46-44 w odróżnieniu od reszty ekspertów prawie trafił :E

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Gollob kosmiczny kompleks Leszna.
  Śmieszny pseudo ekspert który nigdy nie dorastał Pedersenowi czy Rickardssonowi do pięt.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Domek Kolob hazardzista, czesto mu sie wlacza chorobowa fantazja

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Vacul ogień, Fredka i Madsen swoje, Krakowiak na plus i to bardzo. Patryk i PePe też na plus. Napisałbym więcej, ale tak nudnego meczu dawno nie oglądałem. pozdro z Leszna

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Gratulacje dla Falubazu za jakże niespodziewany triumf ,ale jak najbardziej zasłużony.Brawa i chyba można powoli Myszą gratulować play-off,którego mało kto się przed sezonem raczej spodziewał.
  Zastanawia mnie jak Cieślak tym razem oceni jazdę Doyla:)))
  Czewa teraz będzie musiała się naprawdę nieźle nagimnastykować,aby awansować do play-off,co przed sezonem mając taki skład wydawało się raczej formalnością.
  ps.Stacja Eleven powinna przeprosić telewidzów za Olkowicza,który po groźnie wyglądającym upadku Protasiewicza, jak gdyby nigdy nic zastanawia się na antenie ile lat wspólnie lat mają Holta i Protas.
  Amatorka pełną gębą i kolejna kompromitacja tego kolesia,którego nie wiedzieć dlaczego nie wyrzucili jeszcze z w/w stacji.!!!

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Szkoda tego meczu. No ale włókniarz jak to włókniarz niestety musi mieć kryzys w środku rozgrywek. Co do Falubazu to gratulacje dla nich. Coś mi się wydaje że to oni powalczą z Lesznem o mistrza. Szkoda trochę tego wypadku w 14 biegu. Po nim to Holta powinien chociaż przeprosić Piotrka. A jego zachowanie w stosunku do operatora to po prostu brak słów. No cóż gratulacje dla Falubazu a my walczymy dalej.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Brawo dla nas. Jesteśmy na ten moment druzyną żałosną, która robi wszystko żeby przegrywać. Najgorsze jest to że i tak pewnie tymi bonusami i jakimś durnym fartem, gorszą formą Wrocławia i tak się jakoś do tego PO wtoczymy. Ile razy nie zrobimy takiego toru zawsze przegrywamy, albo się męczymy o wygrana. Ale co tam, robimy go kolejny i kolejny raz. Nie wiem kto jest takim - za przeproszeniem - kretynem, że do tego ciągle dopuszcza. Na torach gdzie decyduje start i potem nie ma nic się męczymy, Ale co tam, robimy, robimy start. Sami siebie skazujemy na męczarnie i po prostu szkoda na takie coś patrzeć. A jeśli za taki tor odpowiada komisarz to niech się pi***oli i już nigdy tu nie wraca. To nie był Częstochowski tor. Nie wiem jak nazwać to co dzisiaj na Olsztyńskiej było... Ludzie w Częstochowie nie płacą za bilety czy karnety żeby oglądać tutaj jazde gęsiego. Ten tor to był zwykły wstyd. Skoro każdy bierze sobie gości jak leci to pora może wziąć Gruchalskiego a Doyle'a wyp***lić ze składu. Nie ma już dla niego usprawiedliwień, Leon jakoś się dał rade pozbierać, a on co? Jego "jazdy" w 13 biegu nie da się skomentować bez przekleństw.