Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Max Aszkiełowicz

  Widzę,że zawsze znajdą się ćwoki,które zamiast docenić,to ćwąkają,że co,to za wyczyn,a to,a sro.Zrób taki trick,ale podczas meczu o taką stawkę,to ci przyklaszczę.

 • Max Aszkiełowicz napisał/a komentarz do "New York Times": Jakub Błaszczykowski ratuje Wisłę Kraków

  Nie jestem kibicem Legii,ale nie bądż hipokrytą i powiedz,komu Legia podlegała?Fabryce bujanych koników?Nie dokazuj,kolego!To były czasy PRLu.

 • Max Aszkiełowicz

  Nie wiem co,to za artykuł?Nie oglądałem już extraklasy ,dobre kilka lat,ale dla Kuby zrobię wyjątek.Tym samym bardzo się cieszę,że mecz będzie w poniedziałek i w eurosporcie.Będzie większa oglądalność,ale nie tylko w Polsce,ale także za granicą.

 • Max Aszkiełowicz

  To jest problem pokoleniowy.Wirtuozów było wielu.Ja osobiście,25 lat temu miałem wielu kolegów,którzy potrafili zrobić "kiwkę" od własnego pola karnego do rywala,ale trafili na czasy gdzie piłka nożna nie dawała takiego chleba jak teraz,więc emigrowali.Teraz rodzic chciałby mieć mega piłkarza i jednocześnie prymusa po studiach,a tak się nie da.Chyba ,że się ma charakter jak "Lewy".

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.