Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arnio napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie. Fogo Unia Leszno wypożyczyła Brady'ego Kurtza do Orła Łódź!

  @POCISK - VIP: przeczytaj zanim skomentujesz idiotycznie. Napisane LIDSEY MŁODSZY 3 LATA OD KURTZA baranku

 • Arnio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tomek Gollob. Zuzlowiec wybitny. Typer... nienajlepszy.

 • Arnio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na razie to Hampel pojechał 1 dobry mecz ze słabiutką Stalą gdzie nawet Zmarzlik ma dziwnego doła. Coś nie mógł przez kilka sezonów przebić Emila, Janka czy Pitera a w sobotę na pewno to zrobi bo redaktor go zmobilizuje tym artykułem. Zresztą musi się wyróżniać na tle innych zawodników Motoru bo tam gwiazd nie ma w zespole. A sam Domin zrobi co najmniej 2 x tyle pkt. co dwójka juniorów z Lublina razem wzięta.

 • Arnio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A niby bogata Polska A (Zachód) bije na głowę biedniejszą Polskę B (Wschód). Tylko że Gorzów i Zielona Góra to raczej taka jeszcze inna Polska C. Bo to przesiedleńcy głównie z dzisiejszej Ukrainy i Białorusi, którzy zasiedlili byłe tereny Niemieckie po wojnie. Bez obrazy oczywiście.

 • Arnio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ponad połowa żużlowców mechaników i działaczy w parku maszyn nosi maseczki zsuniete z nosa co wg specjalistów równa się temu jakby wcale ich nie mieli. Nosem wdychają i wydychają powietrze bez bariery. Cała Polska przed telewizorem to widzi, rowniez ci co te zasady wprowadzili. Więc po co ta cała szopka. Albo przestrzegasz albo nie. Nie ma półśrodków.

 • Arnio lubi Komentarz

  Porównując innych to Unia ma ciut lepszy skład bo Włókniarz ma słabą drugą linię i juniorów , Sparta to samo słabsza druga linia , a Motor to nie wiadomo czy w ogóle w PO będzie bo tam nie ma liderów którzy pociągną zespół w meczach na styku

 • Arnio otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Arnio lubi Komentarz

  Motor, Motor i jeszcze raz Motor jedzie po złoto! Wczoraj czytałem tu, że za 800 patyków kupili sobie finał, tzn. zawodnika ze średnią nr 30 w ubiegłym sezonie, a za rok cała liga pojedzie o srebro, bo Motor zmiażdży, wgniecie, rozjedzie wszystkich niczym Hybryda w ostatnich Sezonach. Pan redaktor już dziś pisał, że Bartek zdradzi Stal, Emil zerwie ważny kontrakt w Unii, Doyle nie wróci do Torunia, Tai zapragnie oddychać świeżym wschodnim powietrzem, Jasiu Kołodziej będzie miał mały skok do domu w Tarnowie, Cierniak zakocha się w kozim grodzie! Coś pominąłem? Strach się bać tych Koziołków

 • Arnio lubi Komentarz

  Po tym artykule bukmacherzy gremialnie ruszyli zmieniać kursy na MP.
  Wczoraj kurs na Unię 2.5, Częstochowa 4.0, Wrocław 4.5 (Unibet).
  No ale buki nie mają u siebie Czosnyki...

 • Arnio lubi Komentarz

  Nie oszukujmy się na Unię nie ma mocnych

 • Arnio lubi Komentarz

  Zaklinanie rzeczywistości. Z Leszna odszedł zawodnik o średniej 1,57 i nagle Unia nie jest murowanym faworytem do złota. Póki co to Leszno wciąż najmocniejsze w lidze, aczkolwiek słabsze, gdyż Bartosza Smektałę na juniorce zastąpi Szymon Szlauderbach. Pragnę jednak przypomnieć, że Leszno w zeszłym roku wygrało 16 meczów, 1 zremisowało i 1 przegrało dwoma oczkami. Tak silnej drużyny nie było w Polsce od 1988-go roku.

 • Arnio otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Arnio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie autorze gdybyś sam nieco ruszył tyłek i nieco miał pojęcie o bieganiu to nie narzekałbyś na rzekomo krótki dystans a pochwalił tempo ich biegu. Szacunek

 • Arnio lubi Komentarz

  Hampel to teraz poziom jamroga czy miesiąca. Motor nawet nie będzie w play off, a oni piszą , że Lublin ma finał. Śmieszne. Ale co się dziwić rok temu nie docenili motoru to teraz go mocno zawyżają

 • Arnio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale przecież to że Hampel dostał od Motoru prawie 2x tyle co od ROW-u nie jest ważne, bo niedawno mówił że zdecydowały względy sportowe. Ciekawe co by mówił jeśli oferty byłyby odwrotne i to ROW dałby więcej. Pewnie że chce pomóc w utrzymaniu bla bla. Po co ta obłuda? Nie można wprost że oferta była lepsza.

 • Arnio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jarek jest nadal zawodnikiem ze ścisłej światowej czołówki - podkreśla Jakub Kępa. Szanuję Motor i Jarka. Ale w jego przypadku magia nazwiska wypracowana lata temu wyprzedza aktualne umiejętności. Zawodnik najsłabszy w Unii ma być liderem w Motorze? Aż takiej przepaści między tymi klubami nie ma. Jarek był w ub. sezonie bez błysku i woli walki. Gdyby jeździł z nr 11 gdzie jego miejsce to po pierwszych 2,3 startach 1 punkt i ławka. Tylko dzięki Kołodziejowi kulał te 6-8 pkt startując z małych torów w pierwszych biegach. Laguta Michelsen i Zagar będą prowadzącymi pary. Jarek w drugiej linii.

 • Arnio lubi Komentarz

  Ruszyła "sraczka" pismaków na temat Hampela w Motorze . Czy Hampel jeszcze jest dobry ?
  To się okaże ,j ak sędziowie przypilnują starty czołgisty , bo na trasie to on już nic nie zrobi , może objechać tylko juniora

 • Arnio lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Arnio napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jarka lubię. Ale dla wszystkich którzy piszą że on taki dobry to rozważcie gdyby jeździł z numerem 10 czy 12 do czego predysponują go jego słabe wyniki to byłyby one jeszcze gorsze. To ewenement że słabszy z pary zawodnik jeździ na stałe z niższym numerem niż rajder zdecydowanie lepszy czyli Kołodziej. Gdyby Jarek startował z dużych torów w pierwszych biegach to przywoziły same śliwki. 2,3 zerówki i koniec zawodów dla niego. Dodatkowo kradzież startów i pomoc Janka w biegu, który jako nieliczny ogląda się i współpracuje i pomaga.

 • Arnio lubi Komentarz

  Tutaj z Krzystyniakiem pełna zgoda . Krzystyniak ma to do siebie że jak mówi coś spontanicznie to mówi z sensem gorzej jak ma jakieś przemyślenia to wtedy pieprzy bez żadnej logiki jak to się mówi trzy po trzy.

 • Arnio lubi Komentarz

  Brady i Jaimon to młodość, potencjał i mniejsze koszty. Jarek zrobił swoje i mu podziękowano o czym mówiło się w Lesznie, latem rok temu. Życzę Jarkowi wszystkiego dobrego na końcówkę kariery - w Rybniku napewno przyjmą Jarka kosztem jakiegoś pechowca, który myślał, że będzie w składzie..

 • Arnio lubi Komentarz

  W Lesznie nic nie dzieje się przypadkowo czy nagle jak co niektórym się wydaje. Bardzo podoba mi się wypowiedź pana Krzystyniaka bo trafia w sedno sprawy. Odejście Hampela rozważano już w ubiegłym roku. Krzykliwe tytuły w stylu "Hampel NAGLE wyrzucony z Leszna" mają na celu tylko jedno. Wszyscy wiedzą co (pozdowienia dla red. "O.").

 • Arnio lubi Komentarz

  Brawo Byki!! Lać krętaczy!!Czy tym razem kary będą dotkliwe?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.