Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Błazny. I było kłapać dziobem jaka to sielanka w Grudziądzu ?

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. GKM zremisował i stracił cierpliwość. Biorą gościa i postawią od początku na Lachbauma!

  Grudziądz w tym roku celuje w mistrza błazenady. Prężenie muskułów a tu miękka faja wychodzi, clown zamiast trenera, pozwy przeciwko telewizji, i jeszcze ta kompromitacja ze zmianą składu. Jeszcze kilka tygodni temu pozowali na spokojnych, zrównoważonych, kreując się na przeciwieństwo Stali Gorzów gdzie zrobiło się nerwowo. A teraz ? 2 podstawowych zawodników, w tym wychowanek, na aucie. Komedia, ale pasuje mi to do facjaty Kempińskiego.

 • Kronos napisał/a komentarz do Boks. Mateusz Borek zacieśnia współpracę z TVP Sport. Poprowadzi studio przed Powiektin - Whyte

  @Robertzg: nie grzeszysz inteligencją, nie wykorzystałeś szansy na nic nie mówienie. Gwarantuje Ci że łapska Kury bez problemu dotrą do nieprawomyślnych sportowców/ekspertów i jednym pstryknięciem palca, jeśli będzie to konieczne dosięgną kogo trzeba. Tak się dzieje w innych dziedzinach życia czy aktywności telewizyjnej, łudząc się że sport jest od tego wolny przejawiasz naiwność.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Babol lub wtopa"-dziennikarstwo co się zowie, dramat równy sędziowaniu Substyka. Żużel tak naprawdę nigdy nie wyjdzie z nory.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Prezes MrGarden GKM-u wściekły na dziennikarza. Nie pozwoli na szkalowanie klubu

  A to jeszcze raz, co powiedział Nicki Pedersen na temat toru ? Że ta kosmetyka nic nie da i należy go zbronować. Zresztą słusznie bo po wielkim ujeżdżaniu ciągnkiem i traktorem wystarczyło kopnąć 2 razy żeby wszystko się rozsypało. A czyim zawodnikiem jest Nicki Pedersen i ile punktów w meczu przywiózł ? Żałosny ten Grudziądz.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Działacz GKM-u: To my zostaliśmy skrzywdzeni! Zawodnikom Stali zabrakło umiejętności [WYWIAD]

  Kto to jest ten Cichoracki ? On kiedyś był na żużlu ? Upadek Thomsena czy Iversena wynikał z braku umiejętności ? Litości, po co dawać łamy indolentom ?

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Wojciech Stępniewski: Prezes Grzyb musi liczyć się z konsekwencjami. Słowa o "drukarni" skandaliczne [WYWIAD]

  A ja rozumiem Grzyba. Od Stępniewskiego natomiast nie dowiedzieliśmy się co było rzeczywistą przyczyną przerwania meczu. Pogorszenie stanu nawierzchni ? OK, w takim razie powtórka, bo w Gorzowie nastąpiło pogorszenie stanu rozdzielni co dało powód do powtórzenia meczu. Choć można by równie dobrze dowalić walkower. 30 minut na doprowadzenie toru do stanu używalności i do widzenia. W katastrofalne opady deszczu nikt nie wierzy, zwłaszcza że widać było wyraźnie że rzucało zawodnikami przed deszczem. Ja rozumiem że Stępniewski chce wyciszyć sprawę w 1 dzień, ale z jakiej racji czyimś kosztem ? Albo inaczej, niech sobie znajdzie innego frajera. Niedopuszczalne komentarze ? Ja osobiście mam dosyć tej gów...j miałkości lejącej się z telewizorów, której żaden z krwi i kości kibic nie może strawić. Po co to ciąganie zawodników na wywiady, skoro knebluje im się wcześniej usta ? Na torze szopka, każdy to widzi, a komentatorzy co mieli mówić ? Czy Stępniewski ma ludzi za durniów ? Sędzie ewidentnie gwiżdże w jedną stronę (Pedersen polował na Thomsena już od pierwszego łuku a potem bezczelnie kłamał przed kamerami że go nie widział-Jabolu, nie padło Ci nie tylko na struny głosowe ale i na głowę, w sumie żadna nowość) i co, zamiatać gó..o pod dywan ?

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prawdziwy prawicowy patriota. Spie....lił z kraju bo w USA lepsze życie. Ale Ojczyzną będzie gębę sobie wycierał do upadłego. Na pohybel tępym hipokrytom.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy strategia zakłada współpracę że Zmora Promotions ?

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Slabizna Stali to nic w porownaniu z tym co dzieje się na komentatorce w duecie Dryla-Jabłoński
  Czy w NC+ są jakieś superwizje w tym temacie. ? Przecież nie można bezkarnie bawić się ping-ponga na wizji i przerzucać się wątpliwej jakości dowcipami okraszonymi naprawdę glupkowatym śmiechem Jabłońskiego. Nie wiem kogo to bawi poza prowadzącymi ale wygląda to mega nieprofesjonalnie.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Matej Zagar popiera zmiany w systemie punktacji Speedway Grand Prix

  Tak, to lepsze rozwiązanie dla średniaków, którzy liczą na złoty strzał z regulacją motorów i "kradzież" dorobku z całego turnieju. O podnoszeniu rangi zawodów nie może być mowy, to system premiowania miernot. Dla takiego Zagara to ostatni cień szansy na zaistnienie w przekroju całego cyklu. Tylko czy o to chodzi ?

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz intensywnie pracuje nad torem i liczy, że to będzie ich atut

  A słoma i opony poszły już w ruch ?

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Pan mnie nie straszy, panie prezesie, bo ja się nie boję [FELIETON]

  No Ci prezesi niby mądrzy a jednak czasami mało rozgarnięci. Jakoś nie doczytałem się strasznej obrazy Grzyba przez Ostafińskiego, ot co najwyżej takie lekkie podSyFianie na ten lub inny temat. Żeby nie było, komplementy też były. Prezesi muszą zrozumieć że to u Ostafińskiego normalne, on pewnego, niezbyt zresztą wysokiego poziomu nie jest w stanie przeskoczyć. Czy jego pisanina ma jakiś wpływ na rzeczywistość ? Do tej pory dziwię się sytuacjom w których ma to miejsce, ale podtrzymuje moje zdanie sprzed wielu lat, świadczy to tylko o słabości środowiska. O mdłości obrzydzenia przyprawiają mnie tylko słowa Ostafińskiego o tym, że nie ma problemu ze Zmorą w roli eksperta. Pamiętam jak kilka lat temu potwornie, momentami maniakalnie jechał po Zmorze w całej rozciągłości, ewidentnie próbując totalnie go skompromitować i wy'out'ować ze środowiska. Słowa że Stal Gorzów zasługuje na lepszego prezesa to tylko najłagodniejsza z jego opinii. I po tym całym szambie które wylewał na niego latami z gracją słonia pisze o Zmorze w roli eksperta, wszak klikalność się zgadza. Żenujące. Jeśli takie postawy mieszczą się w roli bycia "dużym chłopcem", cóż, na moim podwórku takim "chłopcom" szybko tłumaczono ich miejsce w świecie przyrody, bynajmniej bez pomocy żadnych "prawników".

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  39 stopni z niewyspana ! Co za brednie. Koleś jest trafiony, pytanie tylko czym. Widzę że królowie życia nie zwalniają tempa. Jeśli chodzi o poziom głupoty i pyszalkowatosci to ścisły top dyscypliny.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  KACPER U.L. W punkt. Skąd Ty to wszystko wiesz, wszystko się zgadza. Kilka kompromitujacych akcji miłosnych zaliczył, choc to nie temat do rozwinięcia na forum. Smutni Panowie wszak pewnie nie śpią.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Żyto: Ze Stelmetem Falubazem dogadałem się w trzy dni. Nie było spisków (wywiad)

  @mrfreeze: słoma i opony już zwiezione na stadion ?

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chcesz coś o sporcie ? Proszę. U Żyto podstawa trenerki było polowanie na rywala, czyli tzw.selektywny tor. W praktyce oznaczało to gnojowisko i wykopki ale przeciez jak na SBka przystalo(jakoś składa się to w jedną calosc) wszystkie numery świata dozwolone. Tylko dzięki takim praktykom zrobił z falubazem majstra. Mało eleganckie,ale cóż, każdy chce jakoś żyć..... czy to w 1988 czy dwie dekady później. Jak dla mnie charakterologicznie idealnie wpisuje się w falubaz, nic więcej po nich się nie spodziewam.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kompletny niewypał zapewne z drugim dnem.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kto pamięta w jakich okolicznościach zrobił z falubazem tego majstra ten wie że nie ma do czego wracać. Kto pamięta w co ten człowiek zainwestował pod koniec lat 80, ten wie że walka o dobre imię przegrana, nigdy go nie miał. To raczej człowiek który nie cofnie się przed żadnym świństwem żeby doczolgac się do celu, a więc do Falubazu pasuje idealnie. Ciekawe co tylko 10 lat starszy Protasiewicz powie jak mu trenejro wysmazy kope po j...ja. Bedzie wesolo....

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Koniec miłości Tomasza Karolaka do Falubazu. Aktor jest winny byłemu prezesowi duże pieniądze

  A swoją drogą przypomniało mi się jak nasz strażnik praworządności z Lubska dostał kiedyś od E-ligi karę, parę złotych za niewyparzoną gębę i oznajmił urbi et orbi "nie zapłaciłem i nie zapłacę" (zresztą podobnie jak mandatu za parkowanie w niedozwolonym miejscu swoim Porsche w Głogowie). I jak to jest panie Dowhan jak ktoś ma reguły tak oscentacyjnie w d...e ? Fajnie ?

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Koniec miłości Tomasza Karolaka do Falubazu. Aktor jest winny byłemu prezesowi duże pieniądze

  Jak to pisał Gombro "swój do swego po swoje...". Szkoda że ze strony Senatora zniknęły lansiarskie zdjęcia z widowni w Imce, leżę i kwiczę.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Opcja leszczyńska w Falubazie definitywnie wycięta. Skórnicki usłyszał, że działa innym na nerwy

  Falubaz Familiy pełną gębą. Jak jest kasa i wynik to jest i lans. Jak nie ma wyniku to zaczynają się kwasy i syf. I nawet to rozumiem,bo to prawda stara jak świat:jest wynik jest atmosfera. Tylko po co pucować się wtedy na bóg-wie-kogo, skoro wystarczy 2-3 razy wpieprz i po rodzinie. Nie jestem orędownikiem Skórnickiego, ale Walczak wpisuje się w zielonogórską tradycję kierownika drużyny jako cwaniaczka, który lubi robić bokami i jechać po bandzie. Jego "zacny" poprzednik, Jacek Frątczak dzielnie terminował wiele lat na tym stanowisku i zapracował sobie uczciwie na miano pyskatego cwaniaka żonglującego regulaminem w sposób mało estetyczny i etyczny. Walczak to dla mnie dokładnie ta sama linia programowa i nawet dobrze jakby został menadżerem, myślę że dużo łatwiej byłoby zlać Falubaz w przyszłym roku.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Raczej faza mocno schyłkowa. Pojedyncze wyskoki może się jeszcze trafia ale to chyba wszystko. I tak może być zadowolony że Komisarze przedłużyli mu karierę o kilka lat.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedynym osmieszonym w tej sytuacji wydaje się być red.Borek ale zurnalisci z Syfow są zaprawieni w autokompromitacji.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Komtur Zakonny

klubik to masz ty wiesniaku , z zasranym stadionikiem , a do tego 43 lata w extralidze , a wy dupki z zielonego wzgorza hahahah wiec morda w kubel sieroto z moldego lasu bay bay , ile razy byliscie 2 lidze hahahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

Mrozem ziemię otuliła zima,która już króluje.
Czas na Świeta,najpiekniejsze,każde serce się raduje.
Bo w rodzinnym ciepła gronie posród lampek choinkowych,
rozweseli wnet każdego stos prezentów kolorowych.
Zdrowych,spokojnych i radosnych
Świąt oraz Szczęsliwego Nowego Roku 2015
życzy Bachus...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.