Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arci301988 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  93% chyba dobrze

 • Arci301988 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Arci301988 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawoooo!!! Oby tak dalej!!! Myśle ze niech Brazylia się boi bo w takiej formie to nie ma mocnych!!!

 • Arci301988 lubi Komentarz

  Gdzie są ci, co przed mistrzostwami.. a nawet w trakcie (szczególnie po przegranej z Francją ) mówili że nas najpierw Serbia rozniesie.. ostatnio że Włosi 3:0 nam wlepią.. potem że USA nas rozgromi.. teraz pora by napisali, że Brazylia nas pokona (co nie jest wykluczone oczywiście) ale ci wszyscy co tak pisali.. twierdzili ze obecna reprezentacja jest za słaba by wyjść z drugiej grupy.. a tu proszę, nasi reprezentanci wywalczyli grę w finale MŚ.. Mecz będzie trudny.. a nawet bardzo.. Brazylia będzie bardziej wypoczęta.. to będzie ich trzeci dzień meczowy, nasz czwarty.. po męczącym boju z Rosją (3:2) mieli dzień odpoczynku i poradzili sobie z USA i Serbią po 3:0.. nasi dwa dni z rzędu grali 5 setów.. Brazylia swój mecz zakończyła kilka godzin przed naszymi... Mam nadzieję, że nasi siatkarze są dobrze przygotowani fizycznie na turniej i że się zregenerują przed finałem. Obawiam się że jeśli mecz rozegra się kolejny raz w 5 setach.. to tej siły może naszym pod koniec zabraknąć... oby nie.. w każdym razie mocno kibicuję i trzymam kciuki :) A wszystkim krytykom reprezentacji... ch.. w d.. i kotwica w plecy ;)

 • Arci301988 lubi Komentarz

  Powtarzasz z Twita.

 • Arci301988 lubi Komentarz

  Dla mnie to ciągle sen. Nie raz przypominam, że przed mistrzostwami zakładałem "co najwyżej" trzecią rundę. Podobał mi się sposób budowania reprezentacji, podobał mi się progres w grze, jednak porównanie z innymi drużynami kazało mi zakładać "jeszcze nie teraz", "za rok-dwa ograją się i będą wtedy groźni". Myliłem się i cieszę się z tego :-)
  A groźni są już teraz! I już teraz są - przynajmniej dla mnie - bohaterami. Za to, ze stworzyli zespół. Dzisiaj, czy wczoraj mieliśmy "silnik" w postaci Kurka. Ale wiemy jaką wartość dostarcza Michał - spójrzmy tylko na jego nieobecność, czy gorszą dyspozycję. Wiemy, że nie szło Olkowi we wcześniejszych meczach - co zrobił dzisiaj? I kogo zastąpił? Artura, który ciągnął poprzednie mecze.
  I tak można by o każdym. Siłą naszej reprezentacji jest zespołowość.

 • Arci301988 lubi Komentarz

  A jeśli chodzi o Kurka To dobrze że Antigua nie zabrał go na mistrzostwa przynajmniej teraz się odrodził

 • Arci301988 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Polacy!! Powtórka z rozrywki. 4 lata temu mieliśmy taki sam finał!! 4 lata temu wymiatal Wlazły a dziś Kurek chociaż i tak się należą brawa całemu zespołowi!!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.