Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kto ogląda polską ligę. Wiadomo nikt przy zdrowych zmysłach. Ale to to i tak nie straci na popularności. Bo gdzie ci "prawdziwi kibice" przez innych nazywani kibolami, będą chodzić i "dopingować" swoje drużyny, a po meczach będą spotykać się na "tzw. imprezach integracyjnych" nazywanymi przez innych ustawkami.

 • maxmark napisał/a komentarz do Koronawirus. Luksemburg w gorszej sytuacji niż Polska. "Za późno zdaliśmy sobie sprawę z zagrożenia"

  W Lux bardzo dużo jest pracowników z ościennych krajów. Jakby zamknięto granice, to nawet szpitale by stanęły, a do tego nie dopuszczą. Gdy w Polsce zamykano granice, w Lux można było się swobodnie przemieszczać, robić zakupy, iść do knajpy. Jakoś nie widziałem do 20 marca ludzi w maseczkach, a jak robiłem zakupy właśnie w maseczce i w gumowych rękawiczkach /Mersch/ to patrzyli na mnie jak na dziwoląga. Więc nie dziwi sytuacja jaka jest. Na dzisiaj liczba ludzi zakażonych (875, w sobotę przybyło 186, w niedzielę 128, dzisiaj 77 nowych zakażeń), spada. Może to dobry znak.

 • maxmark napisał/a komentarz do Koronawirus. Być normalnym w nienormalnych czasach. Dietmar Hopp: Szczepionka jesienią, ochrony nie chcę

  JEŚLI CHINOLE, A I YANKESY TEŻ, ŚWIADOMIE WYPUŚCILI TO USTROJSTWO, A MAJSTRUJĄ PRZY TYCH WIRUSACH CAŁY CZAS, TO I SZCZEPIONKĘ MAJĄ NA BANK. BOGACZE NIE UCIERPIĄ!! RESIDENT EVIL W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI, TYLKO ZOMBIAKÓW /NA RAZIE/ BRAK !!!!

 • maxmark napisał/a komentarz do Piłka nożna. Mateusz Borek: Hajto? Nie mam z nim kontaktu od wielu miesięcy

  A ja z innej strony. Nigdy nie lubiałem i lubię, gdy mecze komentuje dwóch tzw. komentatorów. Gadaniu i pieprzeniu nie ma końca. Ile razy tak jest, zamiast akcją na boisku, zajmują się g...o znaczącymi faktami. Może jestem starym kibicem, ale ja chcę oglądać mecz, a na statystyki, życiorysy czy inne duperele, to przeważnie w studiach przed i po meczu, zbierają się gremia "olbrzymich fachowców" i wtedy niech pieprzą od rzeczy!! A ja jak chcę to oglądam to lub zmieniam kanał!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ok. "Francuz"Umtiti, ok. Ale po co ten Adebayor? Następny Afrykaner, jak Dembele, z których Barca nie ma żadnego pożytku!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale kibice nie są nim zachwyceni.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To są jakieś jaja! Dlaczego pani Maja, nie mając żadnych objawów, ma mieć robiony test, a ja nie?!?! To że jeździ na rowerze, ma większe prawa? Ja też płacę podatki i to nie małe!!! Było stać na prywatny samolot ... ?! A odnoßnie Chin. To pewne jak w banku !!! Chinole, czy w porozumieniu z innymi nie wiadomo, świadomie puścili tego wirusa w świat, by przeczyścić ludzkość. Teraz trzeba szykować szybko pozwy o odszkodowania, przeciwko żółtkom!!!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ile normalnie umierało we Włoszech ludzi każdego dnia? A teraz ile? Może warto przeglądnąć statystyki. Czy teraz tylko korona zabiera, a inne choroby i przyczyny się wycofały? A może to tylko tak, by wszystko do jednego wora i panikę szerzyć? A może to zmowa wszystkich Zus-ów na świecie, bo staruszków za dużo? Pytań jest wiele, a żyć każdy chce.

 • maxmark napisał/a komentarz do Serie A. Spięcie pomiędzy Zlatanem Ibrahimoviciem a Lucasem Paquetą

  Przecież to było do przewidzenia. Tylko czekać było na pierwsze spięcia "pana" Ibry z innymi zawodnikami. Zaraz będzie jeszcze z trenerem, potem z zarządem i na końcu wyjazd Ibrahima z Milanu. Tak jak w Barcie.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fakt jest faktem. Czarnoskórzy czy nie, to przez nich Hertha dostała wpier..l od Mainz!!!! Super!! I niech sobie to w końcu uświadomią i "demokratyczne" germańce.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Już Barca nie jest tą, którą by się chciało oglądać. Skąd Abidal stał się dyrektorem? Czy się nadawał? Nie trafione zakupy! Po co im ten clown Dembele? A przede wszystkim starzejąca się ekipa, a nowych nie widać. Nawet szkółka Barcy, kiepska.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak zwykle, walnięci germańscy. To jest jak z RODO! Oficjalnie zakaz używania wszelkich danych, a wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą!! I właśnie tutaj przewodzą Niemcy. Wejść do byle jakiego biura, na całego itp. wszędzie albo musisz pokazać dowód albo zostawić go w depozycie. I co, może nie mają wglądu?!? ZAKŁAMANIE NA KAŻDYM KROKU!!!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale też nikt nie napiszę, że dziennikarze pytają jedno i to samo, a ile zadają głupkowatych pytań, że mistrzowie mowy mają kłopot z odpowiedziami. Kij ma dwa końce. A Źyla jaki jest, taki jest. Swojski chłop.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żeby wyszedł jeden sezon, też trzeba umieć coś grać !! W przeciwieństwie do całorocznych gburów, którzy potrafią tylko narzekać i wszystko na "NIE"!! Ot, takie polskie piekiełko i pospolity Janusz. A ja Piątkowi, życzę wszystkiego najlepszego, nawet jak mu nie daj Boże, nie będzie wychodziło.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja mam w d...ie tych wszystkich adwersarzy i życzę Piátkowi wszystkiego najlepszego. W Milanie wszyscy grali słabo, a wszystko skupiło się na nim. Początkowo wielbiciele, po pół roku chcieli go utopić. To kibice, dziennikarze?! Wydaje mi się, że sami "ci wielcy kopacze" z Milanu nie za bardzo chcieli Piątka w drużynie! Kupa gruzu. Przy Jürgenie może się odnaleźć i udowodnić że może grać na wysokim poziomie!! Przecież jak grał w tamtym roku, strzelał bramki to było dobrze!?!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mam nadzieję, że to dobry kierunek. Tylko do tych tzw. dziennikarzy. Jak przechodził do Milanu, to pisaliście same zachwyty, a jak Milan słaby i gorzej Piątkowi to zamiast kamizelki ratunkowej, rzucaliście i rzucacie mu kamienie! Ot, polska etyka moralności i zazdrości!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Też zgadzam się z tezą, że Piątek czem prędzej powinien ewakuować się z tego Milanu. Milan tak cienki, że żaden, nawet zadufany w sobie Ibra mu nie pomoże. Zresztą, jak długi po gra? A jeszcze widać, że Ibra ważniejszy od trenera, preferujácy Leao, to o czym tu gadać.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No faktycznie, jak można kogoś, kto zabiera głos o wszystkich dyscyplinach sportowych, nazywać ekspertem. Ja mogę siebie nazywać ekspertem, bo mnie interesują przede wszystkim wyścigi ślimaków.

 • maxmark napisał/a komentarz do Premier League: Antonio Ruediger miał być obrażany na tle rasistowskim

  @KORG RG: Prawda!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No właśnie. Ludzie głosując, kierują się prostą logiką. Jakie tytuły i medale zdobył dany sportowiec w ostatnim roku. A co takiego ma Lewy? Trochę mało doceniony Paweł Fajdek. A po drugie, zawody żużlowe w Polsce ściągają na jedną tylko kolejkę, tyle kibiców, co polska ekstraklasa nie ma przez cały rok. Więc o jakiej popularności tutaj też mówimy. I niech dziennikarz Dawid i piłkarz Kowalczyk o tym pamiętają.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.