Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Poot lubi Komentarz

  @S-E-B-A: ty zaskocz siebie i spierda.....laj

 • Poot lubi Komentarz

  @Poot: Jednak 36 meczy to o dwa i tak więcej a ja przypomnę jeszcze oddanego Karnego dla Philippe przez Lewego.Na przyszłość niech myśli poza tym w którymś z ostatnich meczy Lazio, partner Ciro zamiast do pustaka podał jemu by strzelił bo wiedział,że walczy o Buciora.W Bayernie to wykluczone,nigdy nie widziałem czegoś takiego nawet jak Lewy walczył z Aubameyangiem o Armatę to mu nie ułatwiono..

 • Poot napisał/a komentarz do Bundesliga. Bayern zrobił własną wersję Złotego Buta. Robert Lewandowski bezapelacyjnie najlepszy

  @Miglanc667: ... a kogo mają boleć te cztery litery i za co? Takie klasyfikacje to tylko zapełnianie szpalt byle głupstwem. Regulamin jest ''taki jaki jest'', sprawiedliwy czy nie - koniec
  kropka. Wszystko inne to tylko gdybanie. W szwajcarskiej lidze (napewno silniejszej od polskiej) gra 10 zespołów. Na cztery kolejki w obecnym sezonie 2019/20 najlepszy strzelec Jean-Pierre Nsame - zdobył 32 bramki. Cały wic polega na tym, że każda drużyna rozgrywa 36-ść meczy.

 • Poot napisał/a komentarz do Bundesliga. Bayern zrobił własną wersję Złotego Buta. Robert Lewandowski bezapelacyjnie najlepszy

  @Miglanc667: ... a kogo mają boleć te cztery litery i za co? Takie klasyfikacje to tylko zapełnianie szpalt byle głupstwem. Regulamin jest ''taki jaki jest'', sprawiedliwy czy nie - koniec kropka. Wszystko inne to tylko gdybanie. W szwajcarskiej lidze (napewno silniejszej od polskiej) gra 10 zespołów. Na cztery kolejki w niedokończonym sezonie 2019/20 najlepszy strzelec zdobył 32 bramki. Cały wic polega na tym, że każda drużyna rozgrywa 40-ści meczy.

 • Poot napisał/a komentarz do Bundesliga. Bayern zrobił własną wersję Złotego Buta. Robert Lewandowski bezapelacyjnie najlepszy

  ...kolejny nonsens!

 • Poot lubi Komentarz

  Oczywiście,że takie liczenie jest sprawiedliwe ale przy tym bardzo niebezpieczne.Weźmy takiego Kozietulskiego - może dostać zawału.Kilku specjalistów i fachofcuf również.

 • Poot lubi Komentarz

  A kiedy niemcy się z Polakami patyczkowali? Wystarczy Oświęcim odwiedzić ot cała ich kultura.

 • Poot napisał/a komentarz do Bundesliga. Uli Hoeness wspomina, jak Robert Lewandowski chciał odejść z Bayernu Monachium. Zbył go w prosty sposób

  Powyższy artykuł powstał na podstawie krótkej wzmianki w BILDzie. Jest to przedruk wywiadu z Hoenesem, który wypowiedział się krytycznie nt transferu Sancho z BVB do United. Hoenes udzielił wywiadu redakcji FAZ. Stwierdził, że BVB handluje młodymi talentami i nie stara się ''zatrzymać'' piłkarzy, którzy mogą być przyszłością zespołu. Jako przykład ''zatrzymania'' dla nich wartościowego, perspektywicznego zawodnika podał rozmowę sprzed dwóch lat z Lewandowskim. Natomiast z powyższego artykułu wynika jakoby temat omawiany był ponownie. Oto poziom dziennikartwa serisu wp.pl Napisać ''byle co'' wstawić nazwisko: Lewandowski - efekt murowany.

 • Poot napisał/a komentarz do Robert Lewandowski odrzucił bajeczną ofertę z Realu Madryt. Mógł zarobić ponad 75 mln euro

  @zbych22: na-ja. ...''jakie znaczenie ma to dzisiaj?''... W zasadzie żadne. Ale zrozum. Kanikuła trwa. ''redaktor'' - też człowiek, potrzebuje odpoczynku. Najlepiej nad Bałtykiem. A to kosztuje. Czytałeś np jak tam są drogie smażone rybki z discouta!? Więc trzeba: pisać, pisać i jeszcze raz... pisać. Tak się składa, że portale polskojęzyczne płacł za ilość a nie za jakość (treść). Najważniejsza jest ilość, na tym się zarabia. A, że pisze się nonsensy!? Albo, że pisze się na temat, którzy już inni ''redaktorzy'' zdrowo przetrzepali - NIEISTOTNE!!! Ważne ile na taki jak wyżej artykuł będzie - nazwimy to ''odpowiedzi''. Za to dostaje się bonusy. I w ten oto sposób nasi szanowni redaktorzy z serwisu mają zagwarantowany wypoczynej.

 • Poot napisał/a komentarz do Robert Lewandowski odrzucił bajeczną ofertę z Realu Madryt. Mógł zarobić ponad 75 mln euro

  @zbych22: na-ja. ...''jakie znaczenie ma to dzisiaj?''... hmmm, w zasadzie żadne. Ale zrozum. Kanikuła trwa. ''Redaktor'' - też człowiek, potrzebuje odpoczynku. Najlepiej nad Bałtykiem. A to kosztuje. Czytałeś np jak tam jest drogi smażone dorszi z discouta!? Więc trzeba: pisać, pisać i jeszcze raz... pisać. Tak się składa, że portale polskojęzyczne płacą za ilość a nie za jakość (treść). Najważniejsza jest ilość, na tym się zarabia. A, że pisze się nonsensy!? Albo, że pisze się na temat, którzy już inni ''redaktorzy'' zdrowo przetrzepali - NIEISTOTNE!!! Ważne ile na taki jak wyżej artykuł będzie - nazwimy to ''odpowiedzi''. Za to dostaje się bonusy. I w ten oto sposób nasi szanowni redaktorzy z serwisu mają zagwarantowany wypoczynej. • Poot lubi Komentarz

  przecież ten artykuł jest wprost dla kozietulskiej, żeby udaru dostała po przeczytaniu.

 • Poot lubi Komentarz

  Bajeczne to wy tu pierdoły stulacie, ku uciesze januszów i cebul.

 • Poot lubi Komentarz

  Nie rozumiem po co wracacie do przeszłości? Jakbyście mieli jakiś ból o to że Polak gra nadal w Niemczech. Lewy i Kucharski byli już po słowie z Bayernem, chcieli grać fair i na dobre mu wyszło. Być gwiazdą i grzać ławę u Królewskich czy jednak mieć tą swobodę, nie być na ustach wszystkich ale jednak mieć za trenera człowieka perfekcjonistę, który bardzo dużo go nauczył. PZdr

 • Poot lubi Komentarz

  Mierzyński , co to kogoś obchodzi ,co było 7 lat temu ! Covid siadł ci na rozum błaźnie ?

 • Poot lubi Komentarz

  "Wybór Bayernu nie wyszedł reprezentantowi naszego kraju na złe" - Nie wyszedł źle? Wygrał Bundesligę i nie ma nawet cienia szansy na to że kiedykolwiek podniesie puchar LM, bo Bayern nie ma szans na wygranie LM. Chyba że naprawdę, przed każdym meczem połowa zawodników przeciwnika dostawałaby ostrego rozwolnienia i musieliby grać w pieluchach. Z Realem podniósłby kilka razy do góry puchar LM, miałby realną szansę na Złotą Piłkę i mógłby zapisać się na kartach historii w Realu. No ale wybrał jak wybrał. Kierował się pewnie "chwilą", bo w roku kiedy Lewandowski podpisywał kontrakt z Bayernem, ten był jeszcze w czołówce, dzisiaj to taki średniak bo tam właściciele to sknery. Może za 10 lat Bayern znów będzie w czołówce, jak uda im się wyrwać bardzo dobrych piłkarzy za prawie darmo. Bo Bayern nie jest klubem zdolnym wydać 100 mln na jednego zawodnika.

 • Poot lubi Komentarz

  Po 2014 Real wygrał 4 razy Ligę Mistrzów a i do złotej piłki przez to Lewemu byłoby bliżej. Noooo.... faktycznie, nie wyszedł na tym źle.

 • Poot lubi Komentarz

  A jakie to ma znaczenie dzisiaj? Co by było gdyby ..................? Wstawić można sobie najróżniejsze hece. Nie podpisał kontraktu i koniec kropka.

 • Poot lubi Komentarz

  Ten artykuł to typowy clickbait nieważna jest treść byleby były wejścia żenada.

 • Poot napisał/a komentarz do Piotr Żyła wydał oświadczenie. Bardzo nietypowe

  Nooo.... nie powiem. Ciekawy sportowy fakt. Na powaśnie i ''tak'' szczerze??? Komentarz Piotrka i powyższy artykuł - TEN SAM POZIOM!!!

 • Poot napisał/a komentarz do Złota Piłka. Joshua Kimmich nie ma wątpliwości ws. zwycięzcy plebiscytu. "Lewandowski rozegrał wyjątkowy sezon"

  @S-E-B-A: Odpowiedz SOBIE - na glos: jeżeli cię to denerwuje - Lewandowskiego sprawy prywatne, nadmiar artykułów itp dlaczego ''wchodzisz'' na te strony tym bardziej, że uważasz to jako stalking? Gdybyś miał trochę... eeech... troszeczkę oleju w głowie i gdyby pomyślał - wiedziałbyś dlaczego tyyyyyle artykułów jest nt Lewandowskiego. Nie zwróciłeś uwago, że nt Lewandowskich jest więcej artykułów, aniżeli o całek polskiej lidze kopanej??? ROZUMIESZ!?!?!?! Wiącej piszą nt jednej osoby aniżeli na temat 16-tu /słownie szesnastu/ drużyn!!! Nie zauważyłeś, że na ten sam temat pisze kilku ''redaktorów''??? Zastanowiłeś troszeczkę - dlaczego? Pytasz: czy ci wszyscy anonimusy: piszący na ten sam temat, na jedno kopyto są opłacani? NAPEWNO, oczywiście ale pytanie PRZEZ KOGO? Myślisz, że Lewandowskim tak bardzo zależy na tym aby po każdej brednii, która ukaże się na polskojęzyczniym serwisie - aby pojawiał się hejt na ich temat, obelgi, wyzwiska itd??? Pomyśl czasami, zastanów się nim coś napiszesz. Zapewniam cię - myślenie nie boli.

 • Poot napisał/a komentarz do Złota Piłka. Joshua Kimmich nie ma wątpliwości ws. zwycięzcy plebiscytu. "Lewandowski rozegrał wyjątkowy sezon"

  @S-E-B-A: Powtarzasz komentarz - powtórzę odpowiedź: ...jeżeli czujesz się niepokojony Bobkiem(?), chciałbyś spokojnie przejrzeć portal, ''...denerwują cię do urzygu...'' uważasz wszystko za...''jpierdl...'' dlaczego ''wchodzisz'' na strony związane o nim - Lewandowskim?. Odwiedzasz te strony a następnie robisz z siebie ofiarę stalkingu, robisz z siebie męczennika. Już nieraz ci pisałem, że zachowujesz się jak dziecko. Ktoś ci radzi: "daj spokój" ale ty nie... robisz SOBIE krzywdę w myśl powiedzenia: zrobIę mamie na złość i odmrożę sobie uszy. Przecież TO DZIECINADA! Jeżeli coś mnie nie intersuje, uważam, że to męczące, stalking - nie patrzę w tym kierunku. Nie wspominam o pisaniu komentarzy. Co TY robisz? Z uporem maniaka wyczekujesz na kolejny atykuł gdzie widnieje nazwisko Lewandowski i od razu z kolegą Jasiem bredzicie. Powiedz, ale tak szczerze: u ciebie pod sufitem z klepkami ok...?

 • Poot lubi Komentarz

  La cabaret ! Kogo Obchodzi jakis fracuski magazyn ? Lewy byl najlepszy a Francuzi jak zawsze to tylko smieszne chlopki ktorych imigranci Przykryli czapkami !!!

 • Poot lubi Komentarz

  @Jan Kozietulski: a Ty widzę taki masochista jesteś, że wchodzisz na ten sam tekst dzień po dniu, żeby sobie poużywać. Zapisz się chłopie na jakąś siłownię albo chociaż idź pobiegaj, bo naprawdę jesteś męczący.

 • Poot napisał/a komentarz do Bayern Monachium - Olympique Marsylia. Robert Lewandowski rozczarował. Niemieckie media chwalą mistrzów Niemiec

  Wiem. Ojciec mu wytłumaczył że ''niby pochodzi to'' od amerykańskiego imienia Bob.

 • Poot lubi Komentarz

  Niemiaszki,czego wy nie rozumiecie??
  Za tydzień być może najważniejsze mecze w karierze Lewego.
  Miał gryżć trawę żeby strzelić 5 goli w sparingu??
  Litości,pomyślcie chociaż trochę...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.