Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • marian.d lubi Komentarz

  Bardzo sie w tej Jagielloni lubia,Kulesza z kopaczami,wszystkich do roboty,rozwiazac klubik,nie meczyc ludzi takim badziewiem.

 • marian.d lubi Komentarz

  Piłkarzyny nie chcą zejść na ziemię to nie ma się co pi..ić i ściągnąć ich tam siłą... Jest i będzie wielki kryzys, sponsorzy zarobią o wiele mniej i ograniczą wsparcie, kluby stracą też dużo środków, kibice podobnie bo wiele firm padnie lub będzie mieć wielkie problemy. Wszyscy to odczują, a piłkarzykom się wydaje, że żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości...

 • marian.d lubi Komentarz

  ukraińcowi romańczukowi jako pierwszemu pewnie obniżka pensji się nie podoba

 • marian.d lubi Komentarz

  Ludzie na całym świcie tracą prace nie wiedzą z czego będą żyć a ci narzekają że za nic nie robienie będą dostawać 50% co w ich przypadku pewnie jest od 10 000zł do 30.000 skandal i wstyd sie upominać.

 • marian.d lubi Komentarz

  I tak licencji nie będzie na kolejny sezon, nie obniżą pensji to zaczynają od 4 ligi i piłka tu jest po stronie Jajuni :))).

 • marian.d lubi Komentarz

  Takie jest przywiązanie do klubu zawodników. Przy kadrze w 70% składającej się z obcokrajowców nie ma się co dziwić za bardzo. Nie ten klub, to inny. Sentyment i emocje w sporcie też się liczą, a strategia budowania zespołu w ogóle tego nie ujęła.

 • marian.d lubi Komentarz

  Może teraz pan prezes przejrzy na oczy jak to jest gdy się ściągną szrot z byłych republik sowieckich a nie stawia na swoich wychowanków, którzy utożsamiają się z klubem..... Panie prezesie, nie chcą obniżek to rozwiązać z nimi kontrakty.....Takich piłkarzyków nikt już nigdzie nie zatrudni!!! Chyba, że na Białorusi....tam sezon w pełni, po trupach do celu grają niestety.....

 • marian.d napisał/a komentarz do Bundesliga. Skandal w Hoffenheim. Maciej Kmita: Tak to się robi w cywilizowanym kraju (komentarz)

  Czy czujesz się komfortowo na piłkarskim stadionie w Polsce? Dziesięć razy zagłosowałem i nie zobaczyłem wyniku . Czyżbym zagłosował niezgodnie z trendem akceptowanym przez WP ? Czy WP należy do TVN ?

 • marian.d lubi Komentarz

  Myślałem, ze tych komicznych decyzji o zamykaniu trybun jakie daje KL nie da się przebić, ale o to właśnie pojawia się Lech i pokazuje, że można robić z siebie błazna. Co niby ma dać klubowi zamknięcie sektora gości? KL przynajmniej ma takie wytłumaczenie, żę to kara dla klubu, mniejsze zyski itd. i ma to ich skłonić do wzmocnienia zabezpieczeń. Co natomiast ma to dać klubowi, który sam się każe? Używając prostego języka, parodia klubu...

 • marian.d lubi Komentarz

  Ale jaja! Zawinił organizator, który najpierw pozwolił na kradzież oprawy z depozytu, a potem nie upilnował kibiców gości i pozwolił wnieść pirotechnikę. Tymczasem ukarani będą... kibice Legii, Górnika i Zagłębia! Jaja w tym POZnanu!

 • marian.d lubi Komentarz

  "Bo myśmy myśleli, że oni będą z nami najpierw rozmawiać, a oni od razu zaczęli nas bić" - kapitan Orlen Wisły Plok.

 • marian.d lubi Komentarz

  jakoś nie widzę Leona na wschodzie , mam wrażenie że on jest bardzo rodziny i ceni też inne wartości

 • marian.d napisał/a komentarz do Menadżer Wilfredo Leona nie wykluczył gry zawodnika w PlusLidze. To byłby hit

  @malinka_97: Wypad stąd to nie portal erotyczny.

 • marian.d lubi Komentarz

  Ten klub niestety po równi pochyłej idzie ku upadkowi ,,z roku na rok coraz gorzej ,,
 • marian.d lubi Komentarz

  Nie tylko ten klub spada po równi pochyłej w dół,a cała ekstraklapa. Może czas zmienić nazwę na Nędzaklasa lub Syfklasa. Wszyscy lepsi kopacze już nawet nie odchodzą lecz uciekają gdziekolwiek, nie tylko do Rosji czy Turcji ale nawet do Kazachstanu czy Armenii. Może jeśli te ładne nowe stadiony zaczną świecić pustkami to wreszcie PZPN i włodarze klubów się obudzą,czego Nam wszystkim kibicom życzę.

 • marian.d lubi Komentarz

  Ostatni gasi światło...! Tyle można powiedzieć.

 • marian.d lubi Komentarz

  No i Łukasz Piszczek - DZIĘKUJEMY!!!

 • marian.d lubi Komentarz

  Kto jest właścicielem Stadionu Narodowego ? To świadomy i ordynarny sabotaż . Cały świat wyrobi sobie teraz opinię o Polsce . W górę serca chłopcy !

 • marian.d lubi Komentarz

  "Przede wszystkim prezes Boniek musi wezwać na dywanik ludzi ze Stadionu Narodowego"-Boniek na dywanik to sobie może wezwać podwładnego,a nie ludzi z Narodowego. Panie Janie T. Narodowy najprawdopodobniej realizuje podpisaną umowę przez Zbigniewa B. Nie znam treści umowy ale domyślam się,że nie jest ona pozbawiona wad.

 • marian.d lubi Komentarz

  Boniek jako światowiec pewnie przy podpisywaniu umowy przyjął zasadę Owsiaka róbta co chceta.

 • marian.d lubi Komentarz

  Najważniejsze, że ryżemu prezesowi "glajbery" zgadzają się w portfelu.

 • marian.d lubi Komentarz

  Moim zdaniem wczoraj grały dwie równorzędne drużyny. Było widać robotę Grosickiego, Krychy i Lewego, ale przerażająca była dokładność Słoweńców. Pykali sobie jak chcieli, każda piłka dochodziła do nogi. Wygraliśmy, bo chłopcy podnosili się po każdej bramce, a to dlatego, że graliśmy u siebie. Nie chcę krytykować Zielińskiego, ale ten chlopak w całych eliminacjach zmarnował najwięcej setek. Może czas przestać pisać na jego temat, bo ile można czekać, aż "nadzieja polskiej piłki" się przebudzi.

 • marian.d lubi Komentarz

  Oprócz zafajdania Wisły mamy jeszcze jeden sukces ekipy rządzącej w Warszawie , niby murawę na pięknym stadionie .

 • marian.d lubi Komentarz

  Wszyscy uparli się na Warszawę tak jakby nie było innych stadionów .Wstyd na całą Europę z murawą i całym tym dyskiem.Są jeszcze w tym kraju inne i piękne stadiony,co z tego że mniejsze ale murawa na pewno lepsza.

 • marian.d lubi Komentarz

  panie boniek panstwo ma doplacac do panskiego biznesu to pan zawiera umowy to pan powinien zapewnic zeby stan murawy byl dobry pan placi i pan wymaga i pan kase za bilety lupi nie panstwo i nie panstwo jest odpowiedzialne za to i nie mam zamiaru placic ja jako podatnik

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.