Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • marian.d lubi Komentarz

  No i Łukasz Piszczek - DZIĘKUJEMY!!!

 • marian.d lubi Komentarz

  Kto jest właścicielem Stadionu Narodowego ? To świadomy i ordynarny sabotaż . Cały świat wyrobi sobie teraz opinię o Polsce . W górę serca chłopcy !

 • marian.d lubi Komentarz

  "Przede wszystkim prezes Boniek musi wezwać na dywanik ludzi ze Stadionu Narodowego"-Boniek na dywanik to sobie może wezwać podwładnego,a nie ludzi z Narodowego. Panie Janie T. Narodowy najprawdopodobniej realizuje podpisaną umowę przez Zbigniewa B. Nie znam treści umowy ale domyślam się,że nie jest ona pozbawiona wad.

 • marian.d lubi Komentarz

  Boniek jako światowiec pewnie przy podpisywaniu umowy przyjął zasadę Owsiaka róbta co chceta.

 • marian.d lubi Komentarz

  Najważniejsze, że ryżemu prezesowi "glajbery" zgadzają się w portfelu.

 • marian.d lubi Komentarz

  Moim zdaniem wczoraj grały dwie równorzędne drużyny. Było widać robotę Grosickiego, Krychy i Lewego, ale przerażająca była dokładność Słoweńców. Pykali sobie jak chcieli, każda piłka dochodziła do nogi. Wygraliśmy, bo chłopcy podnosili się po każdej bramce, a to dlatego, że graliśmy u siebie. Nie chcę krytykować Zielińskiego, ale ten chlopak w całych eliminacjach zmarnował najwięcej setek. Może czas przestać pisać na jego temat, bo ile można czekać, aż "nadzieja polskiej piłki" się przebudzi.

 • marian.d lubi Komentarz

  Oprócz zafajdania Wisły mamy jeszcze jeden sukces ekipy rządzącej w Warszawie , niby murawę na pięknym stadionie .

 • marian.d lubi Komentarz

  Wszyscy uparli się na Warszawę tak jakby nie było innych stadionów .Wstyd na całą Europę z murawą i całym tym dyskiem.Są jeszcze w tym kraju inne i piękne stadiony,co z tego że mniejsze ale murawa na pewno lepsza.

 • marian.d lubi Komentarz

  panie boniek panstwo ma doplacac do panskiego biznesu to pan zawiera umowy to pan powinien zapewnic zeby stan murawy byl dobry pan placi i pan wymaga i pan kase za bilety lupi nie panstwo i nie panstwo jest odpowiedzialne za to i nie mam zamiaru placic ja jako podatnik

 • marian.d lubi Komentarz

  To Bonka wina. Forsuje ten Stadion Narodowy. Dlaczego mecze nie sa rozgrywane w innych miastach Np. Wroclawiu , Poznaniu , Krakowie czy innych miastach.na samo slowo Warszawa to sie zygac chce.

 • marian.d lubi Komentarz

  Bońkowi coś się chyba w łepetynie pomerdało. On będąc stroną umowy i beneficjentem piłkarskiego show nie miał wpływu na prawidłowe wykonanie umowy? Śmiech na sali. Jeżeli wiedział,ze kłopoty z murawą są od 2012 r. to dlaczego nie rozwiązał umowy z PGE Narodowy i nie przeniósł meczów na inny obiekt? To jest dopiero skandal i olewanie tematu przez Prezesa PZPN. Jest to działanie na szkodę PZPN.

 • marian.d lubi Komentarz

  A najgorsze, ze pan od murawy szarogęsi sie jakby sam te stadion zbudował, kupił drużynę co to ma znaczyć ze on dzwoni do piłkarzy czy dziennikarzy i pyskuje. Co to jest?

 • marian.d lubi Komentarz

  Kuśwa,Boniek nawet trawy nie potrafi załatwić a co dopiero trenera z prawdziwego zdarzenia.Kolesiostwo pieprzone.

 • marian.d napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Izrael - Polska. Wyjechać z Jerozolimy z radością

  Jakim prawem Izrael gra w europejskich rozgrywkach? To dodajmy jeszcze Liban,Syria, Jordania i Palestyna .

 • marian.d lubi Komentarz

  Niech Polscy kibice tam nie dotrą.

 • marian.d lubi Komentarz

  Zapewnić że nie spadnie rakieta na np. hotel kibiców ? A co to jasnowidz ? Oni hotel odbudują , ale trumny to odwiozą nasi .

 • marian.d lubi Komentarz

  Łączy Nas piłka? Łączy Nas lichwa i harowanie gojów na ten zbrodnicze państewko.
  Zobaczycie jakie wyzwiska będą pod adresem naszej reprezentacji z trybun kibiców izraelskich. Tak jak w 2003 potraktowano siostry Radwańskie.

 • marian.d lubi Komentarz

  Chory, niebezpieczny i roszczeniowy kraik.
  A żeby ich cyklon trafił ...

 • marian.d napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Kuriozum w Wiśle Kraków - zadłużony po uszy klub ma na utrzymaniu pięciu trenerów

  Wielka szkoda, że taki wspaniały klub od dłuższego już czasu zjeżdża po równi pochyłej. Wiśle potrzeba ,nie starych wyjadaczy, ale mądrego właściciela z dużą kasą , może jakiś szejk arabski?

 • marian.d lubi Komentarz

  Kiedyś podobny przypadek wydarzył się w Interze Mediolan, gdzie również kilku trenerów brało pieniądze długo po zwolnieniu. Tylko gdzie Kraków, a gdzie Mediolan?Jak już nie chcieli Stolarczyka i mieli pomysł ,,wstrząsu zespołem" to powinni rozważyć powierzenie zespołu nawet Arkadiuszowi Głowackiemu.Nie wiem jak kwestia jego licencji trenerskiej, ale znamy przykłady jak do protokołu wpisywano kogo innego zatrudnionego w klubie, a trenował kto inny. Dla mnie Skowronek nic nie zmieni w zespole, a 0:7 w Warszawie to nie był przypadek, bo Wisła w tej chwili ma skład na I ligę i to środek tabeli. Ich utrzymanie będzie sporo niespodzianką jeśli zimą nie poczynią realnych wzmocnień. Napastnik, 2 dobrych środkowych obrońców, kreatywny pomocnik do środka pola i dobry skrzydłowy to takie potrzeby ,,na już". Kiedyś piłkarz idąc do Wisły Kraków czuł się wyróżniony, a w tej chwili nie zdziwię się jak zimą okaże się, że piłkarze z I ligi nie będą chcieli zmieniać np. Mielca na Kraków.

 • marian.d lubi Komentarz

  11 listopada w Polsce wymagał działań MSW dla bezpieczeństwa...

 • marian.d lubi Komentarz

  To jest kpina jakaś.

 • marian.d lubi Komentarz

  Niech oddadzą mecz walkowerem awans jest po co tam lecieć i ryzykować dziś jest tak jutro może być inaczej co z tego że ich zapewnia nawet dzień przed że jest ok a potem bedzie nieszczeście i kolejna żałoba narodowa !

 • marian.d lubi Komentarz

  Powiem krótko ... co Izrael robi w rozgrywkach europejskich ?!?!?!?

 • marian.d lubi Komentarz

  Najgorsze co może być - jakieś ,,wątki" wśród naszych piłkarzy, to może odbić sie na grze. Co za trener z Brzęczka że nie panuje nad emocjami piłkarzy

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.