Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotr Makrum

  Robercie masz talent!!! Dużo zrobiłeś i wiele osiągnąłeś. Czas teraz zacząć szkolić narybek. Swoje wykonałeś .
  Pozdrawiam

 • Piotr Makrum napisał/a komentarz do Boks. Artur Szpilka - Dereck Chisora. Już wiadomo, kto pokaże walkę w Londynie (transmisja)

  No dobrze , a czy wiadomo kto będzie chciał oglądać tego złamasa ?

 • Piotr Makrum

  Kompletna bzdura !! To ja oceniam bezpieczeństwo zjazdy , a nie jakaś tabliczka . Kiedyś nie było żadnych tabliczek i ludzie musieli myśleć !!!

 • Piotr Makrum lubi Komentarz

  Jest przeciez Mops ,-Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej,tam jej pomoga. Tysiace ludzi choruje na cukrzyce I reki do nikogo nie wyciaga,Jak miala kase to ie pomyslala sobie zeby odlozyc? A jak maja zyc ludzie chorzy ktor,y maja np.1000 zl. Na miesiac. A gdzie zwiazek Sportowcow,Tez maja kase zapomogowa

 • Piotr Makrum lubi Komentarz

  problemy zdrowotne jeszcze strawie ale czyjeś długi ? mam pomóc jej spłacać ??/ nieeeeeeeeeee

 • Piotr Makrum lubi Komentarz

  Pani Agata jest medalistką olimpijską i ma prawo do sportowej emerytury z tego tytułu, którą zapewne pobiera. Reprezentowała nasz kraj i jej się ona należy, jeżeli jej nie pobiera, to ci co organizują akcje powinni jej pomóc w załatwieniu tej sprawy a co do długów, to być może zbytnia lekkomyślność, rozrzutność i brak umiaru w pewnych sprawach doprowadził do tego, że je ma, ale na to nikt nie ma wpływu, opiekę medyczną w zakresie ubezpieczenia zapewne też posiada, bo jest ona powszechna, a już zupełnie poza tematem, trudy życia w naszym kraju są naprawdę wielkim życiowym survivalem i nie tyczy się to tylko sportowców.

 • Piotr Makrum

  Brawo Szpilka, w końcu mnie czymś zaimponowałeś, tak trzymaj !

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.